FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 07-02-2016, 18:23   #1761
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Ponad 3 godziny trwało finałowe spotkanie pucharu Polski pomiędzy Zaksą i Skrą. Mega spotkanie. Już dawno nie było takich emocji, a zwłaszcza że podczas mistrzostw piłkarzy ręcznych odzwyczaiłem się od siatki całkowicie.

Brawo dla Skry. Pokazali charakter. Wlazły i para przyjmujących koncertowo, a zwłaszcza Marechal, który był cichym bohaterem całego turnieju. Szkoda, że nie dostał żadnego wyróżnienia.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-02-2016, 19:54   #1762
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Jedyna słuszna Liga Mistrzów to ta transmitowana w Polsacie Sport, tak więc kilka słów ode mnie.

Wczoraj byłem na meczu Lotosu z Zenitem. Wynik to raczej formalność, ale cieszy postawa i walka do samego końca, która przyniosła tego jednego seta. Leon to siatkarz z innej planety. Tylko raz zatrzymany przez 4 sety. Niemal wszystkie sytuacyjne piłki bite nad blokiem w pole. Jeśli w telewizji coś wygląda imponująco to na żywo wygląda to jeszcze 5 razy lepiej.

Martwi mnie dyspozycja zawodników Skry. Dla drużyn grających w LM termin Pucharu Polski nie był wymarzony. W Bełchatowie widać to najbardziej. Ledwo dociągnięty mecz w Rzeszowie a potem demolka w Gdańsku i problemy przed LM zaczęły narastać. Do zmęczenia doszły jakieś przeziębienia i zatrucia, a dzisiaj w meczu z Ziraatem kontuzji doznał Wlazły(nie znam dokładnej sytuacji, oglądałem od 3 seta). Cudem wygrane spotkanie 3:1. Gdyby nie środkowi to mogło być niewesoło. Najbardziej rozczarował mnie Gromadowski. Nigdy nie był siatkarską tuzą, ale na opinię solidnego zawodnika zasługiwał. Dlatego myślałem, że jako zmiennik Wlazłego może się sprawdzić na przestrzeni sezonu. Dzisiaj zamiast pomóc drużynie w obliczu kontuzji Mariusza to wymyślił sobie obijanie band reklamowych. Trochę śmiech jak atakujący nie może skończyć czwartej piłki w secie a w jego miejsce wchodzi przyjmujący, który ledwo stoi na nogach(Marechal).
W rewanżu będzie konkretne piekło w Turcji.

Dzisiaj do małej sensacji można zaliczyć pogrom Modeny. Halkbank przejechał się po Włochach jak Lotos po Skrze w sobotę. W secie Ankara na 75% skuteczności ataku! Konsekwentna gra i ustawienie sobie rywala zagrywką. Le Roux, Kooy i Sokolov nieźle sobie postrzelali na zagrywce.

Ostatnio edytowane przez Gerrard ; 17-02-2016 o 19:58
stare 28-02-2016, 16:25   #1763
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

To jest kuurwa dramat Wszyscy chyba tak się obsrali Zaksy, że nikt nie chce zająć tego drugiego miejsca. Dopiero dzisiaj Lotos się ogarnął(przypomnijmy, że ostatni mecz z JW koncertowo w dupala) i wykorzystał wczorajsze frajerstwo ekip z Rzeszowa i Bełchatowa. Lotos po średnim początku sezonu wrócił do zeszłorocznej formy i na ten moment są najbliżej finału. Całe szczęście dla nich, że Mika tak szybko wrócił do zdrowia i trzyma poziom. Troy też już włączył turbo skuteczność co pokazał dzisiaj grając seta bez pomyłki w ataku. Resovia chyba się nie wygrzebie ze swoich problemów. Mieć takie bogactwo, dwie szóstki a kopać się po czołach. Kowal stracił panowanie nad drużyną moim zdaniem. Chyba też przyjście Kurka zabiło jakby nie było parę najlepszych rozgrywających w lidze(mówię o parze a nie z osobna). Oglądałem wczorajszy mecz z Cuprum i każdy ślepo ładował piłki do Kurka. Co do Skry to problemy kadrowe uśmierciły ich już w walce o finał, a w lidze mistrzów to już w ogóle będzie wpjerdol jak przejdą Turasów(o ile to zrobią w rewanżu). Niestety brakuje w kadrze klasowego atakującego i jeszcze jednego przyjmującego - niestety Rodriguez nie równa się Winiarski i spadła jakość. Gromadowski to jest jakieś kuurwa nieporozumienie
stare 02-03-2016, 22:02   #1764
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

No i raczej zgodnie z planem Skra do przodu a Lotos bez szans w Rosji. A w sumie to co ja będę sam tutaj pisał. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Szkoda kurwa było na was cokolwiek wy głupie chuje wy.
stare 16-03-2016, 19:24   #1765
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Halo, halo. Mega informacja z Rosji. Skra po tie-breaku wygrywa z Zenitem. Jeśli drugi raz z rzędu wjedziemy z dwiema ekipami do final 4 to będzie wielka osiągnięcie. Tym bardziej, że wtedy na bank mamy finał a w nim nie będzie już Zenitu. No ale nie ma się co rozpędzać. Tak na dobrą sprawę nic nie wygraliśmy jeszcze. Za tydzień zrobić piekło w Łodzi i odprawić z kwitkiem obrońcę trofeum.
stare 16-03-2016, 22:01   #1766
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

Odprawimy, jestem dziwnie spokojny o komplet polskich drużyn w final four
stare 24-03-2016, 18:46   #1767
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Cytat:
Napisał Liam Zobacz post
Odprawimy, jestem dziwnie spokojny o komplet polskich drużyn w final four
To wy ***** Polacy

Niech no siądę tylko do komputera. To co kurva z wami zrobię to całe forum się będzie śmiało. Kurvy gnoje
stare 24-03-2016, 20:17   #1768
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Dzisiejszy wynik ani przez moment mnie nie dziwił, ale mimo to baaaardzo mocno boli. Nie tak miał rozpocząć się długi weekend.

"Wy uważacie że ja się przestraszę was? Waszych kuurwa Januszy na trybunach, jakichś trąbek i buczenia? Kurwy! Gnoje! [...] niedoczekanie wasze, wy skurwysyny!" - tyle na temat dzisiejszego rewanżu miał pewnie do powiedzenia Alekno. Przecież dzisiaj był taki piknik, że głowa mała. Dopiero w 3 secie obudziły się trybuny, gdy Zenit kończył wyrok. Byłem w Gdańsku na meczu z Zenitem i było to samo. Tyle, że tam to w sumie tylko część jednego sektora to był fanklub Lotosu. Reszta, tak samo jak ja, to ludzie z przypadku, którzy po prostu przyjechali zobaczyć Leona i Andersona w akacji. Ale nie o tym tu i teraz. W Łodzi widać, że zjechała cała potężna ekipa Skrzatów(komplet kibiców, w Gdańsku dla przykładu tylko centralne sektory zapełnione), gdzie gatunkiem dominującym są ryczące cipki na widok bogów Conte i Andersona. Instagramy i zdjęcia z zawodnikami to wy kuurwa kibice.

Te nasze Karakany na skrzydłach nie mogą się równać z takimi tuzami siatkówki. Wlazły tragedia, o ile dobrze pamiętam tylko 4/12 w ataku. Jak już widziałem tego popierdoleńca Gromadowskiego to chciałem wyłączyć ten telewizor na amen bo to po prostu było poddanie meczu. Conte długo wchodził w mecz i jedynym, który od początku podjął rękawicę był najskromniejszy Marechal. Tak jak wszyscy mówili - zagrywka i jeszcze raz zagrywka. To jest kuurwa dramat, że w takim klubie na libero grał 20 letni chłopak bez doświadczenia a na ławce siedział ligowy średniak.

dobra nie chce mi się pisać dalej bo nie mam do tego głowy, ale powiem krótko. F4 też nie ma co oglądać jeśli ktoś nie ogląda siatkówki bo jest pasjonatem. Resovia dostanie tak wyruchana w dupe jak nie została Skra wyruchana. Szkoda było cokolwiek..

edit: a co do gry Rosjan. dzisiaj wyszli mocno skoncentrowami, lepiej sobie radzili w zagrywce niż w 1 meczu i to w sumie na tyle. jeszcze do tego dołożyć odrobioną lekcję przez Butko apropo gry środkiem i stąd tak mizerny wynik dla gospodarzy.

Ostatnio edytowane przez Gerrard ; 24-03-2016 o 20:29
stare 24-03-2016, 21:32   #1769
Liam
El Crack Total

Domyślnie

Byłem dziś, i mogę tylko przeprosić za tych januszy :( Rzeczywiście, dziś mizeria na trybunach. Te wszystkie napalone nastolatki, dały głos dopiero gdy Wrona przechodził po meczu ze strefu wywiadów obok nich. Tak to stypa na trybunach. Skra dziś walecznie, ale nie miała argumentów do Zenitu. Z trybun wyglądało to tak, że Zenit świetnie grał w obronie, i bloku. I miał kubańczyka Leona, który napierdzielał aż miło. U nas trochę bez ognia, Wlazły wyraźnie pod formą, zmiana na Gromadowskiego to była już desperacja Słabo też rozegranie, które było wolne i przewidywalne. Zagrywka dziś to była woda na młyn dla Zenitu. Co by nie mówić, absolutnie zasłużona porażka, mimo walki.
stare 24-03-2016, 22:13   #1770
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Ale koniec końców i tak propsy dla Skry za ten sezon. Jeśli uda się wejść do finału plusligi to będzie to spory sukces patrząc na skład. Nie wiem tylko na ile starczy sił tej szóstce, która prócz środka przez cały sezon jest taka sama. Jeśli nie będzie wzmocnień to w następnym sezonie Zaksa i Resovia odjadą.
stare 24-03-2016, 22:27   #1771
Liam
El Crack Total

Domyślnie

To fakt, Skra w tym sezonie biorąc pod uwagę kontuzje i stan osobowy kadry to robi wynik ponad stan trochę
stare 04-04-2016, 21:18   #1772
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Pozdro dla frajerów z Rzesowa co dali sobie wyrwać seta ekipie z dołu tabeli Jeśli Skra tego nie wykorzysta to będą frajerami do kwadratu. Chociaż widać, że jest efekt nowej miotły jak w przypadku Wisły Kraków.

Ciekawie będzie też latem podczas okienka transferowego. Najciekawsze informacje z dzisiaj to możliwe zastąpienie Kurka Sokolovem i powrót Kubiaka do Polski. Sokolov to na pewno wartość dodana dla ligi, bo w formie bije na głowę niemal wszystkich atakujących świata. Oby tylko dalej odbudowywał formę, bo widać było w ostatnich meczach Ligi Mistrzów, że ma się dobrze i jest głodny gry. Co do Kubiaka to mówi się o Rzeszowie i Skrze, ale w sumie nie chciałbym aby była to Skra skoro wtedy prawdopodobnie będzie to zastępstwo w miejsce Conte, który o ile dobrze pamiętam nie przedłużył kontraktu na razie.
stare 06-04-2016, 20:46   #1773
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Skrze brakują już tylko 3 sety do finału.
stare 09-04-2016, 14:41   #1774
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

To jest dramat..................
stare 13-04-2016, 16:46   #1775
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał Resovia Rzeszów
WAŻNA INFORMACJA!
Drodzy kibice,
W czasie Final Four Ligi Mistrzów w Krakowie, odbywa się mecz pomiędzy Wisłą Kraków a Górnikiem Zabrze. Miejscowa policja kieruje prośbę do kibiców naszej drużyny aby ze względów bezpieczeństwa nie zakładali barw klubowych poza TAURON Areną. Prosimy wszystkich o poważne potraktowanie tej informacji.
Plus za czujność dla policjanta który na to wpadł XXD Dostać kosę za barwy Cracovii będąc siatkarskim Januszem ...

Ostatnio edytowane przez Koki' ; 13-04-2016 o 16:53
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2016, 17:38   #1776
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Miałem wrzucać. Czytałem po dłuższej drzemce i nie bardzo wiedziałem czy oni tak na serio.

Co do samego F4 to Resovia będzie rozgrzewką przed finałem dla Zenitu. Liczę na finał z Maceratą - na papierze dwie najmocniejsze paki.

Jeszcze wracając do zakończonej fazy zasadniczej Plusligi. Szkoda mi Skry bo na przestrzeni całego sezonu bardziej zasłużyli na finał, ale płakać nie mam zamiaru bo regulamin był znany. Oby ten jeden set nie pogrzebał całej drużyny w następnym sezonie. Ewentualny finał i może jakimś cudem pokonanie Zaksy postawiłoby ten zespół do pionu. Szkoda, że rewanż z Zenitem nie pyknął bo taka wygrana mogłaby ponieść drużynę do końća sezonu. A tak problemy będą się powiększać. Zresztą szkoda strzępić ryja. W tym klubie jest taki burdel. Prezes, który nie ma żadnego poparcia u kibiców, głównie przez transfery i swojego syna. W drużynie konflikty przez które poleciał Falasca(to swoją drogą dobra decyzja bo to ostatni trener na świecie, który potrafi rozwiązać coś bezkonfliktowo). Najgorzej, że ten najgłośniejszy jest pomiędzy Argentyńczykami a Wlazłym. Biorąc pod uwagę to i ostatnie niepowodzenia co raz mniej wierzę w zostanie Conte, a bez tego zawodnika zjazd w dół będzie jeszcze mocniejszy. Czasu się nie zatrzyma i wspominany Wlazły nie potrafi utrzymać takiej formy jak chociażby 2 sezony temu. Mając problem z ofensywnym przyjmującym i atakującym niczego nie da się wygrać.
Ciekawe czy Blain jest tylko tymczasowo w roli strażaka czy zostanie w klubie. Kontrakt tylko do końca sezonu, ale myślę, że gdyby był finał to byłaby szansa na przedłużenie. A tak zobaczymy - zostaje walka o brąz i nikt nie mówi że Skra musi go wygrać. Ale tego nie dopuszczam do myśli - brak LM całkowicie zniszczy ten klub. Wtedy Conte już na 100% odejdzie a w jego miejsce ciężko będzie znaleźć zastępstwo. Jeśli nie Conte to bardzo chciałbym Michała Kubiaka o którym mówi się w kontekście Skry i Resovii. Myślę też, że w przypadku braku kontraktu dla Blaina nowym trenerem zostanie Castellani, o którym mówiło się po zwolnieniu Falasci.

Ostatnio edytowane przez Gerrard ; 13-04-2016 o 17:41
stare 17-04-2016, 14:51   #1777
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Na Polsacie Sport mecz o brąz LM w którym mamy remis 1:1. Myślałem, że po tym co pokazała Macerata wczoraj to Asseco pojedzie z nimi jak z frajerami a tutaj ledwo wyszarpany drugi set. Co do Maceraty to są kompletnie wypompowani po tym półfinale z Turkami i aż się zdziwiłem wczoraj z jaką łatwością ogrywa ich Trentino. Ciekawy na pewno będzie finał. Trentino ze swoją solidną, skuteczną siatkówką może sprawić dużo problemów Rosjanom.
stare 17-04-2016, 16:27   #1778
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Asseco Resovia w tym sezonie to jest jakieś nieporozumienie. Jeśli Achrem, który po ciężkiej kontuzji jest najbardziej wyróżniającą się postacią drużyny to coś się popsuło w tej drużynie Macerata też nie lepsza bo Juantorena w pojedynkę ciągnął ten wózek, no ale to gracz światowego formatu i takie coś mogło przynieść rezultat w starciu z mizerną Resovią.
stare 17-04-2016, 18:12   #1779
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Szybko odpalać finał. Trentino leje już 2:0 Zenit.
stare 26-04-2016, 19:52   #1780
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Skra z brązowym medalem. Szkoda, że tak gładko, liczyłem na 4 mecz bo chciałem jutro jechać do Gdańska. Jechałbym dzisiaj ale o 16 miałem kolosa
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania