FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > PATCHE I NARZĘDZIA > MEGA PATCH PL

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 5 głosów, 3.20 średnia. Wygląd
stare 22-03-2009, 21:00   #301
etrebil
Stały bywalec

Domyślnie Mppl

Po zainstalowaniu poprawki do MPPL dalej wywala do windowsa Flotę i Jagiellonię, ale...można to obejśc: Jagiellonia i Flota nie mogą grac na swoich stadionach. Bezpiecznie ustawic orgynalny stadion fofopwski np 2 liga angielska.
Postulowałem niedawno aby pisac jakie patche współpracują z MPPL. Ustaliłem że bardzo dobrze się wgrywają kluby i reprezentacje przez[b] Creation Master 09:
Jamajka, Honduras, Boliwia, Wenezuela, Ghana, Mali, oraz: Colo Colo, Al Ahly, Liga de Quito i Saprissa z Kostaryki. Nie współgrają dodatki takie jak eliminacje południowoamerykańskie do mundialu, CAF Champions League, America de Cali i parę innych.
pozdrawiam
etrebil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2009, 06:54   #302
Desperation88
Nowicjusz

Domyślnie

Czy mogę na MPPL 09 zainstalować Next Generation Graphic Patch i Cinematics Patch?
Desperation88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2009, 08:48   #303
Alakagon
Zorientowany

Domyślnie

Tak, mozesz.
stare 23-03-2009, 10:10   #304
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Aksymoron Zobacz post
Wszystko fajnie, dzięki za patcha-nie jest idealny, ale nie jest też strasznie słaby(tzn. ma dużo błędów, ale co zrobić...) jednak zachowujecie się (twórcy mppl) przesadnie i zniżacie się do poziomu tych wszystkich, którzy wyrażają swoje uwagi w sposób wulgarny i obrażający Was. "Nie zapomnieliśmy o tej drużynie, więc nie wmawiać mi że nie odwzorowaliśmy I ligi w 100%"- NIE MA możliwości zagrania tą drużyną (GKP Gorzów), a to już chyba świadczy o tym, że nie jest to 100%. Przyłączam się do problemu związanego ze znikającymi piłkarzami w trakcie meczu-mam wszystko oryginalne, zainstalowane na czystej fife i również pojawia się u mnie taki błąd-o co chodzi? Podsumowując to jedyne czego mi tak naprawdę brakuje to twarzy bo bardzo na nie liczyłem.
P.S.
Podziękowania głównia dla "Jamesa", którego porady/tłumaczenia są naprawdę w porządku. Natomiast "Matrix"-czytając Twoje ostatnie posty to nie różnią się one od postów wszystkich tych prostaków, którzy Was wyzywają i nie rozumiem po co się w ogóle wciągasz z nimi w dyskusję? Nie wiem, zmień sposób wypowiedzi, niech James Ci udzieli jakiejś porady bo sam zaczynasz "zaśmieciać" to forum swoimi komentarzami.
Pozdrawiam.
Kolego, po pierwsze primo wyraźnie pisałem, co trzeba zrobić, żeby działało. Nie wnikam jaką masz FIFĘ(oryginał czy pirat), ale wiele osób nie potrafi użyć bardzo prostej instalki, jaką ma patch. Wyłączacie okna dosowe, robicie jeszcze Bóg wie co, a potem macie pretensje. W MPPL była drużyna z Gorzowa, więc nie mów, że nie było odwzorowania w 100%. Pojawił się z nią problem, ale po wgraniu addona nie mam mowy o żadnych błędach, Gorzów jest i nie ma wywalania do Windy przy stadionach. Jak Ci nie działa, to przeinstaluj FIFĘ, zainstaluj w innym miejscu lub na innym dysku, a o tym też pisałem. Spróbuj ewentualnie zainstalować na innym kompie i o tym także pisałem. Poza tym jak było widać znalazły się osoby, które mówiły, że działa dobrze i nie ma się do czego przyczepić. Na gg również dostawałem takie wiadomości i chcieli, żebym nawet nie odpisywał takim ludzom jak Ty. Ale jak widać nie robię tego i chcę pomóc. Ale zauważ jedną rzecz: jak u sporej ilości osób działa, to chyba problem nie leży w dodatku ani w addonie, ale w Waszych grach lub komputerach o czym również pisałem. A Twoje uwagi w moją stronę są chyba nie na miejscu, bo jak piszę wyraźnie odpowiedź na zadane pytanie, a naście osób pyta po mnie dalej o to samo, to ciekawe jak Ty byś zareagował. Ja nie wdaję się w dyskusje, bo nie ma po co. Jak ktoś przegina to zostaje odpowiednio nagrodzony. A jak Ci nie odpowiada mój sposób wypowiedzi to nie musisz się udzielać. Non stop pytacie o to samo więc po raz kolejny powtarzam: będą addony chociażby ze śpiewkami i nie będzie trzeba zaczynać od nowa kariery. Tyle w tym teamcie.

Edit:
A wiesz może co różni mnie od Jamesa? To, że on jest newsmanem, a ja patchmakerem i on nie brał udziału w tworzeniu dodatku. Twierdzisz też, że nabijam. Może i tak to wygląda, ale jak Wam nie chce się prześledzić tematu i zajrzeć kilka stron wcześniej i poczytać, tylko cały czas się zadaje te same pytania to trudno i darmo. Ok, mogę nie pisać i nie starać się pomóc. Ale wtedy zrównalibyście i mnie i redakcję z powierzchnią ziemi. Poza tym uwagi moje i Jamesa nie różnią się na prawdę niczym, bo nasze posty się dublują a piszemy i tak to samo. Pozdro.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 23-03-2009 o 11:33
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2009, 13:03   #305
sedziapilkarski
Banned

Domyślnie

a co z nie widzeniem pilki w mppl podczas meczu?
sedziapilkarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2009, 13:31   #306
lluukkas
Zawodowiec

Domyślnie

mi się zdarzyło, że nagle zanikli mi WSZYScy piłkarze na boisku tylko ten żólty kursor było widać i jak była animacja(aut) to spowrotem wporządku
(jeżeli było już cos takiego opisany to soryy)
lluukkas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2009, 14:55   #307
Domino
Gość

Domyślnie

Polecam naprawdę przeinstalować FIFĘ, ale nie dodałem jednej rzeczy. Po wyinstalowaniu FIFY usuńcie folder z FIFĄ z Program Files a najlepiej cały folder EA Sports. Tam zawsze zostają jakieś resztki, które być może psują zabawę. Albo instalacja na innym dysku, w innym miejscu. Musi pomóc, ale zawsze też możecie swoją FIFĘ zainstalować na innym kompie. Będzie już jakieś rozeznanie. Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2009, 17:00   #308
kkprofi
Nowicjusz

Unhappy

Panowie, mam pytanie nie wiem czy w odpowiedniej rubryce je zadaję ale cóż, to mój pierwszy post. Ściągnąłem i zainstalowałem MPPL, następnie odpaliłem i niestety nie ujrzałem Polskiej I ligi, jak włączyłem mecz niestety nie było stadionów. Na dodatek brak żadnego stroju praktyczni tylko org. z Fify, tak samo podczas meczu ( Śląsk v Piast ) nie było herbów tych drużyn. Nie mam pojęcia dlaczego, może ktoś podpowie co jest nie tak z moją Fifą? Praktycznie nie mam nowej szaty graficznej...
kkprofi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2009, 17:15   #309
Domino
Gość

Domyślnie

To co napisałem wyżej lub wyłączyłeś okna dosowe, które pojawiły się podczas instalacji MPPL. Ich nie wolno wyłączać, bo potem są takie efekty o których piszesz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2009, 17:17   #310
kkprofi
Nowicjusz

Domyślnie

Problem w tym że ich nie wyłączyłem... Już wcześniej jak instalowałem inne dodatki to często nie chodziły. Np. patch graficzny do Bundesligi... Wtedy gra się nawet nie odpalała... Może spróbować zainstalować Fifę na innym dysku?
stare 23-03-2009, 17:19   #311
Kędzior
Patchmaker CF

Domyślnie

jest rada podczas instalacji Mppl nie wyłączaj wyskakujących czarnych okienek dosa.
Swoją drogą ten temat był i to bardzo głośno i "wulgarnie" omawiany także drogi Panie Kkprofi mogłeś przejrzeć temacik hmm ale niemniej jednak mam nadzieję że pomogłem ( daj znać czy pomogłem najlepiej edytując posta)
Pozdrawiam i życzę miłego grania.
Kędzior jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2009, 17:26   #312
kkprofi
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kędzior Zobacz post
jest rada podczas instalacji Mppl nie wyłączaj wyskakujących czarnych okienek dosa.
Swoją drogą ten temat był i to bardzo głośno i "wulgarnie" omawiany także drogi Panie Kkprofi mogłeś przejrzeć temacik hmm ale niemniej jednak mam nadzieję że pomogłem ( daj znać czy pomogłem najlepiej edytując posta)
Pozdrawiam i życzę miłego grania.
Generalnie przeinstaluję Fifę na inny dysk i wtedy zastosuję się do waszych zaleceń. Mam nadzieję że pomoże, dzięki
Pozdrawiam
stare 23-03-2009, 17:28   #313
Domino
Gość

Domyślnie

Jak miałeś już takie problemy, to zastosuj się do tego co wyżej pisałem. Albo przeinstalować, albo na innym dysku sprawdzić lub na innym kompie. Być może masz taką FIFĘ a nie inną, ale o tym głośno mówił nie będę z wiadomych względów.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2009, 17:30   #314
kkprofi
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Matrix Zobacz post
Jak miałeś już takie problemy, to zastosuj się do tego co wyżej pisałem. Albo przeinstalować, albo na innym dysku sprawdzić lub na innym kompie. Być może masz taką FIFĘ a nie inną, ale o tym głośno mówił nie będę z wiadomych względów.
Cóż jest to oryginał i to jest najdziwniejsze że dodatki na nim nie chodzą... Ale cóż, przeinstaluje i zobaczę, jeszcze raz dzięki.
stare 23-03-2009, 18:22   #315
mat_AG
Nowy użytkownik

Domyślnie

mam taką prośbę:
Czy moglibyście poprawić błędy które występują na stadionie Arki Gdynia???

A konkretnie chodzi mi o to, że na trybunach za bramkami nie ma kibiców!!! A na dodatek na "zegarze" (tam siedzą najwierniejsi Arkowcy) zrobiliście sektor gości. Trochę głupio to wygląda szczególnie dla mnie - kibica Arki.

Proszę o info i wierzę, że coś z tym zrobicie.
Dzięki
mat_AG jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2009, 19:11   #316
wujaszkov
Barcelonamaniak!

Domyślnie

Jak dla mnie patch bardzo dobry. Tylko co bym chciał, aby pojawiło się w kolejnym update (jeśli taki ma jeszcze być). Mianowicie można zrobić soreboard z herbami klubów i obok logo jakiejś stacji sportowej. W Ekstraklasa patch do PES 2009 jest aplikacja bazująca na wierszu poleceń, gdzie ma się listę 8. scoreboardów do wyboru i tylko przyciska się cyfrę od 1 do 8. Daję screena np Eurosport HD. Tylko jak już widziałem logo C+Sport HD można dać C+ zamiast Eurosport. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a395393cf.html I jeszcze czemu tylko jest w prawym rogu logo C+ przy powtórkach? Mogło by być całe 90 minut. I w przyszłości pomyślcie nad zwiększeniem mówionych nazwisk przez Włodka i Darka. Owszem dodano np Stilic, Lewandowski. Szkoda, że nie ma bardziej znanych zawodników jak Vagner Love. To co da radę z tym scoreboardem?
wujaszkov jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2009, 20:43   #317
wojtcfc
Nowicjusz

Domyślnie pytanie

Sciagnalem mega patch 09 i gdy chce rozpoczac kariere w trybie menedzerskim Chelsea to pojawia sie komunikat ze pamiec nie moze byc read. Pojawia sie tylko wtedy gdy chce grac Chelsea. Co mam zrobic? Z gory dzieki za pomoc.
wojtcfc jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2009, 20:54   #318
James
---------

Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtcfc Zobacz post
Sciagnalem mega patch 09 i gdy chce rozpoczac kariere w trybie menedzerskim Chelsea to pojawia sie komunikat ze pamiec nie moze byc read. Pojawia sie tylko wtedy gdy chce grac Chelsea. Co mam zrobic? Z gory dzieki za pomoc.
Zainstaluj poprawkę http://www.fifaserwis.com/?serwis=fi...=news&id=11425
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2009, 21:43   #319
wojtcfc
Nowicjusz

Domyślnie

czy jestes pewien James ze ta poprawka rozwiaze moj problem?
wojtcfc jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2009, 22:10   #320
Kędzior
Patchmaker CF

Domyślnie

tak update eliminuje błąd z chelsea i podwojnym arsenalem w lidze angielskiej
Kędzior jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania