FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 13-04-2013, 21:16   #441
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Multikonto. Szczegółów operacji nie znam.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-05-2013, 23:53   #442
Qu.
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (5)
Wyślij wiadomość na gg do Qu.
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dani.
Witam wszystkich użytkowników, z tej strony Danii. Zostałem zbanowany z około dwa miesiące temu, moim zdaniem trochę nie słusznie, więc postanowiłem się odwołać. Po pierwsze, udało mi się zdobyć magiczną liczbę pięciu punktów karnych, a w takim przypadku dostaje się bana. Dwa pochodziły za nieprawidłowe postowanie, więc to omijamy, kolejne dwa to rany po akcji "MichalUTD". Tak, to ten gościu który nas wszystkich denerwował w temacie o religii, w kółko wygłaszał swoje teorie, przekonania, zaś my w kółko się z nim nie zgodziliśmy. Postanowiłem, że go sprowokuje i się udało, Michał wyleciał. Punkty były za obrazę i prowokowanie, czy tam była obraza? Napisałem do niego, że jest głupcem/debilem, w oparciu na jego przekonaniach, nie miałem na myśli go obrazić, tylko dać do zrozumienia, by się zastanowił nad tym co pisze. Na ten moment mam cztery punkty, więc pora przejść do gwiazdy wieczoru. Punkt za akcję u Pytki, tak, to ja pisałem do ludzi by wstawiali mu na profilu jeden cytat, durny tekst piosenki. Powiedzmy sobie szczerze, każdy z nas robił takie rzeczy, takie niewinne żarty za które żadnej kary się nie otrzymywało, więc trochę tej kary nie rozumiem. Po drugie, moje multikonta, zakładałem je, ponieważ chciałem porozumieć się z administracją samodzielnie, nie myśląc o tym by przekazał to ktoś z moich znajomych (MILA). Rozumiem, że "reg to reg", ale ja tutaj przyszedłem w innej sprawie, moim zdaniem punkty były trochę nie słusznie. Do tego byłem aktywną postacią na forum, kilka osób mnie kojarzyło, nie wychylałem się za bardzo (prócz tych dwóch sytuacji). Podsumowując, proszę o odbanowanie, nie chcę tutaj nabić kolejnego 1000 postów, ale mieć możliwość łatwej komunikacji z innymi użytkownikami, branie udziału w ligach, napisać własne opowiadanie, może czasem wpaść do działu fifa, nie dużo by tego było. A dobrym warunkiem by było to, że jak coś zbroję to wylatuje od razu.

Jeśli dotrwałeś do tego momentu, przeczytałeś to całe, proszę, wypowiedz się na temat mnie i mojego powrotu, dziękuje i pozdrawiam, Danii.
Zostałem poproszony, aby dostarczyć to do odpowiedniego tematu i jest.
Qu. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2013, 20:09   #443
Hoina
Banned

Origin: douglasperyskop
Domyślnie

http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=7328

Witam. Czy ktoś mi może odpowiedzieć za co dostałem ostrzeżenie? Przy wielkich chęciach nie potrafię zrozumieć toku rozumowania nowego moderatora, który przyznał mi warna...

Gdyby za takie posty moderatorzy regularnie punktowali, to po roku nikt na tym forum nie pozostałby żywy.
Hoina jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2013, 20:25   #444
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Niezła wpadka nowego (na okres próbny) moderatora. Lagmin, Veriak oraz Hoina mają usunięte punkty, a dwa usunięte przez Garika posty zostały przywrócone.

W ramach przeprosin przyjmijcie tenże piękny wiosenny bukiet kwiatów:

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
stare 01-07-2013, 09:01   #445
HaHa
Stały bywalec

Domyślnie

Chciałbym się odwołać od decyzji przyznania mi ostrzeżenia za te posty:

http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=7861
http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=7863

W pierwszy podziękowałem za opinie i przy okazji wrzuciłem screena kogo znalazłem, a w drugim poście odpowiadałem na zadane mi pytanie przez WYGADO (http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=7862). Wszystko się tyczy mojej kariery(opisana na stronie 393) więc nie rozumiem co tu jest nie tak. Liczę na sprawiedliwy wyrok.

HaHa

A przy okazji. Czy te posty nie naruszają regulaminu tematu Wasze Kariery?
http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=6859

Jest to opowiadanie, a nie opis kariery i za takie coś autor powinien dostać punkty.

KSP Polonia Warszawa I
Società Sportiva Calcio Napoli I

Ostatnio edytowane przez HaHa ; 01-07-2013 o 09:13
HaHa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2013, 09:05   #446
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

Jeśli chcemy by dział karier przeszedł rewolucję i był szanowany wśród użytkowników to rozbudowujmy nasze oceny karier, by miały jakiś poziom wypowiedzi. Obecnie wszystko jest strasznie schematyczne. Typu Super kariera. Fajne transfery. Powodzenia.

Takie odpowiedzi to możemy dawać na profil, a nie robić śmietnik z tematu. Screen mógł zostać załączony do opisu kariery jako ciekawostka. Jak widzę "Jebac dział Fify" to mnie szczerze trafia szlag. To wszystko jest spowodowane właśnie, przez wypowiedzi na takim poziomie.

Trzeba się trochę wysilić by ten dział był szanowany wśród użytkowników.
stare 01-07-2013, 09:34   #447
HaHa
Stały bywalec

Domyślnie

Prosiłbym innych moderatorów i adminów (oprócz Garika) o wypowiedzenie na ten temat.

KSP Polonia Warszawa I

Ostatnio edytowane przez HaHa ; 01-07-2013 o 10:31
stare 01-07-2013, 11:17   #448
WYGADO
Gość

Domyślnie

Ja również chciałbym się dowiedzieć dlaczego otrzymałem ostrzeżenie za ten wpis: O kurde. Który to sezon? Jaka tygodniówka?.

Jestem tego samego zdania co użytkownik HaHa. Karę ponoszą wszyscy albo nikt. Nie może być tak, że użytkownik Garik łamie regulamin, a innym każe go przestrzegać. Przykład płynie z góry, tak więc proszę o interwencje i sprawiedliwość.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2013, 11:37   #449
LoLoPca
Hala Madrid!

Wyślij wiadomość na gg do LoLoPca Origin: PSN: LoloPca17
Domyślnie

Chciałbym odwołać się od kary (przyznania mi ostrzeżenia) za ten post http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=7864.

Myślę, że ta odpowiedź była w miarę rozbudowana, a nie typu : Fajna kariera, powodzenia !
Nie rozumiem zbytnio tej decyzji. Mam nadzieję, że ktoś rozpatrzy tę sprawę i kara zostanie ze mnie zdjęta.

Też jestem za tym aby dział Fifa odzyskał swój blask i aby nie było tam zaśmiecania, no ale bez przesady ;-)
LoLoPca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2013, 12:22   #450
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Cieszę się, że zareagowaliście i zebrało się kilka poszkodowanych osób.

Z racji innych, ważniejszych, obowiązków nie zaglądałem od dawna do działu FIFA. Sami rozumiecie, że nie mogłem na bieżąco śledzić pracy modów w tym dziale. Chciałem się za to zabrać w przyszłym tygodniu, gdy wszystko będę mieć pozałatwiane, ale skoro taki dym się zrobił to zmuszony jestem Wam odpowiedzieć.

Jestem zwolennikiem porządku w dziale FIFA 13, co chociażby można zaobserwować na podstawie braku możliwości zakładania wątków przez użytkowników. Nie w tym jednak rzecz. Celem powstania mini-regów w każdym wątku była chęć ograniczenia powstawania bałaganu. Raz ukarana osoba nie powinna drugi raz popełniać tego samego błędu. Uważam, że odpowiedź na pytanie jakby nie patrzeć w jakiś sposób związany z karierą (kwota tygodniówki) nie powinna być od razu karana. Celem rozdawania punktów karnych jest kara dla osób rzeczywiście offtopujących, gdzie gadka jest o jakichś pierdołach nie związanych z wątkiem. Temat z karierami nie ma wyglądać jak galeria sław, gdzie każdy tylko wrzuca swoją karierę według schematu i koniec.

Cieszy mnie to, że Garik jest aktywny w dziale - czyta posty i ewentualnie nagradza je punktami, ale gdzieś musi być zachowany umiar. Założenie tematu z karierami było proste - przedstawiasz karierę to można o niej dyskutować, pytać się o wzmocnienia i udzielać odpowiedzi na pytania z nią związane. Ważne by był punkt zaczepienia - przyzwoicie opisany sezon wraz ze składem, itp. Dobrze się stało, że podnosicie raban. Najwyraźniej ktoś za bardzo przejął się rolą i nadgorliwie wypełnia zapisy regulaminowe.

Garik sam sobie przeczy. Z jednej strony słusznie twierdzi, że posty typu "Fajna kariera! Neymar turbo kozak." powinny być karane, ale nie można wymagać referatów oceniających kariery innych. Czasem jedno poprawnie napisane zdanie w zupełności wystarczy by ocenić dokonania i zadać pytanie. Karanie punktami za 3 zdaniowe posty to przecież przesada...

Proponuję kompromis. W wolnej chwili przejrzę posty od strony 385 do 395 tematu i dokonam odpowiedniej korekty. Nie mogę obiecać kiedy się tym zajmę, ale osoby którym usunę punkty (wszystkich punktów nie usunę, jeżeli są słusznie przyznane to zostają) wyślę PW z informacją.

Dotarły też do mnie głosy, że Garik nie nadaje się na moda i powinien zostać zastąpiony przez kogoś innego. Na razie utrzymuję status quo (czyli MaTeoMan oraz Garik jako modzi na próbę), aczkolwiek roszady w gronie modów na dział FIFA będą raczej nieuniknione.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania i wątpliwości dotyczące "afery punktowej" to proszony jest o pisanie w tym wątku, a nie zapychanie mi skrzynki PW.

stare 01-07-2013, 12:24   #451
kubaCFC
FIFA SPECIAL OF CARRERS

Wyślij wiadomość na gg do kubaCFC
Domyślnie

Cześć, chciałbym się odwołać od moich 2 kar.
Jakim cudem mogę dostać kare za spytanie się kolegi czy kupił/nie kupił tego gracza? Przecież od tego jest ten temat, żebym zamiast pw pytał się tutaj i darował użytkownikowi 100 pytań od kilkunastu osób.Jeżeli napiszę tutaj, wszyscy będą widzieć PROSTE.

Druga kara? Pff
Nie było za bardzo co pisać o karierze więc napisałem to krótko i treściwie.
Nie zainteresowała mnie na tyle żeby pisać poemat.

Kary chyba żeby sprawdzić jak w panelu admina działa dana funkcja. BEZSENS. OD TEGO JEST FORUM

Nie było mnie na forum koło 1,5 miesiąca, tyle karier...
kubaCFC jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2013, 12:25   #452
HaHa
Stały bywalec

Domyślnie

@Trolu
A co będzie z naszymi punktami? Zostaną cofnięte?

KSP Polonia Warszawa I
stare 01-07-2013, 12:30   #453
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Zostaną usunięte.

stare 01-07-2013, 12:31   #454
HaHa
Stały bywalec

Domyślnie

To git.
Dzięki za szybką reakcję. Myślę, że taka sytuacja się nie powtórzy.

KSP Polonia Warszawa I
stare 01-07-2013, 13:31   #455
kubaCFC
FIFA SPECIAL OF CARRERS

Wyślij wiadomość na gg do kubaCFC
Domyślnie

@Trolu

Nie chce ci truć na PW, więc pytam tutaj.
Co sądzisz o mojej sprawie?

Nie było mnie na forum koło 1,5 miesiąca, tyle karier...
kubaCFC jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2013, 13:50   #456
HaHa
Stały bywalec

Domyślnie

@Kuba
Cytat:
Napisał Trolu
Proponuję kompromis. W wolnej chwili przejrzę posty od strony 385 do 395 tematu i dokonam odpowiedniej korekty. Nie mogę obiecać kiedy się tym zajmę, ale osoby którym usunę punkty (wszystkich punktów nie usunę, jeżeli są słusznie przyznane to zostają) wyślę PW z informacją.

KSP Polonia Warszawa I
stare 01-07-2013, 14:54   #457
Hoina
Banned

Origin: douglasperyskop
Domyślnie

"Znakomita kariera klubem X, gratuluję wyników w lidze, jak i pucharze. Podoba mi się transfer zawodnika Y. Powodzenia w dalszej grze! Planujesz zagrać 15 sezonów?" - tak wygląda 3/4 komentarzy w Wasze Kariery.

Akceptujecie ten syf (co widać po wycofaniu wczorajszych punktów Garika), a przez to większość doświadczonych użytkowników forum gardzi działem FIFA 13 ze względu na niski poziom i omija go szerokim łukiem. Gdy Garik wyszedł z słuszną inicjatywą walki z gimbusami w tym dziale, to Trolu zdusił ten pomysł w zarodku, kajając się przed wypunktowanymi... Gdzie sens, gdzie logika?
Hoina jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2013, 15:03   #458
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Nie kajam się, ale rozdawanie dwa razy punktów za to samo to przesada. Zaznaczyłem, że nie wszystkie punkty mogą zostać usunięte) Zadajesz pytanie - punkt, dostajesz odpowiedź - punkt... Jeżeli tak bardzo chcecie jazdy bez trzymanki to mogę tam wpaść i porozdawać po swojemu.

Wyżej wymieniony przez Hoinę przykład jest nie do zaakceptowania w temacie z karierami, gdyż nic nie wnosi do tematu. Opinia powinna być wartościowa, a nie być bełkotem merytorycznym. Temat z karierami ma być ładny i schludny, ludzie nie mogą się bać pisać postów, bo zaraz przyleci mod i mu punkty wlepi.

Ostatnio edytowane przez Trolu ; 01-07-2013 o 15:07
stare 01-07-2013, 15:09   #459
OstryHZL
Wielkie Zagłębie Lubin

Wyślij wiadomość na gg do OstryHZL Origin: XaviPOLAND
Domyślnie

Chcę sie dowiedziec, dlaczego dostałem punkty za następujący wpis, w którym oceniałem poczynania w karierze użytkownika HaHa:
"Nie pasuje mi Rolando, ale kariera raczej na +. Fajny transfer Nocerino. A co do tego golkipera z wolnych agentów, to póki możesz, bierz go. Podpisz kontrakt na 5lat, poczekaj pół sezonu i wpadnie kilkanaście milionów "

Nie rozumiem, co w tym jest niepoprawnego? Co miałem napisac, napisałem. Po co mam, za przeproszeniem, pier***** po 10 zdań, że kariera jest taka i taka. Ludzie, ogarnijcie sie, to jest jakieś zbiorowisko umarłych poetów, czy forum dla zwykłych ludzi o grach? Jak wam nie pasują takie komentarze, to po co w ogóle komentowac? Zastanówcie się nad tym co robicie... Punkta otrzymałem od Garika. Dzięki i pozdrawiam -,-
stare 01-07-2013, 15:16   #460
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Twój post trafił w sedno. O to mi chodzi. Nie każdy ma dar do pisania wypracowań i nie zawsze trzeba kwiecistym językiem rozwodzić się nad oczywistą kwestią.

Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania