FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 19-06-2018, 16:33   #41
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Adaś, kvrwa mam nadzieje że wiesz co robisz. Najwidoczniej mamy prowadzić grę, stąd brak przecinaków w środku i 2 niskich na środku obrony. No dobra, Matkie Boską w klape i jazda z tym koksem.

https://www.youtube.com/watch?v=oj10UBB07kY
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2018, 17:40   #42
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

A nie mówiłem
stare 19-06-2018, 19:46   #43
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
Adaś, kvrwa mam nadzieje że wiesz co robisz. Najwidoczniej mamy prowadzić grę, stąd brak przecinaków w środku i 2 niskich na środku obrony. No dobra, Matkie Boską w klape i jazda z tym koksem.

https://www.youtube.com/watch?v=oj10UBB07kY
Adaś właśnie nie wie co robi. To nie Euro 2016 czy eliminacje. Trzeba pogodzić się z tym, że niektórzy zawodnicy są w innym momencie kariery niż 2-3 lata temu. Błaszczykowski 2 lata starszy, kolejny rok zniszczony przez kontuzje, Krychowiak od wygranej LE do spadku z premier lig, Milik od superstrzelca z Ajaxu do zaoranego kontuzjami rezerwowego Napoli, Grosicki też nie czaruje jak we Francji gdzie było o nim głośniej. Za późno już. Zabrało się swoją "bandę" i trzeba orać tym co jest. Kuba połamał się, do tego dajmy na to wypada Grosik i kto wchodzi? Peszko? Proszę was litości Jeśli na Kolumbie wyjdziemy dwójką w ataku i nie będzie to Kownacki - Lewy to Adaś kompletnie zagubił się. Na Senegal było trzeba ludzi, którzy potrafią zapieerdalać na dupie przez cały spotkanie - Kownacki / Góralski. Nie wiem co my chcieliśmy dominować takim ustawieniem jak na finezyjną grę w takim spotkaniu nie ma po prostu miejsca.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2018, 19:51   #44
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2018, 20:55   #45
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Najlepszy występ dnia to zdecydowanie Kowal w studiu Weszło po meczu
stare 19-06-2018, 22:29   #46
przebos
Legenda

Domyślnie

Odkąd tylko zobaczyłem skład to przeczuwałem coś złego, ale powiem szczerze, że nie spodziewałem się aż tak złego meczu w wykonaniu naszych. Gdzie niby te wypracowane schematy gry w ofensywie? Pierwszy celny strzał oddany w drugiej połowie, Lewandowski z wolnego... Zero składnych akcji zakończonych strzałami, nawet po golu Krychowiaka zamiast się rzucić na nich to my nawet nie potrafiliśmy uderzyć na bramkę Senegalu, nosz kvrwa.

Personalnie najbardziej nie podobał mi się Zieliński (pisałem, żeby wrzucić tutaj Górala na walkę i asekurowanie Krychowiaka) oraz Piszczu, co mnie smuci tym bardziej, że jest to jeden z moich ulubionych zawodników w naszej kadrze. Cionek słabo przy wyprowadzaniu, ale za swojaka bym go bardzo nie obwiniał, raczej powinniśmy szukac przyczyn straty pierwszej bramki we wcześniejszych etapach tej akcji (Piszczek).

Przy drugim golu też kuriozalna sytuacja. Niby Bednarek powinien to wyczyścić, ale chłopak nawet nie widział wchodzącego spoza boiska Nianga. Zapewne ciężko w takim momencie, w debiucie na MŚ, ogarniać nie tylko to co na boisku, ale również poza nim. Po jego mowie ciala było widać, że był przekonany o tym, że w tej sytuacji był sam. Krychowiak też nie wiem co myślal zagrywając tak piłkę, chociaż tutaj też można usprawiedliwic go tym samym co Bediego. Nie jestem ekspertem od sztuki bramkarstwa, ale czy bramkarz nie powinien wychodzić z bramki tylko w momencie 100% pewności co do przejęcia piłki? Jestem ciekawy czy Fabiański (Fabian > Szczena here) by się ruszył....
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2018, 23:09   #47
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Fabiański na 90% zostałby w bramce. A podsumowując ten dzisiejszy, żałosny występ, to jestem tak naprawdę zawiedziony 2 osobami: Piszczkiem i Nawałką. Po tym pierwszym nie spodziewałem się tak słabego występu na jednym z najważniejszych meczów w życiu, a ten drugi ma chyba wydłubane oczy, bo - powtarzam to kolejny raz - wystawił ten sam skład, który w 2. połowie meczu z Chile nie umiał wyjść z własnej połowy. Na co liczył Nawałka? Co popsuł Bednarek, że nie zagrał w wyjściowej 11? A czemu tylko ta dwójka mnie zawiodła? Bo po reszcie spodziewałem się tak słabego występu. Co prawda były to czarne scenariusze, ale jednak. A Piszczka oddychającego rękawami w 60. minucie nie wyobrażałem sobie w najgorszych przewidywaniach. O Miliku, Zielińskim i Cionku szkoda gadać, zagrali totalny piach. Po Lewandowskim też spodziewałem się więcej - jakiejś walki, żeby pokazać reszcie, że mają ruszyć dupy - w końcu kapitan i gwiazda europejskiej piłki.
Właśnie oglądałem jakieś studio, w którym Maciej Szczęsny powiedział to, co właśnie mi krąży po głowie - nie jesteśmy wściekli, tylko smutni. Wściekłość byłaby wtedy, gdybyśmy przegrali jak Niemcy z Meksykiem. A my po prostu zagraliśmy gówno i to takie, że flashbacki z meczu z Ekwadorem się pojawiały. Trudno mówić o jakiejś nadziei, Kolumbia też będzie z nami grała o wszystko i to w 11, bo wątpię żeby znowu jeden z nich wyleciał w 4. minucie. A co teraz ze składem? Ja bym zaryzykował to 3-5-2, w składzie: Szczęsny - Bednarek, Glik, Piszczek - Rybus, Bereszyński - Krychowiak, Góralski - Zieliński - Kownacki, Lewandowski. Trzeba wsiąść na Kolumbię od pierwszego gwizdka i wcisnąć im farfocla, tak jak nam wcisnął Senegal.

Ostatnio edytowane przez mac ; 19-06-2018 o 23:14
mac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2018, 23:13   #48
przebos
Legenda

Domyślnie

Tak, też mi się ta uwaga Szczęsnego spodobała. Tutaj całość:
https://www.youtube.com/watch?v=JSRbtnSVTtE

A tutaj studio pomeczowe Stanowskiego, podobno coś tam Kowal mocno orał po tym meczu. Nie trawię gościa, ale z ciekawości zaczynam właśnie oglądać.
https://www.youtube.com/watch?v=dM8BKgnye54

edit: o gurwa, ale hejtują xd moze byc smiesznie, chociaz mało w tym merytoryki jak na razie

edit2: Żenada.. Iwan

Ostatnio edytowane przez przebos ; 20-06-2018 o 00:16
stare 19-06-2018, 23:17   #49
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

stare 19-06-2018, 23:34   #50
przebos
Legenda

Domyślnie

Brakowało ciebie panie Mączyński w tym meczu i to mówię całkiem serio.
stare 21-06-2018, 20:05   #51
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?v=tuEr8KgEE5g
i agree
stare 21-06-2018, 21:40   #52
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mietek Zobacz post
i Argentyna. wiele się mówiło o ich eliminacjach, o słabej formie, o powołaniach (brak Icardiego, choć całe szczęście, że nie ma Palacio), brak Romero. liczę przede wszystkim na formę Messiego i to w nim, jak zwykle, upatruję kandydata do Złotej Piłki
sorki, musiałem
stare 23-06-2018, 11:00   #53
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

dwaj albań... eee szwajcarscy zawodnicy, którzy przesądzili o wczorajszej wygranej z Serbią.
stare 23-06-2018, 22:02   #54
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Niemcy uciekają spod topora w 95. minucie, dzięki głupocie arabskiego Szweda
stare 23-06-2018, 22:02   #55
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Marciniak trzeba było 15 minut doliczyć do kvrwy nędzy. Ech, było tak blisko.
stare 23-06-2018, 22:03   #56
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

kur wa mać
stare 23-06-2018, 22:04   #57
przebos
Legenda

Domyślnie

Grupa F FTW! Nie oglądałem Belgii, ale dwa kolejne dzisiejsze mecze były zajebiste. Przywróciły mi chęć do oglądania tego mundialu
stare 23-06-2018, 22:10   #58
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

najsłabsze Niemcy jakie pamiętam

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Kopalnia Węgla Kamiennego Piast (początkowo Bieruń Nowy) – polska kopalnia węgla kamiennego znajdująca się w Bieruniu, działająca samodzielnie od 1972 do 1 lipca 2016 roku, obecnie ruch Kopalni Węgla Kamiennego Piast-Ziemowit.
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-06-2018, 22:10   #59
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

No właśnie, skąd te 5 minut? Normalnie były zmiany robione, nikt nie leżał, Szwedzi specjalnie nie przedłużali. 3 minuty powinny być i tyle.
stare 23-06-2018, 22:12   #60
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał przebos Zobacz post
Grupa F FTW! Nie oglądałem Belgii, ale dwa kolejne dzisiejsze mecze były zajebiste. Przywróciły mi chęć do oglądania tego mundialu
Spokojnie, jutro nasi ulubieńcy odbiorą Ci smak życia
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania