FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 23-05-2009, 17:14   #141
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Totalnie poryty pomysł według mnie. Miśki zle pogrywacie
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2009, 17:18   #142
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał x_adam Zobacz post
Czyli te tematy umrą, bo nie często zdarza się jakaś sytuacja tego typu
Ale userów jest dużo.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2009, 17:49   #143
cleavage
naughty moderatorista.

Wyślij wiadomość na gg do cleavage
Domyślnie

Cytat:
Napisał maybac Zobacz post
Totalnie poryty pomysł według mnie. Miśki zle pogrywacie
Poryty bo? Lubisz czytać tak durne posty jak "wszystko!!!" lub "mookroo" i nic poza tym?
stare 23-05-2009, 17:53   #144
maybac
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał srna Zobacz post
Poryty bo? Lubisz czytać tak durne posty jak "wszystko!!!" lub "mookroo" i nic poza tym?
Ok, posty w stylu

wszystko do hvja

są beznadziejne. Ale jesli Lech wygra to co mam byc cicho?
Chcecie tylko 20 llinijkowe posty na temat sensu życia? To mimo wszystko jest TYLKO forum o FIFIE. A Wy traktujecie swoje modowanie (nie wszyscy zeby nie było) jako szanse na poprawienie swiata albo conajmniej zostawnienie czego po sobie lepszego. My nie jestesmy felietonisci z GW zeby kazdy nasz post był rozmysleniami. O;

Yeti: Załozmy ze GW to gamewalker z CD-A;p. Po prostu chodziło mi o kogokolwiek kto pisze felietony czesto i zawodowo.

Ostatnio edytowane przez maybac ; 23-05-2009 o 18:02
stare 23-05-2009, 18:00   #145
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
My nie jestesmy felietonisci z GW zeby kazdy nasz post był rozmysleniami
Ale GWniany przykład.
Cytat:
Ale jesli Lech wygra to co mam byc cicho?
Wyraź swoją radość w temacie o lidze polskiej, opisując przy okazji trochę mecz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2009, 18:01   #146
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

To jak masz problem z napisaniem posta dłuższego, niż nazwa Twojego klubu, to lepiej nic pisz. Pisanie przez 10 fanów Lecha, że ich drużyna wygrała, bądź przegrała jest bardzo irytująca. Zamiast napisać głupiego posta w CCDU, napisz coś mądrego w temacie o polskiej lidze, to nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2009, 18:05   #147
maybac
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał SimonS Zobacz post
To jak masz problem z napisaniem posta dłuższego, niż nazwa Twojego klubu, to lepiej nic pisz. Pisanie przez 10 fanów Lecha, że ich drużyna wygrała, bądź przegrała jest bardzo irytująca. Zamiast napisać głupiego posta w CCDU, napisz coś mądrego w temacie o polskiej lidze, to nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji.
Kto jak kto ale ja chyba nie pisze postów jednozdaniowych zbyt czesto;p
I mam przypomniec ze to fani Realu popisali sie mnostwem postów "Rudd Van Nisterlooy"?
stare 23-05-2009, 19:07   #148
kalki
Vel Sic Enitar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kiler_ Zobacz post
Czekamy na kolejne pomysły. Czego jutro nie będzie można napisać ? Brawo !
Takich będzie tylko przybywać !

Cytat:
Bierzcie przykład ze mnie, jestem kibicem Lecha i swoją radość, czy smutek zostawiam tylko i wyłącznie dla siebie. Przecież połowa świata nie musi wiedzieć, komu kibicuje.

Cytat:
Od tego jesteś, żeby takie posty kasować, a autorów nagradzać- szanowy panie moderatorze

Myślę, że to wy (moderatorzy, amidnistracja) macie problem z oceną który post to spam, a który wnosi coś do dyskusji. Przykładów jest mnóstwo, ostatnio dobrze to skomentował Komal. Po jego interwencji opamiętałeś się troche... Nie możecie po prostu kasować, punktować ? Jak widać- Nie- bo lepiej edytować post i dopisać coś typu "zainwestuj w mozille". Później reszta userów musi przystosować się do "cenzury" którą, nie ukrywając, chcecie mam narzucić.

Pojrzyj na mię miłościwie
Oczęty bławemi
Obdarzże mnie litościwie
Wdziękami swojemi
Wspomnij na mię litościwie
I w tej porze nocnej
Nie odmawiaj miłościwie
Wzajemności mocnej
kalki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2009, 19:08   #149
Kiler_
Obrońca Boys

Wyślij wiadomość na gg do Kiler_
Domyślnie

Dobra, róbcie co chcecie. Ja swoje posty zawsze staram się rozwijać, więc nie będę miał bana za tydzień. Tylko wtedy karaicie też bezsensowne nabijanie. Jeden coś napiszę, a potem 30 postów popieprzonego komentarzu. Jak już się uczepiliście porządku to do końca.

@Szymuś: Spójrz jak Ty nieraz piszesz w tematach. Śmiesznie się czytało Twój ostatni post w tym temacie. Bez napinki ziąąą.
stare 23-05-2009, 19:09   #150
kalki
Vel Sic Enitar

Domyślnie

Przykład do wypowiedzi Kilera:

Cytat:
Napisał seeba Zobacz post
Ooo Paolo nie przesadzaj, to Warszawiacy Wam skopią tyłek równo Trzeba być obiektywnym ;]
Według mnie nie trzeba komentować...

Oczęty bławemi
Obdarzże mnie litościwie
Wdziękami swojemi
I w tej porze nocnej
Nie odmawiaj miłościwie
Wzajemności mocnej
stare 23-05-2009, 19:30   #151
cleavage
naughty moderatorista.

Wyślij wiadomość na gg do cleavage
Domyślnie

Cytat:
Od tego jesteś, żeby takie posty kasować, a autorów nagradzać- szanowy panie moderatorze
Ale ja o tym wiem. Napisałem to tylko dlatego, aby podkreślić lekką ironię w trafność i sens takich postów

Cytat:
Przykładów jest mnóstwo, ostatnio dobrze to skomentował Komal. Po jego interwencji opamiętałeś się troche...
To był jednorazowy wyskok, dotąd nie zdarzało mi się takie coś. Po prostu puściły mi nerwy, lub miałem słabszy dzień. Nie wiem, ale chyba aż tak ogromnej szkody nie wyrządziłem. Nie jestem chvjem, za którego mnie zapewne kilka userów uważa, ale co mi do tego. Całą sprawę kulturalnie sobie z komalem wyjaśniłem zaraz po tym zajściu.
stare 23-05-2009, 19:48   #152
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Wy na serio nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Tak, często offtopuje w obu tematach, w sumie 90% moich postów w tych tematach to offtop, ale trzyma to jakiś poziom, tak mi się wydaje. Ale nie ważne. Chodzi o to, że dzisiaj został wprowadzony zakaz pisania w obu tematach na temat radość bądź smutku z powodu swojej drużyny, oraz na temat pogody, a nie zakaz offtopowania. Do tego, maybac się czepia, o VNR, chociaż sam pisałem, że to nie dotyczy tylko kibiców Lecha i Realu, ale wszystkich. Najpierw przeczytajcie wszystkie posty, a dopiero później się wypowiadajcie.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2009, 19:53   #153
maybac
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał SimonS Zobacz post
...
Nie czepiałem się, Ty zaczales tekstem ze jesli nie potrafie napisac dłuższego zdania. Tak więc Ty zaczales napinke i nie pierdool ze ja sie czepiam.
stare 23-05-2009, 19:57   #154
Kiler_
Obrońca Boys

Wyślij wiadomość na gg do Kiler_
Domyślnie

Wiem co przeczytałem i napisałem o swoich wątpliwościach, tyle. Zakaz offtopowania jest od zawsze, więc śmiesznie to zabrzmiało. Dobra, nieważne. Miłego wieczoru.
stare 23-05-2009, 20:58   #155
kalki
Vel Sic Enitar

Domyślnie

Cytat:
Napisał srna Zobacz post
To był jednorazowy wyskok, dotąd nie zdarzało mi się takie coś. Po prostu puściły mi nerwy, lub miałem słabszy dzień. Nie wiem, ale chyba aż tak ogromnej szkody nie wyrządziłem. Nie jestem chvjem, za którego mnie zapewne kilka userów uważa, ale co mi do tego. Całą sprawę kulturalnie sobie z komalem wyjaśniłem zaraz po tym zajściu.
To był tylko przykład, który łatwo przyszedł mi na myśl, więc luźno

Cytat:
Nie czepiałem się, Ty zaczales tekstem ze jesli nie potrafie napisac dłuższego zdania. Tak więc Ty zaczales napinke i nie pierdool ze ja sie czepiam.
Dajcie już spokój, bo zaraz zaczną się posty typu "ty nie umiesz składać zdań prostych, a o podrzędnie złożonych..."

Mnie osobiście, chodzi o to, żeby osoby cieszące się z sukcesów swoich klubów robiły to w odpowiednim dziale, pod czujnym okiem szefostwa. Tyle

Oczęty bławemi
Obdarzże mnie litościwie
Wdziękami swojemi
I w tej porze nocnej
Nie odmawiaj miłościwie
Wzajemności mocnej
stare 23-05-2009, 21:09   #156
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Gdyby dzisiaj Lech przegrał z Polonią, to posty w CCDU z wyrazami radości ze zdobycia przez Wisełkę tytułu MP byłyby imo usprawiedliwione i ok (ale za tydzień już nie, bo teraz byłaby to nawet niespodzianka, że tak szybko itd., a za tydzień to i tak wiadomo chyba że jednak Lech zostałby tfutfutfu mistrzem, to też bym zrozumiał posty np. misjurga w CCDU), ale nie powinno to wyglądać tak, że po każdym meczu czy nawet po strzeleniu przez Lecha bramki w 95. minucie ktoś pisze w CCDU. A w 2012, po meczu otwarcia w Warszawie, kiedy to po raz pierwszy wygramy mecz na Euro, czy też za kilka miesięcy, gdy Wisła awansuje do LM, mam zamiar odezwać się w CCDU i żadne punkciki mi nie straszne.

Liczę na to, że admini z głową będą korzystali z nowych wytycznych. Bo pełno było takich sytuacji, że posty były niepotrzebne. Ale moderatorów mamy mądrych (przynajmniej większość :lol3), więc powinno być dobrze.

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena

Ostatnio edytowane przez bujarek ; 23-05-2009 o 21:13
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2009, 23:40   #157
322
Gość

Domyślnie

Jak dla mnie sprawa wyglada prosto
Zobrazuje troche to, bo nie wiem jak inaczej to wytlumaczyc:
Sa 2 typy wejscia w te 2 tematy.
1. Kiedy przydarzy nam sie cos zlego/dobrego i mamy ochote wyladowac to w w/w tematach.
2. Kiedy wchodzimy na forum i myslimy se ''trzeba cos napisac w CCDach..." i wymyslamy posty na sile. Ten typ jest bardziej preferowany przez nowszych userow

Te drugie powinny byc karane, bo sa zazwyczaj idiotyczne. Oczywiscie nie wszystkie z 2 typu sa takie, tak samo jak nie wszystkie z 1 sa madre. Mam nadzieje ze zrozumieliscie.

----

Ale tak naprawde w innej sprawie pisze. Nie wiedzialem gdzie o tym napisac, wiec daje tu:
Moglby ktos mi wyzerowac punkty? Albo dac mi punkta, i od razu odbanować? Nie po to poprosilem o bana zeby zaraz dostac punkta i znow miec absencje na forum. Odszedlem miedzyinnymi dlatego bo chcialem miec czyste konto.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24-05-2009, 08:30   #158
James
---------

Domyślnie

Cytat:
Napisał thaymone Zobacz post
Ale tak naprawde w innej sprawie pisze. Nie wiedzialem gdzie o tym napisac, wiec daje tu:
Moglby ktos mi wyzerowac punkty? Albo dac mi punkta, i od razu odbanować? Nie po to poprosilem o bana zeby zaraz dostac punkta i znow miec absencje na forum. Odszedlem miedzyinnymi dlatego bo chcialem miec czyste konto.
Nie zerujemy nikomu kont, a także nie odbanowywujemy. Mogłeś nie prosić o bana, tylko czekać aż zdobędziesz 5 punktów.
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-05-2009, 08:37   #159
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

Ale on prosił o punkta, nie o bana, a dostał to drugie.
Wiem, że ten punkt dawał mu bana, ale on wyraźnie prosił PUNKTA , żeby tego bana dostać , a dostał bana bez punkta .
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-05-2009, 08:55   #160
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Cytat:
Napisał James Zobacz post
Nie zerujemy nikomu kont, a także nie odbanowywujemy. Mogłeś nie prosić o bana, tylko czekać aż zdobędziesz 5 punktów.
Ja pie*dolę... Śmieszny jesteś.

PS. http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=7675

edit:
Cytat:
Napisał Regulamin
Po powrocie na Forum nadal ma 5 punktów na koncie.
Przepraszam, że napisałem, że jesteś śmieszny. Jesteś, ale z innego powodu (oprócz tego, że piszesz, że prosił o bana - tu nadal jesteś śmieszny) - nie znasz regulaminu i piszesz głupoty. Nie wiem, dlaczego sugerujesz, że jakby zdobył 5 punktów, to by nie miał teraz punktów ("Mogłeś (...) czekać aż zdobędziesz 5 punktów.").

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena

Ostatnio edytowane przez bujarek ; 24-05-2009 o 09:01
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania