FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 14-10-2012, 20:34   #241
Borysek.
Weteran

Domyślnie

Unia Tarnów drużynowym mistrzem Polski w 2012 roku!
stare 14-10-2012, 20:44   #242
tony_gdansk
Lechista

Domyślnie

Brawo!!
tony_gdansk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-10-2012, 20:44   #243
Witalij
Stały bywalec

Domyślnie

Najpierw chciałem pogratulować Unii Tarnów... Jeździli cały sezon sumiennie, bez krętactwa (jak koledzy z Zielonej Góry) no po prostu gratulacje... A co do Stali Gorzów... Myślę, że działacze powinni pomyśleć nad składem na sezon 2013... Myślę, że powinien prezentować się następująco:
1.K.Kasprzak
2.M.J.Jensen
3.N.K.Iversen
4.M.Zagar
5.J.Hampel, N.Pedersen lub C.Holder
6.B.Zmarzlik
7.Ł.Sówka, na pewno jakiś dobry junior.
Wiem, za szybko na prognozy dotyczące składów, ale jestem tak wkurzony na Golloba, że jakbym mógł sam bym go wywalił na zbity pysk z tego klubu. Tak jak myślałem po juniorach nie było się czego spodziewać... Brak Zmarzlika był widoczny, tego się nie oszuka...
Witalij jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-10-2012, 21:16   #244
Habugapapuga
TEDE

Domyślnie

Jako tako, się żużlem nie interesuje aż się zdziwiłem, że mistrza nie zdobył nikt z dwójki Stal/Falubaz

Edit: Kurva patrzę na wszystkich mistrzów Polski Ekstraligi, rzeczywiście się nie znam
stare 14-10-2012, 21:28   #245
Denmark Mafia
Baned

Origin: DenmarkMafia
Domyślnie

Cytat:
Napisał Witalij Zobacz post

hahahahahahaahahahahahahahah spadłem z krzesła xDDD

PS: Szczere gratulacje sąsiedzi
Denmark Mafia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-10-2012, 21:44   #246
cybel.
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (7)
Domyślnie

@Witalij
Masz coś do Falubazu?
Tak wgl to Zielona Góra pozdrawia środkowym palcem Gorzów
cybel. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-10-2012, 21:53   #247
Witalij
Stały bywalec

Domyślnie

@up
Mam coś do Zielonej Góry... Krętacze i oszuści, może nie kłóćmy się tu, zapraszam na priv. Uuuu widzę, tak w ogóle,że jesteś z Nowej Soli-wiem gdzie to jest
stare 15-10-2012, 07:44   #248
Luka.
Gość

Domyślnie

Cieślak kolejny tytuł z kolejnym klubem... Ten to ma nosa trenerskiego albo po prostu farta
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-10-2012, 14:09   #249
Borysek.
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Witalij Zobacz post
Najpierw chciałem pogratulować Unii Tarnów... Jeździli cały sezon sumiennie, bez krętactwa (jak koledzy z Zielonej Góry) no po prostu gratulacje... A co do Stali Gorzów... Myślę, że działacze powinni pomyśleć nad składem na sezon 2013... Myślę, że powinien prezentować się następująco:
1.K.Kasprzak
2.M.J.Jensen
3.N.K.Iversen
4.M.Zagar
5.J.Hampel, N.Pedersen lub C.Holder
6.B.Zmarzlik
Wiem, za szybko na prognozy dotyczące składów, ale jestem tak wkurzony na Golloba, że jakbym mógł sam bym go wywalił na zbity pysk z tego klubu. Tak jak myślałem po juniorach nie było się czego spodziewać... Brak Zmarzlika był widoczny, tego się nie oszuka...
Holder napewno nie odejdzie z Unibaxu, Hampel - konczy sie mu kontrakt, moze wybierze Stal ? zobaczymy, a co do Nickiego, to watpie, bo przysłowie, tam gdzie Nicki jeździ nie ma mistrza dalej obowiązuje Ostatnio czytałem, że juniorzy z ksm większym niż 4 będą jeździli jako seniorzy, to moim zdaniem jest chore, załóżmy, że Zmarzlik, Pawlicki, Pulczynski będą jeździć jako seniorzy, ale jak chcemy tych młodych szkolic, to nie ten podpunkt regulaminu nie powinien obowiazywac... A co do Sówki, to myślę, że Cyfer jst od niego lepszy do tego jest gorzowiakiem i nie jeździł w Zieloniej
stare 15-10-2012, 14:34   #250
tony_gdansk
Lechista

Domyślnie

Czyli co, Stal z pięcioma zawodnikami z GP? W teorii skład mocny, ale w praktyce Kasprzak na twardym pojedzie jedno wielkie gówno, kto wie co z Iversenem, przypomne, że poprzednie sezony miał co najmniej przeciętne, pytanie czy powtórzy ten miniony, lecz znakomity.
tony_gdansk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-10-2012, 15:16   #251
kita1997
Banned

Wyślij wiadomość na gg do kita1997 Origin: Kittaa1997
Domyślnie

Ja wierzę że powtórzy
kita1997 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-10-2012, 18:34   #252
Borysek.
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał tony_gdansk Zobacz post
Czyli co, Stal z pięcioma zawodnikami z GP? W teorii skład mocny, ale w praktyce Kasprzak na twardym pojedzie jedno wielkie gówno, kto wie co z Iversenem, przypomne, że poprzednie sezony miał co najmniej przeciętne, pytanie czy powtórzy ten miniony, lecz znakomity.
Zagar pewnie zrezygnuję, myślę, że jak Iversen/Kasparzak dostaną kaskę to też zrezygnuja a co do next sezonu, się zobaczy
stare 08-11-2012, 19:20   #253
Witalij
Stały bywalec

Domyślnie

Zapraszam do lektury... http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...wanie-pierwsze
Ja nie wiem co ci ze sportowychfaktów.pl mają w głowach.. Te składy to jedna wielka masakra...
stare 21-11-2012, 16:01   #254
Borysek.
Weteran

Domyślnie

Mój typ na skład Stali Gorzów 2013:
1.Niels Kristian Iversen 9,58
2.Krzysztof Kasprzak 7,14
3.Przemysław Pawlicki 6,91
4.Antonio Linbaeck 6,72/ Tomas H Jonasson
5.Paweł Hlib 2,50/ Łukasz Jankowski 2,50
6.Bartosz Zmarzlik 6,84
Suma: 39,42/ 39,65
Inne propozycje ?

Jeżeli byłby taki skład to jeszcze może walka o pierwszą 4 by była, ale ten skład co podały sportowefakty to porażka :

Stal Gorzów:
1. Niels Kristian Iversen 9,58
2. Krzysztof Kasprzak 7,14
3. Paweł Hlib/Łukasz Jankowski 2,50
4. Tomasz Gapiński 6,06
5. Daniel Nermark 8,00
6. Bartosz Zmarzlik 6,57
KSM drużyny: 39,85

Nie wiem czy się śmiać, czy płakać, po jakiego chuya Nermark i Gapiński, skoro mógł zostać Zagar i ew Zengota/Pawlicki Piotr, a nie ściągają jakiś starych dziadów, Zagar to jest człowiek, który musi być w Stali, to jest człowiek kojarzony z tego miejsca !!!! a co od tego składu to WALKA O UTRZYMANIE

Ostatnio edytowane przez Borysek. ; 21-11-2012 o 16:04
Borysek. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-11-2012, 16:17   #255
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Cytat:
Napisał unia.tarnow.pl
OŚWIADCZENIE

Sezon żużlowy 2012 był najlepszym sezonem w historii tarnowskiego klubu. Zespół Azotów Tauron Tarnów wywalczył siedem medali
w tym cztery złote. Trzeci raz w historii klubu po siedmioletniej przerwie jesteśmy: Drużynowym Mistrzem Polski na żużlu; Młodzieżowym Drużynowym Mistrzem Polski na żużlu; Młodzieżowym Mistrzem Polski Par Klubowych na żużlu; Indywidualnym Mistrzem Polski Juniorów na żużlu; brązowym medalistą Ligi Juniorów; oraz podwójnym brązowym medalistą w Brązowym i Srebrnym Kasku.

Kiedy w lutym bieżącego roku objęłam stanowisko Prezesa Zarządu sytuacja finansowa klubu była tragiczna. Według przedstawionego mi budżetu na sezon 2012 (przygotowanego przez poprzedni Zarząd) w kasie klubu miało brakować 1 500 000 zł. Dokładna analiza pokazała, że rzeczywista dziura budżetowa jest na poziomie 4 500 000 zł. a dodatkowo z poprzednich lat pozostał dług do spłacenia na poziomie 1 700 000 zł. Nie bez znaczenia na obciążenie budżetu 2012 miał także fakt, że z wpływów na sezon 2012 kwocie 4 000 000 zł. zostały spłacone zobowiązania zawodników z sezonu 2011 (m.in. K.Kasprzaka i S.Ułamka).

Przy takim stanie finansowym klub nie miał szans na dalsze funkcjonowanie. W związku z tym podjęłam szereg działań w tym spotkań i rozmów ze Sponsorami, Władzami Samorządowymi oraz z wieloma życzliwymi tarnowskiemu żużlowi osobami.

W efekcie tych działań pozyskałam do kasy klubu dodatkowo 4 260 000 zł., spłaciłam 1 250 000 zł. długów. Spółka na dzień dzisiejszy nie ma zobowiązań publiczno - prawnych, w wielu obszarach zmniejszono koszty działalności klubu, a zobowiązania finansowe, także te z lat poprzednich są regulowane w miarę możliwości na bieżąco. Wpływy z karnetów i biletów były w obecnym sezonie na najwyższym w historii klubu poziomie. Wynik finansowy spółki jest dodatni. Podsumowując sytuacja spółki jest nieporównywalnie lepsza od tej jaką przejęłam i jaka była w listopadzie ubiegłego roku.

Niestety, pomimo wielu podjętych przeze mnie działań nie udało się w osiem miesięcy od objęcia stanowiska Prezesa spłacić wszystkich zobowiązań. Nakazy sądowe i komornicze dot. starych długów , 4 000 000 wpływów od Sponsorów a konto sezonów 2012;2013 a wydanych w zeszłym roku nie pozwolą zakończyć obecnego sezonu na zero. Zobowiązania wobec zawodników, które na potrzeby procesu licencyjnego muszą być uregulowane do dnia 30 listopada 2012 wynoszą 1 300 000 zł w tym kwota odsetek o którą skarży klub były zawodnik Sebastian Ułamek.

W związku z powyższym podaję się do dymisji. O swojej decyzji powiadomiłam Przewodniczącego Rady Nadzorczej ŻSSA w dniu 16.11.2012r.

Jeżeli chodzi o przygotowania do sezonu 2013 to pozostawiam klub z potwierdzonymi jeszcze w ubiegłym tygodniu deklaracjami
o pozostaniu z klubem dwóch najważniejszych Sponsorów: Sponsora Głównego Azoty Tarnów oraz Sponsora Strategicznego Tauron Polska Energia . Sponsor Główny Azoty Tarnów w sezonie 2013 będzie w dalszym ciągu finansował trenera oraz dwóch zawodników , którzy zdobywają praktycznie połowę punktów drużyny tj. Macieja Janowskiego oraz Janusza Kołodzieja. Wniosek o sponsoring do Sponsora Strategicznego Tauron Polska Energia został złożony w październiku i będzie rozpatrywany w grudniu.

Dziękuję wszystkim Sponsorom, trenerowi Markowi Cieslakowi oraz zawodnikom za współpracę i życzliwość.

Prezes Zarządu ŻSSA, Agata Mróz
Zdobyć mistrzostwo i zbankrutować - takie coś tylko w Tarnowie Na wiosnę nie będzie ani piłki, ani żużla w tym mieście, pozdro szejset dla Azotów. Życzę (nie)udanych inwestycji w skoki narciarskie ((((((((:
Adriano_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-11-2012, 16:28   #256
Borysek.
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adriano_ Zobacz post
Zdobyć mistrzostwo i zbankrutować - takie coś tylko w Tarnowie Na wiosnę nie będzie ani piłki, ani żużla w tym mieście, pozdro szejset dla Azotów. Życzę (nie)udanych inwestycji w skoki narciarskie ((((((((:
nie śmieję się, bo niedługo może to spotkać Gorzów, chodź za Stalą nie przepadam, bardziej wolę Stilon, ale nie chce, żeby sporty w Gorzowie upadły

Ostatnio edytowane przez Borysek. ; 21-11-2012 o 16:35
Borysek. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-11-2012, 21:31   #257
Witalij
Stały bywalec

Domyślnie

@up
Jesteś z Gorzowa??? Ja tak, i również wolę Stilon, jak ja widziałem 2 lata temu jak jeszcze graliśmy w 1. lidze jak ci chłopcy walczyli z całych sił, grając praktycznie za darmo.. Na prawdę, było strasznie... Mój kuzyn grał w GKP, teraz gra w Warcie Poznań i opowiadał że wypłat albo nie dostawali, albo z kilkumiesięcznym opóźnieniem, a w Stali, w Stali jest bardzo dobrze z kasą od kilku lat.. A tu żadnych sukcesów... Ta drużyna w tym sezonie z takim składem jaki mieliśmy, powinna zdobyć mistrzostwo... A te ciepłe kluchy, nie zrobiły nic..
stare 30-11-2012, 16:21   #258
cybel.
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (7)
Domyślnie

Hampel w Falubazie ; Gollob w Toruniu. Zajebisty transfer ze strony Zielonogorzan. Ale bedzie paka :Adrenalina , Duzers , Pepe i Hampel. A Golloba kibice nie chca w Toruniu Hahhaha. Falubaz lecimy na majstra!!!!
cybel. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-12-2012, 20:48   #259
zuo
Casi modelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyślij wiadomość na gg do zuo
Domyślnie

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...ks-wybrzeze-sa jprdl. żużel w Gdańsku (*)
stare 05-12-2012, 14:33   #260
Borysek.
Weteran

Domyślnie

nie płacz, zobacz co się w Gorzowie dzieje, -,-

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania