FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 19-03-2012, 19:04   #401
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Zgodnie z regulaminem forum każdy użytkownik może mieć tylko jedno konto. Każde kolejne konto danej osoby jest natychmiastowo banowane. Jeżeli dostałeś bana, a następnie założyłeś kolejne konto to na nim również otrzymasz bana. Proste? A więc żegnamy.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2012, 00:28   #402
Miuosh
Senior

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie

Elo elo 3 2 0, ja w tej sprawie :
Cytat:
Napisał Misiek. Zobacz post
Ja to pamiętam jako Western z Billem Gate`sem w roli głównej. O i jeszcze, muzykę do czołówki nagrał Kurt Cobain i Paktofonika. To były czasy.

Komar- podpisano.
+ te pierwsze zdania odnosiły się do failu Jasiasa . ;3

Tak, zgadzam się na początku był lekki offtop, aczkolwiek cały post się do niego nie odwoływał. Jak przyjmiecie odwołanie ok, jak nie też dobrze, przeżyję. Ale jednak polemizowałbym co do punkcika.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Miuosh ; 06-04-2012 o 00:41
Miuosh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2012, 17:31   #403
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Równie dobrze mogłeś zmieszać wszystkich userów cf z błotem, a na samym końcu dopisać, że podpisałeś się pod petycją... Wtedy też byłoby ok? Ledwie jeden ot się skończył w tym temacie, to już zaczynałeś kolejny... Chcesz kręcić bekę to załóż temat, a nie nabijasz w temacie z petycją.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
stare 10-04-2012, 13:54   #404
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Za co NoNameUser dostał bana?
stare 10-04-2012, 14:08   #405
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Nabijanie postów x2 i nieregulaminowa sygnaturka. 50 postów w 2 dni, niezły wynik, wiedział nawet kto to jest świeżak. Śmierdząca sprawa.

stare 10-04-2012, 14:41   #406
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Nie zauważyłem u niego nabijania postów, a nieregulaminowa sygnaturka to normalka u świeżaków... Trochę moim zdaniem przesadzasz z tymi punktami.
stare 10-04-2012, 14:56   #407
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Ok, szanowny banita odezwał się do mnie i potwierdził moje przypuszczenia odnośnie multikonta, przyznał się. Prosił jednak o zachowanie anonimowości co uczynię. Nie miałem 100% pewności czyje jest to multikonto, a więc wypunktowałem je "normalnie". Jakieś pytania?

stare 10-07-2012, 20:13   #408
Dreiken
Weteran

Domyślnie

Witam , chciałbym odwołać się od dwóch kar które otrzymałem. Pierwsza: http://forum.fifaserwis.com/private....wpm&pmid=62555 , na screen'ie wyraźnie widać , że sezon zakończyłem , a wg mnie to , że wyraziłem się niejasno "Końcówka" , nie uprawnia do karania mnie , bo widać że zakończyłem ten sezon. Druga: http://forum.fifaserwis.com/private....wpm&pmid=62556 Chciałbym się z tego wytłumaczyć. 1.Post nie jest pod ostatni moim postem. 2.Odpowiedź skierowana była głównie do użytkownika powyżej (fakt nie ma odnośnika). 3.Próbowałem edytować posta z karierą w celu napisania poziomu gry , lecz gdy to robiłem cały opis zmieniał się tzn. usuwały się wyśrodkowania i skład , a że nie mam czasu pisać kolejne 30 minut tego posta , więc napisałem w innym. Jeśli moje argumenty nie są dla was wystarczające trudno , ale wg mnie usprawiedliwiają mnie one. Pozdrawiam.
Dreiken jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2012, 01:09   #409
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Nie no, jeśli usuwały się wyśrodkowania, to masz pełne prawo do pretensji.
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 11-07-2012, 16:02   #410
Dreiken
Weteran

Domyślnie

Czy szanowny pan raczyłby przeczytać moją wypowiedź i odnieść się do pierwszego punktu? Dostałem karę za coś czego nie zrobiłem tzn. za złamanie 2 punkty regulaminu "Wasze Kariery" który , mówi iż karierę można wstawić po zakończeniu pierwszego sezonu. Ja ten sezon zakończyłem i chciałem pochwalić się składem itp. Więc nie wiem w jaki sposób go złamałem.
stare 11-07-2012, 16:15   #411
Miuosh
Senior

Domyślnie

Napisałeś tam, że to jest końcówka 1 sezonu. KOŃCÓWKA ≠ ZAKOŃCZENIE. Regulamin jasno się wyraża co do tego.
Cytat:
DOMINO -
2. Każdy użytkownik może umieścić swoją karierę tylko i wyłącznie wtedy, gdy I sezon zostanie rozegrany w całości.
Co do następnego odwołania to mogłeś edytować post, wątpię, żeby wyśrodkowania Ci się zerowały, ponieważ jest to mało prawdopodobne.

Posty są od tego, żeby je edytować.

Cytat:
Napisał Rockman Zobacz post
KLASA ŚWIATOWA (sorry zapomniałem dopisać). Zapomniałem jeszcze dodać , że Nasri siedzi na ławce w Man. City.
Z mojej strony te punkty podtrzymuje.
stare 11-07-2012, 16:24   #412
Dreiken
Weteran

Domyślnie

Czy końcówka nie jest jednoznaczna z zakończeniem , zależy od kontekstu. Screen wskazuje jednoznacznie , iż sezon został zakończony w całości. A Ty na to nie zwróciłeś uwagi tzn. że nie czytasz postów w całości.
Słownik "100 tysięcy potrzebnych słów" Jerzy Bralczyk
końcówka - zakończenie czegoś
stare 11-07-2012, 16:33   #413
Miuosh
Senior

Domyślnie

Czynność niedokonana mój drogi. Końcówka meczu = 89 minuta. Zakończenie meczu - koniec czasu.
stare 11-07-2012, 16:38   #414
Dreiken
Weteran

Domyślnie

Mówię po raz kolejny , to że niejasno się wyraziłem wg mnie , nie uprawnia Cb. do karania mnie , gdyż na screenie ewidentnie widać , iż sezon został zakończony. No cóż Panie profesorze , nic tylko uczyć profesora Bralczyka Poza tym końcówka to rzeczownik , a nie czasownik więc nie może mieć formy niedokonanej. Nie mam więcej uwag.

Ostatnio edytowane przez Dreiken ; 11-07-2012 o 16:41
stare 11-07-2012, 22:10   #415
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Misiek, weź się nie pogrążaj. W mojej ocenie punkty do likwidacji. Czepianie się takich drobnostek jak końcówka a koniec (skoro były screeny) to jakiś nonsens.

stare 23-07-2012, 22:49   #416
yeti
Gość

Domyślnie

Proszę o anulowanie kary; nie obraziłem nikogo (przecież "trol" nie jest obraźliwe; inaczej z pewnością żaden z modów nie przyjmowałby takiej ksywki), chciałem jedynie zwrócić uwagę użytkownika na to jak bardzo dzikie i niezgodne z rzeczywistością ma spojrzenie na sprawę. Uznałem, że dyskusja z taką oczywistością nie ma sensu - i chyba się, Panowie, zgodzicie.

W dodatku... kurva, od kiedy to za tak subtelną sugestię, że może to forum nie jest dla kogoś, lecą punkty? Na forum wiele było przypadków, gdy różnym ludziom kazano stąd spierdalać i jakoś nie przypominam sobie, by sypały się punkty. Kaman! Zwłaszcza że nie sądzę, by user poczuł się obrażony.

No i trzeci argument - to przecież, do chvja, jest trol jakich mało. Srsly, van Persie jest graczem jednego sezonu? Buagam, znacie się na piłce lepiej od niego, chyba dla każdego oczywiste jest, że nie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2012, 09:21   #417
Mashu
Dla Cata - Maschu

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Mam nadzieje, że nie posypiecie mi punktów, ale zauważyłem że cwezu (Orbitt) i Alvaro wylecieli za bany, zrobili coś szczegulnego, czy `tylko` nabijali posty.?
/edit, dzięki Lucas.

Ostatnio edytowane przez Mashu ; 24-07-2012 o 15:35
Mashu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2012, 13:36   #418
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Pojedyncze przewinienia, można dodać, że przez własną głupotę.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2012, 13:50   #419
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

1. - Samo określenie "trol" nie musi być obraźliwe, ale "spieprzaj stąd trolu" jak najbardziej. Nie znasz tego usera, ma on swoje (niekoniecznie zgodne z Twoim) zdanie, więc należy to uszanować. Swoją dezaprobatę mogłeś wyrazić w inny sposób, a nie zaraz kazać mu spieprzać. Gdybyś napisał np. Tedunio wiesz, bo RvP bla bla bla to by było przyjęte za coś normalnego, przedstawienie swojej racji.

2. - Gdybyś polemizował z cabim, Warinerem czy assem - ok, znasz ich, wiesz że za byle pierdołę nie poczują się urażeni. Nie można jednak kazać spierprzać komuś bo go nie znasz i od razu uznajesz go za idiotę i dyletanta. Sądziłem, że poziom Twego zachowania jest wyższy niż bandy zbanowanych już przygłupów, teraz zaczynam nabierać wątpliwości. Nie zmuszam nikogo, do pisania wypracowań, ale odpisywanie co 5 minut równoważnikiem zdania nie jest mile widziane.

3. - To jego opinia, nie możesz mu zabronić postawienia takiej tezy. Faktycznie, powinien ją udowodnić, ale od nikogo nie wymaga się by pisał poematy na kilka tysięcy słów. To, że jesteś fanbojem Arsenalu nie znaczy, że ktoś inny być nim musi.

Oraz coś ode mnie. Miałem ochotę wlepić punkt za nabijanie postów za wypowiedź skierowaną pod adresem Crissa.: "co to za bełkot, źą". Tak więc, jeśli nie daje Tobie to spokoju, potraktuj te punty jako nagrodę za całokształt twórczości.

Życzę miłego dnia.

stare 24-07-2012, 16:43   #420
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Dokładnie. Spieprzaj trolu nie jest subtelnym zwróceniem uwagi. Tak można mówić do kumpla tudzież usera znanego dłużej z cf'a.

Aczkolwiek proponuje zmianę 2 pkt, które nigdy nie wygasają na 2 pkt wygasające za pół roku, bo widziałem dużo gorsze odzywki, za które wlepialiśmy karę jaką otrzymał Yeti.

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 24-07-2012 o 16:46
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania