FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > PATCHE I NARZĘDZIA > MEGA PATCH PL > Archiwum

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 18-05-2012, 18:32   #1
VVirusPL
Nowicjusz

Domyślnie MPPL 12 v2 transfery

Siema!
Chodzi o to że jak wyszukać jakiegoś piłkarza w trybie kariery to gra mi się wyłącza. Tak gra instalowana na czysto wszystko z dokumentów było również usuwane. Jakieś pomysły?
VVirusPL jest nieaktywny  
stare 18-05-2012, 20:49   #2
MikSan
Nowicjusz

Domyślnie

Zarejestrowałem się nawet specjalnie tylko po to by powiedzieć, że mam to samo. Robiłem wszystko co napisaliście w "Jak instalować?" przeglądałem nawet inne fora, reinstalowałem, instalowałem, kariere zaczynałem ze wszystkimi trzema możliwościami wyboru składów i nic. Zawsze wywala przy wyszukiwaniu zawodnika.
MikSan jest nieaktywny  
stare 19-05-2012, 13:35   #3
VVirusPL
Nowicjusz

Domyślnie

Pomoże Ktoś??!!
VVirusPL jest nieaktywny   Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 19-05-2012, 14:16   #4
xlaskosq123x
Nowicjusz

Domyślnie

mam ten sam problem.. jedynie co pomogło to wgranie update ale teraz nie mogę grać zespołami z 1 ligi
stare 19-05-2012, 15:08   #5
VVirusPL
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał xlaskosq123x Zobacz post
mam ten sam problem.. jedynie co pomogło to wgranie update ale teraz nie mogę grać zespołami z 1 ligi
Jakiego ?
VVirusPL jest nieaktywny  
stare 19-05-2012, 15:21   #6
mldf
Nowicjusz

Domyślnie

mam ten problem co wyżej na prawdę pomóżcie
mldf jest nieaktywny  
stare 19-05-2012, 17:34   #7
mikewronaPL
Nowicjusz

Domyślnie

Wydaje mi sie ze "tworcy: maja nas w dupie... ile juz powstalo tematow o tym problemie i nigdzie nie mozna znalesc "pomocy"
mikewronaPL jest nieaktywny  
stare 20-05-2012, 11:25   #8
dawid5588
Nowicjusz

Domyślnie

Macie racje Twórcy mają nas w du..!!! Też założyłem post na ten temat i nic, zapłaciłem za te ździerstwo a mi nie chodzi więc niech chociaż kase za to zwracają!!! Nie dosyć że nie chodzi to od cholery błędów ten PŁATNY PATCH MA!!!
dawid5588 jest nieaktywny  
stare 20-05-2012, 12:10   #9
zuo
Casi modelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyślij wiadomość na gg do zuo
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawid5588 Zobacz post
Macie racje Twórcy mają nas w du..!!! Też założyłem post na ten temat i nic, zapłaciłem za te ździerstwo a mi nie chodzi więc niech chociaż kase za to zwracają!!! Nie dosyć że nie chodzi to od cholery błędów ten PŁATNY PATCH MA!!!
To on jest płatny ? To ja chyba jestem piratem bo nawet nie widziałem opcji zapłaty...
zuo jest nieaktywny  
stare 20-05-2012, 12:28   #10
tucznawa
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał zuo Zobacz post
To on jest płatny ? To ja chyba jestem piratem bo nawet nie widziałem opcji zapłaty...
Był płatny. Teraz jest już darmowy.
tucznawa jest nieaktywny  
stare 20-05-2012, 13:09   #11
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Może ja się wypowiem, choć z patchem nie mam nic wspólnego. Wasz problem na pewno nie pochodzi od wersji MPPL- ja miałem oba, i podstawową, później aktualizację i ani razu nie miałem z tym żadnego problemu. Spróbujcie przeinstalować dodatek i podczas ponownej instalacji nie wykonywać dodatkowych procesów, nie ruszać instalatora, pozostawić go do zakończenia instalacji kiedy wyskoczy stosowny komunikat. Jeśli nie pomoże to zostaje reinstall gry i rozpoczęcie całego procesu od nowa.
Lucas. jest nieaktywny  
stare 20-05-2012, 18:55   #12
VVirusPL
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucas. Zobacz post
Może ja się wypowiem, choć z patchem nie mam nic wspólnego. Wasz problem na pewno nie pochodzi od wersji MPPL- ja miałem oba, i podstawową, później aktualizację i ani razu nie miałem z tym żadnego problemu. Spróbujcie przeinstalować dodatek i podczas ponownej instalacji nie wykonywać dodatkowych procesów, nie ruszać instalatora, pozostawić go do zakończenia instalacji kiedy wyskoczy stosowny komunikat. Jeśli nie pomoże to zostaje reinstall gry i rozpoczęcie całego procesu od nowa.
Dzięki za chęci ale mi nie pomogło
VVirusPL jest nieaktywny  
stare 21-05-2012, 10:13   #13
dawid5588
Nowicjusz

Domyślnie

Ja za niego zapłaciłem bo na samym początku już go pobierałem więć strata kasy dla mnie! Nic nie pomaga, ani sugestie jak instalować MPPL nie pomagają, ani reinstalka gry, jestem już bez radny i chyba CENTRUM FIFY też!!!
dawid5588 jest nieaktywny  
stare 21-05-2012, 13:06   #14
tucznawa
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucas. Zobacz post
Może nie pochodzić od MPPL? Człowieku zastanów się. Jaki masz system operacyjny? Win XP? Większość/Wszyscy co tutaj piszą prawdopodobnie mają Windows 7 co wychodzi na to, że patch MPPL nie jest kompatybilny z Win7. Nic innego na to nie wskazuje.
tucznawa jest nieaktywny  
stare 21-05-2012, 13:12   #15
wujtas1910
RTS 4ever!!

Wyślij wiadomość na gg do wujtas1910 Origin: RTSWujtas1910
Domyślnie

@up
O ile się nie mylę to on ma Win 7 (przynajmniej w FMa grał na kompie z 7). Ja nie pomogę, bo mam XP i wszystko ładnie chodzi.

by S.Gerrard
wujtas1910 jest nieaktywny  
stare 21-05-2012, 15:45   #16
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Cytat:
Napisał tucznawa Zobacz post
Może nie pochodzić od MPPL? Człowieku zastanów się. Jaki masz system operacyjny? Win XP? Większość/Wszyscy co tutaj piszą prawdopodobnie mają Windows 7 co wychodzi na to, że patch MPPL nie jest kompatybilny z Win7. Nic innego na to nie wskazuje.
Ja mam 7 i żadnych błędów, a szczególnie braku kompatybilności, nie widzę.
Lucas. jest nieaktywny  
stare 21-05-2012, 16:35   #17
Mila.
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Mila.
Domyślnie

Cytat:
Napisał tucznawa Zobacz post
Tak samo jak Lucas mam Win7 i wszystko gra jak powinno. Problem nie leży po stronie MPPL.

Mila. jest nieaktywny  
stare 21-05-2012, 18:46   #18
tucznawa
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mila. Zobacz post
Tak samo jak Lucas mam Win7 i wszystko gra jak powinno. Problem nie leży po stronie MPPL.
Hmm. To czyj to może być problem? Ja mam Win 7 Ultimate i mi jedynie ten patch nie chodzi. Wszystko działa gitez, transfery także chodzą, ale do czasu. 1. liga to u mnie K-League i nie da się tego zmienić. Hmm.. Ma ktoś moze wersję v.1? Może ściągnięcie v.1 i zainstalowanie patcha by pomogło.
tucznawa jest nieaktywny  
stare 22-05-2012, 21:52   #19
Rudy93
Nowicjusz

Domyślnie

W końcu niech się autorzy wypowiedzą bo na początku też zapłaciłem aby wcześniej pograć i teraz nie można żadnego transferu zrobić. Szkoda że tak samo konkurencja ma w 4 literach graczy jak i ten serwis.
Rudy93 jest nieaktywny  
stare 23-05-2012, 13:34   #20
Opeel
RedNacz

Origin: Opeel89
Domyślnie

Kto ma problem niech pobierze ten plik i wrzuci go do Game/data/db
http://speedy.sh/JqnQY/fifa-ng-db.db

Transfery powinny działać, dodatkowo poprawione numery nowych piłkarzy Zawiszy oraz dodane zdjęcia dedykowane Legii w trybie kariery (widoczne kiedy prowadzisz Legię w trybie kariery).

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania