FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 01-07-2013, 16:03   #461
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Pozwolę się wtrącić, jako że dyskusja ta nabrała zabawnego przebiegu.

Cytat:
Napisał Hoina Zobacz post
Akceptujecie ten syf (co widać po wycofaniu wczorajszych punktów Garika), a przez to większość doświadczonych użytkowników forum gardzi działem FIFA 13 ze względu na niski poziom i omija go szerokim łukiem. Gdy Garik wyszedł z słuszną inicjatywą walki z gimbusami w tym dziale, to Trolu zdusił ten pomysł w zarodku, kajając się przed wypunktowanymi... Gdzie sens, gdzie logika?
Po pierwsze primo - większość doświadczonych użytkowników nie gra w FIFĘ od paru ładnych lat, a pogarda dla działu FIFA to już tradycja.

Po drugie primo - zgadzam się z Trolem, że ciężko o elaboraty w komentarzu do kariery. Wiadomo, że posty typu Supcio, 10/10, za ile kupiłeś Pietrasiaka? powinny iść w pizdu, ale te kilkuzdaniowe - o ile są na temat i trzymają poziom - mogą być przydatne nawet dla samego prowadzącego karierę, gdyż w jednym poście może odpowiedzieć na pytanie, które zadałoby mu fpizdylion użytkowników.

Po trzecie primo - ULTIMO - Garik chyba za bardzo wczuł się w rolę, a ten jego podpis:

Cytat:
Napisał podpis Garika
UDZIELASZ SIĘ W DZIALE FIFA. TO POMYŚL ZANIM COŚ NAPISZESZ. PISZĄC OPINIE KARIERY, ROZPISZ JĄ BY WNOSIŁA COŚ WIĘCEJ NIŻ, ŻE JEST SUPER!!! CZAS ODBUDOWAĆ SZACUNEK TEGO DZIAŁU!!!!
wzbudza we mnie śmiech. Pomijam już chaotyczność tego komunikatu, ale jedno musicie zrozumieć - dział FIFA, niezależnie od wersji, zawsze był i zawsze będzie komuną gimbusów i jedyne, co można zrobić, to wprowadzić pewne ograniczenia (typu właśnie zakaz zakładania nowych tematów).
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2013, 16:48   #462
Piocio4
Stały bywalec

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Piocio4
Domyślnie

Sami każecie pisać poprawną polszczyzną, a w komunikacie Garika jest tyle powtórzeń i błędów stylistycznych, że głowa mała.

1971 1972 1974 1975 2012 2013 2015
Piocio4 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2013, 16:55   #463
kubaCFC
FIFA SPECIAL OF CARRERS

Wyślij wiadomość na gg do kubaCFC
Domyślnie

Nie ma się co czepiać chłopaka, sam mi wlepił 2 punkty.
Ale rzeczywiście te normalne wypowiedzi niech będą nie karane bo przecież nie każdy ma czas pisać esej o jednej karierze.Ludzie chcecie rewolucji .. rozumiem ale bez szału no k*rwa.
*PUNKT ZA - Za ile kupiłeś tego gracza/Zatrudniłeś tego gracza- nie powinien być zapunktowany, przecież jeśli się spytam to oszczędzę niepotrzebnych pytań na pw, do tego wszysscy będą widzieć co zrobił dany człowiek z daną karierą itp.

Umówmy się, zdanie na temat kariery nie może się kończyć na 1 słowie (Supcio,super,ładnie itp) ale znowu nie ma opiewać na 500 słow. (Podoba mi się kariera, bo, dlaczego, to i to zrobiłeś źle/dobrze, jak ci się spisuję X i tak dalej).

Pozdrawiam (Wypunktowany Jakub.)

Nie było mnie na forum koło 1,5 miesiąca, tyle karier...
kubaCFC jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2013, 18:44   #464
OstryHZL
Wielkie Zagłębie Lubin

Wyślij wiadomość na gg do OstryHZL Origin: XaviPOLAND
Domyślnie

No to ja mam jeszcze kilka słów do administracji. Panowie, weźcie się kur** ogarnijcie, bo jak będziecie wymagac od użytkowników pięknych, rozwiniętych i elokwentnych wypracowań na temat KARIERY W GRZE KOMPUTEROWEJ, to za jakiś czas stracicie wszystkich forumowiczów. Proszę o cofnięcie mojego punktu karnego otrzymanego od Garika, gdyż to jest jakaś paranoja. Mam nadzieję na poprawę pracy administracji, powodzenia i pozdrawiam.
stare 01-07-2013, 19:05   #465
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Chłopcze, kilka postów wyżej Trolu już to wyjaśnił, poza tym nie ma co rzucać kurwami, troszkę kultury.

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
Nie każdy ma dar do pisania wypracowań i nie zawsze trzeba kwiecistym językiem rozwodzić się nad oczywistą kwestią.
Od nikogo nie wymagamy opowiadań czy wypracowań, od tego jest inny dział. Głównie chodzi o to, że jak już coś piszecie, to niech to będzie więcej niż 'fajna kariera' czy 'lol wtf chujowe'. Nie można również oczekiwać, że każdy będzie pisał poprawną polszczyzną, bo przecież na forum, a w szczególności w dziale FIFA, jest grono gimbusów, a pewnie i młodszych osobników, którzy z ortografią nie są za pan brat.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2013, 19:34   #466
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Cytat:
Napisał OstryHZL Zobacz post
No to ja mam jeszcze kilka słów do administracji. Panowie, weźcie się kur** ogarnijcie, bo jak będziecie wymagac od użytkowników pięknych, rozwiniętych i elokwentnych wypracowań na temat KARIERY W GRZE KOMPUTEROWEJ, to za jakiś czas stracicie wszystkich forumowiczów. Proszę o cofnięcie mojego punktu karnego otrzymanego od Garika, gdyż to jest jakaś paranoja. Mam nadzieję na poprawę pracy administracji, powodzenia i pozdrawiam.
To "kur**" jest zbędne, umiem czytać ze zrozumieniem, a emocje w języku polskim wyraża się, na przykład, postawieniem wykrzyknika zamiast kropki na końcu zdania.

Właśnie pokazałeś, że przeciętny Forumowicz nie czyta wypowiedzi dłuższych niż te zawierające cztery zdania lub nie raczy nawet przejrzeć poprzednich postów. Będę uprzejmy i powtórzę: w wolnej chwili przejrzę strony 385-395 tematu i usunę niektóre punkty (a może wszystkie? zobaczymy). Banda krzykaczy chce być traktowana poważnie, a pruje się z powodu własnej bezmyślności. Nie ma obowiązku komentowania karier, niektórzy jednak chcą za wszelką cenę dodać swoje trzy grosze.

Chcecie być traktowani poważnie to zachowujcie się poważnie. W dawnych czasach nie było odwołań od kar, a gdy taka opcja się pojawiła to najczęściej wpadał wysoko postawiony mod lub admin i ucinał dyskusję. Teraz chcemy się dowiedzieć o co Wam chodzi to czytam tylko żale lamusów by cofnąć punkty. Nie pilnujemy - źle, pilnujemy - niedobrze...

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2013, 19:51   #467
WYGADO
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
Chcecie być traktowani poważnie to zachowujcie się poważnie. W dawnych czasach nie było odwołań od kar, a gdy taka opcja się pojawiła to najczęściej wpadał wysoko postawiony mod lub admin i ucinał dyskusję. Teraz chcemy się dowiedzieć o co Wam chodzi to czytam tylko żale lamusów by cofnąć punkty. Nie pilnujemy - źle, pilnujemy - niedobrze...
W dawnych czasach za takie rzeczy nie było ostrzeżeń.
Druga sprawa jest taka, że są zastrzeżenia do pracy tylko jednego moderatora Garika, może warto, żeby zrobił sobie przerwę i przemyślał parę spraw, a nie zwalania winy na forumowiczów.

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2013, 19:59   #468
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Nie zwalam tu winy na Forumowiczów, tylko nie rzucajcie kamieniami w kogoś sami mając co nieco na sumieniu... Nie bronię też Garika - przesadził i Wy o tym wiecie i ja o tym wiem.

Młody jesteś to nie wiesz. W dawnych czasach punkty leciały seryjnie i nikt się nikogo nie pytał o zdanie... Chcecie takiej zabawy? Ja nie, nie mam ochoty non stop wypełniać formularzy...

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
stare 01-07-2013, 20:44   #469
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

Nigdy nikomu nie prosiłem(tym bardziej nie kazałem), o to by pisać referat na temat karier.
Chodziło mi raczej o oryginalność każdej wypowiedzi, bo gdy do każdej jest ten sam komentarz "Znakomita kariera klubem X, gratuluję wyników w lidze, jak i pucharze. Podoba mi się transfer zawodnika Y. Powodzenia w dalszej grze! Planujesz zagrać 15 sezonów?"(wzór Hoiny). To po co to pisać? Nie zamierzam się więcej z nikim na ten temat kłócić dla mnie to sprawa zamknięta. Z Trolem wszystko na PW sobie wyjaśniliśmy i wspólnie podjęliśmy pewną decyzję.
stare 02-07-2013, 12:02   #470
player11
Stały bywalec

Domyślnie

Również chciałbym się dowiedzieć co jest nieprawidłowego w zwykłej odpowiedzi. Dostałem za to punkt, a naprawdę nie wiem jak inaczej odpowiedzieć na pytanie "gdzie poszedł Torres?"
"@Przemas
Torres poszedł w rozliczeniu za Cavaniego
Cavani
Napoli --> Chelsea (16 500 000+Torres) "
player11 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-07-2013, 12:25   #471
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Nie wiem. Zapytaj Garika, może nie lubi Torresa :C

stare 02-07-2013, 19:12   #472
Iks
CZEŚĆ JESTEM IKS

Wyślij wiadomość na gg do Iks
Domyślnie

Nawet taki zwykły komentarz typu "Podoba mi się Twoja kariera, gratuluję miejsca w lidze, fajny transfer gracza X, może kup kogoś na LO" ucieszy autora danej kariery, kiedy on przeczyta pochlebne komentarze na temat jego postu. To pokazuje, że ta kariera nie ginie wśród 252353 innych karier, tylko ktoś zauwazył ją i wrzucił swoje 3 grosze. Piszesz, żebyśmy byli oryginalni tylko, że no kurcze trudno być oryginalnym oceniając czyjąś karierę, bo kariera albo przypada do gustu, albo nie. Albo transfery przypadają do gustu, albo nie i jeśli komuś dany transfer nie przypadł do gustu, to ta osoba umieszcza tą informację w komentarzu. Każdy post oceniający polega na schemacie (ocena kariery, miejsca w lidze, transferów + jakieś pytanko) i więcej nie możemy wymagać, bo tworzyłyby się kilkunasto zdaniowe posty nie wnoszące nic do tematu.

Jeśli chcesz, żebyśmy (my jako użytkownicy) pisali jakieś dłuższe wypowiedzi to zapreznetuj nam jedną z nich - prosze oceń daną karierę tak, jak powinno być poprawnie.

"Take me to the Vetch Field, way down by the sea.
Where i will follow Swansea
Swansea City."

Iks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-07-2013, 22:42   #473
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Czy ja pisałem o publikowaniu rozbudowanych wypowiedzi? W całym tym zamieszaniu chodzi jedynie o tępienie przykładów wymienionych przeze mnie lub Lucasa. Na czyjąś nadgorliwość nic nie poradzę.

Tak czy siak, jakby nie było to zawsze będzie Wam coś nie pasować...

stare 03-07-2013, 09:33   #474
Iks
CZEŚĆ JESTEM IKS

Wyślij wiadomość na gg do Iks
Domyślnie

Garik skomentował - tylko tyle chciałem, dzięki.

"Take me to the Vetch Field, way down by the sea.
Where i will follow Swansea
Swansea City."

Iks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-07-2013, 19:57   #475
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Lista użytkowników, wraz z numerami postów, którym usunięto punkty z tematu "Wasze kariery":
WYGADO 7862
HaHa 7861, 7863
LoLoPca17 7864
kubaCFC 7869, 7882
Kosta 7870
OstryHZL 7876
Fakov13 7877
Iks 7879
player11 7881
Rossoneri 7886

Jeżeli komuś zbyt dużo punktów usunąłem grzebiąc w panelu to radzę tego nie zgłaszać

stare 03-08-2013, 12:39   #476
Pasjonat
Stały bywalec

Domyślnie

Otrzymałem ostrzeżenie za ten post: http://forum.fifaserwis.com/showthre...945#post914945

I uważam, że jest ono nieuzasadnione. Beka, że jakiś Garik mi pisze, że sobie nabijam posty, jakbym był jakimś dzieckiem neo i zależało mi na jakichś cyferkach. Po prostu dodałem też od siebie dlaczego warto mieć Bonipertiego w drużynie, uzupełniłem post Rolanda. Gdzie tu nabijanie?
Pasjonat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2013, 14:05   #477
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

A raczyłeś zapoznać się z regulaminem dla tego wątku? Jeżeli nie to polecam lekturę klik.

stare 01-09-2013, 01:21   #478
Sliwek
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Sliwek
Domyślnie

Chcialbym sie odwołać od tych 5 pkt ktore byly za to niesłuszne multikonto..
Sliwek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2013, 13:51   #479
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Faktycznie, masz 5 pkt za multikonto. Dlaczego więc możesz pisać posty? Twój nick nie widnieje w grupie zbanowanych. Kary nałożone przez Domino normalnie obowiązują (nawet sprawdziłem w panelu, bany od niego nadal są ważne). Przejrzałem Twoje adresy ip. Rzeczywiście masz tego samego dostawcę internetu co jeden recydywista, ale takich jak Ty jest wielu. 5 punktów zdjąłem.

stare 15-09-2013, 08:49   #480
Confas2
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Chciałbym odwołać się od multikonta, które otrzymałem niesłusznie. Otóż zarejestrował się tutaj mój brat Skillz i nim zdążyłem kogokolwiek poinformować otrzymałem bana. Następnie założyłem kolejne konto żeby to wyjaśnić i co? Kolejny ban. Mam nadzieję, że teraz uda mi się to wszystko wyjaśnić i wpierw nie dostanę bana. Czy jest możliwość usunięcia wszystkich kont i odblokowania konta Confas?
Confas2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania