FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 4.50 średnia. Wygląd
stare 09-01-2017, 10:54   #1941
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Skład reprezentacji Polski na MŚ Francja 2017:

Bramkarze: Adam Malcher (KPR Gwardia Opole), Adam Morawski (Orlen Wisła Płock), Mateusz Kornecki (NMC Górnik Zabrze)

Rozgrywający: Piotr Chrapkowski (Vive Tauron Kielce), Tomasz Gębala (Orlen Wisła Płock), Łukasz Gierak (TuS N-Luebbecke, Niemcy), Krzysztof Łyżwa (KS Azoty Puławy), Paweł Niewrzawa (Wybrzeże Gdańsk), Rafał Przybylski (KS Azoty Puławy).

Skrzydłowi: Michał Daszek (Orlen Wisła Płock), Mateusz Jachlewski (Vive Tauron Kielce), Przemysław Krajewski (KS Azoty Puławy), Arkadiusz Moryto (Zagłębie Lubin).

Obrotowi: Marek Daćko (NMC Górnik Zabrze), Maciej Gębala (Orlen Wisła Płock), Patryk Walczak (Vive Tauron Kielce).

Rezerwowy: Paweł Paczkowski (Vive Tauron Kielce).

nie, to nie jest kadra B ani kadra młodzieżowa. wpisujcie miasta i wioski [']
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-01-2017, 16:35   #1942
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Ogurwa, znam pięciu PRZYNAJMNIEJ CHŁOPAKI MAJĄ COŚ DO UDOWODNIENIA I JESZCZE NAS ZASKOCZĄ
stare 09-01-2017, 16:54   #1943
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Dla podkreślenia dramatu, w jakim znalazła się ta reprezentacja, podam prawie siódemkę nieobecnych (emerytów nie liczę):

Wyszomirski - Wiśniewski, M. Jurecki, Jurkiewicz, Szyba, Syprzak. Wiśniewski tak naciągany, ale jeszcze niech Daszkowi się coś stanie i będzie zajekurwabiście
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
stare 09-01-2017, 20:34   #1944
Koki'
'

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adriano_ Zobacz post
ale jeszcze niech Daszkowi się coś stanie i będzie zajekurwabiście
Najlepsze jest to że pół roku temu to zdanie brzmiałoby jak podśmiechvjki z Daszka

Żeby chociaż ten Syprzak był. Nie znam ludzi, w ręczną jestem Januszem śledzącym kadrę i co ważniejsze mecze LM, ale jeśli Daszek ma brać na siebie zdobywanie punktów... <*>

Tyle dobrego, że graja bez jakiejkolwiek presji.
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-01-2017, 21:14   #1945
przebos
Legenda

Domyślnie

jeszcze rozjebią ten cały turniej
przebos jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-01-2017, 21:17   #1946
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Nic lepszego Dujszebajew nie mógł wymyślić. Każdy kto oglądał jakieś tam spotkania w lidze powinien kojarzyć tych zawodników bo to wyróżniające się postacie.

Jestem bardzo ciekawy jak zagrają. Miałem sobie odpuścić ten cyrk, ale nie oglądałem żadnego spotkania z turnieju towarzyskiego i trzeba zobaczyć nową reprezentację żeby cokolwiek ocenić. Tałant na pewno wyciśnie z chłopaków maksa i odpowiednio ich zmotywuje. Dla wielu to pierwsza tak poważna impreza i to może być największym problemem w głowach zawodników.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-01-2017, 20:26   #1947
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Dobry początek, ale powoli zaczyna się kupa w ataku i nabijanie % bramkarzowi rywali. Na szczęście Malcher też skuteczny w bramce.
stare 12-01-2017, 21:17   #1948
przebos
Legenda

Domyślnie

Gratki za walkę.
stare 12-01-2017, 21:26   #1949
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Dopóki była gra na luzie to wychodziło. W końcówce kompletnie bez pomysłu w ataku. W ostatnich 5 minutach wszystko grane na stojąco.

Malcher dzisiaj jak Robocop w bramce
stare 13-01-2017, 08:01   #1950
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

nie powiem, pomimo braku znanych nazwisk w naszej kadrze emocje się nie zmieniają. przyjemnie się oglądało, szkoda, że właśnie te ostatnie 5 minut na stojąco
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2017, 14:30   #1951
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Nie tak miał wyglądać początek spotkania. Wariant z 7vs6 jest ciekawym pomysłem, ale za bardzo nie ma wykonawców. Gdyby w reprezentacji był Syprzak i ktoś dobrze dogrywający do koła to byłbym pewny powodzenia. W obronie objeżdżają naszych jak chcą. To już nawet Kus byłby o pół kroku szybszy. Przy takich bombach to nawet Malcher z poprzedniego spotkania nie miałby nic do powiedzenia. Całe szczęście, że Paczkowskiego poskładali tak szybko bo mówiło się, że ma wrócić na koniec fazy grupowej. Bez jego akcji byłaby totalna klapa.

Mecz do wyciągnięcia. Mam nadzieję, że trenejro dobrze wykorzysta przerwę.
stare 14-01-2017, 14:58   #1952
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

10 minut do końca, 19:25...

Mecz z Ruskimi rzeczywiście meczem prawdy, jeśli z nimi będzie pierwszy wpierdol od czasów sprzed Wenty, to naprawdę nie wiem. Zresztą na te MŚ trza patrzeć z dystansem z wiadomych względów, no ale kvrwa bez przesady, że trza będzie drżeć o mecz z Japonią...

Swoją drogą - Morawski potwierdza to, co o nim mówią, bardzo dobrze się pokazał.

Ostatnio edytowane przez Mączyński ; 14-01-2017 o 15:23
stare 15-01-2017, 12:43   #1953
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

http://sport.tvp.pl/28627746/wegry-c...mka-mistrzostw

stare 16-01-2017, 20:28   #1954
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Pierwsza połowa z Rosją to idealny obraz reprezentacji ostatnich 10 lat. Frajerska gra w przewadze i robienie z bramkarzy rywala bohatera spotkania.

Daszek jednak dalej jest małym karakanem. Chrapkowski dobrze, że wyjeżdża do Niemiec bo po co jeszcze w Vive ma takie szopki odstawiać. Gierak to największe nieporozumienie powołań ostatnich kilku lat. Łyżwa zamiast uczyć się gry obiema rękoma powinien nauczyć się podstaw. Szkoda strzępić ryja.

Edit: No i rzuty karne dalej mają się dobrze
stare 16-01-2017, 21:00   #1955
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

No mistrzu, 10 lat temu to narodziła sie tamta wielka reprezentacja. Jej bym nie szkalował, patrząc na dzisiejsze występy...

13 bramek po 47 minutach i 30 sekundach - ktoś pamięta kiedy ostatnio była tak dobra skuteczność?

Jeśli ruscy tego po tylu latach nie wygrają, to ja nie wiem co za cud by się musiał stać.

16 bramek na 39 rzutów, 41% skuteczności...

https://www.youtube.com/watch?v=4gnaAXX9gzc

Ostatnio edytowane przez Mączyński ; 16-01-2017 o 21:17
stare 16-01-2017, 21:31   #1956
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Nikogo nie szkaluję. Podaje tylko dwa elementy piłki ręcznej które były problemem reprezentacji przez ostatnie lata. Edit: No może za bardzo uprościłem z tym obrazem.

Jachlewski wyjaśnił rozgrywających i egzekutorów rzutów karnych. Przez kilkanaście minut zrobił w tych elementach więcej niż koledzy.
stare 16-01-2017, 21:53   #1957
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gerrard Zobacz post
Nikogo nie szkaluję. Podaje tylko dwa elementy piłki ręcznej które były problemem reprezentacji przez ostatnie lata. Edit: No może za bardzo uprościłem z tym obrazem.
Też bym tamtej reprezentacji nie idealizował, ale patrząc na to czego na tym mundialu byliśmy świadkiem, dałbym se spokój, bo oni byli kvrwa idealni w stosunku do tego co było widać w czwartek, w sobotę i dzisiaj. Obecnych reprezentantów nie chcę potępiać, bo w dużej mierze zbierali doświadczenie, ale to był, zwłaszcza w ofensywie, taki dramat jak moje dwa dzisiejsze kolokwia. Szkoda strzępić ryja
stare 16-01-2017, 22:22   #1958
przebos
Legenda

Domyślnie

Ja pamiętam półfinał (albo ćwierćfinał) z Ruskimi w 2006 roku na mistrzostwach w Niemczech, ani przez minutę wtedy nie przegrywaliśmy nawet. Piękne czasy.
edit: Aha, to ten fragment wrzucony przez Adriana to właśnie ten mecz czyli to był 2007 rok.
stare 17-01-2017, 18:29   #1959
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Babiarz - pozostały mecze o puchar prezesa..............................

Mój komentarz później. Bardziej na trzeźwo, bez srogiej inby
stare 17-01-2017, 18:57   #1960
przebos
Legenda

Domyślnie

mówiłem, że nas rozjebią na tym turnieju
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania