FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > UEFA Champions League 2004/2005

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 22-03-2010, 10:07   #1
Miczki
Stały bywalec

Domyślnie Co zapamiętaliście z fabuły(sezon)?

Odnosząc się do tematu. Ja zapamiętałem wiele, szczególnie mój skład. Kupiłem za 15,9 mln. Van Nisterlooya do Juventusu, Zidana czy Campbella. Moja paczka piłkarzy była nie zła. Pamiętam, również te bonusy. Można było stworzyć grę podobną do Street,poprzez opcję, 7vs7, betonową murawę, niewidzialne ściany oraz brak sędziego. Jeszcze do dzisiaj trzymam powtórki bramek i sytuacji różnorodnych. Grafika strasznie się postarzała, widać ewidentne pixele. Talkradio mi się spodobał,szczególnie stary dziadek, ciągle gadający" Halo,Halo", a prowadzący odpowiedział od razu "Goodbye". Nie mogłem wytrzymać ze śmiechu. Podobał mi się system rzutów wolnych. Ile razy mi to tyłek uratowało,do dziś mam w pamięci 90.minutę i strzelenie bramki na 4:3 przez "kilerskiego" Del Piero. Szkoda, że już nie ma takich gier z fabułą.

PS.Proszę o stworzenie działu o Fifie Online 2,ponieważ tylko ta Fifa na PC nie ma tu rozdziału.
Miczki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2014, 16:09   #2
Andrew Golara
Banned

Domyślnie

pamientam z fabuly jak stowrzylem rasiaka i potem jebalem go w dupe wielkimi *****ami ,***** maczugami.
Andrew Golara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania