FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 30-05-2009, 14:50   #181
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

Mam prośbę . Można by założyć podforum w dziale z PESEm o 2010 ? Wychodzi niemal , że w tym samym czasie, co Fifa. Zgadza się, to forum Fify , ale takie podforum nie wprowadziło by myślę chaosu i bałaganu, a przyniosło by informacje, bo widziałem userów, którzy grali w PESA . Jak tak sie boicie o bałagan można tam przydzielić moda tak, jak to jest z FM'em. Hmm ?
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-05-2009, 15:26   #182
kalki
Vel Sic Enitar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Shaberts Zobacz post
przyniosło by informacje, bo widziałem userów, którzy grali w PESA

Jak sam twierdzisz, już nikt w PESA nie gra. Po drugie po co takie podforum skoro w samym dziale pojawia się 1 post na 1 miesiąc?

Pojrzyj na mię miłościwie
Oczęty bławemi
Obdarzże mnie litościwie
Wdziękami swojemi
Wspomnij na mię litościwie
I w tej porze nocnej
Nie odmawiaj miłościwie
Wzajemności mocnej
kalki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-05-2009, 15:30   #183
t-muss
Banned

Domyślnie

Może dlatego, post na miesiąc , bo ostatnia część wyszła niecały rok temu .
Teraz, gdy wyjdzie nowa, będzie więcej postów tak, jak to było, gdy wyszło 2009 .
A informacje na temat nowego PESa chyba nikomu nie będą przeszkadzały.
stare 05-06-2009, 19:13   #184
kalki
Vel Sic Enitar

Domyślnie

Dear kalki,

You have received an infraction at FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA.

Reason: Offtopic
-------
I po co Ci to było? Pisałeś o mojej słabości, ok. Przymykam oko dość często, ale nie można w nieskończoność, poza tym mam możliwość dać ten jeden punkt więcej, jak się komuś nazbiera Yeti dopisał, żeby odpisywać w dziale muzyka, a nie offtopować dalej w tym temacie. Punkcik.
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?p=547890

Cytat:
Taki z Ciebie fan, a siedziałeś z dupą w domu. Jedyny koncert "boskiej" Kylie a ty chcesz go oglądać w TV?

All the best,
FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA

Wielki Panie Administratorze, jeśli ja za jedno zdanie otrzymuje punkt, to twoim obowiązkiem jest wypunktowanie poprzedników, bo jak sam to określiłeś to był offtopic więc czyń swą powinność, chyba, że twoja sprawiedliwość dosięga wybrane osoby...

Yeti nawet prosił, żeby tu nie robić offtopu i przenieść się do odpowiedniejszego działu...
Nie bądź śmieszny... proszę Cię. Bo gimnazjalista mi karzę to muszę przenieść się z dyskusją do innego tematu? Obraził mnie, i nie tylko mnie, więc miałem moralny obowiązek by zareagować!

Oczęty bławemi
Obdarzże mnie litościwie
Wdziękami swojemi
I w tej porze nocnej
Nie odmawiaj miłościwie
Wzajemności mocnej
stare 05-06-2009, 19:30   #185
Yeti
Gość

Domyślnie

Sorry, ale to dotyczy też mnie, więc się wypowiem:

kalki, jeśli sądzisz, że uznanie, iż gówno mnie obchodzi Twój pogląd na muzykę, jest obrażeniem Ciebie, to Ci bardzo współczuję, stary. Jeśli kierujesz się w życiu zdaniem innych - Twoja sprawa, ale nie widzę w tym nic obraźliwego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05-06-2009, 19:31   #186
Domino
Gość

Domyślnie

Wiedziałem że tak będzie... OT nie był długi i takich offtopów jest całe mnóstwo. Poza tym jak Cię Yeti obraził, to nie wiesz, że takie sprawy załatwia się poza forum? Nie musiałeś tego napisać na forum. Dodatkowo Yeti nie karze i kazać nie musi, bo chyba każdy powinien wiedzieć gdzie pisać i Yeti dał do zrozumienia, że nie ma co ciągnąć w CCDW tego tematu. Ty czujesz się obrażony, bo Yeti to, bo Yeti tamto. Ale różnica jest taka, że chociaż osoby odnoszące się do koncertu dopisywały co ich wkurwi*o. Jak się nie zgadzasz z decyzją, możesz napisać w odwołaniach, przeanalizują to inni modzi i James i jak będzie decyzja, żeby Ci cofnąć punkt, to Ci go cofną. Ja podjąłem taką decyzję a nie inną i jej nie zmienię. Przy okazji niech też będzie to przestroga dla innych, żeby unikać takich sytuacji w tematach CCDW/U, bo potem robi się niepotrzebny problem i w momencie gdy ktoś dostaje punkty, ma potem pretensje, że nie sprawiedliwie i inni też powinni otrzymać "nagrodę". Było pisane nie raz, żeby każdy pilnował siebie. To że wielokrotnie przymykamy oko, to nie znaczy, że będziemy tak robić w nieskończoność. Jakieś zasady w "Luziku" też panować muszą.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 06-06-2009 o 10:08
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05-06-2009, 19:56   #187
kalki
Vel Sic Enitar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
Sorry, ale to dotyczy też mnie, więc się wypowiem:

kalki, jeśli sądzisz, że uznanie, iż gówno mnie obchodzi Twój pogląd na muzykę, jest obrażeniem Ciebie, to Ci bardzo współczuję, stary. Jeśli kierujesz się w życiu zdaniem innych - Twoja sprawa, ale nie widzę w tym nic obraźliwego.
Zamknij pysk! Bo już zaczynasz pisać te swoje pierdoły. Już nie mogę wytrzymać tej twojej mądrej gatki. Po drugie to nie jest twoja sprawa, bo ja dostałem punkt nie ty. Więc poczytaj sobie jeszcze raz, ze zrozumieniem bo widać jakiś problem masz

Cytat:
Wiedziałem że tak będzie... OT nie był długi i takich offtopów jest całe mnóstwo
No i co z tego, że jest ich mnóstwo?

Cytat:
Poza tym jak Cię Yeti obraził, to nie wiesz, że takie sprawy załatwia się poza forum? Nie musiałeś tego napisać na forum
Musiałem Po drugie nie utrzymuje kontaktów z inny użytkownikami poza forum, więc Twoja twierdzenie jest błędne. Zrobiłem to tam, gdzie zaistniał problem.

Cytat:
Dodatkowo Yeti nie karze i kazać nie musi, bo chyba każdy powinien wiedzieć gdzie pisać i Yeti dał do zrozumienia, że nie ma co ciągnąć w CCDW tego tematu.
Przepraszam (:() ale uznałem inaczej, wiesz jak działa ten temat (chyba), więc panuje w nim luźna atmosfera, ostatnio było spięcie o te posty na siłę, jakoś nie zareagowałeś. A teraz, gdy bronię swoich racji, to Ty mnie punktujesz... To tak jakbyś popierał jego zdanie

Cytat:
Ty czujesz się obrażony, bo Yeti to, bo Yeti tamto. Ale różnica jest taka, że chociaż osoby odnoszące się do koncertu dopisywały co ich wkurwi*ło
Miałem napisać, że wk*rwiło mnie, że nie miałem 2 Wfów? Proszę Cię, nie mam zamiaru wymyślać postów na siłę, bo tak musi być. Napisałem post odnoszący się do postu innego usera. Dział Luzik, czyli jak sama nazwa mówi, luźne rozmowy, a ty zaczynasz wprowadzać swoję chorę zasady, mogłeś dać żółta kartkę .

Cytat:
Jak się nie zgadzasz z decyzją, możesz napisać w odwołaniach, przeanalizują to inni modzi i James i jak będzie decyzja, żeby Ci cofnąć punkt, to Ci go cofną
Nie mam zamiaru pisać do Pana Administratora, bo on wie jaki mam stosunek do niego i kim dla mnie jest

Cytat:
Ja podjąłem taką decyzję a nie inną i jej nie zmienię
Bo na kogo byś wyszedł, gdybyś zmienił decyzję

Cytat:
Przy okazji niech też będzie to przestroga dla innych, żeby unikać takich sytuacji w tematach CCDW/U, bo potem robi się niepotrzebny problem i w momencie gdy ktoś dostaje punkty
Tak, tak... to zamknij te tematy i problem z głowy.

Cytat:
ma potem pretensje, że nie sprawiedliwie i inni też powinni otrzymać "nagrodę".
Bo moje pretensje są uzasadnionę.

Cytat:
Było pisane nie raz, żeby każdy pilnował siebie
Proszę o dowód, bo nigdzie nie jest to napisanę, a szczególnie w regulaminie.

Cytat:
To że wielokrotnie przymykamy oko, to nie znaczy, że będziemy tak robić w nieskończoność. Jakieś zasady w "Luziku" też panować muszą
To waszę forum, więc róbcie jak chcecie. Jakieś zasady? Niespisanę? Bo ty masz taki kaprys? Bo tego nie lubisz? Bo tamten ma ch*jowy avek/podpis?

btw.
Cytat:
2. Przepisy dotyczące pisania na Forum:

A. Niedozwolone jest obrażanie oraz prowokowanie innych użytkowników. Krytykowanie jakichkolwiek osób nie może przekroczyć granicy pomiędzy krytyką a obrazą.
To dlaczego ja dostałem punkt, a on mnie obraził i sprowokował. Czyżbyś nie znał regulaminu?

Cytat:
6. Postanowienia końcowe:
C. Nieznajomość regulaminu nie usprawiedliwia użytkownika łamiącego jego postanowienia.
D. Rejestrując i udzielając się na Forum jednocześnie zgadzasz się na powyższe warunki.
Proszę Cię, o przytoczenie fragmentu z regulaminu, na podstawie którego dostałem punkt.

Oczęty bławemi
Obdarzże mnie litościwie
Wdziękami swojemi
I w tej porze nocnej
Nie odmawiaj miłościwie
Wzajemności mocnej
stare 05-06-2009, 20:13   #188
Domino
Gość

Domyślnie

Ja Ci napisałem, że jak masz problem, możesz napisać w odwołaniach. Chcesz też dowód, że było pisane o tym, żeby pilnować siebie. Może tego nie widziałeś, może nie czytałeś, ale była o tym mowa w kontekście odpisywania na posty prowokatorów na forum. Nie chce mi się tego szukać, ale uwierz mi, że była o tym mowa. Ja nie mam żadnych kaprysów, regulamin znam:

Cytat:
I. Należy powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji. Zabronione są posty typu "livescore" (po za tematem do tego przeznaczonym). Niedozwolone jest umieszczanie postów o treści "Było!", "Szukaj!" (bez podania pytającemu dokładniejszych wskazówek). Zabrania się także umieszczania postów, w których tylko zwracasz uwagę na czyjeś błędy w pisowni.
J. Należy powstrzymywać się od nadmiernego wyrażania dezaprobaty z powodu tematu wątku, poziomu czyjeś wypowiedzi itp. Służy do tego odnośnik Raport.
Poza tym takie teksty jakie zamieściłeś w swoim poście w stronę Yeti'ego też są chyba nie na miejscu

Cytat:
Zamknij pysk! Bo już zaczynasz pisać te swoje pierdoły. Już nie mogę wytrzymać tej twojej mądrej gatki.
Chcesz mu coś wyjaśnić, chcecie pogadać, gg lub PW. O samej specyfice "Luziku" pisałem, więc nie zamierzam się powtarzać. Podkreślam również, że Yeti nie chciał w CCDW kontynuować dyskusji i poprosił, żeby przenieść się do odpowiedniejszego działu, czyli jak widać można sfolgować i zaprzestać, a Ty i tak odpisałeś, bo:

Cytat:
Bo gimnazjalista mi karzę to muszę przenieść się z dyskusją do innego tematu? Obraził mnie, i nie tylko mnie, więc miałem moralny obowiązek by zareagować!
Podkreślam: prosił, nie kazał. Jak byłbyś mądrzejszy to albo byś sobie odpuścił i nie odpisywał(lub zrobił to na osobności tylko z Yetim) albo byś napisał w innym dziale. Więcej pytań nie mam, jest temat do odwalania się od kary i jak masz chęć to zapraszam tam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05-06-2009, 20:25   #189
kalki
Vel Sic Enitar

Domyślnie

Mój post wnosił "coś" do dyskusji skoro Jacek go wykorzystał

Cytat:
Ja Ci napisałem, że jak masz problem, możesz napisać w odwołaniach
Nie, nie mam problemów, bo jak ma ktoś problem to powinnien iść do lekarza.

Cytat:
I. Należy powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji. Zabronione są posty typu "livescore" (po za tematem do tego przeznaczonym). Niedozwolone jest umieszczanie postów o treści "Było!", "Szukaj!" (bez podania pytającemu dokładniejszych wskazówek). Zabrania się także umieszczania postów, w których tylko zwracasz uwagę na czyjeś błędy w pisowni.
J. Należy powstrzymywać się od nadmiernego wyrażania dezaprobaty z powodu tematu wątku, poziomu czyjeś wypowiedzi itp. Służy do tego odnośnik Raport
Gdzie tutaj mowa o OFFTOPICU? Wyraziłem swoją złość bo administracja śpi. Znaczy może nie śpi, ale interpretuje regulamin według własnego uznania.

Cytat:
Poza tym takie teksty jakie zamieściłeś w swoim poście w stronę Yeti'ego też są chyba nie na miejscu
Jak najbardziej są na miejscu. Chyba, że ty tego nie zauważasz.

Cytat:
Chcesz mu coś wyjaśnić, chcecie pogadać, gg lub PW. O samej specyfice "Luziku" pisałem, więc nie zamierzam się powtarzać. Podkreślam również, że Yeti nie chciał w CCDW kontynuować dyskusji i poprosił, żeby przenieść się do odpowiedniejszego działu, czyli
Ile razy mam Ci to powtarzać: nie mam zamiaru z nikim rozmawiać na gg, czy PW bo on zrobił to publicznie, więc i ja mam prawo odpowiedzieć publicznie.

Cytat:
Podkreślam: prosił, nie kazał. Jak byłbyś mądrzejszy to albo byś sobie odpuścił i nie odpisywał(lub zrobił to na osobności tylko z Yetim) albo byś napisał w innym dziale. Więcej pytań nie mam, jest temat do odwalania się od kary i jak masz chęć to zapraszam tam.
Ja zadałem jedno pytanie które sobie olewasz:

Cytat:
2. Przepisy dotyczące pisania na Forum:

A. Niedozwolone jest obrażanie oraz prowokowanie innych użytkowników. Krytykowanie jakichkolwiek osób nie może przekroczyć granicy pomiędzy krytyką a obrazą.
Wybacz, ale mój iloraz inteligencji jest zbyt mały, aby odpuścić. Gdyby ktoś był mądrzejszy to by zostawił dla siebie swoje durne zdanie na temat, którego gówno wie.

Oczęty bławemi
Obdarzże mnie litościwie
Wdziękami swojemi
I w tej porze nocnej
Nie odmawiaj miłościwie
Wzajemności mocnej
stare 05-06-2009, 20:47   #190
Domino
Gość

Domyślnie

Przeanalizowałem sobie ten temacik i były osoby, które nie zgadzały się z tym co napisał Yeti i napisały co wiedziały i po bólu. Twój jedyny post jaki napisałeś w CCDW na to co napisał Yeti to:

Cytat:
Taki z Ciebie fan, a siedziałeś z dupą w domu. Jedyny koncert "boskiej" Kylie a ty chcesz go oglądać w TV?
Nie zarzucałeś mu nic, poza tym czym Cię tak obraził? Szukasz dziury w całym, teraz bronisz się, że obraził Ciebie, choć nic takiego mu nie napisałeś, dopiero dowaliłeś mu tutaj. Więc pytam się raz jeszcze, co on takiego napisał? Twoja jedyna odpowiedź to właśnie ta, którą zacytowałem i była ona taka bardziej ironiczna i nie wskazująca na to, że jego pisanie jakkolwiek w Ciebie uderzyło. O tym, że zostałeś obrażony napisałeś dopiero po tym, jak dostałeś punkt, więc też jest to bardzo dziwne...

Ostatnio edytowane przez Domino ; 05-06-2009 o 20:57
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05-06-2009, 20:57   #191
kalki
Vel Sic Enitar

Domyślnie

Dobra chvj w to. Zapomnijmy o tym.

Oczęty bławemi
Obdarzże mnie litościwie
Wdziękami swojemi
I w tej porze nocnej
Nie odmawiaj miłościwie
Wzajemności mocnej

Ostatnio edytowane przez kalki ; 06-06-2009 o 07:40
stare 05-06-2009, 21:05   #192
Domino
Gość

Domyślnie

Na jakoś dziwnym trafem uderzyło to w Ciebie po otrzymaniu punkcika Wcześniej nie reagowałeś i myślę, że jakbyś go nie dostał, to nawet byś nie pisał nic Yeti'emu, że on w taki sposób sformułował swoją wypowiedź. Poza tym pisał on o Scorpionsach, nie o Tobie choć wynika że jesteś fanem tego zespołu... Inni nie brali tego jakoś na poważnie, tylko olali to lub wyrazili własne zdanie nie przejmując się tym co napisał Yeti(Sauron, Mietek, wisien) lub tak jak wisien obrócili w żart. Nie przesadzasz trochę? Wyluzuj, bo naprawdę ta dyskusja jest bez sensu

Ostatnio edytowane przez Domino ; 05-06-2009 o 21:16
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2009, 15:12   #193
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

James, dlaczego ktoś, kto pisze o butach, zagrożony jest punktami, zaś inny, co rusz zawiadamiający użytkowników o dość przeciętnych wynikach na uczelni, dzień w dzień może bez przeszkód chwalić się trójami w indeksie? Nie mówię o nikim ad personam, pytam tylko o zasadność upominania poniektórych userów.

Czy nie jest tak, iż wiodącym kryterium przy zwracaniu uwagi na domniemane przewinienia jest ilość postów oraz wiek, a także poziom merytoryczny postów w innych tematach?
Bo chyba wyznacznikiem adekwatności posta nie jest zainteresowanie pozostałych użytkowników tematem, którego post dotyczy (vide: nieszczęsne buty)? Z drugiej strony tak można pomyśleć, mając na uwadze twoją wypowiedź: 'nic nas nie obchodzi etc.'

Wielkie dzięki za odpowiedź.
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2009, 15:22   #194
James
---------

Domyślnie

Dla mnie nie ma takiego wyznacznika jak wiek, czy ilość postów, na bazie którego kierowałbym się czy użytkownika ostrzegać, czy nie. Nie wiem dlaczego uczepiłeś się akurat tego przypadku, skoro zwracałem uwagę różnym osobom, choćby wczoraj. A co do tego, że osoby co dzień chwalące się ocenami nie są ostrzegani. Ostrzegłem teraz w poście i wspomniałem też o ocenach, poza tym rzecz jasna, że tyczy się to wszystkich, nie tylko konkretnej osoby, której przykład zacytowałem.
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2009, 22:00   #195
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Carmel - zagrożony jest ten kto pisze głupoty, czy to o butach, czy o pogodzie czy o czymś innym równie mało istotnym,nic nie wnoszącym.
A porównanie kupna butów do wywalczonej oceny na studiach, nawet tej trójki jest śmieszne. Czasami wywalczenie trójeczki ratuje od płacenia np 4 baniek za powtarzanie przedmiotu...jak się maja do tego buty nie mam pojęcia.

Albo użytkownicy w tych tematach się ogarną albo tematy zostaną zamknięte koniec kropka dowidzenia.
stare 09-06-2009, 22:12   #196
t-muss
Banned

Domyślnie

Cytat:
jak się maja do tego buty nie mam pojęcia.
A może tak, że zazwyczaj na paczkę trzeba czekać może nawet dłużej , niż tydzień, a ja dostałem na następny dzień, o. Wiem, wiem, to też nie porównywalne, ale jednak, uszczęśliwia kogoś, jak dostanie po jednym dniu, a drugiego wkvrwia, jak dostanie po 2 tygodniach .
stare 09-06-2009, 22:22   #197
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Ale tym sposobem wszystko może uszczęśliwiać. Nie wiem, to że dzisiaj autobus przyjechał 5 minut wczesniej i dzieki temu nie spozniłem sie do pracy. daj spokój.
Stworzone zostały tematy,a raczej przywrócone na prośbę Waszą - userów, ale pod pewnymi zasadmi (czego nikt nie pamięta juz zapewne). Prosimy tylko o to, zeby nie pisać bezmyślnie - o jak super gołąb mnie nie osrał - tylko jakieś sprawy konkretne, które naprawdę coś wnoszą.
Wiemy że to nie jest łatwa sprawa, ale burdel w tych tematach sięgnął szczytu w pewnym momencie i próbujemy coś z tym zrobić, zeby dał się to czytać. Moge się założyć ze wielokrotnie uciekały mi naprawde interesujące posty bo były 'przesuwane' przez posty typu ' real madryt' , 'nowe buty', ' hahaha'.
stare 10-06-2009, 00:33   #198
Kiler_
Obrońca Boys

Wyślij wiadomość na gg do Kiler_
Domyślnie

Z jednej strony rozumiem userów, z drugiej administrację. Czepiając się tych nieszczęsnych butów weźcie pod uwagę to, że kolega Shaberts liczy sobie niewiele wiosen i dla Niego mogą to być sprawy godne napisania, a dla nas trochę starszych wydają się to trochę infantylne. Nie można mierzyć innych swoją miarą, a tematy te prowokują wszelakie posty. Ciężko zadowolić jedną i drugą stronę. Skoro wprowadziliście ograniczenia to bądźcie konsekwentni i karaicie odpowiednie posty, a ludzie nauczą się szanować te tematy.
stare 10-06-2009, 09:15   #199
kalki
Vel Sic Enitar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kiler_ Zobacz post
Skoro wprowadziliście ograniczenia to bądźcie konsekwentni i karaicie odpowiednie posty, a ludzie nauczą się szanować te tematy.
Te ograniczenia, jeśli ktoś je wprowadził, to nie spełniają swojego zadania, o ile w ogóle jakieś spełniają. Matrix wjeb*ł mi pkt, za darmo, a jakoś jest to samo i jako takiego porządku brak. Nawet pewni moderatorzy nie stosują się do waszych wytycznych, a piszą sobie o pierdołach i nie można czasem połapać się o co komu chodzi

Oczęty bławemi
Obdarzże mnie litościwie
Wdziękami swojemi
I w tej porze nocnej
Nie odmawiaj miłościwie
Wzajemności mocnej
stare 14-06-2009, 14:53   #200
Kiler_
Obrońca Boys

Wyślij wiadomość na gg do Kiler_
Domyślnie

Pochwalony.

Chciałem zapytać czemuż to nie można używać rozszerzenia gif w avatarze ?

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania