FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 72 głosów, 4.92 średnia. Wygląd
stare 11-11-2005, 22:19   #361
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Do stolicy Katalonii napłynęła dziś niecodzienna propozycja z Arabii Saudyjskiej. Włodarze Al Ittihad zaproponowali FC Barcelonie za wypożyczenie swego najlepszego snajpera 5 milionów euro. Oferta Katarczyków nie była by dziwna gdyby nie czas na jaki ewentualnie miałby być wypożyczony Kameruńczyk. Najlepszy piłkarz Afryki występowałby w barwach Al Ittihad… 1 tydzień!.

Propozycja wydaje się być śmieszna jednak włodarze Mistrza Hiszpanii bardzo poważnie potraktowali szejka rodem z Arabii i nie wykluczone, że jego oferta zostanie przyjęta.

Według Włochów podobną propozycję otrzymał pomocnik Milanu, Brazylijczyk Kaka.

Oferta Saudyjczyków jest bardzo kusząca dla klubu, ale gdyby Eto’o zgodził się na tygodniową grę w Al Ittihad to musiałby opuścić dwa ligowe mecze. ‘Czarna Perła’ nie wystąpiłaby z meczu przeciwko Sevilli oraz Cadiz.

A co Wy na to ? Moim zdaniem niezła beka
News ten jest z wczorajszego dnia, ale dzisiaj Txiki zaprzeczył jakiemukolwiek wypożyczeniu. Ale tak czy siak, niezla beka z tego. Gdyby to był koniec sezonu, i Barca miała wystarczająco bezpieczną 1 pozycje, to ja jak najbardziej bym na to poszedł, 5 mln bylo by w przód Ale to dopiero początek, wiec grajmy panowie.
stare 12-11-2005, 09:06   #362
El Siete
Weteran

Domyślnie

5 mln za tydzien gry hehe w głowach im sie pomieszalo
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2005, 11:32   #363
Grzechu
Barcelomaniak

Domyślnie

Cytat:
Napisał Raul777
5 mln za tydzien gry hehe w głowach im sie pomieszalo
Możliwe, ale warto powiedzieć, ze było by to opłacalne, ponieważ jest to wartość naszego piłkarza, Maxiego Lopeza, którego właśnie za taką cene pozyskaliśmy. Opłacalne jest, ale niestety nie teraz.. Niech się zgłoszą pod koniec sezonu
@Swayzi: A może oni wypożyczyli by Eto'o, a poźniej on juz by do nas nie wrócił.. bo okupu by rządali

EDIT: Zapraszam do głosowania w nowej ankiecie

Ostatnio edytowane przez Grzechu ; 12-11-2005 o 11:37
Grzechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2005, 11:35   #364
Swayzi
Cules is precioso

Domyślnie

bardzo dobry pomysł .Sevilla i Cadiz ,mamy przecież Larssona ,Maxiego ,Messiego .5mln przez Tydzień ,w tej Arabii naprawde bogate szejki chodzą .Heh ale co im tak na tym tygodniu zależy ...
stare 12-11-2005, 12:36   #365
Podymczak
Ojciec Mateusz

Domyślnie

Jeszcze Ezquerro, Swayzi
Fajna ta nowa ankieta XD

Podymczak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2005, 14:12   #366
Fred the Red
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Fred the Red
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzechu
Możliwe, ale warto powiedzieć, ze było by to opłacalne, ponieważ jest to wartość naszego piłkarza, Maxiego Lopeza, którego właśnie za taką cene pozyskaliśmy. Opłacalne jest, ale niestety nie teraz.. Niech się zgłoszą pod koniec sezonu
@Swayzi: A może oni wypożyczyli by Eto'o, a poźniej on juz by do nas nie wrócił.. bo okupu by rządali

EDIT: Zapraszam do głosowania w nowej ankiecie
A pytałeś się o zdanie? Tak na serio to właśnie mialem Cie prosic byc zmienil ankiete. A z tym Eto'o to wielu piłkarzom już proponowano i ktos sie nawet zgodzil ale juz nie pamietam kto. tyle ze reputacja zawodnika spada bo widac ze idzie na kase.
stare 25-11-2005, 14:13   #367
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

"Zła wiadomość dla kibiców Wisły Kraków: wygląda na to, że z klubem powoli żegna się jeden z najlepszych piłkarzy Mauro Cantoro - donosi dziennik "Nowy Dzień".

Najpoważniejsze oferty otrzymał z Turcji i Rosji, a wysłannicy klubów z tych krajów będą go bacznie obserwować podczas meczu z Legią."

wp.pl

jednym słowem lipa : /
stare 25-11-2005, 14:15   #368
Boss
stary gnuj

Wyślij wiadomość na gg do Boss
Domyślnie

Co do Mauro, to było wiadomo że odejdzie. Kończy mu się kontrakt a warunki nowego są nie do zaakceptowania.

Nawet spekulowano że ma do Legii przejść ale ostatnio w modne są takie spekulacje (Wichniarek, Oli).

Pozatym w Wiśle więcej nie osiągnie, myślę że powinien przejść do innego klubu, byle nie jakiegoś ogórkowatego.
Boss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2005, 16:47   #369
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

ale cantoro moim zdasniem moze sobie nie poradzic w innej lidze niz Polska, jakos on mi strasznie pasuje do naszej Polskiej Ekstraklasy
stare 28-11-2005, 11:42   #370
Grzechu
Barcelomaniak

Domyślnie

Prosiłbym, abyście w tym temacie od teraz rozmawiali także na temat spekulacji dotyczących piłkarzy, trenerów itd. Nazwa tematu uległa kosmetycznej zmianie.

Luxemburgo odchodzi ?

Gole Raula Bravo i Zidane'a w ostatnich trzech minutach uratowały Real Madryt od porażki w San Sebastian. Czy szczęśliwy remis przesądzi los Vanderleia Luxemburgo. Brazylijski trener zaczął galaktyczną przygodę na Realu Sociedad i na nim może ją skończyć – pisze Gazeta Wyborcza.

Real przegrywał już 0:2 i wydawało się, że szanse galaktycznych są minimalne, bo od 72. min grali bez Sergio Ramosa (czerwona kartka). Gdy Raul Bravo i Zidane strzelali, gole było już jednak dziesięciu na dziesięciu, w 81. min sędzia wyrzucił z boiska Gaizkę Garitano.

Remis nie jest wynikiem marzeń. Jeszcze przed meczem bramkarz Valencii Santiago Canizares stwierdził, że galaktyczny zespół się wyczerpał i że kto nie widział tego już w poprzednim sezonie, najwyraźniej widzieć tego nie chciał. Czy Canizares miał na myśli Florentino Pereza? Być może, bo choć prezes Realu wydał przed sezonem na wzmocnienia 90 mln euro, zmieniło się niewiele. - Każdy wie, że jest źle, ale nikt nie wie, jak to zmienić - dodał Canizares.

Jednym z tych, którzy nie wiedzą, jest trener Luxemburgo, który ostatecznie naraził się kibicom królewskich w meczu z Lyonem w Champions League (przy stanie 1:1 zastąpił Beckhama obrońcą Salgado, czym udowodnił, że nie zależy mu na zwycięstwie). Luxemburgo miał już wtedy stracić posadę, ale obronił go wiceprezes Emilio Butragueno, który mówił, że w San Sebastian Real się odrodzi. Ale Real się nie odrodził.

Hmm, moim zdaniem nic to nie da. Nadal pozostaje przy tym, że Realowi potrzebne są mądre, rozsądne i konkretne transfery, a nie wywalanie pieniędzy w błoto. No cóż, niech próbują w poszukiwaniu trenera, który będzie chciał wyciągnąć Real z kryzysu. Pewnie zatrudnią jakiegoś znanego trenera, np. Capello, który początkowo będzie triumfował a później znów kryzysik
Visca el Barca !!
stare 28-11-2005, 12:47   #371
Ljungberg
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ljungberg
Domyślnie

Nie wiem czy zmiana trenera cos tutaj da.Wdlug mnie to trzeba PEREZA wywalic
Przeciez te jego transfery bardziej nietrafione niz trafione :/
Bardziej liczy sie marketing niz osiagniecia sportowe
Ljungberg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-11-2005, 13:38   #372
Tom_my
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Tom_my
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzechu
Pewnie zatrudnią jakiegoś znanego trenera, np. Capello
i tak im sie to nie uda
Tom_my jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-11-2005, 15:17   #373
seann

Domyślnie

Oj ten Real, Real...

Gwiazdor Bayernu w Realu lub Chelsea
- Przyszłość Michaela Ballacka będzie wiązała się z Chelsea Londyn lub Realem Madryt - powiedział w wywiadzie dla "La Gazzetta dello Sport" wicedyrektor Bayernu Monachium Karl-Heinz Rummenigge – informuje „Gazeta Wyborcza”.
Dyrektor Bayernu powiedział także włoskiej gazecie, że konkretną ofertę - pensja w wysokości 4,6 mln rocznie (375 tys. euro miesięcznie) - przedstawił Ballackowi Real.

onet.pl

mam nadzieję, że Chelsea go nie kupi bo już jest dosyć dobrych pomocników (Lampard, Makelele, Essien, Wright-Phillips, Robben, Cole)
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-11-2005, 15:37   #374
Wojtkov_
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Wojtkov_
Domyślnie

No Ballack, to myśle byłby nie najgorszy zakup dla Realu... Bo w Chelsea to nie ma go gdzie upchać. Chociaz ja bym go widział w ManU, tam by sie przydał najbardziej chyba, czemu z niego zrezygnowali ?
stare 28-11-2005, 15:55   #375
Podymczak
Ojciec Mateusz

Domyślnie

No cóż, wg to Real potrzebuje nowego:
-składu
-prezesa
-trenera
Na pewno nie wystawią na sprzedaż wszystkich zawodników, lecz dwa ostatnie punkty są całkiem prawdopodobne.

Ballack miał sezon wcześniej być w Barcie, ale miał ważny kontrakt, teraz Barcelona ma dobry, wyrównany skład więc Ballack nie potrzebny. Ja nie widzę Ballacka na wyspach. Myślę, że spełniłby się we Włoszech.

Podymczak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-11-2005, 16:28   #376
Twardy
Maniak

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Twardy Wyślij wiadomość na gg do Twardy
Domyślnie

Cytat:
Napisał Podymczak
Ja nie widzę Ballacka na wyspach. Myślę, że spełniłby się we Włoszech.
W jednym z wywiadów Ballack powiedział, że nie zamierza grać we Włoszech, więc raczej się nie spełni we włoskiej lidze.
Twardy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-11-2005, 16:47   #377
Michal
... ojczysta ziemio

Domyślnie

Cytat:
Napastnik reprezentacji Holandii i Feyenoordu Rotterdam Dirk Kuijt przyznał, że Edgar Davids gorąco namawiał go do przejścia do klubu z White Hart Lane.

"Podczas ostatniego zgrupowania reprezntacji Holandii długo rozmawiałem z Edgarem" - przyznał Kuijt - "Zapewniał mnie, że Tottenham to wspaniały klub. Jeżeli taki zawodnik jak Davids mówi takie słowa, to nie można w nie nie wierzyć. Perspektywa gry w takiej drużynie bardzo mnie zaciekawiła."

Zawodnik doskonale wie, iż zespól z Premiership był żywo zaintereswoany jego sprowadzeniem już w trakcie letniego okna trasferowego - "Spurs naprawdę robili wszystko aby mnie sprowadzic już w lecie, ale wszytsko toczyło się `za pięć dwunasta` i Feyenoord nie mógł zgodzić się na moje przenosiny na wyspy"

"Pozostaje tylko czekać jak potoczą się dalsze losy mojego transferu do Tottenhamu" - dodał na zakończenie Kuijt.
Nieźle jakby trafił do Tottenhamu to wtedy Rasialdo by musiał palić ostro wrotki
stare 28-11-2005, 19:19   #378
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Cytat:
Roy Keane na liście wzmocnień Realu Madryt
Jak nieoficjalnie dowiedział się dziennik 'Marca', przygotowano listę zawierającą nazwiska dziesięciu piłkarzy, którzy mogliby zasilić drużynę. Znalazł się podobno na niej min. Roy Keane, który w zeszłym tygodniu opuścił Manchester United.

Z całym szacunkiem dla Keane'a ale nie sądze żeby pomógł Realowi i dla mnie ten transfer nie ma sensu.Lepiej by było żeby Keane trafił do Celticu bo to dobry klub i by napewno berdziej pomógł Celticowi niż Realowi który powinien odmładzać skład a nie postarzać.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-11-2005, 19:25   #379
Suchy
Banned

Domyślnie

Kolejny transfer bez sensu .. jak kupią Keana to sie załamie .. <_<

Ehh ..
Przystanek Woodstock: impreza kumulująca najbrudniejszych, śmierdzących skurwysynów jakich nosiła matka Ziemia. Owe psie pomioty twierdzą, iż przyjeżdżają tam posłuchać muzyki, jest to nieprawdą, gdyż tego co jest tam grane muzyką nazwać nie można. Śmierdziele przyjeżdżają tam w celu taplania się we własnych odchodach, picia >9000 piw i ruchania najebanych szmat. Często zdarza się, że te brudne kurwy zapylą te brudne szmaty, z takich zapyleń powstają dzieci z downem.
Źródło: Encyklopedia PWN
Suchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-11-2005, 19:33   #380
Boss
stary gnuj

Wyślij wiadomość na gg do Boss
Domyślnie

Ale mnie ten Real wkurvia. Myślą że receptą na suckses jest maniakalne kupowanie gwiazd :/.

Mam nadzieję że Keane nie przejdzie do nich....
Boss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania