FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 14-01-2012, 00:16   #361
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

'Wypadło' na Ciebie, bo w ostatnim czasie było wiele ostrzeżeń akurat w tym temacie, na bezsensowne posty, a Ty byłeś pierwszym, który te ostrzeżenia po prostu zignorował. Dostałeś upomnienie, więc karę zgodną z Twoim przewinieniem. Regulamin mówi wprost, że zabrania się umieszczania postów nic nie wnoszących do tematu, a Twój wg mnie nic nie wnosi do tematu transferów, i bynajmniej nie złamałem idei wolności słowa, bo nikt nie zabrania Ci wyrażania swojego zdania, tylko uprzejmie proszę o postowanie w odpowiednich do tego tematach.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2012, 00:22   #362
Alvaro
Banned

Wyślij wiadomość na gg do Alvaro
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucas. Zobacz post
'Wypadło' na Ciebie, bo w ostatnim czasie było wiele ostrzeżeń akurat w tym temacie, na bezsensowne posty, a Ty byłeś pierwszym, który te ostrzeżenia po prostu zignorował. Dostałeś upomnienie, więc karę zgodną z Twoim przewinieniem. Regulamin mówi wprost, że zabrania się umieszczania postów nic nie wnoszących do tematu, a Twój wg mnie nic nie wnosi do tematu transferów, i bynajmniej nie złamałem idei wolności słowa, bo nikt nie zabrania Ci wyrażania swojego zdania, tylko uprzejmie proszę o postowanie w odpowiednich do tego tematach.
wnosi, ja nawet w tym poście nie chciałem nabić.. ani złamać regulamin, tylko powiedzieć że kolega może nie zrozumieć, więc w czym jest problem?
Alvaro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2012, 00:30   #363
Lucas.
Banned

Domyślnie

Po raz ostatni- Twój post nic nie wnosił do tematu Transfery, składy, plotki..., chcąc coś takiego napisać, powinieneś użyć do tego prywatnej wiadomości lub wiadomości na profilu, bo do tego one służą. Dla mnie jest to czysty offtopic, zasługujący na upomnienie i dopóki nie przedstawisz racjonalnych argumentów odwołania kary, dopóty ja nie zmienię swojej decyzji.

stare 14-01-2012, 11:04   #364
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Shuart Zobacz post
Po drugie znam regulamin i moim zdaniem w tym poście nie przekroczyłem takiej granicy aby dostać punkta, no bo za co ?
Tu się z Tobą w 100% zgadzam, nie przekroczyłeś tej granicy żeby dostać punkt, dlatego otrzymałeś od Lucasa ostrzeżenie w postaci żółtej karteczki, a nie czerwonej. Więc jeżeli znasz regulamin, to powinieneś także odróżniać punkty (czerwone kartki), od ostrzeżeń (żółta karteczka).

Jeżeli mam wyrazić swoje zdanie w tym temacie, to ostrzeżenie było słuszne. Jakby był faktycznie punkt, można by było dyskutować. Post do tematu nic nie wniósł, a takie treści to można pisać na PW, albo profilu, bo od tego one są.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2012, 12:13   #365
Alvaro
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucas. Zobacz post
Po raz ostatni- Twój post nic nie wnosił do tematu Transfery, składy, plotki..., chcąc coś takiego napisać, powinieneś użyć do tego prywatnej wiadomości lub wiadomości na profilu, bo do tego one służą. Dla mnie jest to czysty offtopic, zasługujący na upomnienie i dopóki nie przedstawisz racjonalnych argumentów odwołania kary, dopóty ja nie zmienię swojej decyzji.
Wiesz, ktoś mi powiedział "nie długo wrócą Jamesowe czasy" - przeczytałem w tej waszej Wikipedii, kto to jest James - i odrazu wiedziałem że mało się nie różnicie, Ja podałem argumenty, oczywiście wielki Pan Lucas, który daje punkty/ostrzeżenia tylko tym których nie lubi albo mają właśnie zdanie o nim, i nie dociera do siebie żadnych wiadomości, to w ogóle nie ma o czym gadać, bo po co? Jeżeli ty i tak co bym podał to i tak powiesz że piverdole i będziesz jakieś notki z regulaminu albo posty w których niby złamałem regulamin wyciągał i nie dasz mi nawet pola do odwołania się. Ja myślałem że jak się jest modem/administratorem to się działa obiektywnie a nie daje punktów tym których się nie lubi, ja dalej twierdze że mój POST wnosił coś do dyskusji, bo wnosił, tylko ty nie możesz tego zrozumieć i ja nie będę z takimi jak ty w ogóle rozmawiał bo mi żal czasu w ogóle jest. Prosiłbym o zdanie Trola.Zajęli byście się ważnymi sprawami a nie jakimiś pierdołami, ciągle gdy wchodzę do działu fifa widzę syf, nawet się pisać tam nie chce, trzeba prosić żeby ktoś zareagował.

Ostatnio edytowane przez Alvaro ; 14-01-2012 o 12:49
stare 14-01-2012, 12:51   #366
Lucas.
Banned

Domyślnie

No i właśnie sęk w tym, że nie chce Ci się podawać argumentów, nie chce Ci się rozmawiać ze mną, nie chce Ci się nic, a najlepsze jest to, że w każdym poście proszę Cię o uargumentowanie swojego odwołania, a Ciebie stać tylko na napisanie, że Twój post był na temat transferów. Domino już wszystko wytłumaczył, dla mnie sprawa jest zamknięta.

stare 14-01-2012, 13:01   #367
Alvaro
Banned

Domyślnie

chcesz argumentów to proszę: wytłumacz mi co to za offtopic, jak tylko jeden post był nie na temat? Gdyby była to dyskusja, to wtedy rozumiem że możesz mi dać ostrzeżenie, ale nie za jedną wiadomość.
stare 14-01-2012, 13:10   #368
Lucas.
Banned

Domyślnie

Pozwolę zacytować ciocię wikipedię:

Cytat:
Off-topic (w skrócie OT; ang. nie na temat)- (...) określenie tekstu, który nie jest zgodny z narzuconym uprzednio tematem.
Twój post był niezgodny z tematem transferów. Coś jeszcze?

stare 14-01-2012, 13:16   #369
Domino
Gość

Domyślnie

Shuart, do Jamesowych czasów nam daleko uwierz. Offtopic'em może być nawet jeden post, zawsze lepiej zapobiegać większemu bałaganowi, nic pozwolić go ciągnąć.

A teraz spójrz jeszcze z innej strony. Dzień w dzień dostaje na maila masę raportów postów łamiących regulamin. 85% tych raportów pochodzi od Ciebie, z czego 3/10 mają swoje uzasadnienie. Ty u każdego, w każdym najmniejszym szczególe dopatrujesz się łamania regulaminu, nie zwracając uwagi na samego siebie.

I chyba nadal nie odróżniasz ostrzeżenia od punktu. Miałeś dwa aktywne punkty i nadal tyle masz. Lucas nie zwiększył tej liczby, bo dal Ci tylko ostrzeżenie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2012, 13:26   #370
Alvaro
Banned

Domyślnie

Skończmy tą bezsensowną dyskusję, która i tak nic nie zmieni, prosiłbym tylko o to żeby takie sytuacje jak ta nigdy się innym użytkownikom nie zdarzały i żeby zmienić regulamin, bo dawania punktów za takie coś jest nie pojęte..
stare 14-01-2012, 14:14   #371
seann

Domyślnie

Niepojęte to jest odwoływanie się od żółtej kartki. I lepiej skończ biadolić, bo zaraz może się ona zamienić w czerwoną.

Dziękuję za uwagę.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2012, 19:25   #372
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

"Widzisz drzazgę w oku brata swego, a belki w swoim oku nie widzisz"

Tak mawia Mądra Księga.

Jako, że Domino poruszył słuszną sprawę to uprzejmie proszę o przestanie zasypywania nam skrzynek mejlowych bezsensownymi raportami.

Co do kary to radzę się cieszyć, bo gdybym to ja punktował to byłaby czerwień z marszu. Żółtą to można komuś nowemu na forum dać, bo ma prawo jeszcze nie ogarniać zasad. Ale ktoś kto ma na koncie ponad 1000 postów powinien wiedzieć kiedy wolno nabić, a kiedy nie.

Jamesowe czasy, chyba nie wiesz o czym piszesz, nie wiem czy zauważyłeś ale w Luziku jakoś nikt nie sypie punktami na lewo i prawo, a za Jamesa właśnie tak było... Wtedy nawet za durne "aha dz" mogłeś złapać punkty.

Wszyscy w miarę aktywni moderatorzy zabrali głos, więc chyba kolejne wypociny będą karane punktami. Czyż się nie mylę?
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2012, 22:51   #373
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

A tam, się nie znacie.

Daj mi ktoś proszę czasówkę, do 14 maja.
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2012, 19:54   #374
Wiślak1906
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do Wiślak1906
Domyślnie

Walnięci jesteście. Seann, uzasadnij mój punkt, kozaku. Reklamowałem Fifaserwis!
Wiślak1906 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 16-01-2012, 21:56   #375
Domino
Gość

Domyślnie

A to mamy jeszcze dziękować, że gdzieś tam reklamowałeś forum?

Nie mnie oceniać sytuację, musiałby wypowiedzieć się seann, ale w regulaminie jest dość jasno, że zabrania się reklamowania stron dostępnych w sieci (z wyjątkiem tematu o transferach gdzie podaje się źródło czy ciekawe/śmieszne linki), do tego nieedytowałeś postów, za co także można dostać punkty.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2012, 22:13   #376
seann

Domyślnie

Zostałeś ukarany za link do jakiejś strony o FIFIE, który miałeś w podpisie, kozaku.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2012, 14:15   #377
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

www.google.pl

zapraszam, stronka o wiele lepsza od tej!
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 17-01-2012, 18:57   #378
Wiślak1906
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do Wiślak1906
Domyślnie

tępe zgredy z CF. Walcie się na mordy. Tylko strona!

W takim razie powodzenia na tymże portalu. Radzę nauczyć się odrobiny kultury, bo tam zapewne też tak skończysz. Żegnam.

Ostatnio edytowane przez Lucas. ; 17-01-2012 o 19:10
Wiślak1906 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Ostrzeżenie
stare 14-02-2012, 16:52   #379
Biesiu
Banned

Wyślij wiadomość na gg do Biesiu
Domyślnie

Chciałbym się odwołać od dostania 2 pkt za nabijanie postów otrzymanego dzisiaj za post w temacie Dziś są Twoje urodziny!! cz.2. Składałem tylko życzenia solenizantom i co w tym złego? Chodzi o ten post http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=4936
Biesiu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-02-2012, 17:07   #380
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Taa i codziennie taka sama śpiewka, nawet się nicków solenizantów wpisać nie chce... Nie mam nic przeciwko składaniu życzeń, ale copy paste nie jest dobrym rozwiązaniem... Poza tym solidnie pracowałeś na te punkty.

Ludzie na cfie się już tak rozbisurmanili, że głowa mała.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania