FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 28-01-2010, 21:27   #141
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

sugestia a powiedzenie wprost to 2 różne rzeczy. Dla mnie zachowałeś się poniżej dopuszczalnego poziomu, w sposób chamski, czego o Jay'u powiedzieć nie można. Punkty jak najbardziej zasłużone.

Poza tym nie pierwszy raz zachowujesz się lekko mówiąc nadpobudliwie.

-Nie przesadzajmy, że słowo debil jest nad wyraz chamskie, nie raz leciały tu gorsze słowa i nie było za nie żadnego punktu

przyznaję się do winy, ale proszę o złagodzenie kary.

idź pod kran, oblej swoją rozgrzaną główkę zimną wodą, wróć i się zastanów nad tym słowotwórstwem
stare 28-01-2010, 22:26   #142
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Cytat:
Napisał ass paper Zobacz post

-Nie przesadzajmy, że słowo debil jest nad wyraz chamskie, nie raz leciały tu gorsze słowa i nie było za nie żadnego punktu

przyznaję się do winy, ale proszę o złagodzenie kary.

idź pod kran, oblej swoją rozgrzaną główkę zimną wodą, wróć i się zastanów nad tym słowotwórstwem
Jakim słowotwórstwem i jaką rozgrzaną główkę? Nie mogę już napisać odwołania od kary bo zaraz mam rozgrzaną głowę

Dobra w sumie sram na to, niech se będzie ten punkt. Bez odbioru.

I tak btw. musiałeś napisać 'główkę', żeby znowu szydzić hehe ?
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2010, 00:04   #143
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Heh, dostałem warna za to, że zauważyłem, że ass próbuje zamieść sprawę pod dywan. Nie obchodzi mnie warn, ale ass zachował się żałośnie, tym bardziej, że w końcu przyznał mi rację i przeniósł ten post ceza (przy okazji zostawiając inne dotyczące jego posta, co jest nie do końca pełnym załatwieniem sprawy), a warna i tak mi wlepił, bo nie dałem się uciszyć i po raz drugi zwróciłem uwagę, że sprawa nie została załatwiona. Tak, tak, mogłem to załatwić na PW, ale równie dobrze Ty mogłeś skasować mojego posta po raz kolejny mnie uciszając. Bo tak wykonałeś pracę tylko w połowie, przy okazji zostawiając swój post w temacie bananowym (który w tym momencie jest off-topicem! Może dla Ciebie warnik?) A ja zostałem ukarany, za wytknięcie błędu nieomylnemu sędziemu. No jak w piłce nożnej, a moderator powinien być raczej sędzią w stylu rugby.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2010, 00:17   #144
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Skasowałem Twojego posta, więc jest jasne że jest nie na temat i ma go tam nie być. Uznałem że nie muszę pisać "POST NIE NA TEMAT blebleble" bo jesteś tutaj trochę i ogarniasz.
Ty napisałeś kolejnego, czym okazałeś brak szacunku dla mnie i dla tego co robię. Zrobiłeś to z premedytacją, więc się nie dziw. A samo kasowanie postów nie działa jak widać, więc postanowiłem pokarać. Poza tym nie jesteś tutaj od zwracania uwagi mi i innym moderatorom co mamy robić i jak.

I pisze to do wszystkich - radzę nie pisać "zamknąć temat", "przenieść", "skasować".

Ja nie twierdze że nie masz racji - powinienem od razu przenieść post ceza i nie byłoby gadki. Było mnie opierdolić na PW i byłoby z głowy (co sam stwierdziłeś )

Jaki mój post jest nie na temat za którego rzekomo należy mi się warn ? te 2 w których zwracam uwagę (zamiast od razu punktować) że temat jest o bananach ?

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 21-02-2010 o 00:23
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2010, 00:40   #145
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

No może są na temat, teraz przejrzałem temat i mogą się odnosić do postów bujarka i neta. Na początku myślałem, że są tylko bezpośrednio do ceza i że po przeniesieniu go do innego tematu trafiają w próżnie. Koniec tematu. Zamykam.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2010, 16:37   #146
Chudy*
CF umar

Domyślnie

Proszę o odblokowanie mojego tematu "Bob Schneider- Anglik w Polsce".
Na forum jest mnóstwo takich opowiadań, a moje zamknięto nie wiem za co, chyba za pyskówki, a nie za niezgodność z działem. Więc odblokujcie mi temat, a punkciki niech zostaną za wymiane zdań.
Prowokacja Shabertsa i netsona bardzo udana gratuluję.
Jeśli nie to spadam z tego fora. Shaberts weź zacznij nauczać polskiego, polonisto.
ps. to może mój ostatni post, więc żegnam.

siemano gimby, powracam inny z wakacji, i silny jak nigdy, patrzysz?
Chudy* jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2010, 18:38   #147
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

Boże, pisałeś do modów, nie pomogło, widać? Zgadnij czemu..
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2010, 22:45   #148
SławekACM
Forza Milan ;D

Domyślnie

Fajnie się zabezpieczacie, pierw przyznajecie kary, a później usuwacie temat, żeby nie można było również wam udowodnić winy! Przyznaje mój post odbiegał troszkę od tematu, ale kolega (nie pamiętam nicku), który pisał przede mną także pisał o piractwie ale nie był do końca pewny! Ja tylko potwierdziłem jego wypowiedź! W związku z powyższym proszę o anulowanie mojej kary!

Pozdrawiam Sławek.
SławekACM jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2010, 22:54   #149
t-muss
Banned

Domyślnie

No to skoro się przyznajesz, to o czym mowa?
stare 27-02-2010, 23:07   #150
SławekACM
Forza Milan ;D

Domyślnie

Mowa o tym, że...! Moje uchybienie nie zalicza się na punkty! W głębszym sensie mój post nie odbiegał od tematu, ponieważ zacytowałem wypowiedź w, której był link do zdjęcia zawierającego komunikat o niezgodności! Kolega pytał o co z tym chodzi to mu tylko napisałem w jednym słowie, że ma pirata! W takiej sytuacji chyba on powinien dostać punkty za posiadanie pirata i pisanie o nim na forum, a nie ja, który tylko utwierdził go w przekonaniu jaką wersję gry posiada bo sam nie do końca był pewien!
SławekACM jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2010, 23:10   #151
t-muss
Banned

Domyślnie

Cytat:
pirat!
tak wyglądał Twój post, to jest oczywiście 100% tematu.
Z resztą chyba nawet już Cię upominałem wcześniej wiele razy , m.in. za nie edytowanie postów.
stare 27-02-2010, 23:21   #152
SławekACM
Forza Milan ;D

Domyślnie

Aj wam się nie da nic udowodnić! Jesteście tak skrupulatni, że człowiek przed napisaniem jakiegokolwiek postu powinien przeczytać cały regulamin, który jest cholernie trudno znaleźć! Tylko byście karali ludzi! Przecież nikt nie jest nieomylny! Koniec tematu, dziękuję za konfrontację...
SławekACM jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 27-02-2010, 23:41   #153
Domino
Gość

Domyślnie

Posty usunąłem ja, zawsze to robię w takich wypadkach. A pisanie takich postów ja Twój mija się z celem. Co chciałeś tym udowodnić? Jest odnośnik "Raport", dzięki któremu modzi dostają powiadomienie o wykroczeniu danego użytkownika. Więc posty innych userów są zbędne, każdy ma pilnować swojego nosa, a nie wytykać błędy innym. Poza tym na bieżąco staramy się czyścić wykroczenia i tym bardziej posty innych użytkowników są niepotrzebne. A tamten gość dostał bana za piractwo tak na marginesie. Dziękuję, dobranoc.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 27-02-2010 o 23:45
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28-02-2010, 17:32   #154
Chudy*
CF umar

Domyślnie

Mój post już nieaktualny, piszę nowe opowiadanie. Przepraszam za problem.

siemano gimby, powracam inny z wakacji, i silny jak nigdy, patrzysz?
Chudy* jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-03-2010, 16:38   #155
Rimmon
Banned

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Wyślij wiadomość na gg do Rimmon
Domyślnie

Nie rozumiem moich 2 punktów na konto . Ja się tylko pytałem go co jest w tym śmiesznego .
Rimmon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-03-2010, 16:42   #156
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rimmon Zobacz post
Nie rozumiem moich 2 punktów na konto . Ja się tylko pytałem go co jest w tym śmiesznego .
Mając na myśli fakt, że Wasze utarczki słowne mają miejsce w większości tematów na tym forum, a i w profilach próbujecie coś tam szarpać w tym kierunku, decyzja nie mogła być inna. Dosyć mam już czytania Waszych postów, w których każdy z Was pokazuje, że jest mądrzejszy od drugiego a kilkakrotnie uwagi zwracał poprostu nie będę.
Grzechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2010, 16:06   #157
Kuba.
...®

Domyślnie

Wow.Dostałem punkt za to że napisałem Nie tolerujemy piratów.Było kilka upomnień wiec ok , z karą się zgadzam.Ale kolega Arsenal za piractwo nie dostał punktu,więc?
stare 10-03-2010, 16:11   #158
Domino
Gość

Domyślnie

Heh, wiem o jaką sytuację chodzi. Nikogo nie jesteśmy w stanie sprawdzić, czy ma pirata czy nie. Napisał, że przegrał oryginała, bo miał zjechaną płytkę. A nikt nikomu nie zabroni mieć kopii oryginału, sam też przegrywam, żeby nie męczyć oryginalnego materiału. Poza tym co to ma wspólnego z odwołaniem? Odwołujesz się od kary, której kolega Arsenal nie dostał?

http://forum.fifaserwis.com/showthre...=34634&page=44
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2010, 16:16   #159
Kuba.
...®

Domyślnie

Dobra ok, ma przegrywaną z oryginału, niech będzie . Z tematem wspólnego nie ma ale nie wiedziałem gdzie napisać
stare 01-04-2010, 22:01   #160
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Odwołuję się od kary klątwy nałożonej na mnie 29 grudnia 2003, teraz musicie to rozpatrzyć i jak zdejmiecie to ze mnie to znajdę dziewczynę!
a piszę dzisiaj bo dzisiaj chyba nie dostanę za to punkta co? :>

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania