FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 15 > Wasze kariery

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 28-09-2014, 20:13   #1
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do ForzaMilan Origin: KPrince90
Domyślnie ForzaMilan - Kariery

Kariery użytkownika ForzaMilan

Sezon 2014/15
Część pierwsza
Część druga

Sezon 2015/16
Część pierwsza
Część druga

Ostatnio edytowane przez ForzaMilan ; 12-10-2014 o 18:57
ForzaMilan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-09-2014, 15:14   #2
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

Latem w zespole Southampton nastąpiła prawdziwa rewolucja kadrowa. Odeszło wielu kluczowych zawodników, natomiast w ich miejsce sprowadzono piłkarzy, którzy nie mają jeszcze wyrobionej marki w Europie. Odszedł również trener - Mauricio Pochettino. W jego miejsce przybył Ronald Koeman, który wcześniej z powodzeniem prowadził Feyenoord. Po tych ruchach wielu ludzi typowało zespół z Saint Mary's Stadium jako jednego z głównych kandydatów do spadku. Jak było naprawdę? Przekonajmy się.

Podsumowanie sezonu 2014/2015 i letniego okienka transferowego

Trener: Ronald Koeman
Platforma: PC
Poziom gry / dyscyplina finansowa: Legendarny / Umiarkowana
Waluta: Funt brytyjski (£)
Budżet transferowy wyznaczony przez zarząd na następny sezon: 12 milionów £
Budżet na tygodniówki wyznaczony przez zarząd na następny sezon: 70 tysięcy £

Transfery

Pierwsze letnie okienko transferowe - wyłączone

ZIMA 2015

LATO 2015

Kadra

PODSTAWOWA JEDENASTKA

REZERWOWI

Ostatnio edytowane przez ForzaMilan ; 12-10-2014 o 13:39
stare 30-09-2014, 15:16   #3
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

Osiągnięcia

Kapitalny sezon w wykonaniu Świętych! Klub z Saint Mary's pokazał, że pieniądze nie mają większego znaczenia w futbolu - liczy się zaangażowanie i ciężka praca. Ronald Koeman dokończył dzieło Mauricio Pochettino, doprowadzając Southampton do TOP 4.
Drużyna holenderskiego szkoleniowca grała piękny i zarazem konsekwentny futbol, przy okazji tworząc ze swojego stadionu twierdzę nie do zdobycia. Nie ma w lidze zespołu, który nie drżałby o rezultat przed spotkaniem ze Świętymi.
W pucharach Święci spisali się tak, jak oczekiwano. Zabrakło trochę szczęścia i umiejętności, ponieważ w pucharach grali tylko gracze rezerwowi. Trener skupił się na dobrym rezultacie w lidze.

Barclays Premier League

Capital One Cup

FA Cup

Opis transferów

Kolejny kluczowy zawodnik opuszcza Southampton. Morgan Schneiderlin, który już latem naciskał na transfer decyzją zarządu został sprzedany do Liverpoolu. W jego miejsce Ronald Koeman postanowił sprowadzić swojego rodaka, ogranego już na boiskach Premier League Leroya Fera. Holender zdecydowanie wyróżniał się na tle przeciętnej drużyny Queens Park Rangers. Wiele osób uważało jednak, że Schneiderlin - były kapitan i najważniejsze ogniwo drugiej linii zespołu Southampton - jest niezastąpiony. Nic bardziej mylnego. Fer okazał się doskonałym wzmocnieniem. Wykonywał wszystkie zadania, które wcześniej należały do reprezentanta Francji i do tego dawał drużynie dużo więcej, jeśli chodzi o grę ofensywną.
Klub z Saint Mary's Stadium sprowadził także Leandro Bacunę z Aston Villi. Dla wielu było to nierozsądne posunięcie, ponieważ Holender nie łapał się nawet na ławkę rezerwowych The Villains. Jednak spoglądając na tabelę na półmetku rozgrywek (Southampton był wiceliderem) - kibice zyskali pewność, jeśli chodzi o decyzje holenderskiego szkoleniowca.
Ostatnim wzmocnieniem Świętych został młodzieżowy reprezentant Anglii - Nathan Redmond. Przybył z Norwich City, gdzie spisywał się wyśmienicie. Walnie przyczynił się do powrotu Kanarków do Premier League po zaledwie rocznej przerwie.
Z Ronem Vlaarem podpisano umowę, na mocy której latem dołączy on do Southampton za darmo. Ronald Koeman starał się zrealizować ten transfer już latem 2014 roku, ale wtedy rozmowy zakończyły się fiaskiem. Sprowadzenie reprezentanta Holandii było spowodowane słabą dyspozycją Mayi Yoshidy, który znalazł się na wylocie.
Jeśli chodzi o zawodników, którzy poprzedni sezon spędzili na wypożyczeniu na Saint Mary's Stadium - zdecydowano się na wykupienie Toby'ego Alderweirelda, który spisywał się świetnie w ubiegłym, bardzo udanym sezonie. Natomiast w wyścigu po Ryana Bertranda Southampton został pokonany przez Newcastle United, które przedstawiło korzystniejszą ofertę. W wyniku tej sytuacji Ronald Koeman postanowił sięgnąć po kolejnego rodaka - Jaïro Riedewalda z Ajaxu Amsterdam, który miał za sobą bardzo udany debiutancki sezon w dorosłej drużynie. Szansę gry w podstawowym składzie otrzymał Matt Targett, który zaczął rozwijać się w niesamowitym tempie. To właśnie z młodym Anglikiem rywalizował o skład będzie Riedewald.
Doszło również do sensacyjnego transferu - z klubu odszedł Gastón Ramírez. Zgłosiło się po niego kilka czołowych klubów, między innymi PSG i Manchester United. Sam zawodnik wybrał ten drugi klub. Kwota transferu była wręcz niebotyczna w zestawieniu z umiejętnościami i potencjałem zawodnika - wyniosła aż 27 milionów funtów!
Zdecydowano, że cała suma uzyskana z transferu urugwajskiego pomocnika będzie wydana w ciągu sezonu. Najpierw wypożyczono z Chelsea utalentowanego Victora Mosesa, który miał za sobą bardzo przyzwoity sezon w Stoke City. Nigeryjczyk miał zwiększyć konkurencję na bokach pomocy oraz wywrzeć presję na Tadiciu.
Aż wreszcie - ostatniego dnia okienka transferowego Southampton dokonał jednego z największych zakupów w historii klubu. Do klubu dołączył Christian Benteke z Aston Villi. W przeciwnym kierunku powędrowało 15 milionów funtów i karta zawodnicza Mayi Yoshidy, który spisywał się poniżej oczekiwań. W poprzednim sezonie Benteke zdobył aż 12 bramek, co uczyniło go jednym z czołowych strzelców całej ligi. Wynik ten jest imponujący, ponieważ Aston Villa nigdy nie zachwycała, jeśli chodzi o grę ofensywną.
Czy Belg będzie błyszczał w nowym klubie, tak jak miało to miejsce w poprzednim sezonie? Dowiemy się tego w najbliższym czasie.

Ostatnio edytowane przez ForzaMilan ; 12-10-2014 o 13:39
stare 30-09-2014, 16:42   #4
juggernaut
Stały bywalec

Domyślnie

Zapowiada się ciekawie. Wyniki są rewelacyjne, tym bardziej że to dopiero początek twojej przygody z FIFĄ 15. Benteke to dobry pomysł na atak, ale jeśli nie udałoby ci się go sprowadzić - myślę że Lacazette z Lyonu byłby właściwym zawodnikiem do wzmocnienia siły ognia Świętych.
juggernaut jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-09-2014, 19:45   #5
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

Na sam początek gratuluję bycia pierwszą osobą, która wrzuciła na forum swoją karierę. Southampton... Darzę ten zespół wielkim szacunkiem, a także sporą sympatią także z chęcią śledził będę Twoje dalsze poczynania... Za daleko wybiegam w przyszłość co nie? Przejdźmy więc do pierwszego sezonu. Podobają mi się przeprowadzone przez Ciebie transfery. Leroy Fer z pewnością zastąpi Scheiderlina na środku pomocy, a Redmond powinien w najbliższym czasie stać się jednym z liderów drużyny chociaż jak widziałem jego statystyki to już w tym momencie wygląda to imponująco. Wyniki jak na początek Twojej przygody naprawdę są bardzo dobre i nie chodzi mi tylko o ligę. Benteke byłby dobrym wzmocnieniem dla Twojej ekipy, ale jeśli nie uda Ci się go sprowadzić to pomyśl może o Luuku de Jongu, Wissamie Ben Yedderze, Abelto Paloschim. Czekam na dalszą część tej kariery!
stare 30-09-2014, 22:24   #6
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie

No nie powiem - pierwsza kariera w nowej fifie i już zapewne jedna z moich ulubionych Fenomenalne wyniki w Twoim pierwszym sezonie i to na poziomie Legendarnym - gratulacje. Transfery bardzo fajne, szczególnie ten Redmonda. Ward-Prowse wygląda na bardzo fajny potencjał, więc graj nim jak najwięcej! Może jakiś napastnik? Kasy powinieneś dostać trochę, więc pomyśl nad Batshuayi z Marsylli? Albo Vietto z Villarreal, bardzo mi się ten zawodnik podoba na żywo w La Liga a ma bodaj tylko 20 lat. Powodzenia w nowym sezonie, czekam z niecierpliwością!
stare 01-10-2014, 08:22   #7
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

Dziękuję za komentarze!

Po zakończeniu letniego okienka transferowego zaktualizowałem zarówno opis kariery, jak i transferów. Zapraszam do ponownego przejrzenia!
Opis jest rozdzielony na dwie części, ponieważ limit znaków nie pozwalał na przedstawienie kariery w jednym poście.

Jeśli chodzi o samą karierę - na początku sezonu w niesamowitej formie jest Shane Long, co sprawia, że mam teraz kłopot bogactwa, jeśli chodzi o napastników. Jeśli zarówno Irlandczyk, jak i Benteke podtrzymają swoją obecną formę - Pellè na dłużej utknie na ławce rezerwowych. Mam nadzieję, że nie zdeprymuje go ten fakt i zdecyduje się zostać w moim klubie. W przeciwnym razie zostanie sprzedany już w styczniu.

Plany transferowe - zimą będę chciał zakontraktować środkowego pomocnika, który zwiększyłby rywalizację na tej pozycji. Do dyspozycji mam około 13 milionów funtów. Na myśl przychodzą mi dwa nazwiska - Marco Van Ginkel i Jack Colback. Porady mile widziane

Ostatnio edytowane przez ForzaMilan ; 01-10-2014 o 08:31
stare 12-10-2014, 13:14   #8
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

Po obiecującej kampanii 2014/15, piłkarscy fani z całego świata zastanawiali się, czy Ronald Koeman zostanie w ekipie Southampton. Mimo ofert z Manchesteru United, Evertonu i Tottenhamu, Holender zdecydował się poprowadzić Świętych w następnym sezonie. Czy ten rok był tak samo udany, jak poprzedni? Przekonajmy się.

Podsumowanie sezonu 2015/2016 i letniego okienka transferowego

Trener: Ronald Koeman
Platforma: PC
Poziom gry / dyscyplina finansowa: Legendarny / Umiarkowana
Waluta: Funt brytyjski (£)
Budżet transferowy wyznaczony przez zarząd na następny sezon: 26 milionów £
Budżet na tygodniówki wyznaczony przez zarząd na następny sezon: 130 tysięcy £

Transfery

ZIMA 2016

LATO 2016

Kadra

PODSTAWOWA JEDENASTKA

REZERWOWI

Ostatnio edytowane przez ForzaMilan ; 12-10-2014 o 13:47
stare 12-10-2014, 13:15   #9
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

Osiągnięcia

Kolejny doskonały sezon w wykonaniu ekipy z Saint Mary's! Wielu ekspertów uważało, że Święci nie będą w stanie podtrzymać dobrej formy. Nic bardziej mylnego! Po raz kolejny zakończyli rozgrywki w TOP 4, będąc o krok od wicemistrzostwa kraju. Po raz kolejny udowodniono, że pieniądze nie mają znaczenia w futbolu - liczy się dyscyplina i zaangażowanie.
Piękny i otwarty futbol, prezentowany przez Southampton, wzbudził podziw na całym świecie. Był to także debiutancki sezon Southampton w Europie. Nie powiodło się w Lidze Mistrzów, gdzie natrafiono na bardzo silną grupę, ale za to w Lidze Europy Święci spisali się znakomicie. Po emocjonującym finale na Mestalla, Jay Rodriguez mógł wznieść w górę to wspaniałe trofeum, wywołując euforię w największym mieście stanu Hampshire - Southampton.
Natomiast w krajowych pucharach nie było już tak kolorowo. Na usprawiedliwienie zespołu holenderskiego szkoleniowca można podać fakt, że dwukrotnie odpadano z późniejszym triumfatorem rozgrywek.

Barclays Premier League

Capital One Cup

FA Cup

Liga Mistrzów

Liga Europy

Superpuchar Europy

Opis transferów

Zimą do zespołu Southampton dołączył bardzo utalentowany zawodnik - Marco Van Ginkel z Chelsea. W stronę przeciwną, oprócz gotówki, powędrował także niezadowolony z roli pełnionej w zespole Jack Cork. Anglik chciał grać dużo częściej, więc trener Koeman zdecydował, że należy się go pozbyć, aby nie psuł atmosfery w szatni. Był to właściwie jedyny ruch transferowy, przeprowadzony przez Southampton w zimowym okienku transferowym.
W trakcie sezonu zainwestowano w rozwój sieci skautów na terenie Holandii, Niemiec i Anglii. Kilku młodych zawodników trafiło do szkółki Southampton, a kilku prosto do pierwszego zespołu. Być może w przyszłości będą oni kluczowi dla angielskiego klubu.
Latem kolejny kluczowy zawodnik poprosił władze Southampton o transfer. Mowa o Dušanie Tadiciu, który zdecydował się zamienić Świętych na mistrzów Anglii - Chelsea. Z londyńskiego klubu wykupiono Victora Mosesa, który przyzwoicie spisywał się na wypożyczeniu. Sprowadzono także Joresa Okore z Aston Villi, ponieważ Florin Gardoș nie poradził sobie z presją i grał kiepsko. Młody Duńczyk zanotował duży progres z poprzednim sezonie, zastępując kapitana The Villains - Rona Vlaara, który także przeniósł się na Saint Mary's Stadium. Oprócz tego - dokonano transferów dwóch ciekawie zapowiadających się, młodych Anglików - pozostającego bez klubu Josha Chambersa oraz wychowanka West Hamu - Brennana Wilsona. Klub opuścił Graziano Pellè, który zaliczył znaczną obniżkę formy i musiał pozostawać w cieniu Christiana Benteke. Po włoskiego napastnika, który ma już na karku 31 wiosen zgłosiło się Queens Park Rangers i 8-milionowa oferta przekonała Ronalda Koemana. Rozpoczęto poszukiwania następcy Dušana Tadicia. Serbski pomocnik miał za sobą bardzo udany sezon, więc klub został zmuszony do kupienia kogoś, kto z miejsca wskoczy do podstawowego składu. Po nieudanych negocjacjach z Twente ws. transferu Hakima Ziyecha, wybór padł na byłego piłkarza Świętych - Gastóna Ramíreza. Urugwajczyk zaledwie rok temu opuścił Southampton, przenosząc się do Manchesteru United za ogromną sumę pieniędzy. Na Old Trafford był jedynie rezerwowym w cieniu wielkich gwiazd. Zarząd klubu z Saint Mary's postanowił dać mu drugą szansę, odkupując go za niemalże połowę ceny, którą zapłacił Manchester rok wcześniej. Przez wszystkich ekspertów zostało to okrzyknięte okazją stulecia, ale według trenera Koemana powinno się wstrzymać z oceną tego transferu do końca przyszłego sezonu. Do klubu napływały także oferty z Christiana Benteke - sięgające nawet 70 milionów. Władze klubu zdecydowały jednak, że sprzedaż Tadicia podreperowała budżet i exodus kolejnych zawodników nie jest konieczny.

Historia finału Ligi Europy - galeria

Ostatnio edytowane przez ForzaMilan ; 12-10-2014 o 14:07
stare 12-10-2014, 15:26   #10
juggernaut
Stały bywalec

Domyślnie

Prowadzisz klub bardzo rozsądnie, krok po kroku budując potęgę Świętych. Transfery również są w porządku. Jeśli miałbym się już do czegokolwiek przyczepić - BPL to globalna liga, więc nie musisz kupować zawodników wyłącznie grających w Anglii. Mógłbyś skupić swoją uwagę także na inne ligi europejskie przy planowaniu wzmocnień. Dobrze, że nie sprzedałeś Benteke. Belg powinien w tym sezonie jeszcze podskoczyć ze skillem, więc w następnym letnim okienku transferowym powinieneś otrzymać za niego jeszcze wyższe oferty. Powodzenia w kolejnym sezonie.
juggernaut jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-10-2014, 16:03   #11
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie

Świetne wyniki ligowe oraz w LE! Szkoda tych pucharów, no ale sezon i tak wyśmienity Ciekawy pomysł z powrotem Gastona, no i bardzo mi się podoba transfer Okore - świetny stoper. Tak jak mówi juggernaut, zostaw Benteke jak długo możesz i ew. potem niech jakiś Real czy P$G go wykupi za te 90 baniek ;D Po cichu liczę na mistrzostwo w przyszłym sezonie. Powodzenia!
stare 12-10-2014, 18:54   #12
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

juggernaut
Dzięki, że zwróciłeś na to uwagę. Szczerze? Sam tego nie zauważyłem. Obiecuję - w przyszłości w klubie zawita więcej zawodników z innych lig. Skupię się chyba na kupowaniu utalentowanych piłkarzy z lig holenderskiej, belgijskiej i austriackiej.

1908Jacob
Na mistrzostwo jeszcze chyba za wcześnie, ale myślę, że w przeciągu najbliższych 2-3 sezonów będę w stanie po nie sięgnąć.

Nie mam zamiaru sprzedawać Benteke, chyba że sam poprosi o transfer. Tak jak napisałem - sytuacja finansowa klubu ustabilizowana, drużyna pnie się w górę. Sprzedawanie kluczowych zawodników będzie możliwe tylko jeśli poproszą oni o transfer - w przeciwnym razie ciężko będzie utrzymać tą doskonałą passę w TOP 4 Premier League.
Kariera będzie trwała aż do momentu, w którym uda mi się wyjść z grupy w Lidze Mistrzów i wygrać BPL. Oczywiście, jeśli wciągnie mnie jeszcze bardziej - pogram dłużej.
Zdradzę tylko, że prowadzę równocześnie inną karierę, ale tam sezon leci mi powoli - nie symuluję żadnych meczów i gram dosyć rzadko (gdy zaczyna mnie nudzić Southampton). Możliwe, że kiedyś ją tutaj zamieszczę

Dzięki za komentarze i zapraszam do dalszego komentowania!
stare 13-10-2014, 11:26   #13
Reddread
Zorientowany

Domyślnie

Świetna kariera.Jak dla mnie możesz sprowadzać zawodników tylko z ligi angielskiej.Wszak są tam przeróżne narodowości i talenty.Włączyłem karierę na próbę drużyną z BPL i też przyłapałem się na szukaniu wzmocnień głównie w Anglii.

Ostatnio edytowane przez Reddread ; 13-10-2014 o 13:53 Powód: znalazłem rowiązanie
Reddread jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-10-2014, 11:11   #14
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

Trochę spóźniony, ale rzucam swoją opinię.

Tak jak koledzy wyżej zauważyłem, że skupiasz się jedynie na transferach z BPL za co minus. Chociaż gracze, których ściągasz do Southampton idealnie pasują do koncepcji, więc trochę się to wszystko równoważy.

Trzecie miejsce w lidze to nie lada osiągnięcie. Zastanawia mnie jak to możliwe, że Liverpool znalazł się tak nisko w tabeli. Gratuluję zwycięstwa w Lidze Europy, po niepowodzeniach w Champions League.

Jak możesz to informuj o przyszłych sezonach, bo nie zawsze mam czas, aby zerknąć do działu, a tak będę pamiętał iż jestem winny jakąś ocenę i na pewno prędzej czy później coś naskrobię.
stare 20-10-2014, 06:04   #15
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Garik Zobacz post
Trochę spóźniony, ale rzucam swoją opinię.

Tak jak koledzy wyżej zauważyłem, że skupiasz się jedynie na transferach z BPL za co minus. Chociaż gracze, których ściągasz do Southampton idealnie pasują do koncepcji, więc trochę się to wszystko równoważy.

Trzecie miejsce w lidze to nie lada osiągnięcie. Zastanawia mnie jak to możliwe, że Liverpool znalazł się tak nisko w tabeli. Gratuluję zwycięstwa w Lidze Europy, po niepowodzeniach w Champions League.

Jak możesz to informuj o przyszłych sezonach, bo nie zawsze mam czas, aby zerknąć do działu, a tak będę pamiętał iż jestem winny jakąś ocenę i na pewno prędzej czy później coś naskrobię.
Nie ma problemu. Co do Liverpoolu - sprzedali Mignoleta i do stycznia nie mieli bramkarza w kadrze - byli na samym dole tabeli Gdy grałem przeciwko nim, na bramce stał Jordon Ibe. Dopiero w styczniu kupili Tima Krula z Newcastle.
stare 21-10-2014, 20:42   #16
nani07
Nowicjusz

Domyślnie

Hej słuchajcie wiem że to nieodpowiedni dział ale żaden mi nie pasował. Mam pytanie czy jeśli ram w 14 na xbox 360 to żeby zaktualizować składy muszę mieź xbox live?
nani07 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania