FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 10-03-2011, 22:36   #281
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Woodza Zobacz post
cała sytuacja znowu potwierdza że użytkownicy z dłuższym stażem na forum mają większe przywileje, co jest najprościej mówiąc chore.
Nie wiem czy jesteś na bieżąco z wydarzeniami na forum, ale ten argument jest akurat bardzo nietrafiony Dość spora liczba użytkowników z dłuższym stażem wyleciała na przełomie 2010 i 2011 roku, gdyby mieli przywileje, to można by było ich oszczędzić, a tak się nie stało.

My i tak jesteśmy pobłażliwi, często zwraca się uwagę w formie słownej etc. bądź daje żółty kartonik, ale w nieskończoność tego robić nie można.

Cytat:
Oprócz tego użytkownik mati7 zobowiązuje się do karnego przestrzegania regulaminu tego forum, większego szacunku do innych użytkowników oraz analizowania swoich wypowiedzi zanim opublikuje je na forum. Ponadto użytkownik mati7 żałuje dokonanego czynu i szczerze przeprasza użytkownika tmx. oraz innych których poczuli się urażeni.
Mądry Polak po szkodzie, trzeba było o tym pomyśleć wcześniej. Ban dożywotni to ban dożywotni, nie ma odwrotu. Widać że mati dość kiepsko czuł klimat tego forum, za mało znał użytkowników i niepotrzebnie wdawał się w dyskusje. Jak ktoś miał jakieś 'ale', należało to zignorować, a nie wkręcać śrubkę jeszcze głębiej.

A teraz proszę, zakończmy tę dyskusję, bo i tak nic ona nie zmieni.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2011, 22:37   #282
cleavage
naughty moderatorista.

Wyślij wiadomość na gg do cleavage
Domyślnie

Przypominam, że w temacie mogą pisać modzi i osoba, która odwołuje się od swojego punkta. Jak pozostali szeryfowie też mają dobry dzień, to bez kar jeszcze będzie ; )
stare 10-03-2011, 22:44   #283
Vodzu.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Vodzu.
Domyślnie

Ah dobrze przepraszam że w ogóle korzystam z tego forum

Gdy brak argumentów w ruch idzie riposta
stare 11-03-2011, 11:51   #284
322
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał cleavage Zobacz post
Przypominam, że w temacie mogą pisać modzi i osoba, która odwołuje się od swojego punkta. Jak pozostali szeryfowie też mają dobry dzień, to bez kar jeszcze będzie ; )
Przepraszam, ale sprawa dotyczy też poniekąd mnie, bo Woodza przedstawia mnie w negatywnym świetle, więc chyba z tego co pamiętam to chyba mam prawo wypowiedzieć się w tym temacie.

Absolutnie nie prowokowalem uzytkownika mati7. Zanim ktoś uwierzy w jakieś głoszone przez niego bzdurne hasła to proponuję prześledzić jego ostatnie posty.

Na bana zasługiwał. Nie dość że wkvriwał wszystkich straszliwie swoją ułomnością, toteż łamał bardzo często regulamin. To nie my prowokowaliśmy a własnie ON prowokował do różnych zachowań i niekiedy do łamania regulaminu użytkowników z większym stażem.

Cytat:
Ah dobrze przepraszam że w ogóle korzystam z tego forum

Gdy brak argumentów w ruch idzie riposta
Przypominam że zanim rejestrujesz się na forum musisz zaakceptować coś takiego jak ''regulamin'' więc nie płacz.

Cytat:
cała sytuacja znowu potwierdza że użytkownicy z dłuższym stażem na forum mają większe przywileje, co jest najprościej mówiąc chore.
Gratuluję. Odkryłeś sens świata. Zapomniałeś dorzucić jeszcze jakiś argument o liczniku postów.

Dalszą dyskusję proponuję w tej chwili przenieść do innego tematu, choć jest ona bezcelowa.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2011, 14:16   #285
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
Wydaje mi się z całym szacunkiem że wyolbrzymiacie, po pierwsze każdy zasługuje na drugą szansę, po drugie jeżeli wam szanowna elito tak bardzo to przeszkadza, to mogę zagwarantować że użytkownik mati7 nie będzie korzystał z działu Luzik.
Idąc Twoim tokiem myślenia - każdy zbanowany użytkownik zasługuje na drugą szansę. I taką właśnie szansę coniektórzy dostają, gdy swoje odpukali będąc zbanowanym, ale Ty zbyt krótko jesteś na tym forum, aby mieć tego świadomość. Poza tym gdybym miał podchodzić do każdego usera w taki sposób, że przecież on zasługuje na drugą szansę to połowę regulaminu moglibyśmy wywalić do kosza a dodatkowo moja praca mijałaby się tutaj z celem.

A jeśli chodzi o Twoją gwarancję to obchodzi mnie ona tyle, co zeszłoroczny śnieg. Chcesz zostać adwokatem to może zacznij uczyć się w tym kierunku, hm ?

Jeśli masz jeszcze coś do dodania w tej sprawie to proszę, aby były to naprawdę jakieś sensowne argumenty, bo póki co poruszasz temat, który był tutaj wałkowany naście razy, jeśli chodzi o drugą szansę dla zbanowanych.
stare 09-04-2011, 15:01   #286
no one
Senior

Domyślnie

''Grzesiu, oczywiscie odwoluje sie od tej decyzji. Moj post i odswiezenie tematu byl swoistym zartem ktorych - nie zaprzeczysz - jest wiele na naszym forum. Inni modzi widzieli już to przed Tobą i oczywiście nie decydowali się na żadne ostrzeżenia. Post miał być odpowiedzią - żartem na tego: http://forum.fifaserwis.com/showpost...3&postcount=25

Oczywiscie rozumiem że możesz mi za to wlepić ostrzeżenie, ale od czasu mojego odbanowania, nie rozrabiałem - ba, starałem się dbać o porządek forum.
Mam nadzieję jednak że przyznasz się do błędu (chociaż lepszym określeniem może by było - nieporozumienie) i liczę na cofnięcie punkcików.
W zasadzie to nawet przez myśl mi nie przeszło że jakiś kumpel może mi za to wlepić punkta. O ile znał oczywiście sytuacje.

tmx"

podpisuje sie pod w/w slowami, przynajmniej do pierwszej czesci .
jezeli nasza prosba nie zostanie pozytywnie rozpatrzona, to zadamy ostrzezenia dla grzecha - w koncu, on tez odswiezyl stary temat!

Ostatnio edytowane przez no one ; 09-04-2011 o 15:11
no one jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-04-2011, 15:05   #287
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

ja też się odwołuję od swojego punktu - przecież nie odświeżałem tematu, tylko tmx go odświeżył! a w ogóle to to był jego żart, jak sam napisał. jako rzecznik praw świeżaka interweniuję w sprawie bana tmxa!

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-04-2011, 15:05   #288
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Oddajcie nam tmx'a!
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 09-04-2011, 15:11   #289
Grzechu
Barcelomaniak

Domyślnie

Oczywiście, że nie zaprzeczę, jeśli chodzi o żarty na naszym forum, ale skoro sam masz taką świadomość, że możesz pożartować w innych tematach to żartuj w takich, w których toczą się dyskusję na bieżąco, a nie w takich, które nie były odwiedzane 7 lat.

Cieszę się jednak z tego, że jesteś wyrozumiały w moją stronę i rozumiesz moją decyzję. Właśnie narozrabiałeś w tamtym temacie i nici z Twojego dbania o porządek :(

Niestety cofnięcia decyzji nie będzie, więc tutaj z pewnością będziesz rozczarowany. Jest wiele tematów, w których możesz pożartować, a na które my przymykamy oko, więc trzeba było tam sobie żartować.

Cytat:
Napisał Seeba Zobacz post
Oddajcie nam tmx'a!
Wyjdź stąd, proszę Cię.
stare 09-04-2011, 15:14   #290
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Domyślnie

Grzesiu ma dzisiaj zły humor

a co z moim odwołaniem?

stare 09-04-2011, 15:18   #291
no one
Senior

Domyślnie

''w takim razie apeluje, aby od teraz na forum za kazde slowo ''kvrwa'' było ostrzeżenie, w koncu tez jest scisle zgodne z regulaminem - tak aby wam sie zylo na forum teraz lepiej!
Nie spodziewalem sie czegos takiego po tobie - chociaz mam nadzieje ze ochloniesz bo widze ze jakiegos wkurwa masz. Mam tez nadzieje ze inni modzi cie ogarna
zegnam.

tmx"
stare 09-04-2011, 15:20   #292
Grzechu
Barcelomaniak

Domyślnie

Cytat:
Napisał bujarek Zobacz post
Grzesiu ma dzisiaj zły humor

a co z moim odwołaniem?
Grzesiu humor ma dziś dobry, ale Wy próbujecie mu go popsuć :(

Odnośnie Twojego odwołania to niestety Ciebie też muszę zmartwić i rozczarować, ponieważ razem z pozostałymi przyczyniłeś się do odświeżenia tematu, więc przykro mi bardzo

@tmx - znam temat. Wiem, że dla Ciebie opuszczenie tego forum po raz kolejny jest bolesne, no ale trudno Proponuję, abyś Ty ogarnął swojego wkurwa, bo wygląda, jakby Ci zależało na tym forum Ale pewnie się mylę
stare 09-04-2011, 15:28   #293
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Domyślnie

jak niby "przyczyniłem się" do odświeżenia tematu? przecież on już był odświeżony w chwili, gdy pisałem

stare 09-04-2011, 15:56   #294
seann

Domyślnie

to wolisz mieć dołożony jeszcze jeden punkt, i żeby kara była za nabijanie? nie ma problemu. :)
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-04-2011, 21:52   #295
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Domyślnie

przekonałeś mnie

(ale to nie było nabijanie! )

stare 10-04-2011, 21:01   #296
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Uwielbiam te odwołania

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 10-04-2011 o 21:08
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 15:35   #297
krzys12345
Zorientowany

Domyślnie

a to jak ja chce skasowac sobie te punkty to co musze napisac
krzys12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 19:46   #298
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Domyślnie

musisz wymyślić kawał o bułce

stare 20-04-2011, 17:37   #299
net_
Gość

Domyślnie

ahhaahahhaahha, shabi.
nie wiem co ten typ robi na stanowisku super moda. ok, zrozumialbym gdyby seann czy inny ass/grzechu wyjebywaliby posty, które nie są im na rękę (ofkors w formie żartu). ale jakiś frajer będzie usuwał post, w który (słusznie zresztą) zauważam, że kolorów nie odroznia? no bez zartow. jeszcze mi grozi, ze nastepnym razem dostane punkta, ja pierdole. strażnik teksasu.

usuń tego posta też, w końcu sytuacja taka sama. nie jest ci on na rękę ;]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20-04-2011, 21:20   #300
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

usunąłem posty i napisałem Ci, że nie chciałem dawać CI punkta, a nie powiesz mi chyba, że post 'dawaj cwaniaku, tego też usun, bla bla..' (bo za niego dostałeś punkta) był zgodny z tematem. otóż nie, jak masa poprzednich, które usunąłem z resztą w tagach są określenia na takich jak Ty, więc więcej nie dodaję.
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania