FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > ŚMIETNIK

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 25-02-2012, 21:09   #21
Hydrant98
Banned

Domyślnie

Założę się że za kilka minut tego tematu już nie będzie
Ale mogę powiedzieć że dla mnie najlepsza była:
FIFA 06 - Moja pierwsza FIFA. Pamiętam jak grałem Romą, Sevillą, Betisem itd.
FIFA 08 - Moja druga FIFA. Pamiętam jak grałem Barceloną
Krótki okres zwolennictwa serii PES.

IMO FIFA 12 jest lepsza niż 11-tka
Hydrant98 jest nieaktywny  
stare 07-05-2012, 17:04   #22
El Fifes
Nowicjusz

Domyślnie

Hm..w fife gram długo choć z przerwami..ostatnio wróciłem do gry

Miałem wiele części do 2010 później już nie zaopatrywałem się w nowe ponieważ nie grałem tak często.. teraz wróciłem do 09.
Najgorszą częścią uważam 07.. ci co grali to wiedzą o co mi chodzi (Boiska czarne jak beton..słaba rozgrywka)

Najlepszej części wytypować trudno ponieważ każda jest dobra w swoim rodzaju ale pamiętam że bardzo podobała mi się część 06 (NIE Mistrzostwa świata tylko zwykła) gdzie byli starzy zawodnicy,ładna grafika stadionów jak i najlepsze jak dotąd się spotkałem trudność rozgrywki gdzie pamiętam że trudno było wygrać wynikiem 3:0 itp. tym bardziej wygrać z takimi klubami jak Real,Barca czy MU.

Czekam na fifę w której będzie LM.. oraz wiele fajnych rozgrywek. .tymczasem może spróbuje znów zagrać w 06 jeśli ją gdzieś znajdę
El Fifes jest nieaktywny  
stare 18-06-2012, 13:17   #23
Albert93
HALA MADRID !!!

Domyślnie

Ja swoją przygodę z FIFĄ zacząłem od wersji 07 i tak grałem aż do wersji 10 potem przerwa i teraz oczekuje na nowy komputer i wznowimy grę od FIFY 13
Albert93 jest nieaktywny  
stare 01-07-2012, 13:48   #24
Siegert30
KSG!

Origin: Rahuene-Poka2
Domyślnie

Pierwsza moja FIFA to była FIFA 07-pamiętam te pytania w trybie kariery albo jak robiłem w Górniku jakieś gwiazdy.Fify 08 nie miałem i nie będe mieć.Fifa 09 to była zwykła przeciętna Fifa.W końcu Fifa 10 która jest moją ulubioną fifą i miło wspominam tą grę.Fifa 11 to samo co Fifa 09,a o Fifie 12 powiem tylko że wszystko jest ok tylko brakuje tego co z Fify 07(może jeszcze w 10 to było)-zysków z biletów.
stare 05-07-2012, 13:30   #25
CzerwonyDiabeł
Banned

Domyślnie

pierwsza fifa w jaką grałem to 06 ciężko było wygrać. Potem spróbowałem swoich sił w 98. Najlepsza fifa to wg mnie 12 zostawiła pesa daleko w tyle, najgorsza to moim zdaniem 08, gdzie na legendzie wygrywało sie lm 4-ligowcem z angli grałem we wszystkie fify od 2006 roku i w 98
CzerwonyDiabeł jest nieaktywny  
stare 06-07-2012, 18:19   #26
Iks
CZEŚĆ JESTEM IKS

Wyślij wiadomość na gg do Iks
Domyślnie

Moja przygoda z Fifami rozpoczęła się od wersji 2002, na której grałem u kuzyna. Masakrycznie nas wciągnęła Połowe wakacji przesiedzieliśmy grając w tę grę (był to rok 2003). Potem grałem w Demo fify 2003 też u kuzyna, a moją pierwszą wersją było Demo fify 2001 jednak nic z niej nie pamiętam poza tym, że każda wrzutka kończyła się przewrotką i golem ... Następnie Fifa 2005 , w której można było grać 5 sezonów kariery i te 5 sezonów udało mi się przegrać , b. fajna gierka. w 06' nie grałem, potem przyszedł czas na Fifę 2007 - moja pierwsza oryginalna wersja. Bardzo mi się spodobała, następnie 2008 w której przegrałem 13 sezonów kariery (najwięcej jak narazie ;D ) '09 już mi nie odpalało, W zeszłym roku zakupiłem sobie nowy komputer i grałem w Fifę 11 oraz 12 i nie wiadomo do ilu dojde ;>

"Take me to the Vetch Field, way down by the sea.
Where i will follow Swansea
Swansea City."

Iks jest nieaktywny  

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania