FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > ŚMIETNIK

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 31-07-2012, 22:03   #1
Popaczek
Nowicjusz

Domyślnie Pytanie o grafikę - do znawców

Witam serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem forum.
W najbliższym czasie zamierzam kupić Fifę 12, ale nie jestem pewien czy pójdzie na moim komputerze.
W związku z tym mam pytanie do osób znających temat: Czy FIFA pójdzie mi na tej karcie graficznej - AMD Radeon HD 6470 M?
Pozostałe parametry się zgadzają z wymaganiami. Jednak nigdy nie znałem się na kartach graficznych dlatego pytam, bo nie wiem czy w ogóle jest sens kupować grę.

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za zawracanie Wam gitary takimi pierdołami
Popaczek jest nieaktywny  
stare 01-08-2012, 17:13   #2
Markus_M
Gość

Domyślnie

Generalnie nikt Ci nie odpowie na to pytanie, czy to będzie działać czy też nie, nawet jak trafisz osobę która ma taką kartę, bo reszta podzespołów może być inna, a to robi różnicę. Mogę tylko polecić pobranie dema gry i wtedy będziesz miał najpewniejszą odpowiedź, jakiej nikt Ci tu po prostu nie udzieli. Ja jestem ogólnie wyznawcą takiej zasady, że laptop nie nadaje się do grania, a ta grafika z tego co wiem to tylko w lapkach montowana jest.
Poza tym nie ma tej grafiki na liście kart rekomendowanych, ale nie ma jej również na liście kart niekompatybilnych, więc różnie może być.

stare 01-08-2012, 17:28   #3
Popaczek
Nowicjusz

Domyślnie

Także uważam, że na laptopie nie gra się zbyt dobrze, ale innego komputera nie posiadam.. Cóż, zrobię tak jak mówisz - pobiorę demo. Dzięki za pomoc.
Popaczek jest nieaktywny  

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania