FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 15 > Wasze kariery

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 02-11-2014, 16:10   #1
lukas8230
Nowicjusz

Domyślnie lukas8230 - Kariery.

Ostatnio edytowane przez lukas8230 ; 02-11-2014 o 16:40
lukas8230 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-2014, 16:19   #2
lukas8230
Nowicjusz

Domyślnie

Lech Poznań

Platforma: PC
Poziom gry: Klasa Światowa
Dyscyplina finansowa: Umiarkowana (85%)
Budżet przed sezonem: 1300000

Sezon 1 – 2014/2015

Skład i formacja:

Pozostali zawodnicy:

Liga Polska – cel: górna połowa tabeli

Przed podziałem :

Po podziale:

Puchar Polski – cel: ćwierćfinał

Liga Europy

Faza grupowa – cel: faza grupowa

Faza pucharowa:

Rankingi po sezonie

Strzelcy:

Asysty:

Czyste konta:

Opis sezonu:
Po nieudanych przygotowaniach do sezonu (trzy porażki), gdzie mocno eksperymentowałem ze składem, wreszcie zdecydowałem się na taktykę 4-4-1-1 stosowaną zamiennie 5-4-1. Stąd mała ilość przepuszczonych bramek w lidze. Zresztą niewiele też strzelam. Praktycznie gram tzw. antyfutbol, gdzie po zdobytym gola muruję bramkę i czyham na kontry. Stąd też najwyższe zwycięstwa ledwo 3 golami ( z Łęczną 3:0, Cracovią 3:0 i Bełchatowem 4:1).
Na początku sezonu skład dopełniłem Zacharą z Górnika Zabrze – na jego kupno poszła lwia część budżetu oraz bramkarz Kotorowski. W lidze, aż do 17 kolejki miałem identyczny bilans punktowy (w tym spotkań wygranych, remisów i jedna nieszczęsna porażka z Zawiszą) co Legia. Wtedy nastąpiło przełamanie i rozpoczęła się totalna dominacja. Legia zaś ustąpiła miejsca Wiśle.
W okienku zimowym sprowadziłem do klubu Dancha (Górnik Zabrze) i Dzalamidze (Jagiellonia Białystok) – dzięki kasie zarobionej podczas fazy grupowej Lidze Europy. Kupno Dzalamidze wymuszone – kontuzja Keity.
Problemy w lidze zaczęły się dopiero po podziale na grupy, kiedy to przez 3 pierwsze kolejki dzieliły mnie zaledwie 2/3 pkt. od depczącej mi po piętach Wisły. Wszystko przez przegraną z Lechią Gdańsk i remisami z Piastem oraz Podbeskidziem. Zrobiło się nerwowo, całe szczęście mecz znowu z Legią dodał wiary moim chłopakom i udało się odskoczyć.

W pucharze Polski wystawiałem rezerwy (za wyjątkiem finału). Pierwszy mecz ciężki z Podbeskidziem, wygrałem w ostatniej chwili (doliczony czas), po zamieszaniu na polu karnym pakując piłkę do siatki. Następnie przyszedł dwubój z Legią 0:0 u siebie i cudowne 1:0 na wyjeździe. O dziwo półfinał i finał okazały się jak dla mnie łatwe.

Jak widzicie, odpaliłem też sobie Puchary Europejskie na starcie. Tu zaś działy się prawdziwe cuda. Praktycznie każdy mecz goniłem i zawsze cudownie wychodziłem na… remis. W dodatku 3 z 4 straconych bramek wcisnęło mi Spurs u mnie na stadionie. To do nich jechałem w ostatniej kolejce, mając 3 miejsce i tak naprawdę w ogóle nie marząc o wyjściu do fazy pucharowej – bowiem, nie dość, że ja musiałem wygrać, to Rosenborg przytrzeć nosa Utrechtowi. I stało się 2:0 dla mnie, po meczu spoglądam na tabele i pełen szok. Pierwszy mecz po wyjściu z grupy przyszło mi zagrać z FC Sion 2:1 u siebie i 0:2 na wyjeździe. Awans i bój z Mönchengladbach, który zacząłem od pechowej porażki 0:1 u siebie, na wyjeździe goniłem jak szalony i jest. Niestety w karnych zjadły mnie nerwy i podczas ostatniego strzału wywaliłem piłkę w kosmos.

Potrzeby na przyszły sezon:
Potrzebuję kogoś na miejsce Lovrencsicsa, (szybki i silny skrzydłowy z umiejętnościami około 70-75), który od okienka zimowego pluje się o lepszy kontrakt. Oferuję mu go więc, a on go nie chce przyjąć. Co gorsza coraz częściej mówi o zmianie otoczenia. Pomny doświadczeń z poprzednich edycji FIFY, niestety wiem co to oznacza…

Ostatnio edytowane przez lukas8230 ; 02-11-2014 o 19:43
lukas8230 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-2014, 16:48   #3
juggernaut
Stały bywalec

Domyślnie

Z Kolejorza można zbudować naprawdę przyzwoitą europejską markę, więc masz zagwarantowane przynajmniej kilka sezonów dobrej zabawy. Życzę awansu do Champions League w kolejnych rozgrywkach. Co do skrzydłowego - może Dejan Lazarevic z Chievo? Albo czeski skrzydłowy Borek Dockal?
juggernaut jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-2014, 17:35   #4
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie

W końcu ktoś nowy w karierach w 15'stce! Witam serdecznie!
Nigdy nie lubiłem jakoś karier z Ekstraklasy, ale tą przeczytałem i naprawdę mi się podoba, głównie mi do gustu przypadł Twój szczegółowy opis sezonu. Mógłbyś dodać np. opis poszczególnych zawodników wraz z ich rozwojem.
Totalna dominacja w lidze, szczególnie przed podziałem, potem widzę, że trochę nerwówki, ale i tak wyszło na Twoje. PP również wygrany przez Ciebie, zapewne bez wysiłku większego. W LE wyniki bardzo fajne, szkoda tych karnych. Jak na pierwszy sezon - wielkie graty, naprawdę bardzo dobre wyniki, transfery też udane, chociaż Danch mi niezbyt pasuje - nie jest to na pewno przyszłościowy zawodnik. Za Lovrenicsa, może jakiegoś Polaka, Tomasz Kupisz z Chievo? Nie znam się zbytnio na polskich zawodnikach :/ Może Gatt z Molde? Powodzenia! A, i spróbuj na Legendarnym
stare 30-12-2014, 12:01   #5
akve
Nowicjusz

Domyślnie

Mam pytanie czy na PC też po 30 kolejkach pisało że masz tytuł bo na xboxie niestety po 30 kolejkach jest wszystko ustalane.Zawisza była na 3 miejscu a potem spadła dość nisko a zagrała w LE.
akve jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania