FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Giercowanie na Ekranie > Football Manager > Starsze FM

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 29-10-2009, 20:06   #1
roma
Senior

Domyślnie Sukcesy i Porażki

tak jak w poprzednim FM, Sukcesy i Porażki

Ostatnio edytowane przez Trolu ; 26-09-2012 o 12:08
roma jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-11-2009, 15:10   #2
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

FM 2010 półmetek pierwszego sezonu, oczywiście Metalistem. W sumie to miałem grać Dynamem Kijów, albo Dnipro, ale Dynamo ma strasznie mały stadion (kilkanaście tysięcy miejsc), a Dnipro ma 30, ale to i tak się umywa do 40 tysięcznego giganta z Charkowa ;b

Same screeny, bo co tu pisać.

LIGA:

Puchar Ukrainy:
Odpadłem w trzeciej rundzie po blamażu z Metalurgiem Zaporoże, więc wstyd dać nawet screeny. Szkoda, bo chciałem bardzo wygrać te rozgrywki.

Liga Europejska:

Transfery:

Skład:

A więc byle do przodu KVRWA !
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-11-2009, 21:19   #3
ArtiS
...

Wyślij wiadomość na gg do ArtiS
Domyślnie

Idziesz na majstra . Jest szansa, a jak nie to Puchary przynajmniej...
Chciałem jeszcze zapytać, bo sądze, że wkrótce będę miał 10', jak się ma w tej wersji Arsenał Kijów? Bo w 08 grało mi się nimi nieźle, w 09 nie grałem, nie przypadła mi do gustu, więc ciekaw jestem. Chodzi mi głównie o budżet i stan kadry.

Brian Clough
ArtiS jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-11-2009, 21:23   #4
Mikel
Banned

Domyślnie

Gram MANU.
Wygrałem mecz 4:0 z Chelsea, po czym przegrałem 3:1 z Wolverstone's
Mikel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-11-2009, 13:34   #5
dudson
Banned

Domyślnie

Koniec sezonu, screeny :

Jakie założenia na przyszły sezon ? Po prostu ma być lepiej niż w pierwszym, szczególnie w Pucharze Ukrainy kiedy odpadłem już w 2 rundzie.
stare 24-11-2009, 21:48   #6
seann

Domyślnie

A Ty znowu na tej Ukrainie siedzisz? Nudne to się robi powoli. Drugie miejsce w lidze, a więc ładnie. Pewnie teraz na majstra jedziesz i znowu budujesz potęgę na skalę europejską, co?
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-12-2009, 23:32   #7
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Grając Reprą Polski pokumałem już FM'a, a co za tym idzie wykminiłem taktykę, która spisuje się nieźle Na chwilę obecną save z Polską porzuciłem a wziąłem się za nową karierę, tak jak wcześniej zapowiadałem, Evertonem.

Od czego zaczne ? Może od transferów. Żadnych rewelacji. Wypożyczyłem Van der Vaarta a także Suazo z Interu a do tego kupiłem Enyeamę. VdV radzi sobie świetnie, Suazo na początku wyśmienicie, teraz z racji kontuzji na 3 tyg. i z racji dobrej formy Jo, powrotu Yakubu, dobrej formy Vaughana a także powrotu Anichebe po kontuzji, oddelegowany do rezerw. Do tego jest jeszcze Saha, który nie zachwyca, a mimo to wygrywa konkurencję z Suazo. Być może zakończę już to wypożyczenie, bo jest bez sensu płacić kasę za zawodnika, który gra w rezerwach. A VdV klasa sama w sobie. Na 14 rozegranych spotkań 6 bramek i 2 asysty. Jeśli będzie kasa, jeśli Real go odda i jeśli sam zawodnik będzie chciał to powalczę o definitywny transfer. Jeśli chodzi o Enyeamę to powoli wygrywa walkę o miejsce w bramce z Howardem, ale grają jeszcze na przemian. Trochę gorszą formę załapał Howard, stąd Enyeama wyrasta na nr. 1.

Zbliża się okienko zimowe, więc będzie jeszcze jeden transfer. Mianowicie Gabriel Milito przyjdzie do nas za 4,2 mln. euro. I na tym koniec, bo zaniedługo wróci Arteta, wrócił już Jagielka, wrócił Anichebe, także skład mam kompletny i wzmocnien raczej niepotrzeba.

Premiership
W lidze wiedzie mi się ciekawie. Obecnie 5 miejsce z 28 oczkami. U siebie jesteśmy na 3 miejscu, jeśli chodzi o bilans 6-1-0, natomiast na wyjeździe jest gorzej 2-3-2 i przydałoby się coś z tym zrobić. Chciałbym powalczyć o Ligę Mistrzów, ale ścisk w tabeli jest i może być ciężko. Na szczęście udaje mi się wygrywać z takimi jak Manchester United (2-0), Chelsea (1-0) czy momentami liderujący Tottenham (4-1). Jednak martwi mnie to, że ze słabszymi gramy na tzw. pół gwizdka, jak to określił mój asystent.

Liga Europejska

W LE wiedzie mi się doskonale. W grupie jestem z PSV, Zurychem a także z Metalistem (pzdr. dudson ). Obecnie liderujemy z 9 oczkami, tyle co Metalist. Najgorzej mam z Metalistem, przegrana 4-2 i wygrana 4-1, więc rewanż się udał. Liczę na ćwierćfinał a co pokaże przyszłość to się okaże.

Puchar Ligi

Tutaj celem był ćwierćfinał i tam też dotarliśmy. Trafiliśmy na Man United. i zebraliśmy srogie baty 5-1 i na tym zakończył się nasz udział w tych rozgrywkach. I dobrze, bo walczyć na 4 frontach takim zespołem to gwóźdź do trumny.

Puchar Anglii

Niedawno było losowanie. W 3 rnd. trafiliśmy na Stoke, które w lidze radzi sobie całkiem, całkiem, więc będzie bardzo ciężko.

Taktyką jaką gram to 4-4-2 jak wcześniej wspominałem, zaciągniętą z sejvu repry. Tam ją modyfikowałem, ustawiałem i udało się wykminić całkiem niezłe ustawienie, w którym moi chłopacy radzą sobie bardzo przyzwoicie. W screenie przedstawie ustawienie i skład, w którym gram najczęściej.

Wrócił po kontuzji Jagielka, na którego bardzo czekałem, Anichebe, który będzie miał okazje pokazać się z dobrej strony po kontuzji no i oczekujemy wielkiego powrotu Artety, który co prawda jeszcze nie trenuje, ale już niedługo zacznie a potem powróci do składu. Dam mu czas z 3 spotkania w rezerwach na ogranie się, bo wkońcu leczy kontuzje najdłużej ze wszystkich kontuzjowanych z początku, więc będzie miał czas. A potem powróci na prawą flankę, na której obecnie zmiennikiem Osmana jest młodziutki Baxxter, który radzi sobie tam naprawdę nieźle i wykorzystuje swoją szansę na zaistnienie i wyrobienie sobie sporego kredytu zaufania. Na chwilę obecną ma on u mnie pełne zaufanie i mimo młodego wieku, często na niego stawiam stosując rotację, aby Osman mógł odpocząć i nie daj Boże złapał kontuzji. Także młody Jack Rodwell nieźle sobie radzi na środku pomocy, także młodzież w Evertonie poczyna sobie bardzo odważnie. To na tyle, po zakończeniu sezonu skrobnę coś jeszcze. I ciekawi mnie fakt, jak Milito wprowadzi się do zespołu, wkońcu w Barcie też leczył długi czas kontuzje.
Grzechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-12-2009, 11:42   #8
dudson
Banned

Domyślnie

Co do Enyeamy to ten Howard prędzej czy później będzie mógł possać Vincent jest u mnie tak znakomity, że nie oddałem go ani do CSKA, ani do PSG za 8 mln ojro. Boję się tylko, że Arsenal jeszcze zaszaleje. A, i potem pochwalę się może swoim drugim sezonie właśnie w Metaliście ;d
Powodzenia Grzechu, zarzucaj na bieżąco co tam u ciebie, bo jest chociaż co poczytać A i ta twoja lewa obrona nie wygląda chyba na solidną
stare 04-12-2009, 12:22   #9
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Howarda być może sprzedam po sezonie i poszukam kogoś w wieku 22-24 lat, co by się Vincent nie poczuł tak pewnie Będę pisał napewno, więc na lekture nie będziesz mógł narzekać

No lewa imponująca nie jest, ale odziwo radzi sobie. Zmiennikiem Bainesa jest Neville. Co prawda Phill nie jest typowym lewym obrońcą, ale jest wszechstronny i na szczęście gra na lewej obronie mu wychodzi. Jeśli fundusze pozwolą to sprowadzę może kogoś na lewą obronę a jeśli nie w zimie, to w letnim będzie to już mus, bo i tak z Nevilem się pożegnam. A teraz pożegnałem się z Józkiem (Yobo ). Sprzedaje go do Marsylii za 11,5 mln. euro. Okazał mi się niepotrzebny, podczas gdy mam Heitingę i Jagielke. Trzech dobrych obrońców na tę samą pozycję moim zdaniem jest zbędna. Poza tym Józek wydawał mi się jakiś taki jałowy w tej obronie.. A 11 mln. drogą nie chodzi. Sądzę, że jest to dobry interes. Co do tej lewej obrony jeszcze to przed sezonem starałem się wypożyczyć Garrido, ale ostatecznie nie udało się i jest jak jest
Grzechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-12-2009, 15:08   #10
redsfan
Redaktor CF

Wyślij wiadomość na gg do redsfan
Domyślnie

Eh chciałem sobie ostatnio pograć Evertonem bo oni maja malutka kadrę a celują wysoko, ale widzę ze już za to się zabrałeś Chyba dokończę karierę Polska, a potem Villa lub Birmingham.
stare 04-12-2009, 17:27   #11
dudson
Banned

Domyślnie

Propo malutkiej kadry, to jakoś źle wyliczyłem finanse mojego Metalista i teraz mam 0 na transfery, potrzebuję, jednego napastnika, budżet płacowy okrojony i 19 zawodników w kadrze, przez co jestem 7 w lidze dopiero Taką armią mam bronić tytułu Mistrza Ukrainy i zdobywcy Pucharu Ukrainy, i dojść jak w poprzednim sezonie do ćwierćfinału LM
W ogóle fenomen mojej drużyny jest taki, że jakoś mi się udało w 1/8 LM pokonać Inter po rzutach karnych, po to by przegrać 5:0, a potem wygrać 4:2 z Lazio i odpaść
stare 04-12-2009, 20:29   #12
kylo
Das ist optimal

Domyślnie

Sezon 2011/2012 zakończony.

Bundesliga zdobyta!! W pierwszym sezonie zająłem marne 4 miejsce, w drugim sami zobaczcie, a w trzecim tak jak wcześniej wspomniałem wygrałem Bundesligę.

Nie udało by się to wszystko gdyby nie mój skład. W którym najlepszym strzelcem w lidze z 25 golami okazał się Artem Milewski.

W Pucharze Niemiec wygrałem w finale z Schalke 2-1.

W Lidze Europejskiej dotarłem do finału gdzie przegrałem z Atletico Madryt 2-1.

Co do waszej dyskusji na temat bramkarzy powiem że najlepszy jest Enke którego nawet miałem w 2 sezonie, ale jak okazało się że popełnił samobójstwo sprzedałem do go Man Utd. i kupiłem Begovića który jest GENIALNY!!
stare 04-12-2009, 21:13   #13
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał kylo Zobacz post
jak okazało się że popełnił samobójstwo sprzedałem do go Man Utd.
PRZEPRASZAM, MUSIAŁEM:

Natomiast ja tradycyjnie pocinam najpierw Arsenalem i Anglią; wyniki póki co znakomite, więc nie narzekam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04-12-2009, 21:30   #14
dudson
Banned

Domyślnie

Ja też właśnie się kuszę na drugi Etat, konkretniej repra Ukrainy
Dobra, rzucę screenami poprzedniego sezonu

Ostatnio edytowane przez dudson ; 04-12-2009 o 21:42
stare 05-12-2009, 02:26   #15
cez
Womanizer

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do cez Wyślij wiadomość na gg do cez
Domyślnie

Cytat:
Napisał dudson Zobacz post
Ja też właśnie się kuszę na drugi Etat, konkretniej repra Ukrainy
ty sie tym metalistem tach nie chwal bo juz chyba ze 3 ci Fm w ktorym katujesz ta druzyne ;d znasz juz pewnie jej kazdy szczegol i wogole wiec raczej niedziwne ze Ci tak idzie zagraj kims innym

to teraz moja kolej, zaczalem sobie grac vasco teraz juz 2gi sezon
Awansowalem do 1 Ligi, wygralem Lige Stanowa i takie tam
zaczalem a tu macie pare skrinow:

Ostatnio edytowane przez cez ; 05-12-2009 o 02:41
cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-12-2009, 12:06   #16
dudson
Banned

Domyślnie

Cytat:
ty sie tym metalistem tach nie chwal bo juz chyba ze 3 ci Fm w ktorym katujesz ta druzyne ;d znasz juz pewnie jej kazdy szczegol i wogole wiec raczej niedziwne ze Ci tak idzie zagraj kims innym
To właśnie to jest w tym piękne Lepiej być fachowcem od konkretnej ligi niż od wszystkiego czyli od niczego
stare 05-12-2009, 16:28   #17
cez
Womanizer

Domyślnie

Cytat:
Napisał dudson Zobacz post
To właśnie to jest w tym piękne Lepiej być fachowcem od konkretnej ligi niż od wszystkiego czyli od niczego
no niekoniecznie, ja np gralem juz w praktycznie kazdej lidze mozliwej oprocz tych jakis singapurow moldawii czy czegos tam i raczej dobrze mi szlo a Ciebie wpuscic gdzies poza metalist i raczej masz marne szanse :p dlatego musisz nam udowodnic ze nie tylko w ukrainie potrafisz grac
stare 05-12-2009, 16:44   #18
Cobretti.
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (47)
Domyślnie

Mam pytanie do tych co grają w FM10 - Lepszy jest od 09 ? opłaca się kupować?
Cobretti. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-12-2009, 17:53   #19
cez
Womanizer

Domyślnie

Cytat:
Napisał Davids. Zobacz post
Mam pytanie do tych co grają w FM10 - Lepszy jest od 09 ? opłaca się kupować?
owszem duzo lepszy, nie oplaca sie kupowac gier ktore nie maja multiplayera
stare 06-12-2009, 16:46   #20
net_
Gość

Domyślnie

Zacząłem HSV, 4 mecze i 9 punktów. Na razie 3 miejsce. Screeny na koniec sezonu.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania