FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 10

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 19 głosów, 4.58 średnia. Wygląd
stare 18-09-2010, 18:52   #2761
Rudson
Nowicjusz

Domyślnie

Folder zostal skopiowany
dzieki wielkie!
Rudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-09-2010, 20:55   #2762
Rudy529
Nowicjusz

Domyślnie

Panowie cud.Dzisiaj grałem na trybie normalnym Barcelona kontra jakiś inny dobry klub i wygrałem 18:4 co minute w drugiej strzelałem bramkę a w doliczonym czasie gry( o 4 minuty) strzeliłem 5 bramek.
Poradnik świetny,a uwierzcie nie było łatwo z tego powodu że tylko taktyka mnie uratowała czyli nie nachalanie się i gra pressingiem
Rudy529 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-09-2010, 22:20   #2763
Refuge
Nowicjusz

Domyślnie Komentarze

Hej, chciałbym was prosić o wypisanie zawodników ze specjalnymi komentarzami, np: Rooney (GOAL...to nie mogło się inaczej skończyć Wayne Rooney itp.).
Refuge jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-09-2010, 23:30   #2764
ozek
GG : 11240276

Wyślij wiadomość na gg do ozek
Domyślnie Formacja

Witam

Ciągle szukam formacji która by była dobra w obronie jak i w ataku.
I mam takie pytanie czy ta formacja może być skuteczna ?

BR

PŚO ŚO LŚO

ŚP
PS LS

ŚPO

PN LN
N

Mam też takie pytanie czy np. prawonożny napastnik może grać na lewej stronie ataku?
ozek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2010, 14:58   #2765
des4
Nowicjusz

Domyślnie sorry jeśli zdublowałem temat

jestem nowy, pisze w imieniu synka, a problem dotyczy połaczenia on-line przepraszam jesli napiszę coś z pozycji laika

a więc mozna bez problemu zalogować się, nawiazać połączenie, znaleźc partnera do gry wybrać ligę, drużynę, skonfigurowac jej ustawienia itp, do tego momentu jest wszystko ok

i od tego momentu wszystko się wysypuje, tzn. wyświetla się komunikat, ze wystapił błąd w fifa2010.exe, a połaczenie się zrywa i gra wychodzi z trybu online

czy ktoś może spotkał się z takim problemem?
des4 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2010, 16:29   #2766
norbini12
Stały bywalec

Domyślnie

Ja miałem taki sam problem i zdaje się, że do jest gra uszkodzona już na stałe, bo nic z tym nie udało mi się zrobić. Wina płyty bo instalowałem potem na próbę na drugim kompie i to samo.
norbini12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2010, 16:32   #2767
cwezu
Banned

Wyślij wiadomość na gg do cwezu
Domyślnie

Cytat:
Napisał des4 Zobacz post
jestem nowy, pisze w imieniu synka, a problem dotyczy połaczenia on-line przepraszam jesli napiszę coś z pozycji laika

a więc mozna bez problemu zalogować się, nawiazać połączenie, znaleźc partnera do gry wybrać ligę, drużynę, skonfigurowac jej ustawienia itp, do tego momentu jest wszystko ok

i od tego momentu wszystko się wysypuje, tzn. wyświetla się komunikat, ze wystapił błąd w fifa2010.exe, a połaczenie się zrywa i gra wychodzi z trybu online

des4 jeżeli to oryginalna gra (a na pewno jest xD) to zgłoś się do serwisu EA albo napisz na Meila.
cwezu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2010, 17:22   #2768
Michałos
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Michałos
Domyślnie

Cytat:
Napisał des4 Zobacz post

lub przed wejściem do trybu odpowiednio skonfiguruj swoje ustawienia.
stare 20-09-2010, 19:44   #2769
des4
Nowicjusz

Domyślnie

dzięki za podpowiedzi, chyba napiszę rzeczywiście do serwisu EA, gra jak najbardziej legalna więc wszystkie numery seryjne i kody posiadam

raczej to nie sprawa ustawień skoro offline wszystko jest ok, a w trybie online dziala do momentu rozpoczecia meczu, oczywiście próbowałem grzebać w ustawieniach ale niczego tam się nie doszukałem.
des4 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2010, 20:07   #2770
Michałos
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Michałos
Domyślnie

"Witam serdecznie,
Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.

1). Jeżeli Pana komputer jest chroniony przez zaporę, należy otworzyć następujące porty TCP/IP dla połączeń wychodzących:

HTTP 80 TCP/IP
HTTPS 443 TCP/IP
Roomsvr 30440-30449 TCP/IP

Ponadto następujące porty UDP muszą być otwarte w obu kierunkach (ruch wychodzący i przychodzący):

Połączenie bezpośrednie 3659 UDP
Pakiety gry 3658 UDP
Pasek wiadomości 9570 UDP
2). Jeśli posiada Pan system operacyjny Windows Vista, XP proszę uruchomić Menadżera zadań (Wciskając "Ctrl + Alt + Delete") w zakładce APLIKACJE, włącz wszystkie uruchomione aplikacje (pojedynczo), natomiast w zakładce PROCESY wyłącz wszystkie procesy które nie są oznaczone jako SYSTEM, USŁUGA
LOKALNA, USŁUGA SIECIOWA oraz procesy o nazwie Explorer.exe i TaskMgr.exe

3). Problem z nawiązaniem połączenia może powodować, nadmierne obciążenie łącza, programy typu adware czy spyware, zapora sieciowa, antywirus itp. Dlatego proszę wyłączyć wszelkie programy, które mogą obciążać łącze oraz firewall. Proszę przeskanować również komputer w poszukiwaniu spyware oraz adware (np. darmowy antywirus: http://www.free-av.com/ , darmowe narzędzie do usuwania

adware: http://www.lavasoftusa.com/products/ad_aware_free.php ,darmowy program do usuwania spyware: http://www.safer-networking.org/pl/mirrors/index.html )

4). Jeżeli wykonanie powyższych czynności nienie rozwiąże problemu to proszę skontaktować się zdostawcą Internetu, aby ustalić czy problem nie leży pojego stronie (awaria sieci, blokowanie wymienionych portówetc.).

to jest treść szablonowego maila od EA ;] więc warto spróbować. Lub też po prostu wyłaczyć zaporę systemową ;d
stare 24-09-2010, 19:44   #2771
lisek9595
Nowicjusz

Domyślnie Problem fifa online

Witam mam taki problem gdy chce zagrac mecz online to wywala mnie to pulpitu i blad wyskakuje wie ktoś co trzeba zrobić ?
lisek9595 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-09-2010, 15:04   #2772
Shaja.
Nowicjusz

Domyślnie

Witam.
Mam taki problem:
Próbuje grać przez hamachi z kolegą . Wszysko idzie ok łączymy się wybieramy drużyny i zaczynamy grać. ale gdy tylko piłka zostanie wybita na aut , róg , padnie bramka , lub faul to połączenie się przerywa. Jakieś pomysły jak to rozwiązać?

Z góry dziękuje
Shaja.
Shaja. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-10-2010, 14:21   #2773
Tops
Nowicjusz

Domyślnie Fifa 10 błąd pilne :)

Mam fife 10 classic.

1.Gdzie są ustawienia grafiki ?

2.Piłkarze są niewidzialni jak gram jak to naprawic ?

PILNE
Tops jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2010, 09:09   #2774
grappa
Stały bywalec

mam problem z f10, a mianowicie, gram 11 sezon i mam rok 2030 ! ? !
grappa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2010, 18:21   #2775
dawido99214
Nowicjusz

Domyślnie zdata_30.big

Witam, mam taki problem że przy instalacji wyskakuje mi błąd z plikiem zdata_30.big w roli głównej, troche sie na tym znam, więc przekopiowałem all z płytki na folder, i o dziwo wszystko sie skopiowalo oprócz tego pliczku.
Wiem że on jest wadliwy, i dlatego sprawia problemy.

I tu moja prośba, czy ktoś z szanownych posiadaczy FIFA10 PC, mógłby uploadnąć na jakąś stronkę np. speedyshare.com lub przeklej.pl, ten plik, tylko nie zmodowany , w całości czyściutki, najlepiej skopiowany z płytki.

Z góry bardzo dziekuje i prosze o pomoc.
dawido99214 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2010, 18:32   #2776
Rothosen
Patchmaker CF

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Rothosen Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Rothosen
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawido99214 Zobacz post
Witam, mam taki problem że przy instalacji wyskakuje mi błąd z plikiem zdata_30.big w roli głównej, troche sie na tym znam, więc przekopiowałem all z płytki na folder, i o dziwo wszystko sie skopiowalo oprócz tego pliczku.
Wiem że on jest wadliwy, i dlatego sprawia problemy.

I tu moja prośba, czy ktoś z szanownych posiadaczy FIFA10 PC, mógłby uploadnąć na jakąś stronkę np. speedyshare.com lub przeklej.pl, ten plik, tylko nie zmodowany , w całości czyściutki, najlepiej skopiowany z płytki.

Z góry bardzo dziekuje i prosze o pomoc.
Jak dasz zdjęcie oryginalnej płyty z Twoim podpisem to wrzucę to Tobie.
Rothosen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2010, 18:48   #2777
dawido99214
Nowicjusz

Domyślnie

Wedle życzenia Rothosen :

PS.Nie czepiajcie sie podpisu, chciałem żeby było czytelnie, a nie estetycznie
A do tego marker przerywał
Oraz żeby nie było wątpliwości gra jest moja, nie pożyczana
I sorry za to że tak długo, ale fota na fotosika sie długo wrzucała

A jeżeli link wadliwy to w innej formie :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...9486a4651.html
dawido99214 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2010, 19:04   #2778
Rothosen
Patchmaker CF

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Rothosen Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Rothosen
Domyślnie

http://www.filefront.com/17347461/zdata_30.rar

Hasło wysłałem na PW.
Rothosen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2010, 22:11   #2779
puchol
Nowicjusz

Domyślnie

mam problen z fifa 2010 nie moge połaczy sie z netem gdy chce zagrac przez siec przedtem miałem windowsa xp to smigało mi teraz wgrałem viste i wyskakuje mi .program FIFA10.exe przestał działac..pomocy....
puchol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-10-2010, 13:09   #2780
kibic_fifa
Nowicjusz

Domyślnie

witam wszystkich.
moj ostatni post pisalem w majju,bo od prawie 5 miesiecy walcze z moim kompem,aby fifa 10 w koncu zadzialala...problem przedstawie jeszcze raz...Fifa 10 bardzo ładnie mi chodziła od poczatku wydania i gdzies tak w marcu musialem wymienic zasilacz w kompie i od momentu powrotu kompa z serwisu fifa 10 zaczeła sprawiac,ze kiedy pojawia sie ekran EA sports itd..resetuje sie komp...chcialem sprawdzić czy to tylko chwilowe,a jednak nie...Fifa 09 również mi nie działa a przed wymiana zasilacza idealnie chodziła...Jest ktoś w stanie mi pomóc lub doradzić co to moze byc za problem??
Pozdro
kibic_fifa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania