FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 11

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 55 głosów, 4.87 średnia. Wygląd
stare 19-12-2010, 16:36   #2781
Michi90l
Banned

Domyślnie

Hej wiecie jak podac się do dymisji. A tak po zatym to w Lyon, kied przeszedłem z Auxerrre ( grający trener) nie ma mnie w żadnym składzie, rezerwach, ani nigdzie nie mam pojęcia o co chodzi
Michi90l jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-12-2010, 18:19   #2782
19matti91
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał 19matti91 Zobacz post
Witam. Mam problem tego typu. Gram Wisłą i gdy kończę pierwszy sezon jest data 08.06.2011, przedłużam kontrakt z Wisłą i gdy zaczyna się drugi sezon data przeskakuje o rok i mam 04.06.2012. Czy ktoś wie może jak rozwiązać ten problem, jest to bardzo denerwujące i psujące zabawę bo tracę cały rok i piłkarze mi się starzeją.
Miał ktoś może podobny problem? Dodam tylko że dzieje się tak tylko w Ekstraklasie i kilku innych ligach. W lidze angielskiej czy hiszpańskiej jest normalnie.
19matti91 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-12-2010, 20:12   #2783
Duki
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Duki Zobacz post
A ja mam pytanie co do sterowania. Kilka dni temu sprawiłem sobie nowego kompa i zacząłem grać w FIFE 11. Gram na padzie. Jak "przepychać się" w walce o piłkę? Ogólnie chciałbym zapytać o sterowanie, które podczas meczu się przydaje. Nie chodzi mi tutaj o strzały i bieganie, tylko coś w stylu w/w + jakieś zagrania, niekoniecznie zwody.

Jak skutecznie odbierać piłkę + gra ciałem (przepychanie się)
Jak skutecznie wykańczać dośrodkowania
Na czym polega taktyka, którą można wyybrać lewą gałką. Nie chodzi mi tutaj o superdefensywny, defensywny, ofensywny, superofensywny, tylko o pressing itp. Jak to użyć? Do tej pory przez przypadek udało mi się to włączyć i nic poza tym. Jak tym sterować? Kiedy co się przydaje?
Jak skutecznie lobować?
Ktoś pomoże?
Duki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-12-2010, 21:17   #2784
MaXteR
Zorientowany

Domyślnie

Domino, nie wiedziałem, że Direct3D to część DirectX'a. W każdym razie mam najnowszą wersję.

Ale nie zmienia to faktu, że dalej nie mogę zainstalować tych je****ych koszulek Lecha. Próbowałem kit managerem, texture editorem, file masterem... Nic, zupełnie nic. :( Ma ktoś jakiś pomysł?
MaXteR jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-12-2010, 22:17   #2785
magicksajek01
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (7)
Domyślnie

Witam.Oto mój problem.
Włączam sobie mecz w trybie menadżerskim, gram 1 mecz, 2 mecz, 3 mecz aż wkońcu przekierowywuje mnie na pulpit i wyskakuje okienko. Jest bardzo dużo napisane. I na dole moge wybrac tylko : Wyslij raport o błędach lub Nie wysyłaj. Obojetnie co wcisne za kazdym razem dzieje sie tak samo i zawsze fifa mi sie wylacza ... blagamm o pomoc. (Jest to zwiazane z microsoftem, tak przynajmniej pisze) Wie ktos jak to wylaczyc czy cos ?
magicksajek01 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2010, 09:17   #2786
Domino
Gość

Domyślnie

Nie tyle co z Microsoftem, a problem leży po stronie samej gry. Patch 1.01 od EA instalowałeś? Grę masz oryginalną?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2010, 14:17   #2787
ilikeviceroy
Kibic : D

Wyślij wiadomość na gg do ilikeviceroy
Domyślnie

Czy jest jakakolwiek możliwość, by kupić do Milanu piłkarza Interu? Konkretnie chodzi mi o Santosa.
ilikeviceroy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2010, 14:38   #2788
F@n
Zorientowany

Domyślnie

Nie wiem jakie wy macie problemy z tymi transferami. Mi fifa bardzo ścina jednak kilka meczy zagrałem (gram Lechem) i kupiłem Kupisza z Jagielloni i Jeffrey'a z Mainz bodajże. Negocjator chyba 4 poziom. Dałem im tyle kasy (płace) że było 80-85 %... Nie jestem skąpcem jak prawdziwy zarząd Lecha A jeśli chodzi o wgrywanie strojów itp. to poczekajcie aż wyjdzie Creation Master 11.
Jeszcze mam pytanie. Czy ma ktoś link do plików Seby? Chodzi o to, że jak ściągam od wątku Domina to brakuje mi pliku data.7 Mam tylko data0.big oraz ten drugi data0. Rozmawiałem niedawno z Sebą i mówił, że powinienem mieć jeszcze data7. Pytałem się o link jednak chyba go nie było na swoim koncie i już czekam kilka dni, a chcę sobie w końcu normalnie pograć w tą fifę :/ Z góry dzięki za pomoc

Ostatnio edytowane przez F@n ; 20-12-2010 o 14:42
F@n jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2010, 15:44   #2789
Bob1897
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bob1897 Zobacz post
Fifa 11 do tej pory co jakiś czas (średnio może raz na 10 meczów) wywalała do windowsa tradycyjnie, ale to co się dzieje teraz (gram 8 sezon to jakaś tragedia). Wywala co chwilę, jeden mecz gram po cztery razy, bo stale wywala. Niczego nie zmieniałem w kompie ani ustawieniach fify. Dawno mnie nie było na forum, wymyślił ktoś już na to jakiś sposób? Komuś też się tak zaczęło dziać dopiero po kilku sezonach kariery?
Odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie. Wywala nadal, teraz nawet nie tylko po meczu ale także przed - podczas ładowania się meczu. Wgrałem patch 1.01, nadal dzieje się tak samo. Co mogło się schrzanić??
Bob1897 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2010, 15:52   #2790
jucek
Nowicjusz

Domyślnie Patch

Wie ktoś czy można ściągnąć Patch do pełnej wersji żeby grać bez płyty Mam orginalną wejscie ?

Proszę o link i instrukcję jak to wgrać .

Pzdr

Oczywiście na PC

Ostatnio edytowane przez jucek ; 20-12-2010 o 16:02
jucek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2010, 16:50   #2791
Domino
Gość

Domyślnie

@jucek

Nie ma żadnego patcha żeby grac bez płyty

Cytat:
Napisał Bob1897 Zobacz post
Odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie. Wywala nadal, teraz nawet nie tylko po meczu ale także przed - podczas ładowania się meczu. Wgrałem patch 1.01, nadal dzieje się tak samo. Co mogło się schrzanić??
W sumie nic się schrzanić nie musiało, niestety ta gra tak ma. Co gorsza patch 1.01 niektórym pomógł, a niektórym nie i weź człowieku bądź mądry
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2010, 16:53   #2792
leefty
Nowicjusz

Domyślnie

Mam takie pytanko, przeglądałem większość meczy na esl i zauważyłem, że większość graczy gra takimi zespołami jak Chelsea lub Real Madryt, czy jest to związane z tym, że lubią te zespoły czy po prostu nimi tak jakby łatwiej się gra ?
leefty jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2010, 16:58   #2793
magicksajek01
Banned

Domyślnie

Domino - tak mam oryginalną grę. Ale to nie zdarza się po raz pierwszy, w poprzednich fifach ( chyba bodajże w 08) działo się tak samo.Już za przeproszeniem kur**icy dostaje prosze o pomoc, daj moze swoje gadu-gadu i pogadamy .
stare 20-12-2010, 16:59   #2794
Domino
Gość

Domyślnie

Heh, zrozumiałbym, gdyby działo Ci się tak tylko w FIFIE 11, ale jak Ty masz problem od wersji 08 to normalne to nie jest A na jakimś innym kompie swoją wersję gry sprawdzałeś? Bo może wina lezy jednak po stronie kompa, czy systemu. Komp mam nadzieję spełnia wymagania?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2010, 17:54   #2795
magicksajek01
Banned

Domyślnie

Hhee. sluchaj wlasnie w tym problem że. Mialem lapciaka i wchodzily wszystkie fify oprocz fify 11. Ten błąd wyskakiwał w 08 na tym laptopie.Tydzien temu kupilem sobie nowego PC - obecnie jeden z najlepszych na rynku.I dalej jest to samo . Niewiem czy to pech czy jaki ch** xd Jestem tym zdenerwowany bo ciągle to wyskakuje.

PS fifka chodzi na najwyzszych detalach - podobnie jak inne najnowsze gry.
stare 20-12-2010, 19:02   #2796
Domino
Gość

Domyślnie

Kompa możesz mieć najlepszego i najdroższego na rynku, ale nie ma siły na to, jeżeli sama gra jest zyebana delikatnie rzecz ujmując. Ja praktycznie od samego początku problemów nie miałem. Zainstalowałem grę, elegancko działała na full, nie wywalało, po prostu cud, miód i orzeszki. Zainstalowałem patcha 1.01 i gra mi zaczęła się zacinać, lagować i nawet ponowna instalacja gry bez patcha nic mi nie dała. Dopiero pliki od seby83 sprawiły że gra przestała się zacinać (pliki znajdziesz w temacie w moim podpisie). I weź człowieku zrozum coś w tej sytuacji? Jednym zacina, innym wywala, jednym patch 1.01 pomaga, innym psuje jeszcze bardziej. Powtarzałem to od samego początku: bardzo nieudana gra w tym roku pod względem technicznym, błędy, słaba optymalizacja i mnóstwo nerwów. Szkoda że nie ma skutecznego leku na wywalanie do pulpitu czy przycinanie się gry
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2010, 19:38   #2797
mariusz94
Zorientowany

Domyślnie

Witam
Gram Lechem Poznań, na poziomie zarządu amator. Po ilu sezonach moge spodziewac sie propozycji od klubów pokroju BVB? A po ilu Realu Madryt?
mariusz94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2010, 21:25   #2798
Kisilinov
Stały bywalec

Domyślnie

Mam pytanie , jak to jest że mój kumpel grając pierwszy sezon CSKA wygrywając w drugim sezonie dostaję ofertę od AJ Auxerre.
A ja grając pierwszy sezon NY Red Bull wygrywając wszystko dostaję jakieś marne oferty od 3 ligowca ang i ligi irlandzkiej ?
stare 20-12-2010, 22:08   #2799
Alchemik12
Stały bywalec

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kisilinov Zobacz post
Mam pytanie , jak to jest że mój kumpel grając pierwszy sezon CSKA wygrywając w drugim sezonie dostaję ofertę od AJ Auxerre.
A ja grając pierwszy sezon NY Red Bull wygrywając wszystko dostaję jakieś marne oferty od 3 ligowca ang i ligi irlandzkiej ?
Sa takie gwiazdki menedzera, jezeli masz np. 4, masz oferty od klubow 3.5;4, i 4.5 gwiazdkowych.
Alchemik12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2010, 22:12   #2800
Kisilinov
Stały bywalec

Domyślnie

Dzięki , w takim razie co robić by te gwiazdki rosły tylko wygrywać ?

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania