FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 16-10-2008, 18:22   #21
MARIN
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

a mi raz tymix ją zna ale ja się chwalić nie bede
MARIN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 18:23   #22
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

ja w podstawówce 3małem zwieracze 4 albo 5h nie pamietam, ale dałem rade
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 18:33   #23
322
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał wojas Zobacz post
a mi raz tymix ją zna ale ja się chwalić nie bede
a szkoda bo jedna z najlepszych jakie uslyszalem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 18:49   #24
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

no to opowiedz, tmx!
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 18:56   #25
franek49
Hydraulik

Domyślnie

Cytat:
to co teraz napisze zdarzyło sie naprawde i sie tego bardzo wstydze....ale co tam nikt mnie tu nie zna "na zywo"

nazwe to "Gówniana Sprawa"

Pewnego dnia około godziny 10 w nocy w pewna sobote, poszedłem sobie pobiegc.Była zima - wiec sie grubo ubrałem....kalesonki , grube spodnie....Biegłem byłem juz daleko od domu i zachciało mi sie srac...A ja nienawidze srac poza domem wiec szybko zaczałem biec w strone domu.Niestety przegałem z naturą i swoimi chorymi przyzwyczajeniami i musiełem sie załatwicna dworze...Wypadło ze to było osiedle spokojne, były drzewka nawet(dzielnica "Pogodno" dla wtajemniczonych).Podbiegłem pod najblizsze drzewo i było to bardzo blisko wejscia do bloku mieszkalnego.zdjełem kulturalnie spodnie , potem kalesonki i ...poszło....
i tak sobie ulzyłem - okazało sie ze mam rozwolnienie....i wtedy usłyszałem stukot obcasów niedaleko mnie.Wpadłem w panike, i zaczełem szybko zakladac kalesony...i wtedy sie poslizgnełem wywróciłem sie we własne gówno(plecami)...powstałem i zalozyłem do połowy kalesony i znowu sie poslizgnełem(teraz wpadłem kalesonami - czyli dupa) ....i jak tak lezałem sobie w gównie i powstawałem 3 raz to wyszła z domu jakas babcia i zaczeła krzyczec cos o zboczencach ( ja nie wiedziałem o co jej chodziło)i obok przeszła jakas szmula i sie zaczeła smiac odbiegłem tak w tych kalesonach ze spodniami przy kostkach , pobiegłem dalej wytarłem sie cały kalesonami i wyrzuciłem w krzaki...

i tak - cały w gównie ,upokorzony ,zaziebiony bez kaleson pobiegłem do domu gdzie cała rodzina wpadła w płacz ze smiechu.....

Na poczatku sie ze wstydu nie posiadałem - ale teraz z biegiem czasu sie z tego smieje
Cytat:
"Gówniana sprawa II" - ( chyba nie pamietam tytułu ostatniej opowiesci z zycia wzietej ...a nie chce mi sie patrzyc wstecz)

Na poczatku - jako wstep napisze ze musze rano koniecznie isc do ubikacji sie załatwic, bo jak tego nie zrobie to zachce mi sie w najmniej odpowiednim miejscu ,w najmniej odpowiednim czasie....

Tego dnia jak zwykle obudziłem sie lekko spozniony.A nie mogłem opuscic ani jednej lekcji z WOK bo zostałbym nieklasyfikowany...Wiec wybiegłem z domu na lekcje...Zapmniałem dodac ze pisalismy wazna prace klasowa ...
Dobiegłem spozniony na lekcje- ale dostałem Prace do pisania

W trakcie pisania zachciało mi sie ( no wiecie czego) i zadałem pytanie nauczyciele
- czy moge wyjsc do toalety??
- nie , nie mozesz
- ale pani profesor , ja musze
- co mnie to obchodzi
Chciałem udawac twardziela ale mi nie wyszło ....Pomysłaem sobie ze nie moge sie zesrac w gacie , zwłaszcza w szkole....Ale dalsze prosby nie przyniosły skutku...Wybiegłem wiec z sali prosto do toalety, rzucając sprawdzianem.W trakcie maratonu do toalet przypomniałem sobie ze nie wziałem chusteczek z domu bo sie za bardzo spieszyłem na lekcje...Wbiegłem do toalety i po kolei patrze po kiblach czy nie ma czasem papieru toaletowego.Oczywiscie nie było - ***a.na szkoła za to zapłaci....Pobiegłem do smietnika i wyjełem worek na smieci i tym miałem zamiar sie podetrzec...A wiec zrobiłem co miałem zrobic i podtarłem sie tym czym chcałem ( a raczej tym czym było).Spusciłem wode i kibel sie zapchał, woda lała.Poczekałem chwile zeby popatrzec co sie stanie(ciekawosc nie zna granic)...woda dalej sie lała i kibel dalej zapchany był workiem na smieci(dziwne zeby sie odepchał sam)...Zobaczyłem ze zaczeło sie z niego wylewac wiec wrociłem na lekcje...Oczywiscie wracaja c powiedziałem ze juz tak pecherz nie boli ( wiedziałem ze bedzie dochodzenie kto zasrał cała łazienke, a ja przeciez sikałem...)Na lekcje wróciłem szybko i klasa sie uradowała

Wychodzimy na przerwe i schodzimy pietro nizej na lekcje gdzie ten feralny kibel sie znajdował....i był raban na całe pietro ze - juz wy wiecie co...a ja oczywiscie nie wiedziałem o co chodzi- przeciez sikałem tylko....

Wiem ze napiszecie , ze szkoda biednych woznych co to sprzatały...Ale worki na smieci zawsze śa wymieniane , a papieru nigdy nie ma...poprostu go nie daja (wiem bo paliłem papierosy- nigdy nie było papieru)Wozne z kolei zawsze jak poczuły dym to do dyzurnwgo nauczyciela szły podkablowac , wiec im sie nalezłao...Przeciez bym sie podtarł papierem jakby kiedykolwiek tam był....

ja chyba jestem gówniany chłopiec.....
Cytat:
Pewnego razu w te wakacje poszedłem z dziewczyną kochać sie na jej działke do altanki + grill . Kochamy sie kochamy, fajnie pięknie ale zmieniliśmy pozycje na taką zę mi pęcherz uciskała to za***iście mi sie lać zachciało. Mówie że musze bo nie wyrobie a że pała stała to strasznie cięzko szło, więc napieram napieram żeby poleciało i sie posrałem... nie musze mówić jaka kompromitacja przy kobiecie...
Cytat:
Witam wszystkich forumowiczow
Ja napisze swoja historie ktora jest w 100% prawdziwa... do dzisiaj sie z tego smieje.
To wydarzylo sie jak mialem 9 lat... Pamietam ze wtedy na ekrany polskich kin wchodzil ktorys tam epizod Star Wars nie pamietam jaki ale chyba 1, byl tam taki facet z czerwona-czarna twarza Nigdy sie nie interesowalem SW ale pamietam ze podczas zabawy w piaskownicy ktorys z moich kumpli rzucil pomysl zebysmy pojechali do kina na SW z jeszcze dwoma kolesiami i mama i tata ktoregos. No wiec sie zgodzilem. To chyba byla sobota wyjazd mielismy miec tak kolo 10 wiec obudzilem sie dosc wczesnie i nie wiedzialem co zjesc na sniadanie wiec wybralem twarog z cukrem czego pozniej srogo zalowalem. No wiec pojechalismy do tego kina wchodzimy do sali, wszystko dobrze i nagle czuje jakis ruch w jelitach ale pomyslalem ze to nic no i nagle poczulem cos mocniejszego wiec poczulem potrzebe pojscia do WC ale ze nie wiedzialem gdzie jest to sie pytam kumpla po prawej stronie" stary gdzie jest kibel? a on sfrustrowany ze mu przeszkadzam w ogladaniu zripostowal szybciutko: -nie wiem! nie przeszkadzaj bo ogladam. strasznie sie wtedy poczulem poniewaz bylem w wielkiej potrzebie... ale czulem ze coraz gorzej ze mna wiec pomyslalem sobie ze troche popuszcze w majtki to sie nic nie stanie i ze ulzy mi. no wiec popuscilem ale cisnienie bylo takie duze ze az poczulem ze mi zaczyna wypychac majtki to ja troche przerazony mysle sobie ze jescze raz sie zapytam kumpla gdzie jest kibel i czy ma chusteczki a on jeszcze gorzej odpowiedzial no to juz chyba w tym czasie liczyla sie tylko jedna mysl: "ZEMSCIC SIE!" i puscilem 2 porcje teraz juz gowno wychodzilo mi bokiem czyli prawie kazda strona. kumple ledwo wytrzymywali podobno tak smierdzialo ze sie w glowie nie miesci ale ja bylem juz wtedy za bardzo przestraszony i sfrustrowany zeby odczuwac jaki kolwiek zapach i smak. Skonczyl sie film. i kumple bardzo sie spieszyli do wyjscia wiec ie chceli isc normalnie przez siedzenia tylko na ukos przez siedzenia i jak podnoscilem nogi zeby przejsc nad krzeslem to czulem co coraz wiecej wychodzi mi kupy z majtek. wyszlismy na swieze powietrze i tam bylo juz dosc jasno. i ktorys kumpel powiedzial: - ale walilo w kinie, nie? i nagle ktorys spostrzegl na moja prawa noge i zobaczyl taka dziwna jasno brazowa substancje ktora ciegnie sie od konca nogawki moich zoltych krotkich spodni i konczy sie prawie na mojej skarpetce. I on wskazuje na to palcem a ja odpalilem: -glupie ptaki! ale niestety nie uwierzyli i spostrzegl to tez tata mojego kumpla, wzial pieluchy z bagaznika swojego samochodu trzymal je poniewaz mial mala coreczke ktora chyba miala kilka miesiecy i poszedl zemna do hotelu ktry byl oddalony od kina ze 100m zapytal sie w recepcji czy moze skorzystac z jakiegos prysznica bo wypadla mu nie oczekiwana sprawa. no i ze w recepcji pracowala mila pani pozwolilaskorzystac z tego przysznica. ten pan mnie umyl pieluchami swojej corki (dobrze ze nie byly wczesniej uzywane) jak wrocilismy do tego miejsca gdzie powiedzialem pamietne slowa - glupie ptaki koledzy powitali mnie szczerym smiechem a jeden nawet zapytal sie mnei uprzejmie: - i jak tam gowienko?? poczym znowu wybuchnal smiechem tato mojego kolegi ktory mnie myl zagrozil moim kolegom ze jesli rozpowiedza ta wiesc innym beda mieli przerabane (oczywiscie nie podzialalo i kiedy przyszlem do szkoly po weekencie odrazu koledzy powitali mnie ogromnym smiechem) po kinie pojechalismy 2 samochodzami do KFC (nikt nie chcial ze mna jechac w jednym aucie)czulem sie ze wszyscy ludzie patrzyli na mnie jakos dziwnie i mialem uczucie ze owe glupie ptaki wyspiewaly calemu miastu o mojej wpadce. Hmm... w KFC zjadlem smacznie i wrocilem do domu. gdzie w drzwiach powitala mnie mama slowami: "dawid cos ty narobil?!"

No to koniec mojego wyprawcowania, milego czytania i zapewniam ze jest ono prawdziwe
stare 16-10-2008, 19:28   #26
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Hahahah, ta pierwsza historyjka od Franka rozpierdala system.
Jay W. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 19:43   #27
MARIN
Banned

Domyślnie

dobra powiem kvrwa ; P

3 lata temu
jakaś msza w miescie w srodku miasta i mi sie srać zachcialo to biore klucze i zapierdziszam na baze... juz w windzie jestem to juz nirmalnie nie moglem wytrzymac i bylem taki znerwicowany ze nie moglem otworzyc drzwi wiec popierdolilem wysrać sie na klatke schodową.. sie wysrałem i pozniej wbijam do domu przebieram sie i godzine pozniej moj dziadek wpada i mowi że ktoś nasrał na schodach i w dodatku zaliczył bełta ;D dobra kvrwa nie smiejcie sie ; p ale to bylo 3 lata temu mialem wtedy 11 lat i bylem gópi :(
stare 16-10-2008, 19:44   #28
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jay Wu Zobacz post
Hahahah, ta pierwsza historyjka od Franka rozpierdala system.
Dokładnie. To trzeba mieć nasrane.
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 19:49   #29
Mruvek
Weteran

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do Mruvek Origin: Mruvek
Domyślnie

Cytat:
dobra powiem kvrwa ; P

3 lata temu
jakaś msza w miescie w srodku miasta i mi sie srać zachcialo to biore klucze i zapierdziszam na baze... juz w windzie jestem to juz nirmalnie nie moglem wytrzymac i bylem taki znerwicowany ze nie moglem otworzyc drzwi wiec popierdolilem wysrać sie na klatke schodową.. sie wysrałem i pozniej wbijam do domu przebieram sie i godzine pozniej moj dziadek wpada i mowi że ktoś nasrał na schodach i w dodatku zaliczył bełta ;D dobra kvrwa nie smiejcie sie ; p ale to bylo 3 lata temu mialem wtedy 11 lat i bylem gópi :(
Kozack
stare 16-10-2008, 19:50   #30
o2
supermod, dzifko.

Domyślnie

Nigdy nie srajcie "na Małysza". Z doświadczenia podczas roznoszenia ulotek po miastach wszelakich wiem, że zawsze się kogoś spotyka.

@wojas.

Co do srania na klatce schodowej. Kumpel też taką przygodę zaliczył, nota bene na ulotkach w tej samej pracy. Nie czuj się osamotniony.

Ostatnio edytowane przez o2 ; 16-10-2008 o 20:00
o2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 20:00   #31
322
Gość

Domyślnie

Cytat:
dobra powiem kvrwa ; P

3 lata temu
A nie dodales ze sie podtarles gazetkami
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 20:05   #32
cez
Womanizer

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do cez Wyślij wiadomość na gg do cez
Domyślnie

kórwwa jak ja to czytam to normalnie litry lez placzu wylewam hahahah przesrane;D
cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 20:05   #33
lewy
Weteran

Domyślnie

Niesamowite te historie. Śmiechu co nie miara .
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 20:44   #34
MARIN
Banned

Domyślnie

a no tak.. i podtarłem sie ulotkami z media marktu
stare 16-10-2008, 21:00   #35
białymaciek
(GW)Bialy

Wyślij wiadomość na gg do białymaciek
Domyślnie

Zniszczyliście mnie panowie tymi historyjkami...

Siarka gratuluje sraki na klatkę
stare 16-10-2008, 21:03   #36
Ender
Games-World

Wyślij wiadomość na gg do Ender
Domyślnie

Wyje**łem z krzesła
Siarek, klatka schodowa miażdży.

Ender jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 21:07   #37
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Cytat:
dobra powiem kvrwa ; P

3 lata temu
osz kvrwa respect
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 21:10   #38
MARIN
Banned

Domyślnie

ej dobra spiełdalajcie ode mnei
stare 16-10-2008, 21:11   #39
Ender
Games-World

Wyślij wiadomość na gg do Ender
Domyślnie

Cytat:
i godzine pozniej moj dziadek wpada i mowi że ktoś nasrał na schodach i w dodatku zaliczył bełta
Wymiękam.

Administrator portalu Games-World
Ender jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 21:27   #40
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Ja miałem podobną przygodę do siurka, tylko, że ze szczochami, ale nie na klatkę ale do windy Tylko wtedy miałem z 8 - 9 lat
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania