FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 13

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 192 głosów, 4.97 średnia. Wygląd
stare 20-03-2013, 06:08   #4461
FifaMenadżer12
Ha I Pe Ha o Pe

Domyślnie

@up

skończyłeś pierwszy sezon... w między czasie wymieniłeś całą podstawową jedenastke... nie wliczając 3 zawodników... ogółem transferów przeprowadziłeś aż 10... w większości niepotrzebnych... Co mnie razi w oczy ? otóż to...

-El Shaarawy za Djourou + 10 500 000 €
( kompletnie bez sensu, był Poldi, był Giroud )

-Muniain za Mertesacker + 14 500 000 €
( gdzie młody Hiszpan ma grać ? za Neymara ? Di Marie ? Chamberlaina ? Muniain jest zawodnikiem który powinien grać w 1 składzie... także jest to zbyteczny zawodnik )

-Alaba za 9 000 000 €
( jeśli nie grasz na aktualizacji, to trzeba było ściągnąć Monreala z Malagi )

-Lucas za Gervinho + 17 000 000 €
( PO CO ? )

-Danilo za 10 500 000 €
( po co sprzedany został Sagna ? chociaż Danilo w Arsenalu hmm ten transfer mi sie podoba )

-Hummelsa za Podolski + 6 000 000 €
( transfer w miare na + ale nie kosztem Poldiego )

-Neymar za Cazorla + 2 000 000 €
( 3x na NIE... Santi, motor napędowy Kanonierów, a ty idzisz za modą i ściągasz Neymara )

-Di Maria za Walcott + 300 000 €
( kompletnie niezrozumiały transfer, zwłaszcza, że u ciebie Angel gra na nietypowej pozycji )

-Badstuber za Vermealen
( zamienić lepszego ŚO na gorszego to trzeba chcieć i potrafić... ale to twój wybór )

-Belhanda za Giroud + 2 000 000 €
( transfer na plus, tylko niepotrzebnie za Giroud )

co więcej moge powiedzieć... kariera mnie osobiście sie nie podoba, za dużo zmian jak na 1 sezon ( sam też lubie poszaleć co zauważysz na poprzedniej stronie ) ale bez przesady, że w pierwszym sezonie. Wymienić prawie CAŁĄ jedenastkę Kanonierów i to nie we wszystykich aspektach na lepszych zawodników... brak mi słów.

BR - Szczęsny / Fabiański
ŚO - Danilo / Sagna
ŚO - Vermalen / Mertesacker
ŚO - Hummels / Kościelny
LO - Monreal / Gibbs
ŚPD -Belhanda / Arteta
ŚPO - Cazorla / Ramsey
ŚPO - Wilshere / Rosicky
LS - Walcott / np. Villa
ŚN - Podolski / np. Rodrigo
PS - Chamberlain / Gervinho

myślę, że wielu użytkowników potwierdzi, że taki skład Arsenalu by im przypadł do gustu.

Ale twoja kariera sprawia ci przyjemność, więc graj... odniose sie do wyników... widzisz nie zawsze wielkie gwiazdy są ich gwarancją... 6-te miejsce przy takim składzie ? coś słabo. Klasa Światowa i mykasz Barcelone 5-1 ? okey.

to tyle ode mnie, jak dla mnie, kariera na minus... mam nadzieję, że inni użytkownicy będą bardziej wyrozumiali chociaż... nie łudziłbym sie.
FifaMenadżer12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2013, 08:03   #4462
Przemas
BVB

Origin: Przemmas
Domyślnie

@Karamuk
Stworzyłeś w pewnym sensie dream team, i jeśli Ci to pasuje to ok.
jednak mi nie podoba mi się żaden transfer !
kariera poprzez transfery bardzo słaba :/
Gratki tyko za Puchar Mistrzów !

Powodzenia.
stare 20-03-2013, 08:14   #4463
Przemas
BVB

Domyślnie

Sezon: Koniec 2016/2017
Budżet: 33 000 000/160 000
Poziom: Klasa Światowa/Luźny
Platforma: PC
Sterowanie: Klawiatura
Reprezentacja: Francja

Cele menedżera:
Cel w lidze: Wygraj Ligę /
Cel w krajowym pucharze: Wygraj puchar /
Cel w pucharze europejskim: Wygraj puchar /

Sezon I,
Sezon II,
Sezon III,
Sezon IV,

Kadra:

(Mecze/Bramki/Asysty), Bramkarz: (Mecze/Czyste konta)

BR Roman Hlinka l.21 82+4 (40/19) - Fenomenalny rozwój ! Fenomenalne parady ! 10/10
BR Willi Vracić l.18 68+2 (6/3) - prosto ze szkółki, na sprzedaż.

PO Fabinho l.23 81+3 (32/0/0) - klasa sama w sobie. Świetny ! 10/10
PO Julian Koch l.26 78+1 (20/0/0) - zmiennik Fabinho 7/10
ŚO Mats Hummels l.28 92 (24/1/0) - klasa sama w sobie. Nie do przejścia, do tego świetna obrońca kompletny, 16 czystych kont 9/10
ŚO Neven Subotic l.28 90+1 (29/2/1) - razem z Hummelsem tworzą parę nie do przejścia 9/10
ŚO Sven Franke l.23 85+2 (26/2/1) - nowa perełeczka Dortmundczyków. 8/10 !
ŚO Koray Gunter l.22 76+2 (0/0/0) - wypożyczenie
ŚO Sylwester Zyska l.18 75+3 (11/0/0) - przyszłość klubu. znakomite warunki 7/10
ŚO Mariusz Wroński l.18 76+4 (17/1/0) - przyszłość klubu. znakomite warunki + główka ! 7/10
LO Marcel Schmelzer l.29 86 (26/0/1) - świetny obrońca. Piekielnie szybki. Potrafi się włączyć w akcję ofensywną, ale i jego powrót nie trwa długo ! 9/10
LO Loris Benito l.25 78+1 (8/1/0) - jeśli Bale jest szybki, to ten chłopak jest gepardem 7/10
LO Antoni Wroński l.19 77+3 (18/0/0) - następca Schmelzera ! 8/10
LO Gianluca Hediger l.18 72+2 (0/0/0) - wypożyczenie

PP Maximilian Beister l.26 81+2 (33/4/3) - motor napędowy drużyny. Biega wszędzie i do każdej piłki ! 9/10
PP Soren Reichel l.21 75+3 (0/0/0) - wypożyczenie. przyśpieszenie 96, szybkość biegu 97
PS Ryo Miyaichi l.24 82+2 (26/3/2) - świetny transfer ! znakomite podanie, znakomita wrzutka. idealny ! 9/10
LP Andrea Schürrle l.26 85 (29/2/7) - mniej strzela, więcej asystuje. świetna postawa 89/10
LP Kevin Grosskreutz l.28 78 (22/4/4) - bardzo dobra postawa Kevina, spisywał się bardzo dobrze 8/10
LS Viktor Fischer l.23 83+2 (29/2/2) - serdecznie polecam go każdemu ! 9/10

ŚP Moritz Leitner l.24 82+1 (19/2/2) - kolejny wielki talent, dla którego nie mam miejsca w składzie 8/10
ŚP Mustafa Amini l.24 75+2 (16/1/0) - kolejny wielki talent, dla którego nie mam miejsca w składzie 8/10
ŚP Ilkay Gündogan l.26 87+1 (26/1/5) - motor napędowy, świetny na ŚPD 9/10
ŚP Nuri Sahin l.28 87+1 (30/3/0) - świetne strzały z daleka 8/10
ŚPO Mario Götze l.25 94+2 (30/9/9) - brak słów ! 10/10
ŚPO Leonardo Bittencourt l.23 79+2 (26/8/7) - świetna gra, drugi Mario, pierwszy Leo ! 10/10
ŚPO Bjorn Himmlmann l.17 74+2 (2/0/0) - przyszłość klubu !
ŚPD Roman Riemann l.21 77+2 (0/0/0) - wypożyczenie

N Robert Lewandowski l.28 92+1 (40/27/8) - fantastyczny sezon ! 11/10
N Luka Delibasić l.24 88+2 (40/15/14) - świetny transfer, znakomity asystent ! 10/10
N Alexander Essweien, l.27 82 (24/10/7) - piekielnie szybki i świetny na kontry. wiecznie niezadowolony, nie będę go trzymał na siłę. 8/10
N Jarosław Krychowiak l.20 79+4 (0/0/0) - wypożyczenie
N Bernhard Maierhofer l.20 77+3 (0/0/0) - wypożyczenie
ŚN Marco Reus l.28 92+1 (34/18/3) - fenomen ! 11/10

TRANSFERY:

Lato:

Z klubu:
Krychowiak, Reichel, Maierhofer, Hediger, Riemman, Gunter
Sobiech (79) do Olympique Lion za 8 000 000 mln. - nie mogłem nie wykorzystać takiej oferty
Salamon (78) do VfL Wolfsburg za 5 500 000 mln. - chciał, odszedł.
Plea (87) do Manchesteru City za 34 000 000 mln. - brak gry na takim poziomie jak w reprezentacji

Do klubu:
Delibasić (86) [Czarnogóra] z Fiorentiny za 44 000 000 mln.
Miyaichi (80) [Japonia] z Arsenalu za 9 000 000 mln.

Zima:

Z klubu:
Grosskreutz na krótkie wypożyczenie do Freiburga

Do klubu:
Benito (77) [Szwajcaria] z FC Zurich za 7 000 000 mln.

Ostatnio edytowane przez Przemas ; 23-04-2013 o 12:58
Przemas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2013, 08:15   #4464
Przemas
BVB

Domyślnie

Słowem wstępu:
Zacznę od słów: to był najlepszy sezon w wykonaniu moich piłkarzy !
Potrójna korona w Dortmundzie !
Budowa zespołu zajęła mi, aż cztery lata

Zacznę do tego, że od razu od pierwszego dnia okienka transferowego szukałem światowego napastnika, która sprosta wyzwaniom. Wybór padł na Lukę, ale dopiero po zaksięgowaniu transferu francuza - Plea, za którego dostałem 34 mln !.
Udało mi się również dać na wypożyczenie tych zawodników, którzy grzaliby w 100% ławę, więc tym bardziej jestem zadowolony.
Chcą osiągnąć jak najwyższe miejsce w Pucharze Mistrzów musiałem wzmocnić prawą flankę - fakt posiadania drugiego Japończyka zaraz po Shinjim stał się prawdą ! Ryo podpisał długoletni kontrakt z nami !
Musiałem pożegnać się z takimi osobistościami jak Plea, czy Salamon - chcieli odejść, a ja nie będę stwarzał im problemów.
Z takimi wzmocnieniami nie mogłem odpaść z grupy (przynajmniej taki był mój cel)
Jakież było moje zaskoczenie, gdy formacja grała świetnie i to na każdym froncie ! Ale o szczegółach jeśli chcesz możesz przeczytać niżej.
Cel na nadchodzący sezon ?
Jeśli będzie mi się chciało i mnie zmotywujecie to będę starał się obronić wszystkie tytuły. Osiągnąłem wszystko z BVB i nie mam już motywacji, aby grać dalej (:
A jeśli już, to chcę odmłodzić zespół i pozbyć się grajków +28 lat (sporo tego będzie)

Rozgrywki:

Bundesliga

Deutscher Pokal

Puchar Mistrzów

Kadra

Ciekawostki

Jeśli przeczytałeś to wszystko to jesteś mega koksem - mnie zdarza się to rzadko (:
Na klatę przyjmę każdą opinię !
Pozdrawiam !
stare 20-03-2013, 09:15   #4465
Hoina
Banned

Origin: douglasperyskop
Domyślnie

Kariera rewelacyjna, wszystkie transfery trafione. Fajną ekipę zmontowałeś.

Może zamiast się motywować i planować ewentualną przebudowę składu, to postaw sobie wyzwanie zmiany poziomu trudności na legendę? Przy takim dream teamie jaki stworzyłeś, ta zmiana nie będzie tak odczuwalna. Jedynie trochę bardziej będziesz musiał kombinować przy rozgrywaniu piłki w ataku i być nieco bardziej czujny w defensywie.

Jak już sprzedasz Essweina, to postaw na tego całego Krychowiaka w ataku.

Cytat:
Napisał Przemas
Jeśli przeczytałeś to wszystko to jesteś mega koksem - mnie zdarza się to rzadko
Jestem koksem!
Hoina jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2013, 10:02   #4466
Przemas
BVB

Domyślnie

Gra na legendzie może za kilka tygodni. Chce się ograć na klasie światowej, bo nieraz naprawdę jest ciężko wygrać.
Dzięki za miłe słowa

Tak jesteś koksem
stare 20-03-2013, 11:59   #4467
rafi997
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

@FifaMenadżer12

Beznadziejna kariera! Jak na nią patrze to nie wiem co to za zespól wgl.Po co tyle transferów?Na ławce trzymasz takich piłkarzy jak Taarabt czy Defoe.Dla mnie to nie porozumienie.Nie rozumiem ani troche Twojego pomysłu na ten zespoł.

@KARAMUK
Jak widzisz wyżej napisałem,że kariera kolegi jest beznadziejna...Ale w porównaniu do Twojej to jego kariera jest fantastyczna! Co Ty chłopie zrobiłeś z Arsenalem? Teraz powinni mieć przydomek nie Kanonierzy a Marsjanie.Skończyłeś pierwszy sezon a Ty 3/4 kadry wymieniłeś.Mega porażka!Jeszcze z takim składem 6 miejsce...
rafi997 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2013, 12:00   #4468
kubaCFC
FIFA SPECIAL OF CARRERS

Wyślij wiadomość na gg do kubaCFC
Domyślnie

@KARAMUK

Kariera na - , powód masz w poście kolegi ''FifaMenadżer12'' mimo tego, sukcesy ok więc jak ci wszystko sie podoba to powodzonka .

@Przemas

Kariera BVB?Jak zawsze mega . Wszystko gra i naprawde jestem zachwycony . Do tego dotrwałeś 4 sezonu i mam nadzieję że pykniesz 15 powodzenia bo jest do czego GRATY

Nie było mnie na forum koło 1,5 miesiąca, tyle karier...
kubaCFC jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2013, 13:00   #4469
Hoina
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rafi997
Beznadziejna kariera! Jak na nią patrze to nie wiem co to za zespól wgl.Po co tyle transferów?
Po co tyle transferów? Serio? Miał nie wzmacniać zespołu, tylko grać przez 15 sezonów i utrzymywać WBA w roli średniaka/zespołu broniącego się przed spadkiem?
stare 20-03-2013, 14:02   #4470
FifaMenadżer12
Ha I Pe Ha o Pe

Domyślnie

@Rafi997 ---> śmiem twierdzić, że transfery są po to żeby zespół z każdym sezonem był mocniejszy i walczył o co raz wyższe cele nie podoba sie ? okey nie każdemu musi... hmm Defoe na ławce ? może dlatego, że gra DO DUPY ... to nie ten sam Defoe który gra w pierwszym sezonie w Tottenhamie. Welbeck go zjada, Ludi tak samo, młody Włoch wnosi do zespołu 3x więcej anieżeli Jermain, także już znasz powód mojej decyzji... następna sprawa... Taarabt na ławce jest bo kiedy go sprowadziłem to zagrał w dwóch meczach, i złapał kontuzje którą będzie jeszcze mieć przynajmniej do końca lipca w nowym sezonie... także wpisałem go na ławke, zamiast na rezerwy bo kiedy wróci to na początku będzie na niej siedział, de Jong i Ruiz grają dobrze i wszystko zależy od ich dyspozycji i tego co Adel będzie wnosił do zespołu.

@Przemas ---> kariera fenomenalna, dużo zawodników genialnie rozwiniętych, świetna szkółka... no i ten Delibasić wyniki doskonałe dla Dortmundu. Propsy chłopaku
stare 20-03-2013, 14:52   #4471
Néy
Campeón Brasileño

Domyślnie

@KARAMUK
Jedna z gorszych karier na tym forum ... wymieniony prawie cały skład, masakra...

TSG Hoffenheim sezon: 1 2
Néy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2013, 15:15   #4472
macias
Zorientowany

Wyślij wiadomość na gg do macias
Domyślnie Rozwiązany

ŁEEEEEEEEEEE!!!

W CZERWCU 2018, zarząd klubu Villarreal postanowił mnie zwolnić. Zająłem 10 miejsce w lidze BBVA i nie zakwalifikowałem się do LE. Jak fantastyczna to była przygoda! Przyznam, że zaczynam tęsknić za "Żółtą łodzią". Objąłem Birmingham ale jakoś nie mogę się wbić i mam pewne rozterki czy aby nie zacząć nowej kariery managerskiej. TYLKO KIM!?
macias jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2013, 15:35   #4473
FifaMenadżer12
Ha I Pe Ha o Pe

Domyślnie

@up. np. AV, może Sampdorią lub Atalantą ? Monaco ?
stare 20-03-2013, 15:47   #4474
macias
Zorientowany

Domyślnie x

Cytat:
Napisał FifaMenadżer12 Zobacz post
@up. np. AV, może Sampdorią lub Atalantą ? Monaco ?

Wiesz co? Ślesz dobre propozycje. AV podoba mi się pod względem że ma dużą ilość młodzików. Jeżeli chodzi o Sampdorię to niezły pomysł bo nigdy nie próbowałem i może być to dobry wybór. Nie lubię grać drużynami klasowymi bo gra staje się nudna. MONACO, hmm no kiedyś to był KLUB! może czas postawić ich na nogi. Przeglądne sobie te dwa teamy i zdecyduje. Dzięki siema!
stare 20-03-2013, 15:54   #4475
Hoina
Banned

Domyślnie

Idać tropem Monaco, możesz pomyśleć również nad Deportivo La Coruna. Ale pewnie liga hiszpańska ci się już trochę znudziła.
stare 20-03-2013, 15:54   #4476
macias
Zorientowany

Domyślnie

AS MONACO FC

ZDECYDOWANIE! Ten wspaniały klub zasługuje na odnowę. Czas pokazać pazur i włączyć się do gry o awans. Wrócić na salony Ligi Europejskiej a może i Ligi Mistrzów. To może być ciekawe połączenie FRANCUZKO - WŁOSKIEGO futbolu.
Siup!

dzięki FifaMenadżer12
stare 20-03-2013, 15:55   #4477
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

To ja od siebie dorzucę Blackburn(odbudowa byłego mistrza Anglii)
edit: Sorry jak pisałem to jeszcze nie było, pewności, że zagrasz Monaco
stare 20-03-2013, 16:07   #4478
respect
Senior

Domyślnie

Amnezja
Gratuluję sukcesów, chodź szkoda tej LM. Fantastyczny rozwój Bartka Salamona. Dobry transfer Sancheza, no i genialny pomysł z powrotem Kaki na stare śmieci, a na minus zaliczyłbym dołączenie do Twojego zespołu V.Wanyamy (bardziej widzę go w Anglii). Ogólnie karierka na plus.

Powodzenia w następnym sezonie!

@Kogut

Gratuluję 2 miejsca w lidze, chodź zawsze pozostaje nie dosyt, ale jak widać Juventus był nie osiągalny w tym sezonie. Podoba mi się transfery, na plus że nie ma ich za dużo, a jak już są to są to transfery trafione. Szkoda tych półfinałowych potyczek w LM i CN, ale myślę, że w następnym sezonie troszku namieszasz .

Powodzenia!

@React
Jak już kiedyś pisałem Twoje kariery są bardzo dobre. Gratuluję 3 miejsca w lidze, szkoda za to tego półfinału w LE, ale co się odwlecze to nie uciecze .
Na ŚO polecam Caldirole, wiem że proponuję go wielu osobą, ale zawodnik jest świetny.
Nic nie pozostało tylko życzyć sukcesów i powodzenia w następnym sezonie!

@kamilxd2

Szkoda, że zająłeś dopiero 4 miejsce w lidze. Transfery średnie, chodź podoba mi się bardzo transfer Rafinhy, ma chłopak potencjał.

@Aduch80
Kariera bardzo dobra, podoba mi się transfer Matipa, ale za to na minus Hamsik. Gratuluję zwycięstwa w lidze, szkoda że tak szybko odpadłeś z CN, no i ten półfinał LM, w następnym sezonie będzie lepiej . Jak najbardziej bierz Sancheza, chodź nie powiem że ciekaw jestem jak Nani wkomponowałby się do zespołu.

@chlipi667
Cytat:
Napisał damiansosnowiec Zobacz post
Fajny transfer Mili, jeszcze lepszy powrót Dudu Bitona...i tyle. Trochę za dużo tych zagranicznych piłkarzy.Ale ogólnie nie jest źle - tak na oko 6/10.
Podpisuję się pod tym co napisał Damian.

Ale nie mniej życzę powodzenia w następnym sezonie!

@FifaMenadżer12
Bardzo dobra kariera, widać że masz pomysł na WBA. Bardzo podoba mi się transfer Taarabta, Veloso i Welbecka. Na minus Defoe, ale jak napisałeś gra piach i możliwe że odejdzie (sprzedaj go jak najszybciej ).
Gratki, za to że udało Ci się wykonać bardzo dobry deal na Adryanie .
Życzę Ci żebyś w końcu wygrał BPL i LM.

Powodzenia!

@KARAMUK

Kariera fatalna, jak można tak zmienić skład w przeciągu 1 sezonu ?
Ogólnie podpisuję się pod tym co napisali poprzednicy.

@Przemas
Stworzyłeś maszynkę do zdobywania pucharów [DREAM TEAM], skład masz bardzo dobry, na dodatek zawodnicy rozwijają się fantastycznie, no i ta Twoja młodzież. Po prostu miodzio. Również radziłbym przejście na poziom legendarny. Gratki za potrójną koroną. Również wielki + za transfery.

@macias

Bardzo szkoda że władze Villareal tak postąpiły, ponieważ Twoja kariera była bardzo dobra.
Od siebie mogę Ci polecić Brescie Calcio z Serie B, mają wielu młodych, dobrze rozwijających się grajków.
Możesz również spróbować Eintrachtu Brauszwik [aktualny lider 2.Bundesligi] (drużynę polecił mi React, lecz ja nie skorzystam na razie bo udało mi się uratować moją karierę Brescia - aktualnie połowa 3 sezou )

Powodzenia!
stare 20-03-2013, 16:26   #4479
adia125
Stały bywalec

Origin: adia125
Domyślnie

Karamuk
Koledzy mają rację. Mi jedynie Di Maria i Lucas tam pasują. No cóż może będę powtarzał Fifymenadżera12. Jego słowa najlepiej obrazują Twoją karierę.

Przemas
Okropnie...okropnie świetna kariera! To najlepszee BVB jakie widziałem na oczy. Szkółka genialna, wyniki eh...najlepsze z możliwych! Jestem pełen podziwu graj dalej!
adia125 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2013, 16:43   #4480
Néy
Campeón Brasileño

Domyślnie

@React
Wielkie dzięki za ocenę również mam nadzieję nad tym że troszkę namieszam, jednak jest ciężej niż w poprzednim sezonie. (O dziwo ;p)

TSG Hoffenheim sezon: 1 2
Néy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania