FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 12 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 13-10-2005, 19:56   #41
komal
Kawał weterana

Domyślnie

Cytat:
Napisał Super_Lux
Argumenty?
Proszę bardzo:
1.Napastników sądzi się z goli,a tych z tego co wiem Crouch jeszcze przez 4 miesiące w LFC nie strzelił.
to nie wina jego, tylko calego liverpoolu ktory gra przecietnie. nie strzela cisse, nie strzela pognolle, nie strzela i crouch. z reszta sam w wywiadach mowi, ze otrzymuje za malo podan.
Cytat:
2.Wczoraj nic Crouch takiego wielkiego nie zagrał.
mozna to wielorako argumentowac. nie zagral, bo: nie gral calego meczu, nie otrzymal dobrego [zadnego?] dosrodkowania w pole karne, polacy zazarcie sie bronili. jednak jesli chodzi o zbijanie pilki przed polem - wygrywal wszystkie pojedynki w powietrzu.
Cytat:
3.Tak samo było we wszystkicg meczach LFC jakie obejrzałem.
tzn, ze nie wiele ich bylo.
Cytat:
4.Defoe jest znacznie lepszy od Crocha..
porownujesz szybkiego defoe, ktory ledwo przekracza 170 cm wzrostu do roslego, mierzacego 198 cm i co za tym idzie znacznie wolniejszego croucha ? gratulacje.
Cytat:
Tyle że on jakiś geniusz który potrafi się obrócić,pociągnąć piłkę i strzelić to nie jest.
byla kiedys mala kompilacja o crouchu, jak ja znajde to wrzuce. opisywana przez ciebie akcja takze byla ukazana.
stare 14-10-2005, 11:13   #42
Swayzi
Cules is precioso

Domyślnie

Cytat:
porownujesz szybkiego defoe, ktory ledwo przekracza 170 cm wzrostu do roslego, mierzacego 198 cm i co za tym idzie znacznie wolniejszego croucha ? gratulacje.
no to co z tego ??Napastnik to napastnik ,on ma być słabszy bo jest wyższy i wolniejszy ??To niech idzie w kosza gra albo w siate .Crouch powinien wiązać buty Defoe 8-)
stare 14-10-2005, 11:38   #43
gaangsta
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do gaangsta
Domyślnie

Wg mnie musimy trafić na jakiegoś silnego rywala, np. Argentyne, żeby poczuć klimat turnieju. Dodatkowo koniecznie jakiegoś słabeusza - najlepiej w pierwszym meczu np. Angola. Oby tylko nikt z Azji. Damy rade. Cała Polska będzie trzymała kciuki za Biało - czerwonych!!!
stare 14-10-2005, 12:02   #44
komal
Kawał weterana

Domyślnie

Cytat:
Napisał Swayzi
no to co z tego ??Napastnik to napastnik ,on ma być słabszy bo jest wyższy i wolniejszy ??To niech idzie w kosza gra albo w siate .Crouch powinien wiązać buty Defoe 8-)
nie zgodze sie. to nie jest porownanie typowych napastnikow. obaj ci zawodnicy maja inne zadania w druzynie. idzie tez za tym skutecznosc. crouch glownie charaktryzuje sie gra na przed polu i zbjaniem pilek. defoe jest typowym, duzo biegajacym snajperem. tak wiec, myslac tokiem superluxa czym moza oceniac gre napastnika po strzelonych golach ? nie zupelnie. wystarczy porownac ustawienie spursow i poolu. l'pool gra 451 z wysunietym crouchem na szpicy, defoe w ataku przy boku keana/mido/rasiaka. wieksze wsparcie w linii ataku to zawsze wieksza szansa wpisania sie na liste strzelcow. oczywiscie do defoe nic nie mam, swiatowej klasy napastnik lecz jego porownanie do croucha nie jest rzecza trafiona. takie jest moje zdanie.
stare 15-10-2005, 05:40   #45
Super_Lux
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał komal
nie zgodze sie. to nie jest porownanie typowych napastnikow. obaj ci zawodnicy maja inne zadania w druzynie. idzie tez za tym skutecznosc. crouch glownie charaktryzuje sie gra na przed polu i zbjaniem pilek. defoe jest typowym, duzo biegajacym snajperem. tak wiec, myslac tokiem superluxa czym moza oceniac gre napastnika po strzelonych golach ? nie zupelnie. wystarczy porownac ustawienie spursow i poolu. l'pool gra 451 z wysunietym crouchem na szpicy, defoe w ataku przy boku keana/mido/rasiaka. wieksze wsparcie w linii ataku to zawsze wieksza szansa wpisania sie na liste strzelcow. oczywiscie do defoe nic nie mam, swiatowej klasy napastnik lecz jego porownanie do croucha nie jest rzecza trafiona. takie jest moje zdanie.
oczywiście że KLUBOWO nie należy ich porównywać, bo to zupełnie inne ustawienia.
Ale w reprezentacji Crouch,Defoe i każdy inny napastnik ma strzelać gole.
Crouch nie ma zbijać piłkek,bo Anglia gra 4-4-2...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-10-2005, 05:52   #46
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Cytat:
Napisał Super_Lux
oczywiście że KLUBOWO nie należy ich porównywać, bo to zupełnie inne ustawienia.
Ale w reprezentacji Crouch,Defoe i każdy inny napastnik ma strzelać gole.
Crouch nie ma zbijać piłkek,bo Anglia gra 4-4-2...
Racja...Crouch jest naprawdę słabym napastnikiem... Defoe jest zdecydowanie lepszy i to on powinien być zmiennikiem (albo nawet zastępcą) Owena...
stare 15-10-2005, 06:21   #47
lukaszlew77
Fanatyk

Domyślnie

Zgadzam się. Crouch jest tak samo drewniany jak Rasiak czy Koller, dla takich napstników nie powinno być miejsca w piłce nożnej.

@SuperLux - czy ty się zakochałeś w reprezentacji Anglii??? Według mnie są oni przeciętną drużyną, która co najwyżej wyjdzie z grupy na MŚ ale odpadnie w 1/8 (chyba, czy 1/16). Po za tym że zakochałeś się w Owenie, który może jest i dobry, ale są lepsi od niego (Adriano, Ronaldo, Ibrahimović, Shevchenko). Ja tam wierzę że Polacy wyjdą z grupy, mistrzostwo zdobędą Brazylijczycy(w finale z Włochami lub Holendrami) i chciałbym aby Niemcy zajęli ostatnie miejsce w grupie.

lukaszlew77 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-10-2005, 07:30   #48
Super_Lux
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał lukaszlew77
Zgadzam się. Crouch jest tak samo drewniany jak Rasiak czy Koller, dla takich napstników nie powinno być miejsca w piłce nożnej.

@SuperLux - czy ty się zakochałeś w reprezentacji Anglii??? Według mnie są oni przeciętną drużyną, która co najwyżej wyjdzie z grupy na MŚ ale odpadnie w 1/8 (chyba, czy 1/16). Po za tym że zakochałeś się w Owenie, który może jest i dobry, ale są lepsi od niego (Adriano, Ronaldo, Ibrahimović, Shevchenko). Ja tam wierzę że Polacy wyjdą z grupy, mistrzostwo zdobędą Brazylijczycy(w finale z Włochami lub Holendrami) i chciałbym aby Niemcy zajęli ostatnie miejsce w grupie.
eh...równie dobrze mogę powiedzieć żę Ty się zakochałeś w Wiśle Płock,
chociaż są lepsi - Wisła Kraków itp.

Ja nie kibicuje Owenowi i Anglii dlatego że są świetne(a są) ale dlatego że lubie ich styl.Rozumiesz?
Lubię również Brazylię ale jeśli jakaś drużyna np. Włochy zagrają świetnie w obronie i nie dadzą sobie nic strzelić to kontra Włochów i taki Cassano może ich pogrążyć
A Anglia prócz bramkarzy ma wszystko wyrównane,i obrone,i pomoc i atak.
Są zgrani,tylko nie wiem po jaką cholere im ten bekający ham(beckham).
Anglia z dobrym trenerem mogłaby osiągnąc naprawdę wiele.!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-10-2005, 07:42   #49
lukaszlew77
Fanatyk

Domyślnie

Cytat:
Napisał Super_Lux
eh...równie dobrze mogę powiedzieć żę Ty się zakochałeś w Wiśle Płock,
chociaż są lepsi - Wisła Kraków itp.

Ja nie kibicuje Owenowi i Anglii dlatego że są świetne(a są) ale dlatego że lubie ich styl.Rozumiesz?
Lubię również Brazylię ale jeśli jakaś drużyna np. Włochy zagrają świetnie w obronie i nie dadzą sobie nic strzelić to kontra Włochów i taki Cassano może ich pogrążyć
A Anglia prócz bramkarzy ma wszystko wyrównane,i obrone,i pomoc i atak.
Są zgrani,tylko nie wiem po jaką cholere im ten bekający ham(beckham).
Anglia z dobrym trenerem mogłaby osiągnąc naprawdę wiele.!
Wiem że są lepsi od Wisły Płock i myślę że mistrzostwa nigdy nie zdobędą, ale trochę mnie drażni to że tak ślepo ich uwielbiasz. Lepszą obronę od Anglików mają Włosi - Nesta, Cannavaro, Materrazi i Maldini (nie wiem czy jescze gra w kadrze) a jak ni on to kogoś napewno się znajdzie, pomoc i atak lepszą mają Brazylijczycy (Ronaldinho, Kaka, Emerson, Ze Roberto - Adriano, Ronaldo, Robinho). Zaraz mi wytkniesz pewnie że jestem tak zakochany w Wiśle Płock że nie widzę w niej słbych punktów. A jednak widzę. Obrona na ściągana na kilogramy z Serbii, lepsza już jest pomoc(Rachwał, MIerzejewski, Geworgian), ale przydałby się jakiś dobry napastnik dla Jelenia.

PS. ANiglicy nawet nie wiedzą gdzie leży Polska, spójrz temat "MIstrzem Polski jest Debreczyn

Ostatnio edytowane przez lukaszlew77 ; 15-10-2005 o 07:47
stare 15-10-2005, 07:48   #50
komal
Kawał weterana

Domyślnie

co do waszych opinii o crouchu, chyba kazdy polak ma juz pewnego rodzaju kompleks/system wysokiego napastnika. zakoncze modnym ostatnio na tym forum slowem: 'zalosne'.
stare 15-10-2005, 08:19   #51
seann

Domyślnie

Cytat:
Napisał lukaszlew77
Czyli rozumiem, że każdy wysoki napastnik jest zbędnym elementem drużyny?!
I proszę mi tu nie obrażać Kollera bo to znakomity napastnik świetnie grający głową i bez niego to BVB by się mogło...
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-10-2005, 08:21   #52
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Cytat:
Napisał komal
co do waszych opinii o crouchu, chyba kazdy polak ma juz pewnego rodzaju kompleks/system wysokiego napastnika. zakoncze modnym ostatnio na tym forum slowem: 'zalosne'.
Nie powiesz mi, że Crouch zgrywający piłki i grający głową jest lepszym rozwiązaniem niż szybki, zwinny i bramkostrzelny Defoe... A poza tym nie jestem z tych co mają kompleks wysokich zawodników... Np. Kollera bardzo lubię i cenię...i uważam, że jest lepszy od Barosa...
stare 15-10-2005, 08:28   #53
Mariusz Maniek
Hmmmmm

Wyślij wiadomość na gg do Mariusz Maniek
Domyślnie

Cytat:
Napisał komal
zakoncze modnym ostatnio na tym forum slowem: 'zalosne'.
Hmm..jeszcze niedawno modne słowo to było "Żenujące" ,ale ta moda szybko idzie naprzód ;d

,a co do tematu to Super_Luxie ,powiem ci tyle,że jedź na wyspy Brytyjskie i tam następnie do Irlandii,Walii,a najlepiej Szkocji i krzycz England !!.Gwarantuje ci uwielbienie przez owych kibiców lepsze niż tu w Polsce ;]
,a nie wiem(napisze tak,bo Bujarek zaraz mnie zaatakuje) czemu się tak czepiasz naszych zawodników.
1.Są średniakami w Europie od 1986
2.Nie wygrają ze wszystkimi
3.Niewiem, po co typujecie Angola itp.,bo możecie mieć taką samą niespodziankę jak w Korei
Ja nie kibicuje Owenowi i Anglii, dlatego że są świetne(a są)
Nie sądze,że Anglia jest świetnym zespołem przykładem tego są ostatnie wyniki
4.Niemamy tylu dobrych zawodników,żeby wymieniać ich co chwile
PS.Jade zaraz na Expo ;D (Warszawiacy chyba wiedzą co jest grane ;D)
PS 2 Super_Lux chcą wywalić Eriksona z posadki,ja na twoim miejscu już bym składał propozycje pracy z Anglią
PS 3 (niedługo wyjdzie ) Do tego pana co obraża Kollera.Bardzo się mylisz jak masz Polsat Sport lub coś innego z ligą Niemiecką,to proponuje cie popatrzenie jak on gra,a potem pisanie głupot.
stare 15-10-2005, 08:39   #54
komal
Kawał weterana

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jay Wu
Nie powiesz mi, że Crouch zgrywający piłki i grający głową jest lepszym rozwiązaniem niż szybki, zwinny i bramkostrzelny Defoe... A poza tym nie jestem z tych co mają kompleks wysokich zawodników... Np. Kollera bardzo lubię i cenię...i uważam, że jest lepszy od Barosa...

to mnie wlasnie wk*****. nie bierzecie pod uwage nowych mozliwosci jakie daje wysoki napastnik, ma te czynniki, ktorych nie ma niski i na odwrot. czy defoe jest lepszy od croucha ? a czy jablko jest smaczniejsze od gruszki ? obaj zawodnicy sa napastnikami i wiele zalezy od taktyki. jezeli kazesz crouchowi stac w pole karne i czekac na porostopadle podania to i moze on cos strzeli tylko czy to bedzie pelne wykorzystanie jego warunkow fizycznych ? cholernie irytuje mnie porownywanie napastnikow na zasadzie: szybszy, lepszy. bezsens jak nie wiem co. crouch w tamtym sezonie strzelil 12 bramek, defoe 13. w reperezentacji crouch ma zerowe konto, defoe tylko jedna bramke. powiedz mi gdzie sie objawia ta bramkostrzelnosc defoe ? chodzi ci o te 3 bramki w tym sezonie ? pf. w tamtym sezonie crouch 9 z 12 bramek strzelil w drugiej polowie sezonu. i gdzie ten bramkostrzelny defoe ? uznajac go za takiego powinienes to jakos poprzec, nie uwazasz ?

@maniek: ja tez zaraz lece na expo [;
stare 15-10-2005, 09:09   #55
Gałcio
Skurwie* jakich mało

Wyślij wiadomość na gg do Gałcio
Domyślnie

***** jak czytam takie wypociny to humor mam od razu lepszy, Popatrzcie na Croucha, wszedł, minęło 5 sekund koles juz wygrał pojedynek główkowy, ze wysoki znaczy gorszy ? Jak wysoki to bez techniki i zwinności ? ***** popatrzcie na Ibrahimovica, koles do małych nie należy, techincznie niemal na równi z Ronaldinho, szybki, zwinny ... Trezeguet również wysoki i co słaby ?

Cytat:
Ferdinand i Terry - najlepsi stoperzy świata,
Którzy nie upilnowali Frankowskiego w takiej sytuacji po której gola być nie powinno, jak ktoś napisał Cannavaro - Nesta to równie dobra jesli nie lepsza para środkowych.

Cytat:
na lewej A.Cole - najlepszy lewy obrońca na świecie.

Bardzo mocno bym polemizował, widziałes jak gra Zambrotta ? A.Cole wymięka przy nim ... i nie pisze tego ze jestem kibicem Juve, Zambro jest szybki (to mało powiedziane), świetny technicznie jest pikarzem kompletnym

Cytat:
Natomiast proszę zobaczyć jak gra Anglia bez Beckhama - mądrze,szybko.
A jak gra Anglia z Beckhamem ? Widziałes jego gre przeciw Walii ? Piłki mierzone co do cm, crossy 50 metrowe proso do nogi, wiele prostopadłych piłek, grał po profesorsku a ta cała nagonka na Beckhama to po prostu moda.

Cytat:
1.Napastników sądzi się z goli,a tych z tego co wiem Crouch jeszcze przez 4 miesiące w LFC nie strzelił.

Popatrz ile goli zdobył rewelacyjny EL Moro w FCL, coz pewnie duzo nie ?

Cytat:
2.Wczoraj nic Crouch takiego wielkiego nie zagrał.
Jak cała reprezentacja Anglii.

Cytat:
3.Tak samo było we wszystkicg meczach LFC jakie obejrzałem.
Czyli skróty na TVP.

Cytat:
4.Defoe jest znacznie lepszy od Crocha..
Jest świetny ale nie znacznie lepszy, Crouch jest silniejszy fizycznie, lepiej gra głową, lepiej się zastawia, Defoe jest szybki i zwinny i ... no własnie i co ?
stare 15-10-2005, 09:17   #56
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Galcio
Którzy nie upilnowali Frankowskiego w takiej sytuacji po której gola być nie powinno
No cusz... Karzdemó zdażajom śem błendy.

(mój post nr 1900 bezalkoholowe dla Was )

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-10-2005, 10:08   #57
lukaszlew77
Fanatyk

Domyślnie

Ale napstnik nie może tylko grać głową. Koller może i jest dobry, ale jak mu ktoś wrzuci piłkę na głowę co do cm. A w sytuacji np. sam na sam z bramkarzem, jego zwrotność przyczyniła by się do utraty znakomitej sytuacji. Zapomniałem dodać jednego zawodnika - Hartsona - oglądałem prawie wszystkie mecze Ligi Szkockiej i za co mu tam płacą?? Strzelił jedną bramkę nogą jak mu piłka pod nogi spadła, no to sorry, ale w takiej sytuacji to zawodnik z 4 ligi też by strzelił.

stare 15-10-2005, 10:55   #58
Super_Lux
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Galcio
***** jak czytam takie wypociny to humor mam od razu lepszy, Popatrzcie na Croucha, wszedł, minęło 5 sekund koles juz wygrał pojedynek główkowy, ze wysoki znaczy gorszy ? Jak wysoki to bez techniki i zwinności ? ***** popatrzcie na Ibrahimovica, koles do małych nie należy, techincznie niemal na równi z Ronaldinho, szybki, zwinny ... Trezeguet również wysoki i co słaby ?

Którzy nie upilnowali Frankowskiego w takiej sytuacji po której gola być nie powinno, jak ktoś napisał Cannavaro - Nesta to równie dobra jesli nie lepsza para środkowych.

Bardzo mocno bym polemizował, widziałes jak gra Zambrotta ? A.Cole wymięka przy nim ... i nie pisze tego ze jestem kibicem Juve, Zambro jest szybki (to mało powiedziane), świetny technicznie jest pikarzem kompletnym

A jak gra Anglia z Beckhamem ? Widziałes jego gre przeciw Walii ? Piłki mierzone co do cm, crossy 50 metrowe proso do nogi, wiele prostopadłych piłek, grał po profesorsku a ta cała nagonka na Beckhama to po prostu moda.

Popatrz ile goli zdobył rewelacyjny EL Moro w FCL, coz pewnie duzo nie ?

Jak cała reprezentacja Anglii.

Czyli skróty na TVP.

Jest świetny ale nie znacznie lepszy, Crouch jest silniejszy fizycznie, lepiej gra głową, lepiej się zastawia, Defoe jest szybki i zwinny i ... no własnie i co ?
Nigdzie nie napisałem że wysoki napatnik jest odrazu słaby technicznie,uwielbiam Zlatana

Terry-Ferdinand vs. Canavaro - Nesta
Hmm mówiłem to na podstawie personaliów,Anglia i Brazylia są najsilniejsze na świecie.
Jeśli trafiłby się Anglikom dobry trener,który nie patrzy na to kto jest gwiazdą a kto nie to Anglia mistrzem świata.

Myślisz że Gerrard czy Lampard nie potrafi crossu co do cm??
Mogę zarzucić ostatnim golem strzelonym w Premiership przez Owena w LFC.
Gol vs. Newcastle - Gerrard z conajmniej 50 m a nawet więcej bo po skosie prosto na nogę Owena....

El moro nie uważam za rewelacyjnego

Skrótów na TVP nie oglądam.
Jak oglądam sport to tylko po WYDARZENIACH na Polsacie.
widziałem wiele akcji Croucha,ale sami zobaczcie że Cisse strzelił już chyba (w całym sezonie) ponad 5 goli...siedząc na ławie....

Co do Zambrotty - myśle że to dobry obrońca,ale nic nie przebije Cole'a chociażby vs. Portugalia(EURO2004)....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-10-2005, 12:39   #59
Gałcio
Skurwie* jakich mało

Wyślij wiadomość na gg do Gałcio
Domyślnie

Cytat:
Napisał Super_Lux

Co do Zambrotty - myśle że to dobry obrońca,ale nic nie przebije Cole'a chociażby vs. Portugalia(EURO2004)....

No i tu własnie ogranicza się Twa wiedza (bez urazy). Patrzysz na gre na przekroju sezonu a Zambrotta od kilku lat gra na najwyższym światowym poziomie, wielu znawców (za takiego sie nie uważam), powie Ci ze Zambrotta przerasta Cola piłkarsko, zresztą polecam obejrzenie kilku spotkań Juve z tego sezonu, czy poprzedniego
stare 15-10-2005, 16:23   #60
Super_Lux
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Galcio
No i tu własnie ogranicza się Twa wiedza (bez urazy). Patrzysz na gre na przekroju sezonu a Zambrotta od kilku lat gra na najwyższym światowym poziomie, wielu znawców (za takiego sie nie uważam), powie Ci ze Zambrotta przerasta Cola piłkarsko, zresztą polecam obejrzenie kilku spotkań Juve z tego sezonu, czy poprzedniego
no właśnie, ja patrze jak jest TERAZ a nie na przedstrzeni kilku lat,wtedy mielibyśmy w najlepszej obronie na środku maldiniego,no bo jak ktoś gra 20 lat to trudno aby nie był lepszy od kogoś kto gra np.8
Ja do Zambrotty nic nie mam ale tak ogólnie to Juve mnie lekko wkurza bo mając takich piłkarzy jak Zlatan,Camoranesi,Nedved i kilku innych to grać defensywną piłkę to wstyd...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania