FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 20-04-2011, 21:45   #301
net_
Gość

Domyślnie

lol. napisalem tego posta, ktorego cytujesz, w odpowiedzi na twoje zalosne usuwanie postow. po pierwsze, nie wiem dlaczego usunales pierwotnego posta, w ktorym nie bylo nic wulgarnego ani nic obrazajacego ciebie? dla zabawy? bo psuje to twoje dobre imie na forum, ktorego nie masz? sam ta sprawe wywolales, a potem kiedy wysmialem twoje zachowanie ponownie usunales moje posty. nie ma co gadac z takim krolem forum jak ty, ale powiem ci tylko ze jestes zalosny. dziekuje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-2011, 08:50   #302
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Temat brzmi "odwołania od kar", więc proszę nie zaśmiecać go jakimiś bzdurami , na temat których osoby trzecie nie mogą się wypowiedzieć, bo postów nie ma. PW
stare 21-04-2011, 09:01   #303
net_
Gość

Domyślnie

Skoro postów nie ma to niech usunie mi tego punkta i bedzie po sprawie. Za gorsze rzeczy do świeżaków sie nie dostaje punkcika, ale tutaj to był przeciez wielki pan super moderator.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-2011, 10:00   #304
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

Usunąć punkta? Hahahaha, z tego co wiem to mam prawo usunąć posta, który jest nie na temat, a tym bardziej tego, w którym mnie obraziłeś. No sorry, równocześnie napisałeś na GG, to tam trzeba było 'odpowiedzieć na moje żałosne usuwanie postów', tam Cię również ostrzegłem, ale nie - napisałeś kolejny raz to dostałeś punkta, takie to trudne? A takie teksty o tym, kto jest żałosny sobie daruj, bo mogę przytoczyć parę sytuacji, lecz nie chcę z grubsza wyciągać prywatnych spraw na Forum ; ) Masz coś jeszcze do wypłakania to zapraszam na pw, bądź gg.

Ostatnio edytowane przez t-muss ; 21-04-2011 o 10:27
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-2011, 11:08   #305
net_
Gość

Domyślnie

Taa, zasada moda - nie mam racji, kieruje sprawę na gg/pw. Zakonczmy temat tutaj. Wytłumacz mi dlaczego moje posty były usuwane, natomiast posta maybaca za drugim razem (po otrzymaniu wiadomości w stylu 'spierdalaj' na pw) zostawiłeś? Równi i równiejsi?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-2011, 11:24   #306
t-muss
Banned

Domyślnie

Usuwałem to pisał kolejne razy, co mam poradzić na Waszą ułomność, że jeden potrafi się dostosować, drugi - nie?
stare 21-04-2011, 11:27   #307
net_
Gość

Domyślnie

Ale punkcika nie dostał, hmm? Sytuacja taka sama u mnie i u niego, ale tylko ja dostałem +1 na konto?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-2011, 11:35   #308
t-muss
Banned

Domyślnie

Jeśli Cię to tak bardzo boli to zostanie też wypunktowany, choć takie podstawówkowe argumenty typu 'czemu ja dostałem karę, a on nie? ; (', 'jak ja dostałem, to on też!' są trochę na niższym poziomie, niż to Forum i akurat na Ciebie bardziej liczyłem tutaj, choć nie wiem co i komu chcesz udowodnić.
stare 21-04-2011, 11:57   #309
net_
Gość

Domyślnie

To chyba ty te argumenty interpretujesz na poziomie podstawowki. Jak on nie dostał, to ja tez nie. Bo cos takiego co pokazales, czyli brak dystansu do własnej osoby bylo na tyle żałosne, ze postanowiłem to wyśmiać. Nazwanie cie daltonista (słuszne zreszta) az tak cie uraziło, ze postanowiłeś usunąć ten post, a gdy napisałem to samo drugi raz, zagroziłeś mi punktem. No błagam, litości.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-2011, 14:22   #310
t-muss
Banned

Domyślnie

Nie, za drugim razem dodałeś ładny epitet, a na tym Forum chyba są jakieś granice, czyż nie? Za to widze, że Ty traktujesz to Forum jak drugi dom, a ta kara bardzo Cię zabolała.
stare 21-04-2011, 14:30   #311
net_
Gość

Domyślnie

Za to widze, że ty traktujesz to forum jak drugi dom, a nazwanie cie daltonistą za bardzo cię uraziło i nie możesz pozwolić sobie na tego ponizanie ciebie i niszczenie twojego dobrego imienia...
eot, dyskusja z toba nie ma najmniejszego sensu. pieprzysz glupoty, zamiast odniesc sie na serio do tego co napisalem. zalosne, nie pozdrawiam. jak tak bardzo cie to uszczesliwi, to moge miec ten punkt, ale i tak jestes dla mnie tym jebanym daltonista ;] ten post tez najlepiej usun ;*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-2011, 14:35   #312
t-muss
Banned

Domyślnie

Żałosne jest jedynie to, że w grupie z Ciebie straszny kozak, ale w sumie.. bawi mnie to Ty też płaczesz tylko o jedno, a punkt dostałby ktokolwiek by do napisał i do kogokolwiek. Jak bardzo tego pragniesz można zmienić z offtopicu na obrażanie użytkownika, bo kto jak kto, ale Ty regulamin znasz, Forum jeszcze lepiej, znasz klimat i czujesz granice, a w tym poście, za który Cię ukarałem było wyraźne cwaniactwo i chamstwo. Nie wiem co tu więcej do rozumowania.
stare 21-04-2011, 14:45   #313
net_
Gość

Domyślnie

w jakiej grupie?
dobra, koniec. ta rozmowa do niczego nie prowadzi i nie ma wiekszego sensu kontynuowanie jej, a nic tu nie wywalcze. moderuj sobie dalej, oczywiscie warnujac wszystkich, ktorzy cie obrazaja. a moze tylko tych mlodszych?
eot
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-2011, 18:01   #314
t-muss
Banned

Domyślnie

tak, warnuje tylko młodych gimberków z gdańska.
stare 21-04-2011, 18:04   #315
net_
Gość

Domyślnie

tak też myślałem.
z Gdańska.
eot
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-06-2011, 16:28   #316
net_
Gość

Domyślnie

Pomijając to, że naprawdę nie ma takiego klubu jak Bayern Monachium, to czym moj post sobie zasłużyl na ostrzeżenie? I czym sie różni od zwrócenia uwagi np co do błędów ortograficznych? oczywiście nie oczekuje odjęcia warna, chciałbym tylko przeczytać błyskotliwą odpowiedź znawcy wszystkiego, assa.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-06-2011, 17:20   #317
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

"Kartka żółta za całokształt ostatnich postów."
stare 10-06-2011, 23:46   #318
Mateusz2707
Banned

Domyślnie

Zdejmijcie mi proszę bana za multikonto na koncie Chelseafan12
Mateusz2707 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-07-2011, 23:11   #319
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Emjotek naprawdę przemyślał sprawę, wydaje mi się, że od czasu bana zmienił się na lepsze, dajcie mu szansę!
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-07-2011, 13:25   #320
Maciek.
Banned

Domyślnie

Prosiłbym o usunięcie warna otrzymanego od Seanna, za nabijanie postów. Już nie będe tego robił
Maciek. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania