FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 4.50 średnia. Wygląd
stare 10-01-2016, 15:49   #1681
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

No to w 2 połowie się zabawili w Szwedów.

haha coś się popsuło
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-01-2016, 16:22   #1682
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

No to co, już za 3 godziny mecz otwarcia a tak cicho jest?
stare 15-01-2016, 16:31   #1683
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Jakoś mnie nie jarają te mistrzostwa. Może zaczną, jak będziemy grali z Niemcami. Nie ma Jurkiewicza, największego napierdalatora, więc słabo. Chciałem iść na jakieś mecze do Gdańska, ale najchvjowszą grupę tu wcisnęli (Dania, Rosja, Czarnogóra, Węgry).
stare 15-01-2016, 21:08   #1684
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

29-28, oprócz 5 minut w II połowie nasza obrona nie istniała, o dziwo największym dla nas problemem były kary dla Serbów, które zamiast kończyć 2-0 to obracaliśmy w 1-1 lub 1-2. Grabarczyk oprócz 2-3 akcji słabo w obronie, Szyba i Daszek mogli dawno mecz zakończyć. Brak remisu mozna zawdzięczać debilnemu (bo nie mozna tego inaczej nazwać) zagraniu obrony serbskiej przez ostatnie 20 sekund.
stare 15-01-2016, 22:39   #1685
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Przecież nasi zjebali 3 sam na sam, 1 Chrapkowski, 2 Daszek. Gdybyśmy rzucili z tych akcji 2 bramki i gdyby sierota Daszek złapał piłkę zamiast upuścić na nogę to byłby luźny mecz. Daszek powinien dziękować kolegom, bo zrobił wszystko żebyśmy tego nie wygrali.
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-01-2016, 22:51   #1686
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Mimo zwycięstwa jest wiele rzeczy do poprawy. Przede wszystkim skuteczność i grę w obronie. W pierwszej połowie Serbowie rzucali z dystansu bez problemu i wchodzili w obronę jak w masło. Druga sprawa to te niewykorzystane sytuację 1 na 1 i niewykorzystane gry w przewadze. Przy stanie 23-20 dla nas graliśmy w przewadze i skończyło się tym że rywale dwie bramki odrobili.

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2016, 10:32   #1687
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Chociaż tyle, że wygraliśmy na otwarcie, bo z tym bywało różnie. Ostatni dobry mecz na otwarcie to było pokonanie Niemców w 2010, bodajże 27:25.

Obrona cieniuteńka wczoraj, w ofensywie było oczywiście lepiej niż z Hiszpanią w niedzielę oczywiście wiem, że nasi lubią się tak rozkręcać z meczu na mecz, ale jeśli zrobią to za późno, to medalu na ME u nas po prostu nie będzie. Co oni robili w sytuacjach sam na sam... Albo sytuacje przy 23:20, w przewadze, gdzie wystarczyło do czterech-pięciu bramek przewagi dobić i byłoby już spokojniej, ale piłka poszła dwa razy do rąk Nikczewicia, który poleciał z kontrami i zrobiła się tylko jedna bramka przewagi, a potem cały czas nerwówa koło remisu. Ale to już chyba negatywna specjalność kadry Bieglera, że w przewadze nie umieją grać i do teraz nie udało się tego zmienić. Teraz trzeba sie skupić na tej Macedonii, bo na wielkich imprezach z nimi jeszcze nie wygraliśmy (2009 i 2012), a z Francją walczyli mocno, jeszcze po 50. minucie był remis. Niby skończyło się +7 dla Francji, ale z naszymi też będzie walka, tak więc żeby nie było niespodzianki in minus.

PS. Wypokowa analiza wczorajszego meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio edytowane przez Adriano_ ; 16-01-2016 o 10:39
Adriano_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2016, 20:17   #1688
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Mój Boże... To już z Serbią było lepiej w pierwszej połowie. Szczęście, że choć Syprzak wie, że Ristowskiemu rzuca się między nogami, bo inaczej byłaby masakra.

Niech się ogarną w drugiej połowie, jak to zazwyczaj czynią, bo inaczej nie widzę tego meczu. A to miał być najłatwiejszy mecz w pierwszej grupie, no popatrz kvrwa...
stare 17-01-2016, 21:13   #1689
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

I znowu spokojna wygrana 1 bramką.
stare 17-01-2016, 21:14   #1690
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Domyślnie

Lubią chyba takie ciśnienie No i Daszek krul fchvj, moze druga para okularów by sie przydała w reprezentacji?
stare 17-01-2016, 21:20   #1691
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Już miałem pisać że świetnie rozegrana druga połowa, dobra gra w obronie, ale oczywiście przy prawie czystej sytuacji i 24:20 parę strat z dvpy, zrobiło się 24:23 i przy ostatnich sekundach standardowo mega sraka. Ja wiem, że znowu taki krytykancki ton, ale gdyby mecz skończył się remisem, to byłoby największe frajerstwo przynajmniej w ostatnich 7 latach.

Jak pisałem - ogarnęli się w tej drugiej połowie, pod koniec już było koncertowo i prawie ugruntowali sobie sytuację pod spokojną końcówkę. No właśnie, prawie. Oj, trzeba się kvrwa mocno spiąć na Francję.
stare 17-01-2016, 23:13   #1692
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Dobry wieczór, coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać to powtórzę jeszcze raz. Ostatnie 2 minuty meczu z Macedonią to jest jakaś porażka, ja myślę że ci polscy, kvrwa głupi zawodnicy, ta kvrwa banda imbecyli, która grała z tymi kvrwa karakanami z Macedonii to jest jakieś kvrwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie, takie zaangażowanie kibiców, gdzie postawili swoje zdrowie, rodzinę, naukę na kolokwium, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 24-23, to was się powinno jebać kvrwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać Francja. Hiszpania was tak nie wyruchała, jak wyrucha was Francja...
stare 17-01-2016, 23:30   #1693
przebos
Legenda

Domyślnie

przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2016, 08:22   #1694
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Cytat:
Napisał mac Zobacz post
Dobry wieczór, coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać to powtórzę jeszcze raz. Ostatnie 2 minuty meczu z Macedonią to jest jakaś porażka, ja myślę że ci polscy, kvrwa głupi zawodnicy, ta kvrwa banda imbecyli, która grała z tymi kvrwa karakanami z Macedonii to jest jakieś kvrwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie, takie zaangażowanie kibiców, gdzie postawili swoje zdrowie, rodzinę, naukę na kolokwium, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 24-23, to was się powinno jebać kvrwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać Francja. Hiszpania was tak nie wyruchała, jak wyrucha was Francja...

Mistrzostwo
stare 18-01-2016, 12:27   #1695
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Jureckiemu odnowiła się kontuzja łydki...

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2016, 14:03   #1696
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Domyślnie

Trzeba dodać, że ME w Polsce już są rekordowe pod względem ilości bramek w jednym meczu - wczorajsze 39-38 w meczu Białoruś-Islandia
stare 19-01-2016, 20:08   #1697
Ponton.
Weteran

Domyślnie

Polska 15-12 Francja do przerwy. Po świetnym naszym początku powoli wracamy do normy. Albo to Francja po słabym początku wraca do normalnej dyspozycji.
stare 19-01-2016, 20:17   #1698
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Obym się mylił, ale to co udało się utrzymać nie wystarczy na drugą połowę. Szkoda tych akcji gdzie Bielecki trafił w słupek a Lijewski w boczną siatkę(po tej akcji się zacięło na blisko 8 minut)
stare 19-01-2016, 21:02   #1699
Ponton.
Weteran

Domyślnie

A jednak starczyło, 31-25. Druga połowa jeszcze lepsza niż pierwsza. I brak słów co do Sławka, dzisiaj co bronił to niewiarygodne.
stare 19-01-2016, 21:11   #1700
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

O kurrwa, myślałem, że Francuzi się ogarną na 2 połowę. Karabatić chyba na innej hali był, o ile pamiętam 1/7 i 4 straty.

Fajnie, że Bielecki regularnie strzela. Jego bramki cieszą mnie zawsze najbardziej. No i ta czapa jedną ręką jak z NBA..
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania