FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 72 głosów, 4.92 średnia. Wygląd
stare 14-05-2005, 16:43   #101
Super_Lux
Gość

Domyślnie

Ale jajca Lyon złożył ofertę Realowi.
Oferta tyczy się....kupna przez Real Essiena.
Myślę że przydał by się ten 22 latek w Realu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14-05-2005, 18:34   #102
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Super_Lux napisał(a)
A GDZIE Banaszyński się wybiera
Banan ma podobno odejść z Polonii bo ma dość grania z taką obroną...

@maciex - Gołoś to ostatnio nic nie gra więc nie można o nim mówić jako o najlepszym zawodniku Polonii i nie wiem czy Wisła będzie miała z niego pożytek jak facet biegnie 20 metrów z piłką, zatrzymuje się i traci ją...
stare 14-05-2005, 20:34   #103
Enrico
Kiedyś CF

Wyślij wiadomość na gg do Enrico
Domyślnie

Cytat:
Super_Lux napisał(a)
A GDZIE Banaszyński się wybiera
Na razie nigdzie i mam nadzieję, że nigdzie nie pójdzie...
Enrico jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-05-2005, 20:56   #104
Maros
Banned

Wyślij wiadomość na gg do Maros
Domyślnie

Cytat:
enrico napisał(a)
Na razie nigdzie i mam nadzieję, że nigdzie nie pójdzie...
ja tez,bo Polonia musi sie utrzymac w ekstraklasie,na wiele sezonow..pozdro,rywale zza miedzy
co do transferow,to
Cytat:
Rewelacyjny bramkarz Świtu zastąpi Boruca?
Na Legii rozpoczęło się poszukiwanie następcy Artura Boruca. Transfer wychowanka Pogoni Siedlce do Celtiku jest prawie przesądzony. Mecz z Lechem obserwował wysłannik szkockiego klubu, Raymond Sparkes.

Według "Faktu" kandydatów na kontynuatora wielkiej bramkarskiej dynastii w Legii jest kilku, przy czym nie są to bramkarze znani z występów w pierwszej lidze. Jednym z liderów rankingu jest rewelacyjny bramkarz II-ligowego Świtu Nowy Dwór, Rafał Misztal (21 lat).

- Przedstawiciel Legii, Krzysztof Gawara, jest na każdym naszym meczu – mówi trener Świtu, Jerzy Masztaler. - Wcale mu się nie dziwię, bo nasz bramkarz gra ostatnio świetnie. Jestem przygotowany na odejście Rafała. Na pewno dogadamy się z Legią. Mamy z tym klubem dobry układ, więc pewnie oprócz pieniędzy dostaniemy za Misztala jakichś piłkarzy.

Zdaniem trenera bramkarzy Legii, Krzysztofa Dowhania, wielkie szanse na zajęcie miejsca w bramce Legii ma Łukasz Fabiański (20 lat).

- Łukasz dobrze spisuje się w rezerwach. Jest młody, ale o grze nie decyduje metryka tylko umiejętności – mówi Dowhań. Według "Faktu" nowym bramkarzem pierwszego zespołu będzie albo Misztal, albo Fabiański, przy czym klub przedłuży kontrakt z 35-letnim Andrzejem Krzyształowiczem.

To jeszcze nie koniec bramkarskich przetasowań w Legii. W najbliższych dniach do Warszawy przyjedzie 16-letni bramkarz MSP Szamotuły Maciej Gastomski. Młodzieniec ma już za sobą testy w Boltonie, Southampton i Fuhlam. Trener Dowhań:

- Nie mogę nic powiedzieć o Gastomskim, bo jeszcze nie widziałem go na oczy. Potrenuje tydzień i zobaczymy, co umie.

Przypomnijmy, że byłym piłkarzem szkółki z Szamotuł jest również Łukasz Fabiański. Chodzą słuchy, że transfer Fabiańskiego, który wcześniej trenował w Lechu, tak nie spodobał się poznańskim działaczom, że zapowiedzieli koniec współpracy z Młodzieżową Szkółką Piłkarską z Szamotuł.
źródło: Legia.com.pl / Fakt
Hm,moim zdaniem bezsensu sprowadzac rok starszego Misztala,skoro potem ma i tak Fabianski bronic. Powiino byc tak,ze ten pierwszy sezon pobroni Krzysztal ,a w nastepnym jeszcze juz Fabian na pierwszego,a Misztal najwyzej wtedy na drugiego bramkarza. Osobiscie chcialbym,zeby wrocil Szamo,ale to juz raczej nie realne..
Cytat:
Legia wreszcie zaczęła aktywnie działać na rynku transferowym. Warszawscy działacze starają się o serbskiego napastnika Cukaricki Belgrad, Lazara Popovica. Piłkarz ten został polecony naszemu klubowi przez byłego szkoleniowca piłkarzy z Łazienkowskiej, Dragomira Okukę. Wycenianym na 600 tysięcy euro napastnikiem interesują się także kluby z Niemiec i Francji.

- Nic nie wiem – mówi Okuka. – Powiedziałem Legii już wcześniej, że on jest do wzięcia, Nie wiem jednak za ile, bo mnie to nie interesuje. Nie wiem, czy mnie posłuchali i podjęli rozmowy. Mogę jedynie powiedzieć, że to naprawdę zdolny chłopak i warto w niego zainwestować – przekonuje „Drago”, który przybędzie do Warszawy na mecz Legii z Wisłą.

Mierzący 191 cm napastnik w ostatniej kolejce serbskiej ekstraklasy zdobył szóstego w tym sezonie gola. Jest też jednym z lepszych snajperów młodzieżówki, w której w tym sezonie zdobył także sześć bramek.

źródło: Fakt
Skoro Drago go poleca to trzeba go brac ! On ma nosa skauta,nie to co pan Gawara ktory powiedzial,ze Mila,Golos itd sa za slabi do Legii jakis czas temu a wracajac do Popovicia to oby okazal sie drugim Svitlica bo na Wlodarczyka juz patrzec sie nie da :o
Maros jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-2005, 22:04   #105
maciex50
Guliwer

Wyślij wiadomość na gg do maciex50
Domyślnie

Ostatnia wiadomoscia transferowa jest chec zakupu przez Austrie Wieden Frankowskiego i Zurawskiego... za 4 mln
oraz Abramowicz marzy o sciagnieciu Gilardino (nie wiem jak sie pisze, z Parmy napastnik). Oferuje zespolowi Wloskiemu az 30 mln
maciex50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-05-2005, 16:48   #106
Super_Lux
Gość

Domyślnie

Chmiest w Legii..
Nie wiem po co ale Legii za bardzo nie lubie więc OK
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2005, 09:28   #107
Fred the Red
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Fred the Red
Domyślnie

Cytat:
maciex50 napisał(a)
Ostatnia wiadomoscia transferowa jest chec zakupu przez Austrie Wieden Frankowskiego i Zurawskiego... za 4 mln
oraz Abramowicz marzy o sciagnieciu Gilardino (nie wiem jak sie pisze, z Parmy napastnik). Oferuje zespolowi Wloskiemu az 30 mln
Jesli to jest prawda to Parma sie zgodzi na takie sumy, ale moze ktos da wiecej.
stare 18-05-2005, 13:02   #108
klim
· ҝℓıм ·

Domyślnie

Cytat:
Mark Van Bommel, grający ostatnio w PSV Eindhoven od 1 lipca będzie piłkarzem FC Barcelony, z którą związał się na trzy sezony, czyli do końca sezonu 2007/08.

28-letni holenderski piłkarz, przybędzie do stolicy Katalonii w ciągu pierwszych dwóch tygodni czerwca. Zawodnik będzie już po meczu Finlandia-Holandia, rozgrywanym w ramach eliminacji do MŚ Niemcy 2006, który odbędzie się 8 czerwca w Helsinkach.

Mimo, że porozumienie między FC Barceloną a piłkarzem zostało osiągnięte wczęsniej, nie ogłaszano tego do dzisiaj, gdyż czekano no moment zdobycia przez zespół mistrzostwa Hiszpanii.
źródło

moim zdanie bardzo trafny wybór, a co wazniejsze darmowy :]
stare 18-05-2005, 13:59   #109
Fred the Red
Weteran

Domyślnie

Już sobie to wyobrazam. Deco, v.Bommel, Xavi, Giuly, Ronaldinho, Eto'o - atak b.dobry.
stare 24-05-2005, 14:31   #110
Enrico
Kiedyś CF

Domyślnie

Marcin Żewłakow do Lille, Lens lub Auxerre. No nareszcie jakiś Polak we Francji i to w czołowym klubie, nielicząc Bąka... Mam nadzieję, że pójdzie do Lille, bo ten klub najprawdopodobniej będzie grał w LM w przyszłym sezonie...
stare 24-05-2005, 16:57   #111
George89
Miszczu :)

Wyślij wiadomość na gg do George89
Domyślnie

Cytat:
enrico napisał(a)
Marcin Żewłakow do Lille, Lens lub Auxerre. No nareszcie jakiś Polak we Francji i to w czołowym klubie, nielicząc Bąka... Mam nadzieję, że pójdzie do Lille, bo ten klub najprawdopodobniej będzie grał w LM w przyszłym sezonie...
Tylko problem czy sie do skladu przebije. W Belgii strzela duzo bramek, ale nalezy porownac lige francuska z belgijska. No zobaczymy, zycze mu jak najlepiej

sig by Cyrex
FORZA JUVE
George89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-05-2005, 09:53   #112
+10 Kai
.3m sie całe CF

Domyślnie

Ostatnio cos mi padly dobre humory i nastroj jak widze Lique 1 no ale jak gra ASM czy OM czy OL to odrazu slucham,co sie dzieje...

Co do Marcina to wolalbym gdyby mu sie udalo do Lille lub Auxerre
albo poprostu do Anderlechtu Bruksela.

Nie sprawdzalem,czy bylo to poruszane ale co sądzicie o prawdopodobnych transferowych mixer_'ach w Manchesterze United.Od czasu kupienia przez tego debila ManU coraz czesciej slysze,ze odejdzie Giggs coś jeszcze slyszalem o RvN10.A wy co na to??
+10 Kai jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-05-2005, 12:15   #113
Enrico
Kiedyś CF

Domyślnie

Cytat:
Kai napisał(a)
Ostatnio cos mi padly dobre humory i nastroj jak widze Lique 1 no ale jak gra ASM czy OM czy OL to odrazu slucham,co sie dzieje...

Co do Marcina to wolalbym gdyby mu sie udalo do Lille lub Auxerre
albo poprostu do Anderlechtu Bruksela.
Teraz pojawiają się pogłoski, że ma także trafić do Club Brugge i myślę, że to będzie zdecydowanie najlepsze rozwiązanie... (bo to mój ulubiony klub belgijski)
stare 25-05-2005, 16:25   #114
+10 Kai
.3m sie całe CF

Domyślnie

Wzialbym tego Glazera czy jak mu tam
wyjebalbym go na zbity pysk

niewiem, co za czlowiek ktory mial maly klubik w usa zqbiera sie za klub taki jak ManU
mam nadzieje,ze wydupca go zaniedlugo by z Mu nie zrobil ruiny

JEBAC GO!!
+10 Kai jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-05-2005, 17:16   #115
Fred the Red
Weteran

Domyślnie

Za kilka lat dług bedzie mial ok. 1,5 mld i po MU. Z najbogatszego staniemy sie najbiendiejszym klubem.
stare 26-05-2005, 14:52   #116
Martini
Weteran

Domyślnie

Cytat:
enrico napisał(a)
no i bardzo dobrze. Żewłakow zrobi na pewno dobry ruch, ma szansę przy dobrej grze ponownie trafić do reprezentacji. Szkoda jednak, że nie ma ofert z innych lig, bo mógłby spróbować czegoś nowszego, ale cóż...bierze się to co dają
Martini jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-05-2005, 19:25   #117
Fred the Red
Weteran

Domyślnie

No i Barca znowu szleje w lecie, najpierw van Bommel za darmo, a teraz jedna z mniejszych gwiazd Primera Division Santi Ezquerro, napastnik dotąd Athletic Bilabo podpisał kontrakt z Barcą. Na pewno jest to spowodowane nie wypałem jeśli chodzi o transfer Larssona, który większą częśc sezonu leczył kontuzję. Teraz atak Barcy jest naprawdę mocny: Eto'o, Ezequerro, Maxi Lopez, Giuly.
stare 26-05-2005, 21:46   #118
George89
Miszczu :)

Wyślij wiadomość na gg do George89
Domyślnie

Jonathan Vogel w Milanie. Mysle, ze Szwajcar przyda sie rossonerim. Zapowiadaja sie spore wzmocnienia we Wloszech

sig by Cyrex
FORZA JUVE
George89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-05-2005, 08:57   #119
mixer__
Ostatnia Nadzieja Białych

Wyślij wiadomość na gg do mixer__
Domyślnie

VdV od przyszłego sezonu w HSV Hamburg Kasa misiu, kasa...
mixer__ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-05-2005, 09:15   #120
Super_Lux
Gość

Domyślnie

mixer_ chodzi Ci o Rafaela Van der Vartaa??
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania