FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 07-08-2012, 23:20   #1121
Liver
Weteran

Domyślnie

teraz spojrzałem i 1. sezon ma tylko 8 odcinków, reszta po 13, więc może się zdecyduję jak skończę White Collar i Boardwalk Empire.
stare 11-08-2012, 00:16   #1122
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Cytat:
Napisał Liver Zobacz post
dokładnie, w tym sezonie odpuścili same sprawy na rzecz relacji między bohaterami, i wyszło to na dobre.
Donna wróć :(
+111111

@Chudy
Serial głównie o prawie. Ale i tak najważniejszą rzeczą tutaj są właśnie relacje między bohaterami. Nie obywa się także bez tych negatywnych Sam zaczynałem z nudów go oglądać, ale nie żałuję. A aktorzy są wyśmienicie dobrani do ról.
stare 11-08-2012, 11:47   #1123
Kejo
Stały bywalec

Domyślnie

Skończyłem House'a. Polecicie mi podobny serial? Nie chodzi o to, żeby był medyczny tylko o to, żeby był w podobnym stylu. To znaczy: w każdym odcinku House'a był inny przypadek i w każdym odcinku został on zamknięty. Losy bohaterów schodziły na dalszy plan. Szukam czegoś podobnego. Koleżanka polecała mi Prawo Agaty (w każdym odcinku inna sprawa sądowa) ale to straszny shit.
stare 11-08-2012, 12:08   #1124
TSM_Avezax
Top,Jungle,Mid-HyperCarry

Wyślij wiadomość na gg do TSM_Avezax
Domyślnie

Moze Greys Anatomy ?
v
Blame jungler. 0 ganks and help.Noob.Reported kid
TSM_Avezax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2012, 21:11   #1125
Arteq
Arte.

Domyślnie

Cytat:
Napisał kejo Zobacz post
skończyłem house'a. Polecicie mi podobny serial? Nie chodzi o to, żeby był medyczny tylko o to, żeby był w podobnym stylu. To znaczy: W każdym odcinku house'a był inny przypadek i w każdym odcinku został on zamknięty. Losy bohaterów schodziły na dalszy plan. Szukam czegoś podobnego. Koleżanka polecała mi prawo agaty (w każdym odcinku inna sprawa sądowa) ale to straszny shit.
Supernatural.
Możesz oglądać stąd - http://www.seans24.pl/serial/311-supernatural/ . Tylko że musisz się zarejestrować.

Ostatnio edytowane przez Arteq ; 11-08-2012 o 21:14
Arteq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2012, 21:13   #1126
Ponton.
Weteran

Domyślnie

O tak, jak najbardziej Supernatural w każdym odcinku masz inną historię.
stare 06-10-2012, 23:09   #1127
przebos
Legenda

Domyślnie

japied*** jestem wstrząśnięty 11 epizodem 4 serii Breaking Bad, aż się wzruszyłem i ciarki pi przeszły po plerach, fest111!! 10/10 za odcinek, końcówka wbiła w krzesło, nie wiem jak to wyrazić..

dzisiaj nie zasnę, MA-SA-KRA!
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-10-2012, 20:26   #1128
jens4
Zorientowany

Domyślnie

Jest tu jakiś fan The Walking Dead?? Dziś ruszył 3 sezon i normalnie jest po co żyć! Jestem fanem Shane'a Walsha patrzcie w avatar. Chcialbym napisać kiedyś książke o zoombie bo podoba mi się ta tematyka.

#1 Niesamowity Przypadek Karola Butko | #2 Kali

Następne księgi w przyszłości
jens4 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-10-2012, 21:12   #1129
przebos
Legenda

Domyślnie

może wdrążysz element zombie w swoje opowiadanie o kalim, czekam
stare 15-10-2012, 21:25   #1130
jens4
Zorientowany

Domyślnie

Pewnego razu dużo nad tym myślałem ale jednak zoombie zostawie sobie na inną księge. Za to wymyśliłem coś innego i chyba równie ciekawego

#1 Niesamowity Przypadek Karola Butko | #2 Kali

Następne księgi w przyszłości
jens4 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-11-2012, 19:06   #1131
Liver
Weteran

Domyślnie

co oglądacie? ja skończyłem bb i aktualnie the walking dead, shameless i entourage. jakieś ciekawe premiery tej jesieni?

BB wraca wakacje '13, nie? bo filmweb coś w ****a leci i pokazuje że w grudniu.
stare 23-11-2012, 13:59   #1132
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Ja tam oglądam na bieżąco The Big Bang Theory oraz czasami zerkam na Dextera jak kolega ogląda. Zastanawiam się czy czegoś nowego nie zacząć.

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-12-2012, 21:27   #1133
przebos
Legenda

Domyślnie

well...

The Walking Dead to ostatnio hit u mnie w klasie, gdzie ogląda to chyba z dziesięć osób. Zmotywowany tym sam zobaczyłem pilot, pierwszy sezon, który był w miarę dobry. Drugi sezon to już rewelacja, szkoda że trzeci przerwany w połowie. Całość oceniam bardzo pozytywnie, nie spodziewałem się, że przypadnie mi do gustu - obejrzalem wszystkie 27 odcinków w 13 dni, więc da się szybko nadgonić przez okres wakacyjny. ja mam to już za sobą. Serial fajnie zrobiony, nie skupia się tylko na zabijaniu zombiaków ale ogólnie na życiu bohaterów.

Shameless (US) też katowałem, jeszcze przed TWD. Serial komediowy opowiada o zwariowanej rodzince, gdzie ojciec całymi dniami włóczy się pijany albo leży pod stołem. Rodzeństwem opiekuje się najstarsza siostra (fajna laska), serial przepełniony jest odważnymi scenami erotycznymi, jak i patologicznymi. Ogólnie można się pośmiać i zrelaksować. Liczy sobie dwa sezony, zostały mi dwa epizody do końca.

Breaking Bad jestem na drugim odcinku piątego sezonu, gdyż po tym jak zobaczyłem że będę musiał czekać do przyszłego roku na nowe odcinki do ograniczyłem oglądanie - w sumie żałuję, bo teraz już po długiej przerwie mnie tak do niego nie ciągnie.

Grimm chyba nie będę - przynajmniej jak na razie - kontynuował, tak więc mimo wszystko dzięki Cabiemu za zachęcanie. Dzisiaj obejrzałem pilota serialu Touch, zapowiada się świetnie (jest pomysł u twórców), Awake z tego roku też się zapowiada nieźle.

w spilerach opisy do filmow

Touch (2012)

Awake (2012)

Teraz trzeba czekać przynajmniej do lutego aż wrócą seriale

Ostatnio edytowane przez przebos ; 16-12-2012 o 21:38
stare 16-12-2012, 22:08   #1134
RibinUTD
Manchester United Fan

Wyślij wiadomość na gg do RibinUTD
Domyślnie

Jest tutaj ktoś co oglądał jakiś sezon bądź ogląda na bierząco Sons of Anarchy? Poszukuje jakiś podobny do takiego stylu serialu.
stare 16-12-2012, 22:58   #1135
Ponton.
Weteran

Domyślnie

Ja aktualnie czekam na kolejne odcinki Suits, nie mogę się doczekać już I of kors Gra o Tron, czemu dopiero marzec ): W międzyczasie dalej Supernatural, 6 sezon. Mówią, że właśnie 6 i 7 sezon są jednymi ze słabszych, ale trzeba obejrzeć, bo jak na razie serial świetny. Na bieżąco także The Big Bang Theory i HIMYM.
stare 17-12-2012, 18:59   #1136
Liver
Weteran

Domyślnie

ja tam zupełnie nie rozumiem tego hajpu na TWD, ogarnąłem I sezon, teraz utknąłem na początku II i zupełnie mnie do niego nie ciągnie.

BB oczywiście rozpierdol, shameless też skończyłem i teraz w sumie tylko entourage i 30 rock, a na bieżąco to TBBT, bo HIMYM to żenada niesamowita (w sumie już od paru sezonów). na dysku jeszcze 1 sezon the wire i boardwalk empire, ale jakoś nie mogę się przełamać
stare 31-12-2012, 14:23   #1137
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Obejrzałem wszystkie dotychczasowe odcinki The Walking Dead i brak mi słów. Jak do cholery przegapiłem taki serial, to nie mam pojęcia. Początkowo obawiałem się, że serial będzie opierał się na walce z zombie, a tutaj wychodzi na to, że to zaledwie dodatek to świetnej fabuły. Niesamowicie wciąga, nie mogę się doczekać kolejnych odcinków- szkoda, że trzeba tyle czekać.

Ostatnio edytowane przez Lucas. ; 31-12-2012 o 14:28
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-12-2012, 19:21   #1138
przebos
Legenda

Domyślnie

Wczoraj skończyłem pierwszy sezon Touch - bardzo pozytywne zaskoczenie, świetny serial, trzymający w napięciu. Wspaniale połączone losy zupełnie obcych, na pozór, sobie ludzi. POLECAM!

Dzisiaj natomiast chyba zacznę The Killing lub Homeland, któreś z tych dwóch.
stare 01-01-2013, 12:04   #1139
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Mam zamiar zabrać się za Breaking Bad, ale jak zobaczyłem, że to ma aż pięć sezonów, to muszę to jeszcze raz przemyśleć, gdyż obawiam się, że jeżeli wciągnie mnie tak jak The Walking Dead, to nie będę odchodził od monitora.

Touch bardzo ciekawie wygląda, ale tutaj raczej poczekam, bo na razie mało odcinków, a nie chce skończyć tak jak z The Walking Dead, gdzie zamiast rozłożyć sobie odcinki do lutego, to obejrzałem wszystko w kilka dni.
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-01-2013, 14:17   #1140
przebos
Legenda

Domyślnie

Z Żywymi Trupami było podobnie, wszystko obejrzałem w półtora tygodnia, ale szybko znalazłem Touch i już nie tęsknie. Touch obejrzałem, więc teraz muszę zabrać się za coś innego, za dwa tygodnie wraca Shameless, później czekać na luty/marzec na wielkie powroty pozostałych seriali (BB, TWD i Touch) i byle do wakacji
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania