FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 16-07-2011, 12:41   #321
Domino
Gość

Domyślnie

O lol, żeś się obudził
Chyba nie przez przypadek dostałeś punkty, poza tym jest to forma ostrzeżenia na przyszłość, żebyś więcej tego nie robił. Nie widzę podstaw dla których punkty miałby zostać zdjęte. Nabijałeś, punkty dostałeś i dziękuję. Zasłużyłeś na nie i na pewno nikt ich nie skasuje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-2011, 10:12   #322
Maciek.
Banned

Domyślnie

teraz chce poprosic o odjecie 1 punktu karnego - za nieregulaminową sygnę, jej waga (powyżej 70 kb) wynosiła tylko dlatego bo zapisalem ja w PNG, jak ja przekonwertuje do jpg to odejmiecie mi punkty?
Maciek. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-2011, 10:21   #323
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Nie odejmiemy.

Wtf. nie jestem modem ;e Teraz dostanę punkt od ass'a :/
stare 20-07-2011, 10:24   #324
Domino
Gość

Domyślnie

Człowieku, jak była nieregulaminowa, to dostałeś punkt. To nie działa w taki sposób, że Ty sobie wrzucisz regulaminową sygnaturę, albo obiecasz że nie będziesz nabijał, a my punkciki Ci odejmiemy. Masz karę za nieprzestrzeganie regulaminu i koniec. Gwoli ścisłości punkty wygasają same po 6 miesiącach.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-2011, 11:59   #325
scheva
Weteran wojny w Iraku

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Domino Zobacz post
Człowieku, jak była nieregulaminowa, to dostałeś punkt. To nie działa w taki sposób, że Ty sobie wrzucisz regulaminową sygnaturę, albo obiecasz że nie będziesz nabijał, a my punkciki Ci odejmiemy. Masz karę za nieprzestrzeganie regulaminu i koniec. Gwoli ścisłości punkty wygasają same po 6 miesiącach.
Myślisz, że doczeka tego momentu
stare 20-07-2011, 15:52   #326
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

@Maciek: Zaraz mogę Tobie kolejnego punkcika wlepić, bo mimo punktu za nieregulaminową sygnaturkę nadal masz ją w podpisie. Jeśli do jutra nadal nic tym nie zrobisz wpadnie drugi punkcik.

Dreyes pindo, ty też masz zbyt ciężką sygnaturkę, masz czas do jutra na zmianę

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-2011, 18:25   #327
Maciek.
Banned

Domyślnie

a to o tą sygnę chodzi, ... juz zmieniam
Maciek. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-08-2011, 22:05   #328
Mike Candys
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Chciałbym się odwołać od kary nałożonej przez Trolu za założenie tematu o lekkoatletycznych mistrzostwach światach w Dauge. Przecież istniały tematy o lekkoatletycznych mistrzostwach światach i Europy założone przez bodajże chudego i malego. Jakoś te tematy mogły istnieć i Ci co je założyli nie dostawali kar. Po drugie jestem nowy i mogłem popełnić błąd w założeniu złego tematu, ale ja się kurva pytam po co jest ten kosz? Jeśli nie pasował temat to się usuwa i do widzenia, a nie dajesz mi za to punkcik. Chyba było wiele głupszych tematów i użytkownicy nie dostawali za nie punkty. Proszę o rozpatrzenie tej sprawy, bo nie rozumiem tego.

EDIT: To jest za*ebisty temat: http://www.forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=45002 Jednak bez konsekwencji dla oracze.

Ostatnio edytowane przez Mike Candys ; 29-08-2011 o 22:22
Mike Candys jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-08-2011, 22:19   #329
Alvaro
Banned

Wyślij wiadomość na gg do Alvaro
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mike Candys Zobacz post
Chciałbym się odwołać od kary nałożonej przez Trolu za założenie tematu o lekkoatletycznych mistrzostwach światach w Dauge. Przecież istniały tematy o lekkoatletycznych mistrzostwach światach i Europy założone przez bodajże chudego i malego. Jakoś te tematy mogły istnieć i Ci co je założyli nie dostawali kar. Po drugie jestem nowy i mogłem popełnić błąd w założeniu złego tematu, ale ja się kurva pytam po co jest ten kosz? Jeśli nie pasował temat to się usuwa i do widzenia, a nie dajesz mi za to punkcik. Chyba było wiele głupszych tematów i użytkownicy nie dostawali za nie punkty. Proszę o rozpatrzenie tej sprawy, bo nie rozumiem tego.
Moim zdaniem Trolu chciał Cię tym właśnie nauczyć żebyś już więcej takich tematów nie zakładał.

Odwołanie nie dotyczy Twojej osoby! przeczytaj 1 post tego tematu.

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 30-08-2011 o 11:42
Alvaro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 29-08-2011, 22:27   #330
Mike Candys
Banned

Domyślnie

@up
To dlaczego wszystkich co zakładają tematy, które lecą do kosza nie ostrzega?

Prosiłbym jednak o wypowiedź administratorów.
stare 29-08-2011, 23:02   #331
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Ja rozumiem gdyby temat Lekkoatletyka ugrzązłby gdzieś kilka stron dalej i nikt by w nim nie pisał. Wtedy sensowne byłoby założenie tematu tylko o MŚ w Daegu. Jeżeli jednak ktoś uznał, że warto odkopać ogólny temat Lekkoatletyka i w nim właśnie toczy się dyskusja to nie widzę potrzeby zakładania wątku o tej samej tematyce. Pretensje możesz mieć tylko do siebie, że nie sprawdziłeś dobrze czy takowy temat istnieje czy nie. Thiqu_ zwany niegdyś gruszoxem, szybciej niż Ty utworzyłeś nowy temat, napisał posta w temacie Lekkoatletyka, więc przykro mi bardzo. Jeżeli się nie mylę to punkt poleciał za nieprawidłowe postowanie, a chyba sam przyznasz że pisanie posta pod postem jak najbardziej pasowałoby pod tę formułę. Masz wybór, dla podbudowania własnego ego możesz wybrać interpretację: punkt za powielanie tematu czy punkt za pisanie posta pod postem. Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości to chętnie je wyjaśnię
stare 29-08-2011, 23:12   #332
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
Jeżeli jednak ktoś uznał, że warto odkopać ogólny temat Lekkoatletyka i w nim właśnie toczy się dyskusja to nie widzę potrzeby zakładania wątku o tej samej tematyce.
(....)
Thiqu_ zwany niegdyś gruszoxem, szybciej niż Ty utworzyłeś nowy temat, napisał posta w temacie Lekkoatletyka, więc przykro mi bardzo.
Jako Rzecznik Praw Świeżaka ™ (w związku z czym proszę mnie nie karać! ) pragnę powiedzieć, że Mike Candys założył temat ledwie dwie minuty (błąd pomiaru: 1 minuta ) po tym, jak temat Lekkoatletyka został odnowiony, więc w chwili zakładania tematu mógł nie widzieć, że taka dyskusja właśnie trwa.

Ale inne argumenty są słuszne.

Aa poza tym, patrząc na daty, temat Lekkoatletyka i tak był na pierwszej stronie spisu tematów w dziale NA SPORTOWO. Choć z drugiej strony jak kolega spojrzał, że nie ma tematu o MŚ, to mógł nie wpaść na to, że istnieje temat lekkoatletyczny. No ale był post pod postem, czego kompletnie nie da się usprawiedliwić (pzdr misjurg )!

Jako rzecznik praw świeżaka możesz pisać PW

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 30-08-2011 o 11:44
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 29-08-2011, 23:18   #333
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Szanowny bujarku!

Autor tematu zawsze ma możliwość jego usunięcia o ile się nie mylę, więc Twój argument, jako argument padający z klawiszy klawiatury Rzecznika Praw Świeżaka ™ traci sens. Powiadam Tobie, iż w miarę rozgarnięty przedstawiciel Homo sapiens sapiens widząc, że ludzie na ten sam temat dyskutują w innym wątku usunąłby ten zbędny, który wcześniej utworzył. Na dodatek Twój Klient uparcie pisał posta pod postem we własnym, niepotrzebnym, temacie, w skrócie: dyskutował sam ze sobą.

Z wyrazami szacunku
Trolu
stare 29-08-2011, 23:25   #334
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

No tak, co do usunięcia to racja. Co do posta pod postem, jak już dodałem wcześniej, też.

A, i pragnę podkreślić, że jako Rzecznik Praw Świeżaka ™ w obecnie rozważanej sytuacji nie podważam wyroku ani wymiaru kary (uważam, że były słuszne), a zwracam jedynie uwagę na delikatne niedociągnięcia w uzasadnieniu werdyktu, co w sądach nieautorytarnych systemów politycznych mogłoby być podstawą do skierowania sprawy do ponownego rozpatrzenia (niczego nie sugeruję!).

Kończę, bo nie chcę się przekonywać, czy inni sędziowie uznają prawo Rzecznika Praw Świeżaka ™ do wypowiadania się tutaj.

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-08-2011, 08:18   #335
Mike Candys
Banned

Domyślnie

Z tym zakładaniem było tak, że przejrzałem ze trzy strony na sportowo i NIE ZAUWAŻYŁEM tematu Lekkoatletyka, ale zauważyłem takie tematy: http://www.forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=42219 , http://www.forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=39819 , więc myślałem, że założenie tematu o bardzo podobnej tematyce będzie rzeczą normalną. W czasie zakładania tego tematu nie wiedziem, że w temacie Lekkoatletyka zaczęła się dyskusja. Więc może ten punkcik niepotrzebny.
stare 30-08-2011, 11:45   #336
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

myślę, że szanownemu koledze możemy zmienić czerwoną kartkę na żółtą i wszyscy rozejdziemy się w pokoju;p hm?
stare 30-08-2011, 14:02   #337
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Myślę, że mogę także przychylić się do takiego wariantu
stare 30-08-2011, 14:06   #338
Mike Candys
Banned

Domyślnie

Dzięki Trolu
stare 30-08-2011, 14:28   #339
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Zmienione
stare 30-08-2011, 14:37   #340
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Mike, przez Twoje odwołanie jeszcze bardziej pogorszyłeś sytuację. Fakt faktem, że czerwoną kartkę zamieniono na żółtą, ale przez to wielce szanowany i poważany bujarek oberwał czerwienią. "Chytry dwa razy traci" Koniec poruszania sprawy Mike`a z mej strony.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania