FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > ŚMIETNIK

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 22-07-2012, 19:50   #1
Garuu
Nowicjusz

Red face FIFA 12 - Klawiatura.

Witam. Mam problem ze zmianą guzików odpowiadającym danym czynnością w grze. Po zatwierdzeniu zmiany gra wyłącza się i nie ma siły nic zrobić :(
Widziałem dziesiątki tematów i zastosowałem się do tamtejszych rad, lecz żadna nie była w stanie mi pomóc.

Tutaj wychodzę z prośbą. Czy mógłby ktoś podać mi jakiś działający sposób na naprawienie tego problemu?
Lub, czy ktoś byłby w stanie wysłać plik .ini z ustawieniami, które zamieszczę?

A - lob/wślizg
D - strzał/pressing kolegów
S - krótkie podanie/pressing graczem którym sterujesz
W - podanie na dobieg/wyjście bramkarzem
E - sprint
F - zmiana gracza/wyjscie w pole
Q - tricki
X - tempo
1 - pomoc obronców w ataku
2 - pułapka offside'owa
3- atak drugim skrzydłem
Z - finezyjny strzał

Z góry dzięki za okazaną pomoc, kupiłem grę synkowi na urodziny, ale póki co to pieniążki poszły w błoto :(

Ostatnio edytowane przez Garuu ; 22-07-2012 o 21:12
Garuu jest nieaktywny  
stare 22-07-2012, 21:48   #2
Markus_M
Gość

Domyślnie

Podpunkt 11 z poniższego tematu, nie wiem po co ktoś tworzy wszelkie tematy, poradniki, regulaminy, żeby i tak walnąć swój temat nie sprawdzając nawet czy problem nie był opisywany, bo wydaje mi się, że forumowa wyszukiwarka działa bez zarzutu. Szkoda że nie zajrzy do tego działu żaden mod/admin i tu nie posprząta, bo syfu co nie miara w zacnym dziale FIFA 12

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=45182

edit: dodam tylko ze na początku ustawiłem klawiaturę w tym pliku za pomocą notatnika, ale pomysł z utworzeniem nowego konta na prawach admina w systemie okazał się strzałem w dziesiątkę, przynajmniej nic już potem nie wywalało i nic złego się nie działo, a sterowanie można było ustawić z poziomu gry.

Ostatnio edytowane przez Markus_M ; 22-07-2012 o 21:57

stare 22-07-2012, 22:13   #3
Garuu
Nowicjusz

Domyślnie

Wybacz, może nie doczytałeś, ale zastosowałem się do wszelkich porad z tego poradnika i jak dotąd żadna nie podziałała. Mimo to, dzięki za odpowiedź.
Garuu jest nieaktywny  
stare 23-07-2012, 20:07   #4
Markus_M
Gość

Domyślnie

Sorry bro, nie wspomniałeś że żadna porada z tego forum Ci nie działa
Tylko teraz nie bardzo wiem dlaczego Ci nie działa? W tym pliku jak pozamieniasz odpowiednie literki za pomocą notatnika i zapiszesz, to w grze będzie to działać. No wiadome jest że wywalać z gry będzie dalej przy próbie ustawienia sterowania z poziomu gry, więc ustaw w tym pliku za pomocą notatnika, zapisz i już w ustawienia gry nie wchodź. U mnie to zadziałało bez problemu. Jak sobie pozmieniałem w pliku, tak miałem w grze, później tylko nowe konto admina w systemie z nazwą bez PL znaków zadziałało i gra wreszcie 'chodziła' jak należy, nawet sterowanie bez problemu mogłem zmieniać.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania