FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 15 > Wasze kariery

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 13 głosów, 1.62 średnia. Wygląd
stare 30-09-2014, 15:14   #1
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie 1908Jacob - Kariery.

Słówko wstępu: Wracam na forum przy okazji nowej FIFY. Mam nadzieję, że będzie dużo komentarzy i opinii, bo po to głównie to wszystko piszę i opowiadam. Pozdrawiam

Kariery 1908Jacob'a

Ostatnio edytowane przez 1908Jacob ; 20-10-2014 o 13:26
1908Jacob jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-09-2014, 16:32   #2
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Pierwszy sezon w Shrewsbury.

Shrewsbury Town

SEZON: 2014/2015
PLATFORMA: PS3
POZIOM GRY/DYSC. FINANSOWA: Legendarny/Luźna (85%)
TRENER: Ryan Giggs

Budżet: 625.000 €
Liga: Football League Two

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

V.Podsumowanie:

Cytat:
Trener
Postanowiłem wybrać na trenera Ryana Giggs'a, który zdecydował się opuścić rolę asystenta LVG w MU i zacząć swoją solową karierę trenerską od małego klubu angielskiego, graniczącego z jego ukochaną Walią - Shrewsbury Town. Jego cel jest prosty - dostać się do BPL, a potem się w niej utrzymać i pokazać, że nawet taki mały klub może zostać czymś wielkim.
Sezon
Liga zaczęła się dosyć średnio, gdyż w pierwszych 3 meczach klub zdołał uzyskać tylko 2 punkty, ale potem było tylko i wyłącznie lepiej. Mistrzostwo zostało zagwarantowane na 3 kolejki przed końcem, po zwycięstwie 3:0 nad goniącym nas Portsmouth. W pucharach nie powiodło się najlepiej, najbardziej szkoda przegranego finału w karnych w J. Paint Trophy, ale żyje się dalej. Sezon i tak był znakomity.
Zarząd
Zarząd postawił za cel włączenie się do walki o awans i uzyskanie 1/16 finału pucharu krajowego. Udało się zrealizować oba te cele z nawiązką.
VI.Parę słów ode mnie:

Jak się podoba, drodzy forumowicze? Znowu postanowiłem zacząć karierską przygodę ze słabym, 4-ligowym klubem i wynieść go na szczyt. Czy tym razem się uda? Przekonajmy się wszyscy razem! Jeśli jakieś propozycje dotyczące składu ktoś ma, czekam na podpowiedzi. I oczywiście liczę na duża ilość opinii i komentarzy. Pozdrawiam!

Ostatnio edytowane przez 1908Jacob ; 02-10-2014 o 14:33
1908Jacob jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-09-2014, 16:46   #3
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do ForzaMilan Origin: KPrince90
Domyślnie

Bardzo ciekawy wybór drużyny i trenera + świetny opis. Teraz czas na szczegóły.
Wszystkie transfery jak najbardziej pasują. Musiałeś sprzedać zawodników, aby móc kupić innych na ich miejsce i jest to świetny pomysł.
Jeśli chodzi o wyniki - kapitalny sezon w wykonaniu Twojego zespołu. Bez problemu wygrałeś ligę i wspinasz się dalej.
Szkoda pucharów, ale losowania dla 4-ligowców nigdy nie są korzystne. O ile z Brentford można było jeszcze powalczyć, to z Manchesterem City po prostu nie miałeś szans. Myślę, że ten wynik 4:0 można nawet zaliczyć do pozytywów.
Szkoda też porażki w karnych w finale J. Paint Trophy, ale cóż - szczęście nie zawsze nam sprzyja.
Ogólnie kariera na duży "+". Czekam na dalsze części.
stare 30-09-2014, 16:49   #4
juggernaut
Stały bywalec

Domyślnie

Pozostaje tylko poczekać kilka sezonów i zobaczyć efekty twojej pracy. Oby ci się ta kariera nie znudziła - zawsze jestem ciekaw budowy drużyn na zasadzie "od zera do bohatera". Od siebie polecam Filipa Twardzika z Celtiku - na ten poziom rozgrywkowy będzie pasował jak ulał. Ewentualnie Cammy Smith z Aberdeen, ale może okazać się zbyt drogi...
juggernaut jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-09-2014, 19:51   #5
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

O grze takim klubem za dużo powiedzieć na początek nie można. Fajnie, że przeprowadzone przez Ciebie transfery się sprawdziły. Wyniki jak na początek są dobre no i jestem ciekawy jak poradzisz sobie w League One. Mam nadzieję, że wtedy uda mi się sklecić jakąś poważniejszą opinię.
stare 01-10-2014, 21:33   #6
OscarSz69
Nowicjusz

Domyślnie

Na wstępie respect za co, że masz ochotę grać klubem na takim poziomie rozgrywkowym. Kiedyś sam próbowałem, ale nie dałem rady. Wyniki niezłe, awans uzyskany i czekam na kolejną karierę, o której mam nadzieję, że bd mógł powiedzieć więcej.
OscarSz69 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-10-2014, 12:34   #7
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Drugi sezon w Shrewsbury.

Shrewsbury Town

SEZON: 2015/2016

Budżet: 950.000€ + 375.000€ (zarząd)
Liga: Football League One

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

V.Podsumowanie:

Cytat:
Sezon
Sprzedanie niemal na początku sezonu króla strzelców i najlepszego gracza Jamesa Collins'a do Eintrachtu za 3 miliony(!) zostało uznane za świetny transfer. W jego miejsce sprowadzono dwóch świetnie zapowiadających się, młodszych zawodników. Wypożyczony został również skrzydłowy Graham z AV, który jednak po sezonie najprawdopodobniej wróci do swojego macierzystego klubu. Pół roku Shrewsbury spędziło na 3 lokacie, by potem zacząć wygrywać mecz za meczem i bić się do ostatniej kolejki o mistrzostwo z... Bournemouth, które ostatecznie zajęło 3 miejsce i biło się w barażach o awans. W F.A. Cup trener Giggs chciał zajść jak najdalej, ale niestety Manchester City sprowadził ich na ziemię dość szybko. Do Capital One wystawiany zostawał rezerwowy skład, który poległ również na wczesnym etapie. Na szczęście w końcu udało się wygrać J.Paint Trophy, po blamażu w finale w sezonie wcześniejszym. Kolejny sezon, kolejny awans. Jak ten zespół poradzi sobie na zapleczu BPL?
Zarząd
Zarząd postawił za cel zajęcie miejsca w środku tabeli oraz 1/8 finału. Udało się oczywiście, z czego są niezmiernie zadowoleni. Fajnie, jakby dali w końcu jakieś fundusze większe z tego szczęścia...
VI.Parę słów ode mnie:

Komentować, oceniać, poprawiać! Zapraszam!
stare 04-10-2014, 12:49   #8
juggernaut
Stały bywalec

Domyślnie

Waldshmidt, Graham - . Nie podoba mi się za to Maupay. Francuski diamencik raczej nie chciałby grać w angielskim trzecioligowcu. Ale to niewątpliwie duży talent. U mnie w Lyonie rozwijał się na tyle dobrze, że w jego statusie pojawiło się nawet po pewnym czasie "ma potencjał, aby stać się wyjątkowym". Będziesz mieć z niego duży pożytek. Może znalazłoby się miejsce w zespole dla Radka Majewskiego? Niedrogi, a przydatny zawodnik.
juggernaut jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-10-2014, 12:54   #9
Garik
Stały bywalec

Domyślnie

Jeśli chodzi o transfery to mam podobne zdanie jak kolega wyżej. Maupay na spory minus , gdybyś już wchodził do BPL to ok, ale League One to dla tego zawodnika zbyt niska półka. Dwa pozostałe wzmocnienia na plus. Ciekawi mnie rozwój tego młodego bramkarza, bo naprawdę wygląda ciekawie chociaż mała ilość czystych kont przy takich wynikach. Może Cywka będzie następcą Grahama? Nie powinien być zbyt drogi.
stare 08-10-2014, 16:57   #10
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Trzeci sezon w Shrewsbury.

Shrewsbury Town

SEZON: 2016/2017

Budżet: 850.000€ + 680.000€ (zarząd)
Liga: FL Championship

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

V.Podsumowanie:

Cytat:
Sezon
Lato zaczęło się spokojnie, Giggs postanowił przeznaczyć większość pieniędzy z budżetu na nowych skautów, gdyż zażyczył sobie młodych adeptów ze szkółki w swojej drużynie. Dzieciaków, którzy pod jego wodzą mogą wyrosnąć na gwiazdy światowego formatu. Do składu dołączył tylko Sebastian Vegas, 20-letni Chilijczyk, szybki i pewny stoper, który może także grać po lewej stronie. Wymienił on Marka Ellisa, 28-latka, więc klub wyszedł na plus zarówno finansowo jak i sportowo. W trakcie trwania sezonu dołączyło paru juniorów, m.in. skrzydłowy Teixeira czy pivot Kums. Przejdźmy jednak do meczów. W lidze Shrewsbury utrzymywało się przez nie mal 3/4 roku na 3-4 miejscu w tabeli, by pod koniec eksplodować z formą i wygrywać mecz za meczem. Duże wrażenie robi choćby wygrana 6:1 z trzecim Boltonem. Udało się wygrać ligę z 7 punktami przewagi nad drugim Cardiff, a w najważniejszym angielskim pucharze dojść do finału pokonując m.in. Southampton czy Manchester United(!!).
Zarząd
Zarząd postawił za cel zajęcie miejsca w środku tabeli oraz 1/8 finału. Ponownie udało się zrobić więcej, a nawet dużo dużo więcej. Tylko mogliby dawać trochę więcej pieniędzy, bo z takim budżetem w BPL to nie jest dobry prognostyk...
VI.Parę słów ode mnie:

Komentować, oceniać, poprawiać! Zapraszam!!!
stare 09-10-2014, 13:51   #11
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

Pniesz się w górę niesamowicie szybko, niszcząc wszystko i wszystkich na swojej drodze!
Tak jak moim poprzednikom, nie spodobał mi się transfer Maupaya, ale to właściwie jedyny minus Twojej kariery.
Twoi zawodnicy całkiem nieźle sobie poczynają, bardzo podoba mi się to, że stawiasz na wychowanków ze szkółki. Prowadzisz młody, uzdolniony zespół, w którym drzemie ogromny potencjał.
Finał w FA Cup to niesamowite osiągnięcie. Pokazuje to, że nie powinieneś mieć problemów z utrzymaniem się w najwyższej klasie rozrywkowej.
Powodzenia w BPL!
stare 16-10-2014, 19:24   #12
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Czwarty sezon w Shrewsbury.

Shrewsbury Town

SEZON: 2017/2018

Budżet: 1.400.000€
Liga: Barclays Premier League

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

V.Podsumowanie:

Cytat:
Sezon
W letnim okienku transferowym odeszło wielu zawodników, których trener Giggs po prostu nie widział już w składzie na nadchodzący sezon - sezon w BPL. Udało się pozyskać za śmieszne pieniądze Wilsona z MU oraz ciekawego skrzydłowego Said'a. Doszło kolejnych paru juniorów, którzy wyglądają w większości na wschodzące gwiazdy piłki nożnej. Do rzeczy! Liga wyglądała bardzo nieciekawie dla Shrewsbury z początku - zaledwie 12 miejsce po pierwszych 2 miesiącach. Potem grajki zaczęły się rozkręcać i koniec końców udało się wylądować na 5 miejscu gwarantującym LE, wyprzedzając w ostatniej chwili Arsenal. Walka była naprawdę zawzięta, nie to co na szczycie - Spurs już na 3 kolejki przed wywalczyli mistrzostwo, naprawdę świetna gra. W pucharach było nieźle, w Pucharze Anglii dotarliśmy do półfinału, ulegając City, ale wcześniej rozbijając chociażby Chelsea czy United. Capital One odszedł w niepamięć szybko, a to za sprawą Londyńczyków. Sezon w każdym razie - FENOMENALNY.
Zarząd
Zarząd postawił za cel uniknięcie spadku oraz ćwierćfinału w pucharach. No cóż, co więcej powiedzieć? #GGST
VI.Parę słów ode mnie:

Komentować, oceniać, poprawiać! Zapraszam! I prosiłbym o większą aktywność niż ostatnio, bo to w końcu już BPL.
stare 17-10-2014, 16:24   #13
Garik
Stały bywalec

Domyślnie

Jako beniaminek na dorobku w BPL zrobiłeś furrorę zajmując 5 miejsce w tabeli czego szczerze gratuluję! Wyniki w Pucharach również są na wysokim poziomie... No dobra w samym FA Cup.

Ciekawie wzmacniasz swoją drużynę płacąc grosze za zawodników, którzy odwdzięczają Ci się dobrą grą.

Co tu dużo mówić... Ciekawa kariera i mam nadzieję, że w przyszłości zostaniesz mistrzem Anglii!
stare 17-10-2014, 19:55   #14
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

5 miejsce już w pierwszym sezonie w BPL? Niesamowite osiągnięcie.
Przeprowadzone transfery bardzo mi się podobają, aczkolwiek mam małe zastrzeżenia, jeśli chodzi o transfer Wilsona. Szkoda, że Saïd nie wypalił. Miałbyś z niego dużo pożytku. To samo dotyczy Maupaya. Powinieneś teraz dać szansę Beckowi lub Wilsonowi.
Bardzo podoba mi się Twoja polityka transferowa - stawiasz na szkółkę i wychowanków i przynosi to świetne rezultaty.
Wyniki kapitalne, szkoda trochę tak niefortunnego losowania w Capital One Cup.
Powodzenia!
stare 20-10-2014, 11:00   #15
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Piąty sezon w Shrewsbury.

Shrewsbury Town

SEZON: 2018/2019

Budżet: 27.000.000€ + 6.150.000€

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

V.Podsumowanie:
Cytat:
Sezon
Tym razem postaram się trochę dokładniej opisać cały sezon. Letnie okienko rozpoczęło się mocnym przytupem – z klubem pożegnali się m.in. wybitni napastnicy Beck i Waldschmidt, ponad to filar obrony ostatnich 5 lat, czyli Goldson. W ich miejsce zostali sprowadzeni bardzo perspektywiczni zawodnicy (Avdijaj, Bnou-Marzuk czy Stones), którzy okazali się strzałem w dziesiątkę. Już od pierwszego treningu każdy z nich pokazywał, że zasługuje na miejsce w podstawowej 11stce. W przygotowaniach przedsezonowych świetnie spisywali się również Saïd oraz Obafemi Afrani, który dostał ostatecznie „dyszkę” po sprzedanym Waldschmidcie(?). Sezon ostatecznie rozpoczęliśmy składem: Burton – Afrani, Stones, Sadami, Purrington – Rivieyran, Afrani – Stans, Saïd – Avdijaj, Bnou-Marzuk. Zgranie i zaangażowanie przyniosło bardzo szybko efekty. Po 6 kolejkach to Shrewsbury przewodziło w tabeli z kompletem(!) punktów. Pierwszy mecz to już wyjazdowa wygrana z aktualnym mistrzem – Spurs (2:4). Potem West Brom(1:0), AV(2:1), Sunderland(1:4) czy Blackburn(4:1) oraz znakomity mecz z Arsenalem (4:6). Październik oraz listopad to były duże wahania formy, głównie napastników, którzy razili nieskutecznością. (Niestety nie mogę więcej napisać, bo limit Reszta opisana statystykami powyżej. A szkoda, bo miałem wszystko napisane). Po takim sezonie zarząd się spytał: „Ryan, jesteśmy zachwyceni Twoją pracą. Jakie stawiasz cele przed tą drużyną na 6 już Twój sezon?”. Giggs tylko się uśmiechnął: „Może mistrzostwo?...” Jak się potoczą dalsze losy? Wszystko wydaje się zmierzać w perfekcyjnym kierunku…

VI.Parę słów ode mnie:

Zapraszam do oceny, ostatnio mam więcej wolnego czasu więc szybko to idzie
stare 22-10-2014, 21:00   #16
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

No proszę - podtrzymałeś formę z poprzedniego sezonu, zdobywając o 4 punkty więcej niż w poprzedniej kampanii. Świadczy to o tym, że Twoja drużyna ustabilizowała się, jeśli chodzi o miejsce w tabeli. Teraz czas zacząć marsz w górę, aż do mistrzostwa Twój zespół zdobywa też mnóstwo bramek (prawdopodobnie najwięcej w PL) za co duży plus dla Ciebie.
Normalnie skrytykowałbym transfer Stonesa, ale w Twoje Shrewsbury jest obecnie wyżej notowane niż Everton i wyrasta na jedną z potęg w Anglii. Transfery dwójki utalentowanych napastników jak najbardziej na plus. Bardzo pozytywnie oceniam to, że z miejsca wskoczyli do podstawowej jedenastki i stali się kluczowymi zawodnikami Twojej drużyny.
Wynik w FA Cup mógłby być lepszy, ale w Capital One Cup dałeś prawdziwy popis. Gratulacje! No i zwycięstwo w Lidze Europy w pierwszym sezonie w Europie - ręce same składają się do oklasków!
Bardzo podoba mi się droga do chwały Shrewsbury - co sezon wyniki są coraz lepsze. Nic, tylko czekać na mistrzostwo Anglii. Myślę, że wystarczą Ci jeszcze 2-3 sezony, aby dokonać tego celu.
Powodzenia w Lidze Mistrzów i dalszym dążeniu na szczyt!
stare 26-10-2014, 10:17   #17
Garik
Stały bywalec

Domyślnie

Na początek gratuluję wytrwałości w graniu tej kariery! Wyniki są doprawdy fenomenalne i nie trzeba tutaj nic więcej pisać. Widzę, że teraz masz już naprawdę szeroki wybór zawodników i chyba praktycznie na każdą pozycje możesz znaleźć solidnego następcę. Ciekawi mnie co zdziałasz w następnym sezonie, kiedy to drużyna zadebiutuje w Champions League i jakich wzmocnień dokonasz, aby coś tam ugrać. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
stare 01-11-2014, 17:28   #18
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Szósty sezon w Shrewsbury.

Shrewsbury Town

SEZON: 2019/2020

Budżet: 23.500.000€ + 5.690.000€

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

V.Podsumowanie:
Cytat:
Sezon
Na początku sprzedany został Said do LFC, a w jego miejsce sprawdzono dwóch zawodników - Barkley'a i Donsah'a. Zmieniliśmy nieco formację, by obu ustawić na boisku i wszystko zaczęło po paru tygodniach funkcjonować znakomicie. Postanowiłem również zmienić bramkarzy, dając szansę Beltrame, a Burton'a wypożyczając. Sezon zaczął się świetnie i po paru zwycięstwach (0:3 z QPR, 1:0 ze Spurs, 0:3 z Cardiff czy 1:3 z AV) zajmowaliśmy 1 miejsce w tabeli, prawie aż do przerwy zimowej. Wtedy zaczęły się schody, wąska ławka dała o sobie znać i koniec końców, po walce w ostatnim meczu sezonu z Chelsea (1:1) udało się zająć 3 miejsce w tabeli końcowej, co uważam za sukces. W FA Cup udało się zdobyć puchar, pokonując po dramatycznym i jednym z najlepszych meczów jaki widziałem MC (3:2). W Capital One nie szło tak kolorowo, ale półfinał też jest świetnym wynikiem. Nie wspominając już o LM, gdzie przy bardzo trudnej grupie udało się awansować na drugim miejscu i wygrać pierwszy mecz 1/8 z Romą, by drugi, po dogrywce, przej#bać. Niestety. Ale sezon - jak zwykle, na ogromny plus.

VI.Parę słów ode mnie:

Zapraszam do oceny, wybaczcie za obsuwę ale maturalna klasa w końcu
stare 02-11-2014, 19:37   #19
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

No proszę - byłeś o krok od wicemistrzostwa. Cały czas pniesz się w górę.
Nie podoba mi się transfer Barkleya, ale to Twoja kariera i Ty decydujesz, kogo kupić.
Szkoda, że tak szybko odpadłeś z Ligi Mistrzów, ale myślę, że w przyszłym sezonie pójdzie Ci zdecydowanie lepiej.
Powodzenia w dalszej karierze!
stare 05-11-2014, 13:12   #20
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Siódmy sezon w Shrewsbury.

Shrewsbury Town

SEZON: 2020/2021

Budżet: 26.000.000€ + 7.380.000€

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

V.Podsumowanie:
Cytat:
Sezon
Nie spodziewałem się czegoś takiego - początek lipca, spokojnie planuję sobie transfery aż tu nagle AS Monaco z kwotą 70parę milionów. Oczywiście zaakceptowałem, bo więcej dać nie chcieli i ruszyłem na zakupy. W końcu mogłem naprawić boki obrony, zakupić zajebistego napastnika, który mam nadzieję że przebije Bnou-Marzuka a nawet wystarczyło na pomocnika. Kadra wygląda naprawdę świetnie, wspaniała 11stka + parę świetnych, perspektywicznych młodziaków. Sezon zaczął się nienajlepiej, parę remisów, ale potem zaczęliśmy się piąć w górę tabeli i na półmetku byliśmy liderami. Potem plasowaliśmy sie między 2-3 miejscem, aż w ostatniej kolejce, dzięki wygranej nad WBA (3:0) i niespodziewaną porażką City z Tottenham'em, wygraliśmy BPL! Sądziłem, że to sezon przejściowy, dużo nowych zawodników i że dopiero za rok uda się coś ugrać. A to nie wszystko! LM po porażkach tylko z FCB udało się awansować z grupy, pokonać Atletico i samą Barcelonę i dopiero ulec LFC w półfinale (choć miałem wygraną na wyciągnięcie ręki). Wspaniały sezon i teraz tylko parę nowych transferów i można mówić o jednej z najlepszych kadr na świecie!

VI.Parę słów ode mnie:

Zapraszam do oceny! To już 7 sezon! I przeczytajcie to o transferach

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania