FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA Football 2004

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 02-11-2003, 17:21   #21
Deresik
Stały bywalec

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Deresik Wyślij wiadomośc poprzez AIM do Deresik
Domyślnie Re: FIFA 2004 - moim zdaniem

"w pes jest nawewt taka mozliwosc ze stojac 5 m od bramki mozesz ja przestrzelic"

He he, w pewnym meczu, pod koniec:
Straszne zamieszanie, rzut rozny, obroncy wybijaja na wolne pole, dobiegam, dosrodkowuje, na polu karnym straszny tlok, pilka pare razy sie poodbijala... i podbijajac sie na wysokosci pasa trafia do mojego zawodnika (tzn podbieglem nim na pozycje, okolo 1 m od bramki!!) i niestety z tego calego zamiesznia, troszke za dlugo trzymalem "strzal", pilka odbila sie od poprzeczki i pooooszybowalaaaa...

he he, myslalem ,ze mi szczeka opadnie, bo mecz byl bardzo zaciety i nadal byl wynik 0:0
Deresik jest nieaktywny  
stare 02-11-2003, 17:24   #22
Dreed
PES'owiec

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Dreed Wyślij wiadomość na gg do Dreed
Domyślnie Re: Re: FIFA 2004 - moim zdaniem

Cytat:
Deresik wrote:

"w pes jest nawewt taka mozliwosc ze stojac 5 m od bramki mozesz ja przestrzelic"

He he, w pewnym meczu, pod koniec:
Straszne zamieszanie, rzut rozny, obroncy wybijaja na wolne pole, dobiegam, dosrodkowuje, na polu karnym straszny tlok, pilka pare razy sie poodbijala... i podbijajac sie na wysokosci pasa trafia do mojego zawodnika (tzn podbieglem nim na pozycje, okolo 1 m od bramki!!) i niestety z tego calego zamiesznia, troszke za dlugo trzymalem "strzal", pilka odbila sie od poprzeczki i pooooszybowalaaaa...

he he, myslalem ,ze mi szczeka opadnie, bo mecz byl bardzo zaciety i nadal byl wynik 0:0
to fajnie ta pilka musiala leciec z 1 m tak zesie odpbila od poprzeczki i poszybowala to musial leciec lukiem w przeciwnyjm kierunku chyba ze byles obronca bo jak stoisz przodem 1 m od bramki to mowie fajnie musiala leciec lukiem nie wiadomo jakim i jak to kopnal zawodnik ale to kolejny przyklad biedoty fifki
Dreed jest nieaktywny  
stare 02-11-2003, 17:25   #23
azsczestochowa
!Pamapol AZS Częstochowa!

NO tak. Czy wy( am to gdzieś ,że używam tego określrnia) możecie sobie zrobić własną stronke z forum i tam wychwalać to gówno. Nie rozumiecie ,że są ludzie którym FIFA bardziej odpowiada.Cały czas pierdolicie o tym Pesie ale np. mnie on sie wcale nie podoba. I nie jestem jedyny. Jaki ś burak napisał ,że po co ten Carrer Mode jak do dupy grywalność. KOLEŚ <LECZ SIĘ>. To po co TA GRYWALNOŚĆ JAK GRAMY O FIKCYJNE, BEZPŁCIOWE PUCHARY KÓRYCH ROZGRYWKA JEST NUDNA JAK SKURWYSYN. Nie wszyscy patrzą na gameplay (który w Fifie jest dobry)bo oprócz tego grafika, sdadiony, drużyny ,piłkarze, doping, i sam ten sztuczny Master League są do BANI!!!!!!!!!!!!!!!!! A nie każdy ma ochotę na grę wielosobową hehe. Mi bardziej odpowiada Fifka i chciałbym zobaczyc jakiegos ziomka który po 2 miesiącach napierdala na World Classie 10-0. Tak nie jest ,a ja potrafię gości kiwnąć i wyjść na sam na sam.Są o wiele lepsze wolne ik jak dla mnie rożne.To są rzeczy które w gameplayu FIFY są lepsze od PESA. Całokształ grywalności Pesa może i jest troszkę lepszy ale nie aż tak ,żeby mnie przekonał do PESA 3. FIFA Rulezzzz i niech Pesowcy nie powtarzaja swoich plusów PESA bo to staje się nudne!

www.manutd.pl
azsczestochowa jest nieaktywny  
stare 02-11-2003, 17:30   #24
Cobra 18
Gość

Drodzy redaktorzy i Administratorze To jest centrum fify a nie ***** PES 3 !!!! wiec bardzo bym prosił aby powstał odzielny wątek dla fanów PES i nie zaśmiecali całego forum bo to sie k*@#a robi po prostu denerwujące <zdenerwowany>

stare 02-11-2003, 17:32   #25
Tom_my
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Tom_my

popieram
stare 02-11-2003, 17:33   #26
Dreed
PES'owiec

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Dreed Wyślij wiadomość na gg do Dreed

ja nie mam nic do ludzi ktorym sie nie podba pes i w niego nie graja, kto w co gra to jego sprawa a temat jest o czyms innym wiec cihco siedz a to z tymi 2 miechami to przesadziles fifke 2k3 mialem oracowana w miecha i myklame jak na amatorze !!!
Dreed jest nieaktywny  
stare 02-11-2003, 17:35   #27
lolek
Super lolek

A pisze to bo na tym forum jest dzial PES i czemu mam nie pisac w dzialach o Fifie skoro wy tam zakladacie tematy o PES i piszecie glupoty?
Edit: odpisalem na 2 rozne posty z roznych topicow stad edit

[Edytowane przez lolek 11-02-2003 o 05:38 PM GMT]
lolek jest nieaktywny  
stare 02-11-2003, 17:48   #28
carlos 3
Gość

po to jest forum zeby rozwazac ktora gra jest lepsza

stare 02-11-2003, 17:56   #29
Tom_my
Weteran

strona to fifaserwis. forum to Forum Fify. od razu widać że to forum dla fanów fify (choć nie tylko) a niektórzy nam bedą wypominać jaka to fifa jest głupia, jak można w nia grać itd. to nie jest w porządku
stare 02-11-2003, 18:01   #30
lolek
Super lolek

... a na tym forum jest dzial ISS, WE & PES W innych dzialach tez sa topici o PES wiec to by bylo nudne gdyby tylko fani fify mogli sie wypowiadac o PES
lolek jest nieaktywny  
stare 02-11-2003, 18:06   #31
Tom_my
Weteran

jasne, wypowiedzi w stylu nie podoba mi sie fifa ,ok, nam np.pes. ale to nieznaczy żeby nam inni nażucali gust, szczegolnie że to serwis fify a niektórzy dosłownie zakazują grać w fife
stare 02-11-2003, 18:11   #32
lolek
Super lolek

Nikt Ci niczego nie narzuca ani nie zakazuje kazdy ma prawo do wlasnej opinii.
lolek jest nieaktywny  
stare 02-11-2003, 18:14   #33
Tom_my
Weteran

ale to troche nie wypada na serwisie fify, wyzywać fife i graczy
stare 02-11-2003, 18:16   #34
lolek
Super lolek

Ja tam nikogo nie wyzywam a Fife to jedynie od arcadowek
lolek jest nieaktywny  
stare 02-11-2003, 18:32   #35
Tom_my
Weteran

nie mówię że ty wyzywasz, mnie sie naprzykład pes nie podoba ale nie jest to słaba gra
stare 02-11-2003, 18:49   #36
tomasello
Nowy użytkownik

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do tomasello

stare 02-11-2003, 19:06   #37
azsczestochowa
!Pamapol AZS Częstochowa!

Nudne ,nie nudne ale to nasze Forum i po co wy to komentujecie. My rozamwiamy sobie o fifce nie krytykując Pesa(poza nielicznymi baranami) ale wy wkółko cośtam gadacie i zaczynacie kłótnie. Grajcie sobie w Pes ale my wolimy FIFE. A macromatic jest do wyrzucenia ale niebędę robił na ten tematt ankiet bo on(macromatic) mógłby się załamc. Jak koleś który jest kimś tak na CF może tak krytykować Fife i popierać te głupie tematy typu Fifa do bani itp. Pes mie jest dla nas tak wielkie jak dla was. Dla nas to FIFA rządzi i to nie dlatego ,że nie graliśmy w PESA(ja grałem we wszystko na PS2 ,ale czy to takie trudne ,że jestem jedny z wielu który woli fifę? ***** ludzie!!!!!1 )tylko poprostu Fifa przypadła nam do gustu i koniec. A FORUM nie jest po to żeby zaczynać kłótnie a my fani Fify Przestanńmy zwracać uwagę na tych pedałow, którzy by wychwaliś swoiego PESA zjeżdzają ostro Fife w zasadzie bez powodu!

www.manutd.pl
azsczestochowa jest nieaktywny  
stare 02-11-2003, 19:22   #38
lolek
Super lolek

LOL
Barany? Nie wiedzialem ze jestes baranem przeciez to ty zalozyles topic FIFA vs PES 3. Macromatic do wyrzucenia? Chyba to ty jestes pierwszy w kolejce . Ja Cie wczesniej nie wyzywalem ale powoli nerwy mi puszczaja.
lolek jest nieaktywny  
stare 02-11-2003, 20:38   #39
Tom_my
Weteran

a wy sie dalej bedziecie napierdalać. my wolimy fife, wy pesa
stare 03-11-2003, 08:57   #40
carlos 3
Gość

heh
jak bys obcowal z konsolka wczesniej to bys co innego mowil alle ze od zawsze PC to fifa ,wiec grajcie dalej w swoje ulubione gry

graczom PES zycze wspanialych meczow i pieknych bramek , a fifowcom inteligentniejszej nastepnej fify moze jak by to robili ludzie z europy by bylo moze ale to moze lepiej

Zamknięty Temat

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania