FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 20-04-2009, 19:44   #1
James
---------

Domyślnie Ogłoszenia Forum

Z dniem dzisiejszym została wprowadzona na Forum nowa wersja językowa, zmienia ona niektóre frazy na język polski. Aby ją ustawić, należy udać się do Panelu Użytkownika, lub na głównej stronie Forum, w lewym dolnym rogu zmienić wersję językową. Zapraszamy do testowania, i zgłaszania ew. znalezionych błędów (w temacie Pytania i uwagi do Moderatorów/Administratorów). Jesteśmy ciekawi jak wypada ona w konfrontacji z obecną lokalizacją. Wszelkie uwagi bardzo cenne.

Wersja: Polski #2009

Ostatnio edytowane przez James ; 21-04-2009 o 14:24
James jest nieaktywny  
stare 22-04-2009, 14:35   #2
Domino
Gość

Domyślnie

Na forum zamieściliśmy już nowy Regulamin, więc proszę o zapoznanie się z nim i zastosowanie do niego

a tu link: http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=38908

stare 23-05-2009, 13:05   #3
James
---------

Domyślnie

Z dniem dzisiejszym wchodzą na Forum pewne zmiany dotyczące dwóch tematów: Co Cię dziś uszczęśliwiło ? i Co Cię dziś wkurwi*o ? (oczywiście zasad tych nie można też łamać w innych wątkach na Forum).

Od tej chwili posty w tych tematach o treści mniej więcej takiej:

"wkurzyła mnie brzydka pogoda"
"wygrana Lechaaa"
"nudy, bo deszcz pada"

itp. - będą usuwane. Innymi słowy - posty w których wyrażamy swoje zadowolenie (lub nie) z jakiś wyników sportowych/warunków atmosferycznych. Nie wnoszą one nic do prowadzonych dyskusji w owych tematach, ani nie prowadzą do ich rozpoczęcia, często ich bardzo duża ilość powoduje, że temat jest nieczytelny i nie ma najmniejszego sensu. Ich usuwanie ma na celu wprowadzenie większego porządku w CCDW i CCDU, a osoby, które mimo tego zakazu i kolejnych upomnień nie będą tego przestrzegały, będą otrzymywały ostrzeżenia/punkty.

Zakaz ten kwalifikuje się pod podpunkt I punktu drugiego w regulaminie:

I. Należy powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji. Zabronione są posty typu "livescore" (po za tematem do tego przeznaczonym). Niedozwolone jest umieszczanie postów o treści "Było!", "Szukaj!" (bez podania pytającemu dokładniejszych wskazówek). Zabrania się także umieszczania postów, w których tylko zwracasz uwagę na czyjeś błędy w pisowni.
James jest nieaktywny  
stare 08-06-2009, 17:24   #4
Domino
Gość

Domyślnie

Mam dziś ogłoszenie, zaszły na forum kolejne zmiany, a mianowicie: postanowiliśmy usunąć dział "Telewizja" z tego powodu że nie cieszy się on zbyt dużą popularnością i jest "mało używany" "Sprzęt & Internet" zostaje przeniesiony do działu "Luzik" ponieważ też nie ma w nim zbyt dużego ruchu i doszliśmy do wniosku, że nie musi widnieć na stronie głównej forum. Kolejna zmiana dotyczy tematów związanych z grą PES. Dział "PES, WE & ISS" zostaje przeniesiony do "Giercowania na ekranie" jako archiwum, a powstanie w zamian temat zbiorczy dla gry PES 2010 w "Giercowaniu...". Z PES'em postanowiliśmy tak zrobić, ponieważ jest to forum o FIFIE i tutaj gra od Konami jest mało popularna i bardzo mało osób się tam udziela Drobna zmiana zaszła jeszcze z działami "Centrum Managera" i Giercowanie na ekranie", które zostały przesunięte do "Różności". Następną zmianą jest uporządkowany dział "Dodatki i narzędzia", w którym zostało troszkę posprzątane i wprowadzono zasady dla tego działu. Chyba są to wszystkie zmiany, mam nadzieję że o niczym nie zapomniałem A i jeszcze w Regulaminie będzie dodany punkt o zasadach działu "Dodatki i narzędzia". Pozdro.

stare 22-07-2009, 09:23   #5
James
---------

Domyślnie

Do Śmietnika zostało przeniesionych dzisiaj kilka "opowiadań", z działu Wasza Twórczość/Opowiadania, PES 2009, i Centrum Managera/Opowiadania, gdyż nie są to opowiadania, a suche relacje ze spotkań, przy czym większość to powklejane obrazki, a nie oto w tych działach chodzi. Przeniesione tematy to: Joshep Connor - Manchester United by Davids, Liga Mistrzów by seba_maliszewsk, Puchar Konfederacji -Fifa 09, MŚ - dawno dawno temu...powtórzmy to jeszcze raz. Jeśli autor któregoś z tematów będzie miał zamiar wrócić do jego aktualizacji, przy czym zaczynając pisać opowiadanie, a nie tylko relacje z meczów, to niech napisze mi na PW, albo w temacie "Pytania i uwagi do..", to wątek wróci na miejsce.

Wklejam jeszcze dla tych osób przykłady opowiadań:

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=37926
http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=36563
http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=36396

I jeszcze informacja dla osób komentujących opowiadania. Swoje komentarze proszę argumentować, troszkę rozwijać. Samo "fajnie 9/10" nie ma najmniejszego sensu, a osoby nadmiernie tak piszące będą otrzymywać warny.

Ostatnio edytowane przez James ; 22-07-2009 o 09:28
James jest nieaktywny  
stare 20-08-2009, 07:42   #6
James
---------

Domyślnie

Można już umieszczać filmiki bezpośrednio w postach, ale tylko ze strony YouTube.

Czyli: [youtube]kod filmiku do umieszczenia na stronie[/you....]

Za niedługo też będzie poprawiona skórka SB.
James jest nieaktywny  
stare 28-09-2009, 16:24   #7
James
---------

Domyślnie

Do regulaminu (punkt 4) zostały dopisane dwa punkty:

Cytat:
D. W temacie "Odwołania od kar" postować mają prawo tylko i wyłącznie osoby odwołujące się od danej kary, a także osoby pełniące funkcje zarządcze na Forum. Posty innych osób skutkować będą otrzymaniem jednego punktu (czerwona kartka).
E. Odwoływać się od danej kary można tylko w przeciągu tygodnia od jej otrzymania. W przypadku, kiedy użytkownik chcący się odwołać - nie logował się na Forum w ciągu tygodnia od czasu, kiedy otrzymał karę - ma prawo do odwołania się dzień po powrocie na Forum.
Dotychczas zasada z punkty D była głoszona tylko w temacie Odwołania od kar, teraz jest także w regulaminie. Dodatkowo jest punkt E, czyli od jakich punktów można się odwoływać. (pamiętajcie że np. za sygnaturki nie są przyjmowane odwołania - w regulaminie jest określony limit dopuszczalnego rozmiaru i wagi, no chyba że mod/admin się pomyli). Prosimy o przestrzeganie tych zasad, aby później nie było znowu pretensji, że ktoś otrzymał punkt w temacie "odwołania...". Zasada jest jasno określona - zero osób trzecich w owym wątku (prócz pozostałych modów/adminów).
James jest nieaktywny  
stare 19-10-2009, 15:29   #8
Domino
Gość

Domyślnie

Mała zmiana w regulaminie, za reklamowanie i spamowanie jest teraz 2 pkt, a nie tak jak dotychczas 1 pkt. Dla nowych użytkowników, którzy się rejestrują w celu zareklamowania i spamowania, nic się nie zmieniło, ban z miejsca

stare 17-02-2010, 20:36   #9
Domino
Gość

Domyślnie

I mam dla wszystkich ważne ogłoszenie, mianowicie zyskaliśmy dwóch nowych moderatorów, są nimi Shaberts i Grzechu Shaberts pilnuje porządku w dużym dziale "Seria FIFA", natomiast Grzechu dostał Super Moda, jest z nami na forum bardzo długo, był Administratorem, więc zna użytkowników od podszewki Także życzę Panom owocnego punktowania

stare 17-02-2010, 21:11   #10
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Grzesiu ma limit 20 punktów na tydzień. Jak tyle nie rozda to wylatuje, więc uważajcie
stare 17-03-2010, 14:12   #11
Domino
Gość

Domyślnie

Witam forumowiczów, w Regulaminie został poprawiony jeden punkt, mianowicie punkt 1C:

Cytat:
C. Centrum FIFY zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu i zobowiązuje się każdorazowo poinformować użytkowników o zmianach w odpowiednim temacie na forum. Do zmiany regulaminu prawo mają tylko Administratorzy.
Chodzi dokładniej o tekst tłustym drukiem, wcześniej był zapis, że użytkownicy nie będą o zmianach informowani, ale chyba warto wiedzieć o wszelkich poprawkach, mimo że nie jest ich jakoś dużo Przynajmniej nie będzie zaskoczenia

stare 09-08-2010, 17:28   #12
Domino
Gość

Domyślnie

Mała poprawka w regulaminie, głównie dotyczy ona nowych użytkowników rejestrujących się na forum, konkretniej chodzi o zmianę nicku:

B. Nick - ograniczenia dotyczące nicku:

- zmieniony może być tylko przez Administratora Forum, nie wcześniej niż rok od jego ostatniej edycji lub rejestracji na forum.

stare 06-09-2010, 14:33   #13
Domino
Gość

Domyślnie

Kolejna zmiana w Regulaminie, konkretniej dotycząca sygnatur:

Cytat:
A. Podpis - ograniczenia dotyczące podpisu:

- tekstowy: do 4 linijek tekstu;
- graficzny: max. jeden obrazek o parametrach: max. 500x150 pikseli, max. 50kb wielkości. Ewentualnie dwa obrazki umieszczone obok siebie, które w sumie nie przekraczają parametrów ustalonych dla jednego obrazka;
- graficzno-tekstowy: grafika, jak w przypadku podpisu graficznego + 2 linijki tekstu.
Została też poruszona kwestia wersji lite naszego forum, konkretniej chodzi mi o ten post:

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
W związku z nabyciem nowego mobilnego sprzętu mam pewną propozycję dotyczącą forum. Otóż gdy wklepuję adres forum do komórki to wyświetla mi się pełnowymiarowa strona, taka jak na PC. Jednak waży ona troszkę, więc przeglądanie forum na Androidzie jest męczarnią (30 sek ładuje się strona). Z innego forum korzystam za pomocą programu Tapatalk (www.tapatalk.com) i mówiąc szczerze sprawdza to się znakomicie, zero zbędnej grafiki, tylko tekst, na dodatek wszystko dostosowane do obsługi paluchem. Czytając na stronie producentów tego programu stwierdziłem, że wersja naszego forum jest zgodna z tą aplikacją, więc chyba bez problemów idzie wgrać plugin do forumowego vBulletina. Według twórców aplikacji trwa to 10 minut. Tapatalk działa na Androidzie, iOS, Symbianie i BlackBerry.

Więc jak?

Dla mnie małym skandalem jest nawet brak wersji lite forum
Niewykluczone że w przeciągu dwóch tygodni pojawi się "odchudzona" wersja forum

stare 11-09-2010, 16:25   #14
Domino
Gość

Domyślnie

Nowe emoty na forum:

- : trollface :

- : pokerface :

- : kidding :

stare 19-06-2011, 21:27   #15
Domino
Gość

Domyślnie

Mam dla wszystkich ważne ogłoszenie, ponieważ nastąpiła zmiana na stanowisku Administratora forum CF. Z powodów osobistych zrezygnowałem z pełnionej funkcji, a nowym Administratorem został ass paper.

Chciałbym podziękować za owocną współpracę wszystkim moderatorom i życzyć samych sukcesów i wytrwałości assowi, jak i również moderatorom Mam nadzieję, że nie będzie on taki straszny jak go malują

Cóż, krótko, ale treściwie. Tyle ode mnie, mam nadzieję że nie byłem aż takim strasznym adminem przez cały okres mojej działalności, ale nadszedł czas na zmiany. Myślę że na pewno nie na gorsze, a nawet na lepsze, z nowym adminem i tymi samymi, dobrymi moderatorami

stare 19-06-2011, 21:54   #16
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Będziemy kontynuować Twoje dzieło kolego! piona i powodzenia!
stare 10-09-2011, 13:57   #17
seann

Domyślnie

Garść newsów personalnych. Być może niektórzy już zauważyli, w ostatnim czasie doszło do kilku roszad na stanowiskach Moderatora oraz SuperModeratora, które znajdują teraz swe oficjalne potwierdzenie.

Po długiej i owocnej współpracy, grono SuperModeratów opuścili: o2, Dreyes, jak również srna aka cleavage. Całej trójce pragniemy serdecznie podziękować za wkład w rozwój Forum, a także należyte wypełnianie swoich obowiązków. Dzięki!

Ponadto, ze składu SM dyscyplinarnie usunięty został shabi, któremu nie dziękujemy.

W celu uzupełnienia braków kadrowych, na stanowisko SuperModeratora powołany został Trolu, natomiast nowym Moderatorem działu SERIA FIFA jest Lucas..

Obu Panom życzymy przyjemnego punktowania!
seann jest nieaktywny  
stare 21-12-2011, 19:24   #18
Reigon
Technical Admin

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Reigon Wyślij wiadomość na gg do Reigon Origin: reigon1
Exclamation

Chciałbym wszystkich poinformować, że w dniu dzisiejszym, oficjalną funkcję administratora Forum obejmuje Seann. Zastąpi on byłem admina, o nicku ass_paper, który z powodów prywatnych postanowił zrezygnować z funkcji. Seann został wybrany w trybie natychmiastowym, poprzez złożenie stosownej propozycji, jako użytkownikowi niezwykle aktywnemu, obeznanemu i przykładnemu (0 ostrzeżeń ). Mam nadzieje, że ta zmiana spowoduje dalszy rozwój Forum, a także sprawi, że pozycja Forum będzie w dalszym czasie stabilna, a samo Forum oferowało rozrywkę nie tylko dla fanów FIFA

:: odwiedz nas :: http://www.fifaserwis.com ::
Reigon jest nieaktywny  
stare 29-12-2011, 04:21   #19
seann

Domyślnie

Po kilku miesiącach zbierania doświadczeń w działach SERIA FIFA i bardzo dobrym wywiązywaniu się ze swych obowiązków, nowym SuperModeratorem Forum zostaje Lucas.. Gratuluję i życzę sukcesów. (:

Ponadto, dział Wasza Twórczość zyskał nowe podforum - Ligi Forumowe, w którym znalazły się tematy związane z rozgrywkami prowadzonymi dotychczas w Opowiadaniach.

W związku z powyższym, Regulamin Forum został zaktualizowany o nowy podpunkt 5. E. Proszę o zapoznanie się z jego treścią.
seann jest nieaktywny  
stare 25-02-2012, 15:43   #20
Opeel
RedNacz

Origin: Opeel89
Domyślnie

Z dniem dzisiejszym została wprowadzona możliwość dodania do profilu loginu Origin. Login można uzupełnić poprzez edycje profilu. Można również wyszukać gracza na forum wpisując jego ID Origin. Ikonka Origin została dodana pod licznikiem postów.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania