FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > ŚMIETNIK

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 04-07-2012, 17:07   #1
amaavel
Nowicjusz

Domyślnie Nowa kariera a poziom trudnosci

Witam wszystkich jako ze za bardzo jeszcze nie gralam w nowa fife, zamierzam zaczac nowa kariere jakims srednim klubem z 2 ligi angielskiej, pozostaje teraz wyboro poziomu trudnosci,
a mianowicie jezeli chodzi o poziom zarzadu to mysle ze "zaawansowany" mozna tutaj wybrac bowiem chodzi tylko o oczekiwania?
natomiast chcialabym zaczac gre na poziomie "poczatkujacym" bo kolejny jakos narazie wydaje mi sie za trudny, ale znow tutaj jest troszke za latwo w zwiazku z tym mam pytanie czy da sie jakos na poziomie poczatkujacym jednak zwiekszyc troszke poziom gry komputera? wiem ze jedyna opcja to pewnie te suwaki USER/CPU w opcjach gry, wiec co sadzicie o tym zeby swoje zostawic bez zmian, a komputeraz podniesc niektore np do 60/70, tylko nie wiem ktory odpowiada za lepsza gre w obronie, aby komputer wiecej sie utrzymywal przy pilce i oddawal wiecej strzalow
czy moze grac od razu na zawodowcu ale zmniejszyc te suwaki, chodzi o to zeby bylo wiecej sytuacji bramkowych dla USER dodam ze gram bez tych wszystkich asyst podan i strzalow ... tylko wtedy ktore zmiejszyc?
pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez amaavel ; 04-07-2012 o 18:01
amaavel jest nieaktywny  
stare 04-07-2012, 18:46   #2
MGRM
Senior

Domyślnie

Daj na zawodowiec i w CPU nic nie zmieniaj, ale w USER może za to dużo namieszać, szybkość biegu ustaw sobie na 60, krycie, umki bramkarza itd. Po jakimś czasie będziesz wygrywał to zmniejszaj suwaki co 5. Ja zamiast suwakowania to wolę grać tyle meczy na danym poziomie, aż się nauczę na nim grać, np. aby zagrać na zawodowcu dobry tydzień przeznaczałem na samą naukę i wybór formacji, mi osobiście fajnie się gra 4-2-3-1 i 4-1-2-1-2, później podczas grania szukałem swojego stylu gry i z każdym meczem w karierze go szlifowałem, następnie w meczach z spadkowiczami lub w pucharach ustawiałem poziom więcej, jak tam np. Ten poziom więcej tak sezon zmieniałem, później następny sezon już normalnie na klasie światowej i tym samym sposobem doszedłem do legendarnego i suwakami się nie bawię, oprócz zmniejszanie podatności na kontuzje z 50 na 40 i z tego drugiego o kontuzjach na 45.
stare 04-07-2012, 19:25   #3
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

A ja ze swojego doświadczenia proponuje Ci zagrać kilka meczy na zawodowcu, pozniej zbicie na początkującego i tam dobijanie meczy. Pozniej dopiero powrót na zawodowca i wtedy zabawa z suwakami Tak nauczylem sie grac w tej fifie na klasie swiatowej (zawsze max. gralem na zawodowcu )
stare 04-07-2012, 19:55   #4
CzerwonyDiabeł
Banned

Domyślnie

osobiście radze ci zacząć na początkującym a jak bedziesz wygrywać i mieć bezpieczna przewage w lidze i popróbuj na zawodowcu jak zobaczysz ze dajesz radę to zostań przy tym poziomie
CzerwonyDiabeł jest nieaktywny  
stare 05-07-2012, 10:20   #5
amaavel
Nowicjusz

Domyślnie

a to ok, narazie zaczne na poczatkujacym zeby w koncu sie nauczyc grac i bornic ;pp troszke podwyzsze suwaki dla CPU albo swoje niektore obnize, a pozniej mozna sprobowac na zawadowcu i suwaki domysle ustawic albo jakies male modyfikacje ...

jeszcze mam pytanie odnosnie ustawien gry np: poziom, jezeli je zmienie w trybie kariery to te zmiany beda dostepne rowniez po wyjsciu z kariery w grze, bo sie jeden plik ustawien nadpisuje zawsze?
amaavel jest nieaktywny  
stare 05-07-2012, 10:51   #6
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

tak, będą dotyczyły wszystkich rozgrywek offline

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania