FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 14 głosów, 4.79 średnia. Wygląd
stare 22-07-2010, 14:01   #201
kylo
Das ist optimal

Domyślnie

Byłem dziś w Centrum Krwiodawstwa i pierwszy w życiu oddałem 450ml krwi. Myślałem że to coś strasznego, ale było w porządku. I postanowiłem że będę to miejsce odwiedzał regularnie.

Namawiam was jeśli możecie to oddawajcie krew bo komuś może się ona przydać! ; )
stare 22-07-2010, 14:07   #202
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Raz oddałem i już raczej nigdy nie oddam bez powodu. Podczas oddawania zemdlałem na jakieś 1-2 minuty (: Choć w sumie ciekawe przeżycie. Pompuję, jest ok, z każdą chwilą czuję się coraz słabszy, kolory zaczynają się rozmywać, w końcu obraz stał się czarno-biały, a pielęgniarka mówiła takim spowolnionym głosem (jak remix screwed & chopped).
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-2010, 16:15   #203
Chudy*
CF umar

Domyślnie

Mój brat chodzi regularnie na oddawanie krwii z zakładu pracy. Dostaje 7 czekolad i odpisuje mu się całkiem niezłe pieniądze od podatku. W każdym razie jakoś tak.

siemano gimby, powracam inny z wakacji, i silny jak nigdy, patrzysz?
Chudy* jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-07-2010, 20:36   #204
Sinner
ociekajacy zajebistością

Domyślnie

Cytat:
Napisał sanszajn Zobacz post
Raz oddałem i już raczej nigdy nie oddam bez powodu. Podczas oddawania zemdlałem na jakieś 1-2 minuty (: Choć w sumie ciekawe przeżycie. Pompuję, jest ok, z każdą chwilą czuję się coraz słabszy, kolory zaczynają się rozmywać, w końcu obraz stał się czarno-biały, a pielęgniarka mówiła takim spowolnionym głosem (jak remix screwed & chopped).
to niezła faza

trzeba spróbować
Sinner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2010, 16:41   #205
cwezu
Banned

Wyślij wiadomość na gg do cwezu
Domyślnie

Heh mój 22 letni kuzyn poszedł raz oddać krew, i tak się darł że dostał 8 czekolad i Bombonierke
cwezu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2010, 17:05   #206
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Kuźwa.. Umówiłem się dziś z kumplem, że zawiezie mnie na 19.00 na grilla do znajomych - auto mu dam etc. i ma mnie tylko zawieźć. Wszystko ladnie pięknie a 10 min. temu dzwoni, ze nie zawiezie, bo musi jechać do dziewczyny, bo ona jednak do niego nie przyjedzie.. Ludzie, rozumiem wszystko, ale bez przesady.. Już pal licho, że umówił się ze mną co zajęłoby mu góra 10 min. i już jest w domu, bo nie oczekuje tego, żebym był ważniejszy od jego dziewczyny, no ale jak zajedzie do tej dziewczyny godzine później to chyba nic by się nie stało :/ Ja pier***! I nie byłoby to takie wkur****, gdyby nie fakt, że większość kumpli, którzy mogliby mnie zawieźć mają już zaplanowany dzisiaj dzień. A napić dziś się muszę i koniec! Więc musze coś kombinować..
stare 24-07-2010, 23:50   #207
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

wrocilem z wakacji i nie che mi sie was czytac. po chvj tak duzo pisaliscie?
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-07-2010, 00:05   #208
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Nawet nie zauważyłem, że Cie nie było
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-07-2010, 00:31   #209
przebos
Legenda

Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzechu Zobacz post
Kuźwa.. Umówiłem się dziś z kumplem, że zawiezie mnie na 19.00 na grilla do znajomych - auto mu dam etc. i ma mnie tylko zawieźć. Wszystko ladnie pięknie a 10 min. temu dzwoni, ze nie zawiezie, bo musi jechać do dziewczyny, bo ona jednak do niego nie przyjedzie.. Ludzie, rozumiem wszystko, ale bez przesady.. Już pal licho, że umówił się ze mną co zajęłoby mu góra 10 min. i już jest w domu, bo nie oczekuje tego, żebym był ważniejszy od jego dziewczyny, no ale jak zajedzie do tej dziewczyny godzine później to chyba nic by się nie stało :/ Ja pier***! I nie byłoby to takie wkur****, gdyby nie fakt, że większość kumpli, którzy mogliby mnie zawieźć mają już zaplanowany dzisiaj dzień. A napić dziś się muszę i koniec! Więc musze coś kombinować..
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-07-2010, 15:14   #210
cleavage
naughty moderatorista.

Wyślij wiadomość na gg do cleavage
Domyślnie

Ale jestem wkvrwiony. Miałem wyjebane włosy ale coś mnie podkusiło, żeby sobie je trochę podciąć. Mojej etatowej fryzjerki nie było to poszedłem w nowe miejsce. Tak mnie opierdoliła, że 2 tygodnie z chaty nie wychodzę, nosz %^&$%^$%^ jego mać.

O, teraz odkryłem, że będę w sumie musiał gdzieś jeszcze skoczyć jakos to wyrównać, bo idiotka chyba naćpana była, tak mnie poharatała.

Ostatnio edytowane przez cleavage ; 27-07-2010 o 15:52
cleavage jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-07-2010, 15:26   #211
przebos
Legenda

Domyślnie

Ja wczoraj gralem w gale pierwszy raz od 3 tygodni. Kolana mialem zastale. Nie ma co. Strasznie sie zaniedbalem pod tym wzgledem. Teraz bedee chodzil na boisko regularnie.

A co do fryzjera: tez tak mialem. Mowilem jej zeby zostawila mi gruby pasek z tylu glowy (chyba wiecie o co chodzi, fryzura na Radka Majewskiego, Fabregasa czy Krzynia) a ona mi przyciela wiecej niz sie spodziewalem tzn pasek wlosow z tylu byl waski (a nie gruby), wygladalem jak jakies emo, czy nie wiem co
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-07-2010, 00:24   #212
Sebcio
Weteran

Domyślnie

Ale się dzisiaj wkurviłem!
Wystawiłem aukcję na allegro z telefonem i pozostawało 15h do jej zakończenia. Kwota, którą chciałem uzyskać już w tym momencie mnie zadowalała (a wiadomo, że jeszcze by podskoczyła), ale administracja przyjebała się do wpisu "czekam na Państwa oferty - możliwa sprzedaż poza serwisem". Najlepsze jest to, że chwilę wcześniej kupiłem inny przedmiot, a kasa ze sprzedaży miała pójść na pokrycie należności za niego.

JA na 100!!! :/
stare 31-07-2010, 10:17   #213
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

No to teraz się dogadaj z tym kolesiem co dawał przyjemną sumę, poza allegro.
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-08-2010, 22:01   #214
TupaC FrV
Zorientowany

Wyślij wiadomość na gg do TupaC FrV
Domyślnie

Co u mnie?
Ch*jówka...
Nie żebym się żalił ale jak można być szczęśliwym jeśli Twoja dziewczyna leży w szpitalu, chora na białaczkę, miała operację i nie odzywa się 2,5 tygodnia?

Pewnie nie wierzycie... Myślicie że nabijam posty i w ogóle...
Po prostu odpowiadam na pytanie zawarte w tytule tematu....

Pozdrawiam.
TupaC FrV jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-08-2010, 06:37   #215
Sebcio
Weteran

Domyślnie

Ledwo się dzień zaczął, a już zdążyłem się ostro wkurwić :/
Wstałem jak idiota o 5, bo miałem mieć jazdy. Poszedłem w wyznaczone miejsce i czekałem 30min na instruktora, a ten oczywiście się nie pojawił. Dzwoniłem do niego i nie odbierał. Dopiero ojciec mi napisał sms-a, że ten jest w pracy i skończy o 11, więc mam iść do domu.
Do kurvy, czy ludzie to już nie mają telefonów, żeby wcześniej uprzedzić o odwołanych spotkaniach?! To tyle z mojej strony. Dziękuję, dobranoc.
stare 19-08-2010, 13:01   #216
Grzechu
Barcelomaniak

Domyślnie

Cytat:
Napisał Seeba Zobacz post
Ledwo się dzień zaczął, a już zdążyłem się ostro wkurwić :/
Wstałem jak idiota o 5, bo miałem mieć jazdy. Poszedłem w wyznaczone miejsce i czekałem 30min na instruktora, a ten oczywiście się nie pojawił. Dzwoniłem do niego i nie odbierał. Dopiero ojciec mi napisał sms-a, że ten jest w pracy i skończy o 11, więc mam iść do domu.
Do kurvy, czy ludzie to już nie mają telefonów, żeby wcześniej uprzedzić o odwołanych spotkaniach?! To tyle z mojej strony. Dziękuję, dobranoc.
Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz ktoś taki kawał Ci odwinie, więc zamiast się wkurwiać to zaczynaj się przyzwyczajać do tego
stare 22-08-2010, 10:36   #217
KoKA
Doświadczony

Domyślnie

hehe ja tam juz prawo jazdy dawno temu zdałem więc sie tym martwic ,wsiadam i jade
KoKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2010, 20:47   #218
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

O *****, ludzie. Ci co ogarniają wiadomości pewnie wiedzą, że pogoda na Pomorzu jest maksymalnie zjebana. No i akurat musialo sie tak złozyc, ze leciałem do Gdańska.. Startujemy - jest dobrze, komunikat że rozpoczynamy zniżanie do lotniska i jest wszystko w porządku. Za 10 minut informacja, że warunki pogodowe w Gdańsku nieciekawe lekko mówiąc.. No to kołowanie i tu się zaczyna ogień. Turbulencje takie, że telefon wypadł mi z kieszeni na zatrzask (sic!). Zamykam oczy i myślę sobie - 'zaraz się skończy i będzie git' - a tu nagle JEBS i lecimy w dół, ludzie krzyczą, płaczą, lecimy tak z 6-7 sekund (!) i nagle poderwanie do góry, przeciążenie wgniata w fotel i znów turbulencje, już nie tak duże jak na początku. Cała akcja trwała jakieś 30-40 sekund, kobieta obok mnie oczy jak pięć złotych i sapie jakby właśnie dobiegła na metę maratonu Tyle atrakcji w minutę ile nie miałem w ciągu 2 miesięcy wakacji Kurde, jakbym to nagrał kamerą to by był niezły scenariusz na thrillera... Ciesze się, że mogę pisać tego posta, dosłownie.
stare 22-08-2010, 20:52   #219
net_
Gość

Domyślnie

No u mnie burza, deszcz, wiatr na raz. Drzewa powalone leżą.
A co do lotu to ja bym się obsrał przeżywając coś takiego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2010, 21:00   #220
Grzechu
Barcelomaniak

Domyślnie

U mnie wieczór przyjemny, spokojny, cichutki i ciepły, więc nie zazdroszczę Wam Ale wydaje mi się, że wieczorem może łupnąć i to solidnie.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania