FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 29-10-2009, 15:54   #1
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie Nhl

Nie ma tematu o najlepszej lidze hokejowej świata, czas to zmienić

Interesuje się ktoś? Kibicujecie komuś?

Ja hokej na lodzie lubie bardzo, emocjonujący sport, zawsze się sporo dzieje, nie idzie się nudzić W tym sezonie wkręciłem się na nowo i nawet od czasu do czasu staram się oglądać mecze (co jest ciężkim zadaniem, zaczynają się o 1.00 w nocy zazwyczaj).

Moja ulubiona ekipa od dosyć niedawna - Montreal Canadiens. Najbardziej utytułowany klub, z tradycjami, co ciekawe jedyna "francuskojęzyczna" ekipa NHL co również dodaje jej uroku No i kibice którzy chyba jako jedyni w całej lidze nie są strasznymi pizdeczkami

Drugi mój ulubiony zespół to Minnesota Wild z bramkarzem Niklasem Backstromem na czele. Kiedyś się nimi podniecałem mocno, teraz zostali wyprzedzeni przez Habsów, ale na drugim miejscu zostali.

Z powodu Wojtka Wolskiego lubie także Colorado Avalanche, ale to w dalszej kolejności

Są tu jacyś fani NHL i hokeja? Łączcie się!
stare 30-10-2009, 11:16   #2
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Aha dz.

Nikago? :/
stare 30-10-2009, 11:18   #3
o2
supermod, dzifko.

Domyślnie

Miałem kiedyś oryginalną koszulkę Mario Lemieux, Pittsburgh Penguins.

Może być?
o2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-10-2009, 11:34   #4
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Heh, ja się kiedyś wkręciłem w ogóle w hokej jak jeszcze za małolata chodziłem na Torwar (ten mniejszy) na Mecze Sms'u Warszawa. Drużyna praktycznie bez sponsora a była jedną z najlepszych w kraju swego czasu. Później mieli grać jako Legia ale coś się zrypało i od jakiegoś czasu Legia gra w niższej lidze.
Skoro już nie chodziłem na hokej, a napieprzałem w gry całymi dniami to zacząłem grać w NHL (wtedy to było chyba NHL 2000) no i tak się wkreciłem w NHL wtedy. Moim ulubionym zespołem było Colorado Avalanche wtedy jeszcze z Sakiciem i Forsbergiem. Choć na początku w NHL'a grałem Pingwinami ale średnio szło więc objąłem Colorado.
Pamiętaj że co by się nie działo to zawsze musiałem mieć w kadrze Czerkawskiego i Oliwę , pomimo że Oliwa był marny strasznie. Troche się to przełożyło na oglądanie NHL, choć przez późne godziny średnio mi to wychodziło.
Jakaś tam sympatia została i zawsze lubie na hokej popatrzeć. Obok piłki jest to moja ulubiona gra zespołowa jeśli chodzi o samo oglądanie.
stare 30-10-2009, 12:01   #5
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał ass paper Zobacz post
pomimo że Oliwa był marny strasznie.
Oj tam, nie był aż taki zły:

http://www.youtube.com/watch?v=nI9PtOfMiz8

Co do polskich zawodników w NHL, teraz furore robi wspomniany przeze mnie Wojtek Wolski (urodzony w Zabrzu, ma 2 obywatelstwa, polskie i kanadyjskie). Avs narazie prowadzą w całej lidze a Wojtek ma najwięcej bramek i punktów z całego zespołu. Nieźle się rozwija, miałem nadzieje że trafi kiedyś do reprezentacji Polski, ale chyba prędzej do Kanady pójdzie
stare 30-10-2009, 12:12   #6
Trade
Gość specjalny

Domyślnie

Jak leciało bodaj na Wizji Jeden to oglądałem, szkoda że na C+ nima. Zawsze czekałem na bójkę Krzyśka i często była, bo w NHL rozegrał 442 mecze, przesiedział na ławce kar 1447 minut i stoczył 177 bójek!
Kiedyś na ps one grałem w NHL 99 i dwie kolejne z bratem. Zawsze Dallas albo Colorado. Teraz mam przyjemność to samo powtórzyć na x'sie , a Wolski urodził się w tym samym szpitalu co ja ^^. Meczu NHL nie widziałem wieki, za to MŚ pierwszej dywizji nie popuszczam.
stare 30-10-2009, 12:37   #7
seann

Domyślnie

NHL jest fajne, bo w żadnej lidze (poza NBA) drużyny nie mają takich zajebistych herbów. Najbardziej lubię zespół Colorado Avalanche, bo 'avalanche' to moje ulubione angielskie słówko. A poza tym, to kompletnie się w tym nie orientuję. Może gdybym miał gdzie oglądać, to bardziej bym się zainteresował. Tylko zawsze jak oglądam hokej w telewizji, to się wkurwiam, bo nie nadążam za krążkiem i cały czas go muszę szukać na ekranie. Nie wspominając już o strzałach, których w ogóle nie widać.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-10-2009, 00:19   #8
AGR
Kill 'Em All

Wyślij wiadomość na gg do AGR
Domyślnie

Interesowałem się całkiem poważnie NHL-em jeszcze jakiś czas temu. Kibicowałem zawsze 'Lotnikom' z Filadelfii Ostatnio coraz rzadziej śledzę rozgrywki, głównie z powodu braku czasu. Oglądać mecze raz że nie ma kiedy(dochodzi do tego nie zawsze przyzwoita pora), a dwa, że nie ma gdzie. Przez neta to jakby oglądać mecz piłki nożnej bez piłki. W domu mam N, a tam czasem na nSport pokazują NHL w HD. Tak to można oglądać.

Wolski w reprezentacji Polski?! Umiejętności ma takie, że może niedługo grać dla Kanady. W tym sezonie z tego co widzę ma najlepszy start w karierze w NHL.

Ostatnio edytowane przez AGR ; 31-10-2009 o 00:24
AGR jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-2009, 10:30   #9
Krasnal
Weteran wojny w Wietnamie

Wyślij wiadomość na gg do Krasnal
Domyślnie

Oglądam sporadycznie, tylko jak jest o normalnej porze, tak to tylko skróty na nhlvideo. Tak to mi wystarczy KHL, który przynajmniej zalicza ciągły progres i goni powoli NHL. Nie kibicuję, bo nie ma po co.

A co do tego oglądania w necie to moim zdaniem przesada, jest przynajmniej kilku broadcasterów którzy pokazują mecze w takiej jakości (można sprawdzić pod okienkiem z napisem "off air", są tam nagrane poprzednie mecze), więc już się całkiem przyjemnie ogląda.
Krasnal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-11-2009, 18:35   #10
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał AGR Zobacz post
Wolski w reprezentacji Polski?! Umiejętności ma takie, że może niedługo grać dla Kanady. W tym sezonie z tego co widzę ma najlepszy start w karierze w NHL.
No właśnie ciężko mu będzie sie przebić do reprezentacji Kanady, są tak naszpikowani gwiazdami że taki Wolski nie robi na nich wrażenia Na Igrzyska w Vancouver nie ma szans według mnie. Czytałem gdzieś ostatnio że Wojtek się zadeklarował że przyjmie powołanie do kadry Polski jeśli ta awansuje do MŚ I dywizji (i jednocześnie jeśli będzie wolny w Kwietniu, w czasie MŚ I dywizji są playoffy NHL)

Tutaj fajny mini reportaż o naszym rodzynku w NHL, sympatyczny gość i nawet nieźle mówi po polsku

http://www.youtube.com/watch?v=T-ERxCNYpb8
stare 13-12-2009, 16:42   #11
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krasnal Zobacz post
Tak to mi wystarczy KHL, który przynajmniej zalicza ciągły progres i goni powoli NHL.
Apropo KHL

Ostatnio w tej lidze doszło do bezprecedensowego wydarzenia. Powrót do ligi (kontrakt z CSKA) ogłosiła legenda radzieckiego hokeja Wiaczesław Fetisov (2x Puchar Stanleya, 2x złoty medal olimpijski, 7x MŚ). Niby nic nadzwyczajnego gdyby nie to że Fetisov ma teraz... 51 lat Wraca na lód po 11 latach. Może zdarzyć się tak że będzie grał przeciwko 3x młodszym zawodnikom. Porównując to tak jakby Boniek dwa lata temu ogłosił powrót do Ekstraklasy (chociaż może złe porównanie bo KHL to zaraz po NHL najwyższa półka hokeja)

Już zaliczył "debiut", tutaj migawki

http://www.youtube.com/watch?v=rTYvNT9iczE

Ostatnio edytowane przez Paolo_ ; 13-12-2009 o 16:48
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2010, 22:02   #12
Murray
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Czech MŚ pięknie popatrzeć jak ktoś wygrywa z Ruskimi
Murray jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-09-2011, 17:48   #13
Habugapapuga
TEDE

Domyślnie

Janikowski wyrównał rekord NHL, najdłuższe kopnięcie. Trafił z 58 metrów! (Nie odświeżam na siłę, tylko to jedyny temat o NHL na forum, którego nie chciałem powielać)
stare 13-09-2011, 18:22   #14
TSM_Avezax
Top,Jungle,Mid-HyperCarry

Wyślij wiadomość na gg do TSM_Avezax
Domyślnie

nhl to hockey, futbol to nfl ;p
v
Blame jungler. 0 ganks and help.Noob.Reported kid
TSM_Avezax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-09-2011, 19:03   #15
Habugapapuga
TEDE

Domyślnie

A no fakt. xD Sory za błąd.
stare 13-09-2011, 19:11   #16
werpak
Kujawski Dzik #2

Wyślij wiadomość na gg do werpak
Domyślnie

Cytat:
Napisał wbfdjknasgtwfaa Zobacz post
Janikowski wyrównał rekord NHL, najdłuższe kopnięcie. Trafił z 58 metrów! (Nie odświeżam na siłę, tylko to jedyny temat o NHL na forum, którego nie chciałem powielać)

do pamiętnych cytatów
stare 12-11-2011, 15:30   #17
Siegert30
KSG!

Origin: Rahuene-Poka2
Domyślnie

Ja kibicuje Detroit Red Wings(bardzo mocni w XXI wieku muszę przyznać),Montreal Canadiens(strasznie słaby sezon w tym roku niestety) i NY Islanders(słabo grają ostatnio 8 lat temu byli w play-offach ale grał tam Czerkawski no i przez Czerkawskiego zostałem kibicem Islanders).Od czasu do czasu idę na mecze PLH.Jestem też kibicem GKS-u Tychy.

Ostatnio edytowane przez Siegert30 ; 27-04-2012 o 19:16
Siegert30 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-04-2014, 13:26   #18
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Piszę tutaj bo w sumie jedyny temat o hokeju, a nowego zakładać mi się nie chce: reprezentacja Polski w hokeja awansowała do drugiej ligi światowej (tzn. dywizji I A). Wygrali dziś z Chorwacją 4:1 i zapewnili sobie po 4 meczach awans bo wygrali wszystkie bez dogrywki i mają 4 punkty przewagi nad 2. miejscem, następny mecz z Wlk. Brytanią nie ma już w sumie znaczenia Trener Zacharkin robi dobrą robotę, szkoda że po MŚ odchodzi.

Kogoś to interesuje?
stare 24-04-2014, 20:34   #19
RysioTaxiDriver
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

a co to ten hokej
RysioTaxiDriver jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania