FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;) > Sprzęt & Internet

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 4.60 średnia. Wygląd
stare 05-01-2016, 22:04   #2241
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Cytat:
Napisał ass paper Zobacz post
Ja za poradami od Was kupiłem G4 and i fell in love instantly <3
Za ile i gdzie? Też się zastanawiam nad tym telefonem i szukam gdzie najtaniej można go dorwać.
stare 05-01-2016, 22:50   #2242
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Cytat:
Napisał mac Zobacz post
W moim myPhone Cube

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-01-2016, 23:03   #2243
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

Polecam obejrzeć konferencje prasową Hyawei na CES 2016- jest na youtube. Mate 8 może być ciekawą opcją w tym roku obok S7 i G5. Zobaczymy jak spisze się Qualcomm z 820.
stare 05-01-2016, 23:13   #2244
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Chyba jednak największym rakiem w tym wszystkim jest ta pogoń za numerkami. Przecież takie G3 to jest w dalszym ciągu potwór a tutaj G5 ma wjechać.

Nawet mój Note II jeszcze wygląda całkiem całkiem, a kiedy była jego premiera. Ze średniej półki nie widzę nic ciekawego do zastąpienia tego telefonu - zwłaszcza z 5,5'' i mocną baterią. U mnie mimo upływu czas działa lepiej niż w niejednym nowym smartfonie
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-01-2016, 23:19   #2245
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

Polecam jednak obejrzeć. Mnie na razie kupili. Jedyne wątpliwości mam do kamery:

Zobaczymy czy ich obietnice się potwierdzą jak pojawią się jakieś testy na internecie.

Ostatnio edytowane przez Calrez ; 05-01-2016 o 23:23
Calrez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-01-2016, 23:28   #2246
Lucas.
Banned

Domyślnie

Huawei już od jakiegoś czasu pozytywnie zaskakuje i myślę, że w przyszłości wyprze z hermetycznego rynku androida HTC.

Paweł, G3 jest potworem, ale z biegiem czasu jego wady się uwidaczniają jeszcze bardziej. G4 je poprawiło, co przy kilku dodanych opcjach (fantastyczny mechaniczny aparat na ten przykład) i niesamowicie eleganckim stylem zapowiada bombę przy G5. Ale przyznam ci rację, w tej chwili to pogoń za numerkami, w której walczą Samsung, Sony i LG. Moim skromnym zdaniem prowadzą ci ostatni. Ostatnie lata to tak naprawdę walka o średnią półkę, którą zamiatał bezapelacyjnie Samsung. Teraz priorytety się zmieniły i walka jest na górze, gdzie nikt nie pozwoli się wyprzedzić.

edit: G3 ma jeszcze jedną zaletę. W tym tygodniu powinien wjechać świeży piankowy android. :3

stare 06-01-2016, 10:54   #2247
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Huawei fajnie, tylko po co pchają się w badziewne Snapdragony? Mają przecież własny CPU i stać ich na jego rozwinięcie. Ceny też pewnie nie będą zachęcające. Dawno temu byli konkurencyjni, teraz byle chińska firma, której produkty są sprzedawane na aliexpress czy geekbuying zjada ich na dzień dobry stosunkiem jakość/cena.

Smartfony z Androidem ze średniej półki wyginęły jak dinozaury. Chyba, że ktoś Samsunga Core uważa za średnią półkę to pozdro szejset. Kojarzy mi się tylko Motorola Moto G, ale co roku odświeżają kotleta. Cel został osiągnięty: tanimi sprzętami przyzwyczajono ludzi do Andka, a teraz wojna trwa tylko na szczycie.

Pff, piankowy Android jest na Nexusa 4 od dnia premiery systemu. Co prawda nie ma aktualizacji od Google, ale jest. Pewnie ugotowany przez kilku kucharzy nawet, więc jest w czym wybierać.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2016, 12:15   #2248
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
Pff, piankowy Android jest na Nexusa 4 od dnia premiery systemu. Co prawda nie ma aktualizacji od Google, ale jest. Pewnie ugotowany przez kilku kucharzy nawet, więc jest w czym wybierać.
Na mojej Moto G 2013 też śmiga od pewnego czasu
stare 06-01-2016, 12:23   #2249
Lucas.
Banned

Domyślnie

Mi chodzi o oficjalną aktualizację, sam sobie też mogłem wgrać jakiś czas temu.

stare 06-01-2016, 13:13   #2250
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Przecież oficjalne to spierdolina. No chyba, że komuś chodzi o gwarancje.
stare 06-01-2016, 13:39   #2251
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

W przypadku Nexusów nie ma różnicy czy oficjalna czy nie. Oficjalnie przecież dostaje się goły system Żadna dodatkowa aplikacja od producenta telefonu, może poza bajerami z Note'a, nie jest przydatna. Kiedyś chociaż umieszczali elementy niedostępne w czystym Androidzie (wersje do 2.3). Teraz jeżeli czegoś nie ma to jest w CM, czyli w kolejnej wersji systemu będzie domyślnie.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
stare 06-01-2016, 13:42   #2252
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Przy Motoroli to samo. Aplikacje producenta są zbędne. Nawet sama Motorola się pokapowała i przy przejściu z 4.4 na 5 nie zrobili nowych wersji kilku aplikacji.
stare 06-01-2016, 14:25   #2253
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ponton. Zobacz post
Za ile i gdzie? Też się zastanawiam nad tym telefonem i szukam gdzie najtaniej można go dorwać.
Allegro. 1580 zł ale z plastikiem - telefon wzięty z plusa kilka dni wcześniej. Jeszcze wylicytowałem skórę za około 120 zł. Nie wiem czy to tanio, ale przejrzałem wszystko i lepszej oferty nie znalazłem. Szukałem tylko wśród ofert z gwarancją producenta.
stare 02-02-2016, 19:50   #2254
dees.
nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do dees.
Domyślnie

Niedługo zamierzam wymienić mojego LG Leona na coś bardziej lepszego. Jak na razie na niego nie narzekam, ale z końcową opinią jeszcze poczekam, bo mam go raptem 4 miesiące. Tak, więc co moglibyście polecić? Chciałbym stosunkowo dobry aparat tak minimum 8mpx, żeby także nie mulił przy większej ilości aplikacji (na grach mi nie zależy). Cena tak do 1000 zł

dees. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2016, 21:09   #2255
Reaktor
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do Reaktor
Domyślnie

To i ja mam pytanie - z racji tego że jestem biedakiem to szukam spoko telefonu za 400-450zł do płynnego przeglądania neta i mało wymagających gier. Gdyby miał dualsima to byłbym prze szczęśliwy. WP czy Andek bez różnicy. I jeszcze pytania
1. czy jest możliwość przywrócenia poprzedniej wersji Google Chrome? Ostatnia aktualizacja zainstalowała sie samowolnie i strasznie zamula (sporo ludzi tego doświadcza)
2. jak wygląda wygoda z korzystania z aero2? wiem o resecie co godzine ale czy 512mb wystarcza na ogarnięte przeglądanie neta?
stare 03-02-2016, 18:21   #2256
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Co do pierwszego pytania to niestety nie pomogę. Kompletnie wypadłem z rynku. Co do drugiego bardzo chętnie udzielę informacji.

Kartę Aero2 mam dobre 3 lata, a przez kilka miesięcy była ona dla mnie jedynym źródłem internetu. Do przeglądania sieci w zupełności wystarczy, choć czas wczytywania stron trochę może irytować. Do wersji mobilnych powinien w zupełności wystarczyć. Natomiast kompletnie nie nadaje sie do oglądania filmów na yt. Konieczne jest korzystanie z wtyczek buforujących filmiki, a na telefony pewnie takich cudów nie ma. Do tego rozłączanie co godzinę. Niby nic, ale wkurza. Jeżeli masz już sim to możesz śmiało wsadzać. Jeżeli chcesz dopiero zamówić to polemizowałbym z sensem takiego rozwiązania. Po pierwsze prędkość i konieczność ponownego łączenia co godzinę, a po drugie okres świadczenia usługi. Do grudnia można spać spokojnie, ale potem prawdopodobnie zrezygnują z transmisji 3G na rzecz LTE w jakimś dziwnym pasmie, które nie każdy telefon/modem obsłuży.

Ponadto od czasu debiutu Aero2 pojawiły się bardzo atrakcyjne oferty. Na przykład Darmowy Internet LTE w Redbull Mobile. O ile nie mieszkasz na zadupiu to polecam, zainwestowałem 60 zł i mam pól roku spokoju bez limitów. Jeżeli zmieścisz się w jakimś sensownym limicie to może Cię również zainteresować oferta freemium w Virgin Mobile, co miesiąc 300 MB za friko.

stare 08-02-2016, 14:32   #2257
enek
Zorientowany

Domyślnie

Co powiecie na temat Xiaomi Redmi Note 2? opłaca się kupić a taką cenę, bo słyszałem same dobre rzeczy o tym telefonie
enek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2016, 16:38   #2258
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Opłaca się. To jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza, pozycji w stosunku cena/jakość. Siostra użytkuje ów sprzęt od około miesiąca i naprawdę daje radę. Chociaż jestem zdania, że warto troszkę dorzucić i wziąć Redmi Note 3 - jest lepiej wykonany, bądź zakręcić się wokół Meizu MX4. Porównując bezpośrednio oba telefony, Meizu wygrywa pod względem jakości ekranu, muzyki, zdjęć. No i Flyme OS <3

W sumie też miałbym do Was pytanko, co lepiej wybrać po Galaxy S6 - S6 EDGE, czy iPhone 6? Mam niemały dylemat. Samsung był dla mnie genialnym sprzętem, ale po 6 miesiącach już lekko mi się znudził - sprzedałem. Myślałem o zakupie tego samego z zakrzywionym ekranem, ale nie wiem czy warto. Na horyzoncie pojawił się też telefon Apple, ale czy warto pchać się w 6? Niby starszy już sprzęt.
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-02-2016, 17:40   #2259
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Android skończył się na 4.4

#oswiadczeniezdupy

stare 09-02-2016, 18:04   #2260
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Sam sobie odpowiem. Apple to największe dziadostwo. Mam go od niespełna 24 godzin i już mam ochotę do śmieci wyrzucić. iOS ssie.
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania