FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > PATCHE I NARZĘDZIA > MEGA PATCH PL

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 5 głosów, 3.20 średnia. Wygląd
stare 21-03-2009, 14:47   #241
Dizel
Nowy użytkownik

Domyślnie

Nie, nie jestem chory chce tylko wiedziec czemu nie ma tego stadionu, w zawartosci jest wyraznie napisane o 16 stadionach dla ekstraklasy, a Jaga przeciesz gra w ekstraklasie wiec dlaczego nie ma stadionu ?? I jakby ktos mial watpliwosci czy Jaga ma stadion czy nie radze zajzec tu http://www.jagiellonia.pl/strona.php?s=10
Dizel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 16:46   #242
Mateo94
Nowy użytkownik

Domyślnie

Stilon (GKP) Gorzów - o co chodzi? Nie ma go w składzie I ligi, w PP jest, ale, gdy włączę mecz wywala do win.
Mateo94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 16:52   #243
zawor___
Nowicjusz

Domyślnie

Witam twórców MPPL, i od razu chciałem zgłosić problem. Mianowicie rozpocząłem karierę Widzewem. Na początku wszystko było ok. Zagrałem towarzysko, rozpocząłem sezon. 2 lub 3 mecze zagrałem bez problemu, ale meczu przeciwko GKP nie mogę zagrać. Wyrzuca mnie do Windowsa podczas uruchamiania meczu. Co może być tego przyczyną.
zawor___ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 16:55   #244
kolejorz
Patchmaker CF

Domyślnie

Mi wszystko działa tylko nie ma kitsów sędziów zrobionych przez Rava tylko te oryginalne od EA. Co do Gorzowa to sprawdzę u mnie
stare 21-03-2009, 16:57   #245
marek_beckham
Zorientowany

Domyślnie

To ja mam pytanie czy jeśli zainstaluje MPPL na czystą fife 09, zmienie tzw. "zmieniarką" na poprzednią wersję fify i wgram tam jakiś dodatek to będzie mi normalnie działało? Napiszcie czy zrozumieliście bo nie dokońca wiem jak to opisać...
marek_beckham jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 17:16   #246
roma
Senior

Domyślnie

Cytat:
Napisał marek_beckham Zobacz post
To ja mam pytanie czy jeśli zainstaluje MPPL na czystą fife 09, zmienie tzw. "zmieniarką" na poprzednią wersję fify i wgram tam jakiś dodatek to będzie mi normalnie działało? Napiszcie czy zrozumieliście bo nie dokońca wiem jak to opisać...
Co do patchów instalowałem na patche i wszystko działa Mam pytanie Jrisak,Chinyama,Marcelo,Diaz nie są komentowani prawada? Czy są ? nie wiem bo fifa była instalowana na patche ale wszystko po za tym działa
roma jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 17:32   #247
sidnejpolak
Katalończyk

Wyślij wiadomość na gg do sidnejpolak
Domyślnie

Po zainstalowaniu MPPL 09, a następnie włączeniu MPPL Switcher, wywala mi błąd:

http://i42.tinypic.com/2v355di.png
sidnejpolak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 17:38   #248
zawor___
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał kolejorz Zobacz post
. Co do Gorzowa to sprawdzę u mnie
Co dziwniejsze w meczu towarzyskim (nie w karierze czy turnieju) nie ma wcale drużyny z Gorzowa (jakby liga liczyła 17? zespołów razem z KSZO).
Gdy w karierze wybrałem opcje symulacji, mogłem grać dalej. Dziwne.
stare 21-03-2009, 17:40   #249
Mateo94
Nowy użytkownik

Domyślnie

Cytat:
Napisał zawor___ Zobacz post
Co dziwniejsze w meczu towarzyskim (nie w karierze czy turnieju) nie ma wcale drużyny z Gorzowa (jakby liga liczyła 17? zespołów razem z KSZO).
Gdy w karierze wybrałem opcje symulacji, mogłem grać dalej. Dziwne.
ja chcialem całą career Stilonem, a tu ni ma :(
Mateo94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 17:47   #250
kolejorz
Patchmaker CF

Domyślnie

Ja też nie mam w towarzyskim spotkaniu Gorzowa, więc to duży bład

edit

między innymi na stadionie Lech nie przesuwają się bandy cały czas te same są.

Ostatnio edytowane przez kolejorz ; 21-03-2009 o 18:13
kolejorz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 18:14   #251
Jako Tako
Doświadczony

Domyślnie

A mi nie chodzą mecze!!!!!!
Jako Tako jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 18:21   #252
Domino
Gość

Domyślnie

Po pierwsze: Nie odpowiadamy za działanie patcha na piratach!
Po drugie: instalujemy na czystą FIFĘ i musimy zacząć nową karierę, starej nie można kontynuować!
Po trzecie nie wmawiajcie mi że patch jest słabo zrobiony, bo albo nie potraficie instalować, albo macie gry z różnych i niepewnych źródeł za co nie odpowiadamy! Przy instalacji nie wyłączamy okienek dosowych!
A po czwarte proszę o zachowywanie się na poziomie, bo będziecie stąd wylatywać szybciej niż się tu pojawiliście!

Wybaczcie mi szczerość, ale inaczej już się po prostu nie da, a zachowanie paru osób jest co najmniej żenujące i nieodpowiednie.

U Was nie działa, a redakcja jakimś trafem nie zgłaszała żadnych problemów. Więc nie wiem, co Wy macie za problemy. Sam instalowałem, sam grałem i nie widzę żeby coś było niedopracowane.

Napisałem jeszcze raz to samo, co w innym temacie, ale jak widać większość nie potrafi zastosować się do bardzo prostej instrukcji.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 18:39   #253
rati
Nowy użytkownik

Domyślnie

zawor___
odp mi na priva
rati jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 18:55   #254
maciek1995
Prawdziwy Jagiellończyk

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

U mnie na początku był błąd - nie było piłki i jakieś stroje nie zrobione, ale przy instalacji zamknalem to okno, potem na nowo zainstalowalem patcha i wszystko śmiga jak należy, tylko mam jedno pytanie do autorów :
Czemu nie ma stadionu Jagiellonii? Są stadiony wszystkich klubów ekstraklasy prócz jagi!!
maciek1995 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 18:58   #255
hugh123
Zorientowany

Domyślnie

U mnie ogolnie wszystko ok jak narazie.

Zaczalem gre Widzewem i mam 2 male zastrzezenia co do tego patcha.
Po pierwsze to odwrotnie zrobiony stadion Widzewa tzn. kamera jest nie ze strony krytej i mam trybune "zegar" z lewej a powinna byc z prawej tak jak zawsze w tv. Dziwnie sie tak troche gra wtedy.
Po drugie to budzety Widzewa jak i Zaglebia sa za male. Oba kluby maja budzety nieco ponad 20 mln zl. A w grze Widzew ma 2 mln euro Zaglebie 3.5 miliona euro. Oba kluby powinny miec po 4.5 miliona euro.
hugh123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 19:03   #256
zawor___
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Matrix Zobacz post
Po pierwsze: Nie odpowiadamy za działanie patcha na piratach!
Po drugie: instalujemy na czystą FIFĘ i musimy zacząć nową karierę, starej nie można kontynuować!
Po trzecie nie wmawiajcie mi że patch jest słabo zrobiony, bo albo nie potraficie instalować, albo macie gry z różnych i niepewnych źródeł za co nie odpowiadamy! Przy instalacji nie wyłączamy okienek dosowych!
A po czwarte proszę o zachowywanie się na poziomie, bo będziecie stąd wylatywać szybciej niż się tu pojawiliście!
Mam nadzieję, że te uwagi nie dotyczą mnie.
Po 1 Mam Fife oryginalną.
Po 2 karierę zacząłem dopiero po zainstalowaniu dodatku, nie kontynuowałem żadnej innej.
Po 3 dodatek instalowałem wg wskazówek z tego serwisu (nie wyłączałem okienek DOSowych).
Jak widzę nie ja jeden zgłaszam taki problem.
Mam nadzieję, że ktoś z osób pracujących nad patchem chociaż spróbuje mi (nie tylko) pomóc.

Ostatnio edytowane przez James ; 21-03-2009 o 19:04 Powód: błąd w cytowaniu
stare 21-03-2009, 19:05   #257
Grzenio_Lechia
Biało-Zielona Krew

Wyślij wiadomość na gg do Grzenio_Lechia
Domyślnie

Panowie o tym, że czekalismy długo to już przeboleje i nie bede pisał bo myślałem ze będzie kozak ten mppl! Brak Twarzy to jest porażka na całej linii!!!!!!!!!!!

Gram Lechią która ma nieaktualne stroje!! Nigdy takich nie miała nie wiem skąd się wziął pomysł na te kitsy stroje powinny byc takie jak Mini Kitsy (Czarny znaczek Energa) poza tym zamiast białego stroju wyjazdowego powinien byc zielony na wyjazd i pasiak u siebie a biały cały to alternatywny!

Stadion na Lechii słabo oflagowany i w ogóle niektóre flagi z kosmosu, brak band i brak stadionu Lechii w trybie kariery, w towarzyskim meczu o dziwo pojawił mi się stadion.

Mam oryginalną FIFE i wszystko robiłem wg instrukcji!Odpowiedzcie w końcu a nie piszecie ze na piratach mogą występowac problemy bo wystepuja i na oryginałach!
-----------------
Prawie zapomniałem, Piłkarze podstawowi mają niższe staty od rezerwowych! A Midzierskiego od początku rundy nie ma już w Lechii

Ostatnio edytowane przez Grzenio_Lechia ; 21-03-2009 o 19:09
Grzenio_Lechia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 19:07   #258
Domino
Gość

Domyślnie

No to bardzo dziwne, bo już na forum i na gg mam coraz to więcej wiadomości o tym, że MPPL działa dobrze i bez zarzutów. Spróbuj zainstalować grę winnym miejscu lub na innym dysku.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 19:07   #259
sedziapilkarski
Banned

Domyślnie

wszystko fajnie--tylko dlaczego po zainstalowaniu mppl jak gram to nie widze pilek tylko ich cien?
sedziapilkarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 19:07   #260
Dizel
Nowy użytkownik

Domyślnie

Pytanie to tworcow patcha: Czy jest szansa na to ze w grze zobaczymy stadion Jagielloni ??
Dizel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania