FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;) > Sprzęt & Internet

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 4.60 średnia. Wygląd
stare 21-06-2014, 21:00   #2081
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Kupiłem, posiadam sprzęt od kilku dni W kilku prostych słowach - telefon zacny. Wykonanie, spasowanie i jakość elementów stoi na najwyższym poziomie. Chińska jest tylko marka, zero tandety i cięcia kosztów. Nic nie skrzypi, nie trzeszczy, nie ugina się. Sama nakładka ColorOS zaskakuje szybkością i płynnością działania. Jest przy tym niezwykle atrakcyjny dla oka. Samsungowy TouchWiz jest przy nim niczym z poprzedniej epoki. Muszę też pochwalić sam wyświetlacz. Myślałem, że Retinie iPhone'a nic nie będzie w stanie dorównać, jednak ten z Oppo przyjemnie odwzorowuje kolory, ma niezły kontrast i świetne kąty widzenia. Aha, i ta dioda powiadomień... <3 Jedynym minusem jest jak dla mnie wielkość samego sprzętu - 5,5' to już za dużo. "Wyrosłem" z pogoni za jak największą przekątną ekranu.

Nie licząc tego, polecam każdemu jako tańsza alternatywa choćby dla SGS5 - bezapelacyjnie lepsze wykonanie od Samsunga.

Podsumowując - świetna nakładka, ładny wyświetlacz, niezły aparat od Sony, głośniki stereo (bardzo ładnie i czysto grają), funkcja szybkiego ładowania (w niecałe pół godziny do 75% - zakochałem się w tej opcji) i bogaty zestaw - druga bateria, karta pamięci 32Gb, etui typu książka, folia na ekran.

Ja Wam mówię, jeszcze rok, dwa i o marce Oppo będzie głośno w całym świecie, a Samsung zostanie zdetronizowany.
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-06-2014, 15:28   #2082
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Takie płachty muszą mieć magiczne funkcje, jak np. Note. Bez tego to po prostu zwykłe smartfony z wielkim wyświetlaczem. Nexus 4 idealnie leży w mojej dłoni. Wielkość odpowiednia do obsługi jedną ręką. Z 5-calowym czy większym gigantem miałbym już problem. Może z takich wielkoludów jeszcze LG G2 by dał radę być obsługiwany jedną dłonią, bo ramkę ma cienką.

Szkoda, że nikt nie jest w stanie stworzyć konkurencji dla serii Note. Wacom+dobre aplikacje=sukces. Niedawno wyczytałem, że na Cyanogenmodzie już całkiem nieźle działa rysik w Note, więc Touchwizowi można powiedzieć: żegnaj.

Również trzymam kciuki za chińskich producentów, którzy z wielkimi problemami próbują zaistnieć na rynku europejskim. Prawda jest taka, że nie jest wielką sztuką stworzenie smartfona. Wystarczy poskładać klocki w całość i zoptymalizować system. Jak widać można ustalić niższą marżę i tego się boją Samsung, LG i Sony.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-06-2014, 18:29   #2083
RibinUTD
Manchester United Fan

Wyślij wiadomość na gg do RibinUTD
Domyślnie

Kumpel ma na sprzedaż! Polecam

http://allegro.pl/show_item.php?item=4357681986
stare 25-06-2014, 13:23   #2084
bitt.
HANYS

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie

Panowie szybka sprawa, jaki telefon z androidem polecacie do 500 zł?
bitt. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-06-2014, 14:15   #2085
Sebcio
Weteran

Domyślnie

Jeśli w grę wchodzi używany sprzęt, od siebie polecę Sony Xperia SP - w tych pieniądzach to naprawdę kawał dobrego sprzętu (pomijając wyświetlacz - tragiczne kąty widzenia, ale kto do cholery patrzy na ekran pod kątem )
stare 25-06-2014, 16:04   #2086
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Jeżeli możesz nagiąć budżet to polecałbym Motorolę Moto G

http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=2064

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
stare 02-07-2014, 12:25   #2087
Sebcio
Weteran

Domyślnie

Nadszedł kryzys, a raczej przewartościowanie priorytetów. Każdą złotówkę oglądam z dwóch stron w związku z wyczekiwaniem na nowe auto w garażu po wakacjach. Przejdźmy do sedna - pilnie potrzebuję telefonu do MAX 900zł. W połowie lipca wyjeżdżam "za kasiurą" do Niemiec i w związku z tym zależy mi na:
- sporym, czytelnym ekranie - telefon będzie podstawowym sprzętem do korzystania z internetu
- w miarę wydajnych bebechach - czas umilać będą mi liczne gry bym nie zwariował
- dobra jakość odtwarzanej muzyki - bo co tu robić jak nie słuchać dudnienia na słuchawkach

Dobrze by było gdyby wartość nie zjechała przez wakacje o 50%, bo tak czy inaczej po powrocie do kraju zapewne zmienię telefon.

Używany, nowy... whatever. Byle z jakąkolwiek gwarancją bym nie bujał się przez kolejne pół roku z odsprzedażą.

LG G2 mini za 7 stówek, warto?

Ostatnio edytowane przez Sebcio ; 02-07-2014 o 13:07
stare 02-07-2014, 21:29   #2088
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

I Nexus też i Nexus też przyjacielem naszym jest...

Może Xperia M2 cię zainteresuje. Bebechy te same co G2 mini (co z tego że 4 rdzenie jak każdy z nich to zaledwie Cortex A7), tylko ekran ciut większy.

stare 04-07-2014, 10:00   #2089
Sebcio
Weteran

Domyślnie

Po dłuższym zastanowieniu wybrałem - zamawiam Xiaomi MI3 16Gb od Chinoli. Spemall.com 290$ z wysyłką DHL - nic tylko brać. Oby tylko celnicy się nie przyssali do paczuszki.
stare 15-07-2014, 20:06   #2090
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Panowie, szukam smartfona dla siostry (ogólnie gówniarz jeszcze), do jakichś 300 złotych. Wiadomo, nie będzie rewelacji, ale może dałoby się znaleźć coś w tej cenie w miarę szybkiego, żeby pograć w jakieś wściekłe ptaki etc.?

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-07-2014, 21:18   #2091
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

LG L7? Na tanich Samsungach się nie znam, więc nie pomogę.

stare 15-07-2014, 21:23   #2092
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Tanie samsungi są chvjowe. Potwierdzone info.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-2014, 08:14   #2093
Sebcio
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sebcio Zobacz post
Po dłuższym zastanowieniu wybrałem - zamawiam Xiaomi MI3 16Gb od Chinoli. Spemall.com 290$ z wysyłką DHL - nic tylko brać. Oby tylko celnicy się nie przyssali do paczuszki.
Sprzęt zamówiony 08.07, wysłany 10.07 z Chin, 11.07 puka do drzwi kurier DHL z paczką Chinczyki i DHL są szybsi niż priorytet z Teofilowa na Bałuty
stare 20-07-2014, 11:52   #2094
Ahmed.
Take off your bra!

Origin: ahmed1922
Domyślnie

Jak telefon się spisuje? Nie powiem, że ostatnio coraz bardziej te chińczyki przekonują mnie do siebie
stare 20-07-2014, 16:50   #2095
Sebcio
Weteran

Domyślnie

Telefon POEZJA! Wykonany z fajnych materialow, nic nie skrzypi, nie lata. Spasowanie elementow naprawdę na wielki plus. Podobaja mi się zaokrąglone krawędzie boczne, dzięki temu dobrze leży w dłoni i daje rade go obsłużyć jedna ręką. Ekran jest bajeczny; cudowne kolorki, katy widzenia bez zarzutu. Muszę tez pochwalić baterie, która trzyma przy moim użytkowaniu ponad dwie doby. Po wgraniu polskiego MIUI działa jak strzała, pięknie odtwarza muzyczkę, radzi sobie ze wszystkimi giercami, czego chcieć więcej za 900zł? Za taki sprzęt z logiem Sony, czy Samsung trzeba dac niemal dwa razy tyle ale po co jak jest Xiaomi MI3 mój następny telefon z cala pewnością tez będzie z Chin. Miałem juz Oppo i teraz Xiaomi. Nigdy więcej doplacania za znaczek. Następny będzie MI4 w mojej kolekcji.

Jestem zachwycony, a o to u mnie coraz trudniej jeszcze Chińczyk wysłał paczkę w ozdobnym papierze i napisał mi życzenia z okazji imienin <3

Ostatnio edytowane przez Sebcio ; 20-07-2014 o 16:54
stare 20-07-2014, 20:16   #2096
Ahmed.
Take off your bra!

Origin: ahmed1922
Domyślnie

No to szacunek
Jak będziesz go sprzedawał, to daj znać, a na pewno się zastanowię
stare 27-07-2014, 19:43   #2097
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Miał ktoś może styczność z Myphone Cube? Wydaje się przyzwoitym sprzętem, za niewielkie pieniądze, ale chciałbym poznać wasze opinie
stare 28-07-2014, 15:55   #2098
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Zamiast typowego "chińczyka" lepiej nabyć Motorolę Moto G. Ekran mniejszy (4,5 cala), ale rozdzielczość wyższa, procesor Snapdragon, a nie przeciętny MediaTek. Ma dwie wady: słabiutko grające wyjście audio i tylko 8 GB pamięci (brak slotu na kartę pamięci).

stare 29-07-2014, 12:26   #2099
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

Warto brać LG G2 mini przy przedłużaniu umowy?
stare 29-07-2014, 15:27   #2100
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Jeżeli nie ma nic innego ciekawego to można wziąć

Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania