FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 14-02-2012, 16:08   #381
Biesiu
Banned

Wyślij wiadomość na gg do Biesiu
Domyślnie

@up
jak codziennie ostatni post tam był podajże 8 lutego wiec mi nie wciskaj głupoty... i nie kopiowałem tych życzeń...
Biesiu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-02-2012, 16:12   #382
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Ale ciągle treść była taka sama... Nawet nie podajesz dla kogo są te życzenia...

Poza tym odwołanie to jest tak niechlujne, że w się nie powinno być rozpatrywane... Już nawet inni userzy zwracają uwagę, że piszesz tam w kółko to samo. Punkty wygasną za pół roku, a może dzięki temu wzrośnie poziom Twej kreatywności... To forum jest teraz takie rozmemłane, nikt nie ma odwagi wziąć się za robienie porządku?

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-02-2012, 16:13   #383
Biesiu
Banned

Domyślnie

@up
Raz na trzy dni nie można napisać życzeń to po co jest wogóle ten temat stworzony?
stare 14-02-2012, 16:15   #384
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Ty chyba masz jakieś dysfunkcje w czytaniu ze zrozumieniem. Co innego napisać posta z życzeniami dla kogoś (kto się udziela, bądź go znasz), a co innego ogólnego posta dla ludzi, którzy na cfie ostatni raz byli kilka lat temu...

Przy okazji powinieneś dostać też punkty za nieznajomość ortografii.. "podajże"...

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
stare 14-02-2012, 16:19   #385
Biesiu
Banned

Domyślnie

@up
nie chce mi się z tobą kłócić ale tak nie jest przykład kiedy składałem życzenia w dniu 11 lutego, miał wtedy urodziny tig który był ostatnio aktywny 8 lutego więc?
stare 14-02-2012, 16:24   #386
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Nie chcesz się ze mną kłócić, a właśnie to robisz...

Chyba sobie kpisz by składać życzenia userowi, który napisał raptem ponad 30 postów z czego żadnego w luziku, czyli prawdopodobieństwo, że odwiedził kiedykolwiek luzik jest bliskie zeru...

stare 14-02-2012, 16:26   #387
Biesiu
Banned

Domyślnie

już nie będę gadał ja wiem swoje ty wiesz swoje ale są takie osoby na forum które nie dostały punktu za posty za off-topic i obrażę użytkownika...

Ps.:
Niech inni admini się wypowiedzą.

@down
nie rozkazuje przecież tylko napisałem

Ostatnio edytowane przez Biesiu ; 14-02-2012 o 16:41
stare 14-02-2012, 16:39   #388
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Rozkazywać to Ty możesz swoim kolegom na podwórku... Jeśli zechcą to głos zabiorą, jeśli nie to nie.

stare 14-02-2012, 17:15   #389
seann

Domyślnie

Kara całkowicie uzasadniona; punkty podtrzymuję. EOT.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-2012, 19:08   #390
~Dante
Banned

Domyślnie

Moderator : Trolu
Data : 12 marca 2012 r
Temat : http://forum.fifaserwis.com/showthre...22779&page=504
Treść:
Cytat:
Napisał Trolu
Witaj HammerHead,

Otrzymałeś ostrzeżenie na FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA.

Powód: Kontynuacja napinki mimo wcześniejszego ostrzeżenia
-------
Doigrałeś się, prosiłem o zaprzestanie pyskówek na forum, ale Ty niestety ponownie pokazujesz wszem i wobec, iż jesteś mądrzejszy od wszystkich... Mam nadzieję, ze te 2 ekstra punkty pohamują Twoje zapędy.
-------

Ilość punktów karnych: 2

Oryginalna wiadomość:
http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?p=807609
Cytat:
To ja Cię proszę, żebyś przestał pajacować i robić z siebie alfe&omege. Napisałem wyraźnie, że uważam reakcję Sergio za prawdziwą, nieudawaną. Czerwo ? Haha, żółta w zupełności wystarczyła.
No ale żeby osta kolejnego nie dostać - 300 tysięcy chętnych na mecz Borussi z Bayernem. Ciekawe, ciekawe. Oczekuję meczu bardziej emocjonującego niż mecz Realu z Barcą ;]
Z wyrazami szacunku,
FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA

To już się robi śmieszne. O ile wczorajszego osta rozumiem to dzisiejszy ? Tylko ja jestem tym niegrzecznym chłopcem, który hejtuje, trolluje i pisze o tym, co się nie podoba innym ? Link do tematu podałem wyżej. Jak sama nazwa wskazuje "Ligi w Europie", więc temat do dyskusji w tymże temacie. Poruszyłem sprawę Sergio w meczu z Racingiem oraz mecz Bayernu z BVB. Nie wiem czy cabi jest tutaj jakimś vipem, któremu ostatnio wszystko nie szkodzi czy po prostu jest nietykalny. Nie ukrywam, że nie pałam do niego miłością, lecz szanuję. Podczas dyskusji z nim dostaję TYLKO ja owego osta. A powód ? Śmieszny.
Pozdrawiam.
~Dante jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-03-2012, 19:46   #391
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Jako, że żaden z modów nie zechciał zabrać głosu (zapewne nie chce marnować czasu na odpisywanie, nie dziwię się) tak więc ja Tobie ostatni raz wyjaśnię o co w tym wszystkim chodzi.

Zdrowy na umyśle człowiek po zwróceniu uwagi powinien przystopować ze swoimi wypocinami, które wszystkich początkowo śmieszyły, a potem już tylko nudziły. Rozumiem, ze każdy ma swoje zdanie, każdy ma prawo je wyrażać, do tego służy forum. Ta cła napinka z tym czy była ręka czy nie dość szybko została przez userów rozwiana, każdy trzymał się swojej wersji i chciano przejść do innych kwestii. Ale Ty dalej brnąłeś w tę ślepą uliczkę w efekcie czego otrzymałeś jeden punkt. Sądziłem, że coś takiego wystarczy, aby przystopować Twe zapędy. Myliłem się... Korzystając z zapisu w regulaminie miałem prawo podwoić dawkę punktową, tak więc uczyniłem, gdyż na dobrą sprawę gadałeś sam se sobą, a cabi i inni userzy mieli z Ciebie niezłą bekę (a dobra beka nie jest zła). O ile dobrze pamiętam cabi napisał nawet w jednym z postów, że z Tobą nie dyskutuje (co chyba świadczy, że ma w głębokim poważaniu Twe mądrości ludowe, podobnie jak reszta (chyba)). Nie rozumiem też dlaczego niby miałbym ukarać cabiego. Ok spina się, fakt, ale cabi to cabi i koniec. Co najwyżej mogłem żółtą kartkę wlepić, ale tego nie uczyniłem, było minęło. Przy okazji gratuluję bardzo rozwiniętych relacji międzyludzkich, gdy Ty idziesz na dno to za wszelką cenę chciałbyś pociągnąć za sobą jeszcze kogoś. Jeżeli nadal się nie zgadzasz z decyzją o odrzuceniu przeze mnie wniosku o cofnięcie punktów to, niestety, nie ma już wyższej instancji odwoławczej.

stare 14-03-2012, 15:36   #392
~Dante
Banned

Domyślnie

Trolu, z całym szacunkiem, ale chciałbym zobaczyć opinię innych moderatorów. Dostałem osty za spinkę, a sam napisałeś że cabi też się spinał. Tłumaczysz, że "cabi to cabi", co w ogóle nie trzyma się kupy. On jest jakimś vipem, że go kary omijają (abstrahuję od obecnych jego punktów) ? Normalny moderator karze w takim przypadku prowodyra napinki (według Ciebie - mnie) oraz tych, którzy też w niej brali udział. Jak widzimy zostałem ukarany tylko ja. "Co najwyżej mogłem żółtą kartkę wlepić, ale tego nie uczyniłem, było minęło. " Jemu mogłeś dać żółtą - nie dałeś. Mnie też mogłeś dać z podobnego powodu - dałeś. Tak jak pisałem wyżej - czekam na innego moderatora.
stare 14-03-2012, 16:27   #393
Domino
Gość

Domyślnie

Jeżeli mam cokolwiek w tej sprawie napisać. Po pierwsze za dużo luzu jest na forum. Z jednej strony nasz błąd, z drugiej nikomu nie dogodzi, bo jak się punktuje, to źle, płacz i lament, żale że tu dyktatura panuje. Jak się nie punktuje, jeszcze gorzej, towarzystwo rozhulane, jeden dostanie punkt, płacz że inny nie dostał. Zawsze mnie uczono, że "Ty to jesteś Ty, a nie Janek, Franek i tak dalej. Pilnuj siebie i swojego nosa, a nie oglądasz się na innych". Tu jest identyczna sytuacja. Dante dostał najpierw raz, potem drugi raz i od razu tekst, bo ja dostałem a on nie. Śmieszy mnie to.

Przechodząc do sedna sprawy. Jak wiemy była zażarta dyskusja, etc. W pewnym momencie sam cabi w odpowiedzi na post Dante'ego napisał:

Cytat:
Napisał cabi Zobacz post
Ale ja z Tobą nie dyskutuję, przyjmij to do wiadomości. Twój post w żaden sposób nie odnosi się do mojego, więc już skończ na dzisiaj.
Dyskusja trwała dalej, efekt był taki, że Dante dostał pierwszy punkt.

Wg mojej opinii, obydwaj Panowie powinni dostać tu albo po żółtku, albo po czerwonej karteczce.

Co do dalszej części dyskusji, ponowna i podwojona kara dla Dante'ego słuszna. Już za pierwszym razem nawet sam cabi kazał Dante'mu zakończyć dyskusję, tak samo za drugim razem:

Cytat:
Napisał cabi Zobacz post
Proszę Cię, przestań już pajacować, najpierw z Busquetsem, gdzie gość z Racingu mógł spokojnie dostać czerwo, a potem z tymi cytatami i to, o zgrozo, hiszpańskich arbitrów z promadryckich mediów. Kończ.
Tak jak wspomniał Trolu, Dante chcąc być mądrzejszym od trybuny, nie mógł się powstrzymać i musiał odpisać, choć dostał wcześniej upomnienie. Jeżeli można zachowanie cabi'ego zinterpretować jako umyślne, to zacytuję punkt z regulaminu:

Cytat:
M. Osoby umyślnie źle zachowujące się na Forum - należy ignorować.
Dante zamiast ignorować, to dalej brnął w dyskusję, pomimo że dostał już wcześniej punkt. Kara słuszna.

Jedyna rzecz do jakiej mogę się doczepić, to za pierwszym razem trzeba było ukarać nie tylko Dante'ego, ale również cabi'ego.

Czy można to jakoś rozwiązać? Nie wiem. Ciężko jest wybrnąć z czegoś po jakimś czasie. Co innego jak się leci na żywca, sprawa jest w toku, co innego jak jest już pozamiatane. Może niech ktoś inny się jeszcze wypowie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14-03-2012, 16:36   #394
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Przepraszam, że się wtrącam, ale również chciałbym wyrazić swoją opinię. Kara dla ~Dante jest niepodważalna i tutaj nie ma co dyskutować, ale jeżeli chodzi o cabiego, moim zdaniem został zbyt łaskawie potraktowany, powinien dostać co najmniej żółtą kartkę, bo przecież w dyskusji uczestniczył.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-03-2012, 16:44   #395
~Dante
Banned

Domyślnie

Domino, ja nie neguję tego, że ostrzeżenie było niesłuszne. Owszem, przyznaje że mnie poniosło i czasem zbędne rzeczy napisałem, lecz jeżeli nie tylko ja tak postępuje to co w takim razie ? Sprawiedliwie karze się dwie osoby uczestniczące w akurat takim sporze, a nie tylko jedną ze stron.

Cytat:
Wg mojej opinii, obydwaj Panowie powinni dostać tu albo po żółtku, albo po czerwonej karteczce.
I o to mi dokładnie chodzi.
stare 14-03-2012, 18:08   #396
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

A to róbcie jak chcecie, Ja od cabiego umywam ręce.

Co za czasy, wszyscy marudzą jak raz na ruski rok komuś punkty wlepię...

stare 14-03-2012, 19:32   #397
seann

Domyślnie

Cytat:
Napisał ~Dante Zobacz post
Tłumaczysz, że "cabi to cabi", co w ogóle nie trzyma się kupy. On jest jakimś vipem, że go kary omijają (abstrahuję od obecnych jego punktów) ?
Tak, jest VIPem. I co teraz?

Pilnuj swego nosa i ciesz się, że jeszcze tu jesteś, bo z takim podejściem nie wróżę długiej kariery na forum. Kara zasłużona. Pozdro.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-2012, 11:25   #398
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Dante ma racje połowicznie. Normalnie gdyby cabi nie był cabim, to taki user wyleciałby z forum szybciej niż zajmuje wysranie się za przeproszeniem i każdy z nas o tym doskonale wie. Niestety, albo stety (niewłaściwe skreślić) każdy z nas również wie, że cabi to cabi i te jego spiny trzeba podzielić przez ileś tam, a poza tym on tak ma i już ( i w sumie zabawny przy tym jest )

a luzu na forum jest wystarczająco. Konsekwencji Panowie brakuje, bo podchodząc do tej sprawy na chłodno i obiektywnie, nie patrząc, że cabi jest cabim, to Dante ma rację.

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 15-03-2012 o 11:29
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-2012, 15:38   #399
~Dante
Banned

Domyślnie

I właśnie o to chodzi - cabi się spinać o wszystko może, a inni np. ja to już nie za bardzo, bo on to on, a ja to ja. O to tutaj chodzi, ale patrząc na podejście niektórych moderatorów, czy administratorów to równo się wszystkich nie traktuje. Jeżeli jego spiny trzeba dzielić przez ileś tam, to czemu by innych tak nie traktować ? W regulaminie forum nie ma żadnego punktu dot. tego, że użytkowników można traktować nierówno.
Dziękuję za wypowiedzi Lucasowi i ass paper'owi.
stare 19-03-2012, 18:02   #400
This is mushrom
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Witam , chciałbym aby odwołać moją kare bo zrobiłem sobie wiecej niż jedno konto i cały czas dostaje bany :( Chciałbym sie pochwalić moimi osiągnieciami w Fifie12 a nie moge bo caly czas dostaje bany :/
This is mushrom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania