FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > PATCHE I NARZĘDZIA > MEGA PATCH PL

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 5 głosów, 3.20 średnia. Wygląd
stare 26-03-2008, 23:41   #141
delson
Nowy użytkownik

Domyślnie

Sygnatura błędu
AppName: fifa06.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: fifa06.exe
ModVer: 0.0.0.0 Offset: 002dc3dc

Chyba już wiem w jakich okolicznościach wyrzuca mnie z gry. Zrobiłem taki test, ale nie wiem czy to nie zbieg okoliczności.
Pare meczy zagrałem 2-3 i w tych meczach nie zrobiłem żadnej zmiany zawodników, było ok. Zagrałem mecz w którym dokonałem 3 zmian i oczywiście po meczu zamiast do "menu gry" trafiłem na przepiękny pulpit.
Czytałem tu na forum, że ktoś ubolewał nad tym, że nie ma animacji podczas zmian, u mnie są ale mogłoby ich niebyć byleby tylko można było normalnie grać.
Domyślam się, że już zdecydowana większość nawet nie pamięta jak wygląda fifa2006 ale taką mam i mi się podoba.
Czy ten mój problem, może mieć coś wspólnego z aktualizacjami windowsa? Chyba kiedyś miałem podobny problem i wtedy pod Win98 chodziło super, a w XP były przypały.
Dziękuje i Pozdrawiam

Oto jak instalowałem patcha:
Zainstalowałem gre (pełna instalacja) następnie wykasowałem folder fifa 2006 z "moje dokumenty" zainstalowałem patcha.
delson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-03-2008, 14:50   #142
Domino
Gość

Domyślnie

Poczytaj trochę o tych błędach w necie, np. w googlach ale z tego co wyczytałem, mogą to byc aktualizacje, mogą to byc stery do grafiki, zły cracak o ile masz pirata, czy chociażby słaby komp: wiatrak, ram, grafika ale to chyba mogę wykluczyc. Ja stawiałbym jednak na grafikę. Ewentualnie przeinstaluj gre i wyczyśc rejestr.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 27-03-2008 o 14:53
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27-03-2008, 17:11   #143
delson
Nowy użytkownik

Domyślnie

Cytat:
Napisał Matrix Zobacz post
Poczytaj trochę o tych błędach w necie, np. w googlach ale z tego co wyczytałem, mogą to byc aktualizacje, mogą to byc stery do grafiki, zły cracak o ile masz pirata, czy chociażby słaby komp: wiatrak, ram, grafika ale to chyba mogę wykluczyc. Ja stawiałbym jednak na grafikę. Ewentualnie przeinstaluj gre i wyczyśc rejestr.
Dzięki za te mądrości. Bez dodatku takich szopek nie mam. Gre mam oryginalną.
delson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-03-2008, 20:28   #144
Domino
Gość

Domyślnie

Nie wpieniaj się bo nie masz po co. Ja takich ''szopek'' nie miałem i jak nikt się nie udziela tzn. że takich problemów też nikt nie miał. Próbuję tylko pomóc i czytam o tych błędach bo jest to na wielu stronach opisane. Ale jak Tobie nie chce się poszukać to trudno. Dla mnie to coś albo z Win albo ze sterami. A sprawdzałeś na jakimś innym kompie? Pozdro.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-04-2008, 15:16   #145
lpsk
Nowy użytkownik

Domyślnie

Witam.
W sobotę ściągnąłem MPPL i niestety od tego czasu nie mogę grać w trybie menedżerskim. Gry, które były wcześniej zapisane już nie działają, a nowy tryb menedżerski nie działa. Nie zamierzam symulować wszystkich domowych meczów. Gram Motorem Lublin i kiedy ładuje się mecz u siebie gra się wyłącza i wychodzi do Windows. Co jak co, ale wydałem 7zł na program i wymagam, żeby działał.

W składzie nie ma najlepszego napastnika - Daniela Koczona i piłkarza, który rok temu grał w Orange Ekstraklasie - Kamila Stachyry. Trudno, przeboleję, ale gra powinna działać!

pozdrawiam
lpsk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-04-2008, 16:51   #146
davasarman
Stały bywalec

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do davasarman
Domyślnie

skasuj plik "fifa 08" z moich dokumentow.... niestaty nie da sie kontynuować tamtych karier
davasarman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-04-2008, 13:26   #147
lpsk
Nowy użytkownik

Domyślnie

Nic to nie dało. Zacząłem wszystko od początku, ale nadal jak chcę zagrać mecz na stadionie Motoru gra się wyłącza.
stare 04-04-2008, 15:10   #148
marcincza
Banned

Ostrzeżenia: 5/5 (5)
Domyślnie

Upade czy Deluxe nie wyjdzie więc powinno sie zamknąć temat, no nie??
marcincza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-04-2008, 18:07   #149
ketjow24
Nowy użytkownik

Unhappy

Serdecznie Witam!!
Mam problem z nakładką lub jak kto woli patchem MPPL.
Gram w trybie kariery drużyną II ligową GKS Katowice , do póki jest pierwszy sezon czyli II liga gra idzie super, jedynie od czasu do czasu podczas dokonywania zmian w trakcie meczu znikają zawodnicy . Główny problem pojawił się gdy awansowałem do I ligi "ekstraklasy", pierwszy mecz na wyjeździe super (wygrana ) ale przy drugim u siebie były już spore problemy ,a mianowicie wywalało mi grę do Windowsa (zamiana koszulek z domowych na wyjazdowe pomogło), trzeci mecz na wyjeździe zagrałem, ale czwartego już nie mogę rozegrać - nawet zmiany koszulek i innych ustawień nie pomagają. Jestem bardzo zawiedziony tym patchem nie dość że trzeba było go sobie wykupić (6zł+vat) to jeszcze na dodatek zawiera tak poważne błędy :[ !
Czy jest możliwość aby ludzie tworzący te patche zrobili jakąś nakładkę lub zupełnie go poprawili??
ketjow24 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-04-2008, 22:12   #150
davasarman
Stały bywalec

Domyślnie

nie ma takiej możliwości poniewaz ludzie robiacy dodatek nie maja czasu... przy okazji pozdrawiam ich wszystkich (i nie ma tu ironi)
stare 05-04-2008, 20:37   #151
Domino
Gość

Domyślnie

W pozdrowieniach może ironii nie ma ale w samych postach jest. Tobie chyba sprawia przyjemnośc jak piszesz że: ''oni nie zrobią update, MPPL Deluxe nie będzie, wywaliłem 6 zeta w błoto, zrobili nas w......, nie mają czasu'' itp. Jak taki mądry jesteś to siądź i zrób, bo widzę że czasu to masz nadmiar, w domu czy w szkole obowiązków też nie masz więc nie wiem na co czekasz. Poza tym jak tylko ktoś coś na forum napisze o MPPL to ty pierwszy odpisujesz to co wyżej napisałem. Więc skończ już z tym bo robi się to bardzo nudne i żenujące. Pozdro.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2008, 22:37   #152
davasarman
Stały bywalec

Domyślnie

a Ty ciagle piszesz ze niby ja pisze ze "wyrzucilem w bloto 6 zl" znajdz mi jakis post w ktorym tak napisalem..... po raz drugi pisze Ci ze nie zaluje! jestem zadowolny w mppl (ktory tworzony byl w perspektywie update)

sorry jezeli sie ktos pyta to mu odpowiadam.... proste chyba....
stare 05-04-2008, 23:02   #153
lpsk
Nowy użytkownik

Domyślnie

Ściągnąłem stadion. Jak mam go zainstalować? Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na forum. Ściągnąłem MM08, CM08 i inne pierdoły, które nie działają. Wcześniej ściągnąłem (kupiłem) program, który rozwalił mi całą grę. Kupiłem program tylko po to, żeby grać swoim Motorem, a tu się po zainstalowaniu okazuje, że akurat Motorem grać nie mogę. Jest mi wszystko jedno. Mogę grać na Camp Nou... aby Motorem.

Dodam, że jak grałem sparing ze Śląskiem na stadionie MOTORU to gra działała. Jak chcę zagrać mecz ligowy, gra znów pada.
stare 06-04-2008, 01:53   #154
kriss
Moderator/Stadium Maker

Domyślnie

wystarczy tych bezensownych komentarzy jak juz mowilem nie bedzie deluxe ani update
stare 17-04-2008, 15:10   #155
FIFINHO
Nowy użytkownik

Domyślnie

Cytat:
Napisał Matrix Zobacz post
W pozdrowieniach może ironii nie ma ale w samych postach jest. Tobie chyba sprawia przyjemnośc jak piszesz że: ''oni nie zrobią update, MPPL Deluxe nie będzie, wywaliłem 6 zeta w błoto, zrobili nas w......, nie mają czasu'' itp. Jak taki mądry jesteś to siądź i zrób, bo widzę że czasu to masz nadmiar, w domu czy w szkole obowiązków też nie masz więc nie wiem na co czekasz. Poza tym jak tylko ktoś coś na forum napisze o MPPL to ty pierwszy odpisujesz to co wyżej napisałem. Więc skończ już z tym bo robi się to bardzo nudne i żenujące. Pozdro.
Tak tylko on za to kasy nie weżmie tak jak panowie z CF.Inne serwisy robia dodatki za darmo i są o niebo lepsze od MPPL.Mppl został wydany najszybciej bo dużo ludzi czekało na taki patch i można było łatwiej kase zbić.
FIFINHO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-04-2008, 12:47   #156
Opeel
RedNacz

Origin: Opeel89
Domyślnie

Cytat:
Napisał FIFINHO Zobacz post
Tak tylko on za to kasy nie weżmie tak jak panowie z CF.Inne serwisy robia dodatki za darmo i są o niebo lepsze od MPPL.Mppl został wydany najszybciej bo dużo ludzi czekało na taki patch i można było łatwiej kase zbić.
Mówisz, że za darmo to się mylisz... FS sprzedaje swój patch na allegro i to za 20 zł, a co do innych patchy to nie ma co sie wypowiadać bo stoją na wyjątkowo niskim poziomie, ale jak mówisz, że są o niebo lepsze no to proszę bardzo graj sobie na nich Pozdro
stare 18-04-2008, 15:37   #157
Domino
Gość

Domyślnie

Zastanawiam się jeszcze co masz na myśli "panowie z CF". Sugerujesz, ze ja mam z tego jakiś zysk? Tak, mam. A tym zyskiem jest satysfakcja, ze pomagałem tworzyć ten dodatek. MPPL jest płatny, ale twórcy z niego kasy nie dostają i robią to z własnej, nie przymusowej woli. Bo na dobrą sprawę to w ogóle mogliśmy nie zrobić nic. I nie wiem czy inne dodatki są aż tak lepsze od MPPL. Jeszcze jakieś pytania?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19-04-2008, 02:25   #158
Martin
FS Patchmaker

Wyślij wiadomość na gg do Martin Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Martin
Arrow

Ej no, ale Opeel - dlaczego wypisujesz tutaj na forum takie coś , to, że sprzedajemy patch na Allegro, nie oznacza, iż nie można go sobie ściągnąć, całkowicie za darmo! Ktoś chce mieć wersję CD - proszę bardzo, ktoś z neta - ściągnie ją sobie całkowicie za free, i niczym nie będą się one różniły. A co do strojów - hehe, u nas tworzyła je elita polskiej sceny, także nie ma co sobie nawzajem psuć opinii kolego. Przypominam, że MPPL 08 ma samo w sobie mnóstwo stroi patchmakera mojej strony - Petusa - to tak dla przypomnienia! A Ty się Opeel lepiej przyznaj, ile sobie nawzajem pomagamy przy każdym tworzeniu większego dodatku, a nie obrzucajmy się błotem. Z drugiej strony rozumiem złość Opeel'a, bo Wasze komentarze są niekiedy kretyńskie, i zniechęcają do dalszej pracy. Nawet jeśli na CF patche nie są darmowe, to nie jest wina Opeel'a, i nie wiem po co na nim się wyżywacie, kiedy on włożył do powstania tego dodatku tyle serca i wolnego czasu. Sorry za offtopa, ale niepotrzebnie został tu wtrącony wątek mojej strony, a i zdenerwowałem się, jak został potraktowany Opeel!

Ostatnio edytowane przez Martin ; 21-04-2008 o 09:57
Martin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-04-2008, 14:01   #159
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

mi sie gra popierdzielila totalnie przez mppl ale i tak jestem pod wrazeniem zrobionej roboty
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-05-2008, 13:12   #160
Revan
Nowy użytkownik

Domyślnie

Stadion na którym gra Arka gdynia ma poważny błąd. Na sektorze z najwierniejszymi kibicami (zegar) siedza goście ,a na sektorze gości nie ma nikogo. Wypadałoby to zmienić. Pozostałe 2 trybuny wzdłuż boiska bez zarzutu.

I drugi patent, przy półfinałach uefa lub ligi mistrzow wywala mnei do windowsa.
Revan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania