FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 24-07-2012, 17:25   #421
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Nie widzę przeciwwskazań.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-07-2012, 13:02   #422
yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
1. - Samo określenie "trol" nie musi być obraźliwe, ale "spieprzaj stąd trolu" jak najbardziej. Nie znasz tego usera, ma on swoje (niekoniecznie zgodne z Twoim) zdanie, więc należy to uszanować. Swoją dezaprobatę mogłeś wyrazić w inny sposób, a nie zaraz kazać mu spieprzać. Gdybyś napisał np. Tedunio wiesz, bo RvP bla bla bla to by było przyjęte za coś normalnego, przedstawienie swojej racji.
No hej, przecież ja mu nie kazałem *naprawdę* spieprzać; to było - przynajmniej w zamierzeniu - lekkie zwrócenie uwagi, że pierdoli od rzeczy bez wdawania się w dyskusję, która do niczego by nie prowadziła. Człowieku, nie mówię nigdy osobie której nie znam, żeby sobie spieprzała; zwłaszcza że po tym jak sobie stąd dobrowolnie poszedłem nie bardzo mam prawo.
Cytat:
2. - Gdybyś polemizował z cabim, Warinerem czy assem - ok, znasz ich, wiesz że za byle pierdołę nie poczują się urażeni. Nie można jednak kazać spierprzać komuś bo go nie znasz i od razu uznajesz go za idiotę i dyletanta. Sądziłem, że poziom Twego zachowania jest wyższy niż bandy zbanowanych już przygłupów, teraz zaczynam nabierać wątpliwości. Nie zmuszam nikogo, do pisania wypracowań, ale odpisywanie co 5 minut równoważnikiem zdania nie jest mile widziane.
Nie uznaję nikogo za idiotę czy dyletanta; gość po prostu walnął głupotę, być może chciał wywołać napinkę. Buagam, gdybym chciał go obrazić, to bym to zrobił i gwarantuję, że typ sam by do Was apelował o bana, a chyba nic takiego nie miało miejsca?
Cytat:
3. - To jego opinia, nie możesz mu zabronić postawienia takiej tezy. Faktycznie, powinien ją udowodnić, ale od nikogo nie wymaga się by pisał poematy na kilka tysięcy słów. To, że jesteś fanbojem Arsenalu nie znaczy, że ktoś inny być nim musi.
Nie, nie - nie jest to opinia; koleś nie może mówić, że typ, który w dwóch ostatnich latach ma liczbę goli niewiele mniejszą (o dwa czy trzy) od ilości występów jest piłkarzem jednego sezonu. Więcej, gość jest kibicem ManUtd, więc jak sądzę, zna realia ligi i wie, że Robin jak tylko jest zdrowy to gra zajebiście. Nie może tego nie wiedzieć, nawet jakby oglądał tylko mecze United!

Proszę Was, nigdy nie rzucacie do znajomego jak czymś dojebie tekstu w stylu "a weź spierdalaj"? Świeżaki od lat apelowały o identyczne traktowanie ich postów jak postów starej gwardii. Jasne, do cabiego bym tak nie napisał, ale tylko do niego - bo to napinacz i mielibyście więcej roboty.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2013, 16:25   #423
Mila.
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Mila.
Domyślnie

Cytat:
Napisał AwesomeARS
Siema, z tej strony AwesomeARS. Minął już jakiś czas odkąd dostałem bana, będzie to gdzieś około pół roku. Punkty, za które zostałem zbanowany zebrane zostały w dziale dotyczącym transferów oraz 2- decydujące o banie na profilu Yetiego. Postanowiłem się odwołać, bo wydaje mi się, że jakiegoś wielkiego destroy'u na forum nie robiłem. Przyznam szczerze, że obraza innego użytkownika była dziecinnym i głupim posunięciem z mojej strony. Przepraszam Yetiego, sorry, że dopiero teraz ale wcześniej nie miałem żadnego dostępu do forum, dopiero ostatnio zacząłem widzieć jego zawartość. Głównie chodzi mi o powrót do działu z opowiadaniami, bo to podforum interesuje mnie najbardziej. Jeśli w jakikolwiek sposób udało by mi się wrócić na forum obiecuję poprawę .
Zostałem poproszony o umieszczenie tego tutaj, więc tak też robię.

Mila. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2013, 18:28   #424
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Zgodnie z regulaminem nie można ubiegać się o zdjęcie bana gdy ma się na koncie wykroczenie drugiego stopnia (obrażanie użytkownika).

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
stare 21-03-2013, 18:37   #425
Dani.
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

Cytat:
Zgodnie z regulaminem nie można ubiegać się o zdjęcie bana gdy ma się na koncie wykroczenie drugiego stopnia (obrażanie użytkownika).
A jest jakaś szansa "ominąć" ten punkt regulaminu? Czy już możemy sobie odpuścić, a ARS nie wróci? :c
Dani. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2013, 18:51   #426
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

"Koniec i bomba, a kto czytał ten trąba!"

stare 21-03-2013, 20:00   #427
Dani.
Banned

Domyślnie

No niby tak, ale każdy chyba zasługuje na drugą szansę, wiem, że to brzmi oklepanie, ale każdy miał taki moment w życiu kiedy mówił coś w gniewie.
stare 21-03-2013, 21:52   #428
Domino
Gość

Domyślnie

Tylko że takim sposobem cały regulamin mógłby pójść się yebać za przeproszeniem. Dlaczego mamy jedną osobę z jakiegoś powodu wyróżnić? Wtedy musielibyśmy sprawiedliwie każdego odbanować, kto ma wykroczenia II stopnia. Czyli wychodzi na to, że na forum byli by równi i równiejsi.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2013, 22:46   #429
Dani.
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Domino Zobacz post
Tylko że takim sposobem cały regulamin mógłby pójść się yebać za przeproszeniem. Dlaczego mamy jedną osobę z jakiegoś powodu wyróżnić? Wtedy musielibyśmy sprawiedliwie każdego odbanować, kto ma wykroczenia II stopnia. Czyli wychodzi na to, że na forum byli by równi i równiejsi.
No cóż, masz rację, w tym przypadku tak się stanie, powstaną równi i równiejsi.
stare 24-03-2013, 09:47   #430
Mila.
Senior

Domyślnie

Cytat:
Napisał AwesomeARS
Doskonale rozumiem, że regulamin to regulamin. Ale czy zrozumienie swojego błędu, bo to przecież na nich się uczymy, wyrażenie skruchy i przeproszenie obrażonego użytkownika nie wystarczy? Spójrzmy też za co miałem trzy pozostałe punkty, 1 za nieprawidłowe postowanie oraz 2 za spam w temacie z transferami i to jeszcze w deadline day. Wcale nie czuję się od kogoś lepszy, po prostu postanowiłem spróbować wrócić na forum, to wszystko. Nie ma nawet możliwości zostawienia tych 2 punktów a zdjęcia tych 3? Albo ograniczonego dostępu do forum? Jak już wspominałem w pierwszym poście zależy mi tylko i wyłącznie na temacie z Opowiadaniami ;<. W skrócie mówiąc proszę tylko o drugą szansę, bo wiem, że kilku forumowiczów już taką dostało.
xxxxx

stare 24-03-2013, 12:09   #431
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Kolega może prosić nawet na kolanach, a i tak nic to nie da. Taki już jest regulamin i my, jak i on, musimy go uszanować.
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-2013, 22:00   #432
Domino
Gość

Domyślnie

Reg to reg, w regulaminie wyraźnie napisane jest, że osoby z wykroczeniami II stopnia (tutaj chodzi o obrażanie użytkownika), nie mogą ubiegać się o zdjęcie bana. Gdyby nie to, myślę, że nie byłoby problemu. Zgodzę się, że byli użytkownicy, którzy odstawali drugą szansę, tacy, którzy ubiegali się o zdjęcie bana, ale byli to też tacy użytkownicy, którzy nie mieli
wykroczeń II stopnia. Tyle w temacie. Dla jednej osoby zrobimy wyjątek, a potem znajdzie się cała masa użytkowników z taką samą sytuacją i będą pretensje, że "on szansę dostał, a ja nie." Dziękuję, postoję.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-04-2013, 18:18   #433
Mashu
Dla Cata - Maschu

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Witam, przez własną głupotę wyłapałem trzy punkty, z dwoma (obraza użytkownika) zgadzam się w stu procentach, ze spamem, zresztą też. Jednak problem tkwi w tym, że w profilu użytkownika dostałem je hurtem i jest przy nich adnotacja, że nie wygasają, a w regulaminie jest napisane, że wykroczenia pierwszego stopnia, czyli w moim przypadku offtopic wygasa po 6 miesiącach. Czy ktoś z administracji mógłby mi wyjaśnić tą sprawę? Z góry dziękuję.

e/ dziękuję, tak boli, bo to zawsze jeden punkt mniej do bana.
Mashu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-04-2013, 18:20   #434
Domino
Gość

Domyślnie

Fakt, nie rozdrabniałem się i dałem hurtem, jak Cię to boli, zmienię to, będziesz miał 2 niewygasające i jeden wygasający. Niech stracę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04-04-2013, 22:18   #435
Mila.
Senior

Domyślnie

Cytat:
Napisał lukasz075
Cześć, z tej strony lukasz075. Dostałem dziś piąty już punkt, lecz szczerze trochę go nie rozumiem. Ogólnie w tym temacie jest sporo offtopu, a wyłapany zostałem akurat ja z 4 punktami. Pozostałe 4 dostałem za złe postowanie w temacie "Wasze Kariery" niedługo po założeniu konta, nie ogarniałem jeszcze wtedy wszystkiego. Od kilku miesięcy biorę aktywny udział w lidze forumowej, starałem się pomagać, lecz ten ban uniemożliwił mi udział w niej nawet w najmniejszym stopniu. Domyślam się, że reg to reg, ale nie można jakoś skasować tego punktu? Nie zrobiłem chyba nic złego swoim pobytem na forum, nikogo nie obraziłem czy coś.
Ostatnio robię za pośrednika

stare 04-04-2013, 22:28   #436
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Nie ma takiej możliwości. Okresu ochronnego dla świeżych także raczej się tu nie praktykuje. Jeżeli nie ma wykroczeń drugiego stopnia (do sprawdzenia w regulaminie) to za pół roku może prosić o przywrócenie do świata aktywnych forumowiczów.

stare 12-04-2013, 20:38   #437
Hurricane
FORZA MILAN ♥

Wyślij wiadomość na gg do Hurricane
Domyślnie

WIADOMOŚĆ SPONSOROWANA: kesz się zgadza.

Witam, z tej strony Corso - KLIK
Jako iż termin 6 miesięcy od odwołania się od kar, minął dość dawno, chciałbym teraz się odwołać i prosić o cofnięcie bana. Prosiłbym jeżeli jest to możliwe o sprawdzenie moich kar za spam, gdyż są nadane za błahostki, a spamem postów tych nie można nazwać.
Jestem na gg - 35436095 w razie jakichkolwiek nieporozumień i pytań.

KONIEC WIADOMOŚCI SPONSOROWANEJ

1899 - ∞
rossonero per sempre

Hurricane jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-2013, 22:12   #438
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Nie ma możliwości powrotu. Wykroczenia drugiego stopnia uniemożliwiają powrót.

stare 13-04-2013, 12:21   #439
Domino
Gość

Domyślnie

Gdyby ktoś miał wątpliwości, w wypadku Corso wykroczenia II stopnia to obrażanie użytkownika, a takich upomnień było dwa.

Polecam mimo wszystko zapoznanie się z regulaminem forum:

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=38908
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2013, 21:03   #440
Namu
Paris Saint-Germain

Domyślnie

Zauważyłem że wyleciał Robciech , jaki był tego powód ?

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania