FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 23 głosów, 4.96 średnia. Wygląd
stare 04-11-2005, 20:37   #1041
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

Cytat:
Napisał Thierry Henry
nie mówię aż o takiej kasie ale np. 15 mln..mogliby wydać na młodego JUŻ świetnego,sprawdzonego pomocnika..
15 mln to az takie duze pieniadze nie sa ale jeden pomocnik tylko tez by im nie pomogl za bardzo
stare 04-11-2005, 20:45   #1042
Thierry Henry
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał wisien
15 mln to az takie duze pieniadze nie sa ale jeden pomocnik tylko tez by im nie pomogl za bardzo
podałem przykład..przecież mogą kupić więcej takich
Thierry Henry jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-11-2005, 15:53   #1043
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Dzisiaj interesująco zapoiada sie spotkani FC BArcelony z Werederm Brema Mimo, że nielubie zabardzo Barcy dziś życze jej dobrze
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-11-2005, 16:00   #1044
rav
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do rav
Domyślnie

Barcelona rozgromi Werder. W szkole typowaliśmy wyniki, jak dla mnie - 3:0 dla Barcy Visca el Barca! Barca Barca Barca!
rav jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-11-2005, 16:08   #1045
AGR
Kill 'Em All

Wyślij wiadomość na gg do AGR
Domyślnie

ManU chyba już wyszedł z dołka i powinien poradzić sobie z Vallarealem choć to jest sport. Villareal to przecież druzyna też z wysokiej półki. Co do meczu Barca - Werder to chyba będzie to jednostronne widowisko (tak jak ostatnie Gran Derby ). W środe Real gra z Lyonem i też czarno to widzę bo nie zagrają Ronaldo i Raul, gorzej - Raul może nie wejść na boisko nawet do 7 miesięcy
stare 22-11-2005, 18:42   #1046
marwo88
www.turnieje.org

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do marwo88 Wyślij wiadomość na gg do marwo88
Domyślnie

Cytat:
Napisał AGR
ManU chyba już wyszedł z dołka i powinien poradzić sobie z Vallarealem choć to jest sport. Villareal to przecież druzyna też z wysokiej półki. Co do meczu Barca - Werder to chyba będzie to jednostronne widowisko (tak jak ostatnie Gran Derby ). W środe Real gra z Lyonem i też czarno to widzę bo nie zagrają Ronaldo i Raul, gorzej - Raul może nie wejść na boisko nawet do 7 miesięcy
Nieprzepadam za Realem no ale cóż to są moje osobpobudki. Jednak szkoda mi Raula jego jedynie lubie tym klubie. Mógł by sie gdzieś przenieśc np do FC Chelsea
stare 22-11-2005, 21:49   #1047
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Nie mam zamiaru komentować mecz MU - Villarreal, ale powiem że goście powinni wygrać ten mecz. Kontrolowali przebieg gry i nie dali się zepchnąć do obrony, lecz ich kontry za ciekawie nie wyglądały. Cóż, po tym co pokazało dzisiaj MU, mam nadzieje że nie wyjdą z grupy.

Z meczu na mecz, Barcelona utwierdza mnie w tym, że finał Ligi Mistrzów jest na wyciągnięcie ręki
stare 22-11-2005, 21:50   #1048
lewy
Weteran

Domyślnie

Barcelona znowu pokazała klasę, grając słabszym zespołem wygrała 3-1 z niemieckim Werderem. Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku ;]
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-11-2005, 22:24   #1049
nene
Mistrzo

Wyślij wiadomość na gg do nene
Domyślnie

Barca znowu strzela 3 bramki no graja zawaliscie i ten Ronaldinho ale pozatym trzeba przynac ze dobrze spisali sie zmiennicy
stare 22-11-2005, 23:47   #1050
rav
Weteran

Domyślnie

Grzechu - co Ty gadasz? Finał? Pomyliłeś się i to znacznie Na wyciągnięcie ręki mamy puchar Champions League
A, właśnie! Widzieliście ten wypasiony zwód Ronniego w 83 minucie :> ? Jeśli nie, to koniecznie oblukajcie KOZAK!

http://www.kaczucha.neostrada.pl/pyt...dryblingrg.avi
stare 23-11-2005, 09:44   #1051
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

No i kolejne druzyny zapewnily sobie awans: Bayern Monachium, Juventus Turyn, Ajax Amsterdam i oczywsice Barcelona.

Co do MU to po prostu graja fatalnie :/ .. zero pomyslu na gre..
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-11-2005, 10:13   #1052
rav
Weteran

Domyślnie

Cały Manchester nie gra fatalnie. Dobrze grał Roo, podobać się mogła piłka w wykonaniu O'shea. Czasem przebłyski miał Ruud, ale to była rzadkość. Cris'owi jak zwykle w ostatnich meczach nie szło :/ Może w Barcie mógłby się wykazać, potrenowałby razem z Ronniem i by był gites W Manchesterze ja bym z chęcią zobaczył Ballacka
stare 23-11-2005, 11:28   #1053
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
Napisał ravstudio
Grzechu - co Ty gadasz? Finał? Pomyliłeś się i to znacznie Na wyciągnięcie ręki mamy puchar Champions League
Czyli finał, bo bez finału nie ma pucharu
stare 23-11-2005, 12:04   #1054
Judzio
:Maroko zawsze spoko:

Wyślij wiadomość na gg do Judzio
Domyślnie

gratulacje dla Barcy, Werder 2 pozycja w Bundeslidze, ostatnio 6:1 a Barca jedzie ich z graczami rezerwowymi(choć rezerwowi wcale nie gorsi od graczy I składu) 3:1, dobrze powiedział komentator w skrótach spotkań na Polsacie Sport że jeżeli Ronaldinho nie zdobędzie za tydz. Złotej Piłki to nie wiem.... Juve awansowało z czego się bardzo cieszę, Del Piero oczywiście godnie zastąpił Zlatana, w II połowie Brugge nie istniało, czekam tylko jak Juve zmierzy się z Barcą w tej edycji LM
stare 23-11-2005, 13:15   #1055
~królo
Dawniej Królo

Domyślnie

brawo dla Barcy, grają na prawde piękny futbol i w tym roku musi być zwycięstwo w LM
stare 23-11-2005, 14:10   #1056
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

MAnchester-Villarreal 0:0 jak dla mnie słusznie było 0:0 były ataki oby dwóch
drużyn no i Obrona nieźle wybraniała ataki

ps Co myślicie o J.S.Park moim zdaniem powinien występowac w pierwszej 11 jak dla mnie jest świetny!!
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-11-2005, 14:11   #1057
rav
Weteran

Domyślnie

Grzechu - ale nigdy nie wiadomo, czy Barca zwyciężyłaby w finale Może nagle wszystkim zawodnikom przytrafiłaby się jakaś potworna kontuzja :>

Judzio - tak bardzo chcesz żeby Barca rozgromiła Juventus (żart oczywiście ^^). Jakby Juve grało na takim poziomie jak jakiś czas temu (bo to co teraz prezentują nie jest najwyższej klasy, wg mnie powinni ostatni mecz wygrać conajmniej 3:0), to zapowiadałby się interesujący mecz
stare 23-11-2005, 14:13   #1058
mathias_
NICE GUY FINISH LAST:)

Wyślij wiadomość na gg do mathias_
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzechu
Nie mam zamiaru komentować mecz MU - Villarreal, ale powiem że goście powinni wygrać ten mecz. Kontrolowali przebieg gry i nie dali się zepchnąć do obrony, lecz ich kontry za ciekawie nie wyglądały. Cóż, po tym co pokazało dzisiaj MU, mam nadzieje że nie wyjdą z grupy.

Z meczu na mecz, Barcelona utwierdza mnie w tym, że finał Ligi Mistrzów jest na wyciągnięcie ręki
Aha, Villareal powinien wygrac, bo umial sie dobrze obronić, ale ich kontraataki wyglądaly nieciekawie...Co to ma wogole oznaczać, bo ja nie rozumiem Twojego psota. Niby dlaczego to oni powinni wygrac? Bo udało im sie zachowac czyste konto? Mieli jakąkolwiek sytacje, po ktroej moznaby stwierdzic, ze powininen paść gol? Jak dla mnie to absolutnie nie. Nie zważając juz na styl gry MU , to mogli zdobyc te 3 punkty i byli ku temu na pewno bliżej, aniżeli Hiszpanie.

"OPEN YOUR EYES TO THE MILLION OF LIES"
mathias_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-11-2005, 14:23   #1059
Dave
Semper Fidelis

Wyślij wiadomość na gg do Dave
Domyślnie

mnie jakos juz nie rajcuje liga mistrzow... wogole jak nie gra druzyna ktorej kibicuje to jakos nie chce mi sie patrzyc... kiedys to sie czekalo caly tydzien na mecz a teraz jakos nie wiem. starzeje sie chyba...
stare 23-11-2005, 14:48   #1060
Wojtkov_
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Wojtkov_
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dave
mnie jakos juz nie rajcuje liga mistrzow... wogole jak nie gra druzyna ktorej kibicuje to jakos nie chce mi sie patrzyc... kiedys to sie czekalo caly tydzien na mecz a teraz jakos nie wiem. starzeje sie chyba...
Bo to poprostu wciąż ten sam teatr, przynajmniej teraz w fazie grupowej, słabsze drużyny grają na maxa, a takie jak Juve, Barca itd. mogą sobie kalkulować i olewać bo i tak wyjdą z grupy wiec nie ma tu zadnych emocji, ja tez jeszcze rok, dwa lata temu sie rajcowałem całe dnie, a teraz niezbyt. Ale zapewne jak w ćiwerc albo półfinale znów bedzie para Chelsea - Barca lub cos w tym stylu to chętnie obejrze :-)

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania