FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 22-11-2011, 15:48   #161
Opeel
RedNacz

Origin: Opeel89
Domyślnie

Rafi po ilu sekundach to zależy od sprzętu, ale ok 2-3 sekund to normalne. Piszę o tym bo jedna osoba pisała mi wcześniej, że wyłączała je same bo wg niej za długo nie znikały.
Co do ilości osób z problemami to może się wydawać że dużo ale tak naprawdę to piszę tutaj może 6-7 osób o tych problemach - nabiły dużo postów i może się wydawać, że o wiele więcej ma problem.
Ja także sprawdzałem patch już na bardzo wielu sprzętach i u wielu osób w miarę możliwości i nie spotkałem żadnych problemów.
stare 22-11-2011, 16:16   #162
MaTeoMan
Weteran

Origin: WZL4ever
Domyślnie

Na moim sprzęcie też nie było problemów, nawet z tą waszą finalną wersją patcha. Problem się zaczął po tym, jak odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie, bo myślałem, że w ten sposób się ten listopadowy patch od EA zainstaluje, ale patcha od EA dalej nie ma (nie mogę zmienić pogody w trybie kariery), a teraz na dokładkę nawet wasz patch na Ekstraklasę nie działa I w tym problem. Myślę, że akurat w moim przypadku nie jest to wina sprzętu

Sorry za takie zawracanie tyłka, ale chcę to jakoś sensownie wytłumaczyć, w czym tkwi mój problem
MaTeoMan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-11-2011, 06:43   #163
Desperation88
Nowicjusz

Domyślnie

Po instalacji tego waszego patcha gierka się nie odpalała, regenerator i86 wyrzucał błąd, ale spróbowałem File Master 12 i odpaliłem tamtejszą procedurę regeneracji... rezultat...

gra się uruchamia, są loga, są stadiony, są prawidłowe nazwy, ale brakuje koszulek domowych i wyjazdowych, są tzw. trzecie komplety i stroje bramkarskie. Patch wam się nie uruchamiał, bo widocznie ktoś go skopał, skoro regenerator w File Master pomija koszulki domowe i wyjazdowe, to znaczy, że coś jest nie halo.
Desperation88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-11-2011, 09:47   #164
Opeel
RedNacz

Domyślnie

To, że regenerator nie wykrywa Ci koszulek domowych i wyjazdowych jest bardzo proste. Koszulki są wrzucone do data3.big, które dezaktywowałem. Te prawdziwe od nas są w data8.big. Regenerator wykrywa jedynie pliki z folderów, a nie nowo utworzonych dat. Dlatego ponownie je aktywował i nie widzi tych kolejnych z data8.big.
Patch jest zrobiony tak, że nie potrzeba żadnych regeneratorów, one tylko popsują tego patcha jeśli się ich użyje. Skopane możesz mieć coś w systemie albo w grze, a nie w patchu bo gra powinna chodzić bez użycia jakichkolwiek regeneratorów.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Opeel ; 23-11-2011 o 09:51
Opeel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-11-2011, 12:09   #165
rafi_gryf
Nowicjusz

Domyślnie

Opeel, to ja też system mam skopany albo grę? Jak pisałem kilka postów wcześniej, grę instalowałem na nowo zainstalowany system i po instalacji patcha, gra mi się nie odpala. To samo na drugim kompie. U mnie, pierwszy patch po instalacji działał (jeszcze przed aktualizacjami od EA), a WŁAŚNIE dopiero po instalacji FIFY na nowo z aktualizacjami od EA przestał działać, pomógł tylko regenerator. To samo pewnie jest z tym finalnym patchem. Zresztą to nie wina systemu, przecież patch tylko podmienia pliki i dodaje tylko te data8.big, więc system do tego nic nie ma. Oczywiście winę gry można wykluczyć, bo próbowałem na czysto z wersją płytową i ściągana przez Origin.
Dobra przyznam się, próbowałem też (przed instalacja systemu na nowo) patch od konkurencji. Gra z tamtym patchem działała, potem po aktualizacjach od EA już nie, tylko po użyciu regeneratora. No więc to nie system, ani aplikacje ani sprzęt!!! To musi być sprawka Origin albo tych aktualizacji FIFY, bo innej przyczyny już nie widzę.
rafi_gryf jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-11-2011, 12:29   #166
Desperation88
Nowicjusz

Domyślnie

FIFĘ mam z Origina. Patch konkurencji przed update'm gry działał normalnie, po update wymagał użycia regeneratora, bo występowała ta sama sytuacja co przy waszym patchu. Gra się uruchamiała i po 3 sekundach wracała do pulpitu, a po odinstalowaniu T-mobile ekstraklasa final update wszystko wracało do normy. Próbowałem wszelkich kombinacji, grę instalowałem na dwóch kompach i na obydwu są takie same rezultaty. Wnioskując musicie wydać albo update'a do waszego patcha albo nanieść poprawki na szykowanym megapatchu. Póki co będę grał z dodatkiem konkurencji, bo ten po użyciu i86 regeneratora działa normalnie, chociaż lipa, bo nie jest on tak dopieszczony jak wasz.
stare 23-11-2011, 12:59   #167
Opeel
RedNacz

Domyślnie

Patch był testowany wiele razy na różnych komputerach czy to przed czy po updacie od EA - zawsze działał. Ja sam testowałem go na wielu komputerach od PC po laptopy. Myślisz, że gdyby nie działał stabilnie bym go wypuścił? Jak go mam poprawić skoro u mnie działa i za każdym razem gdy sprawdzam go przykładowo u kogoś znajomego także działa.
Pisząc, że możecie mieć problem z grą czy systemem mam na myśli takie rzeczy jak np. profil Administratora - wiem, że są osoby mające tego typu problem, że aby gra zadziałała konto Administratora nie może zawierać polskich liter, więc np. zamiast Paweł należy mieć Pawel.

Ostatnio edytowane przez Opeel ; 23-11-2011 o 13:31
Opeel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-11-2011, 13:33   #168
Domino
Gość

Domyślnie

Podbijam, ciężko jest poprawiać coś, co formalnie działa. Trudno jest szukać błędu, jeśli patch testowany jest przez kilkach osób, na różnych komputerach i działa.

Ja także podkreślam, że poprosiłem dwie znajome osoby o test patcha, u jednej na Win 7 działa normalnie, FIFA płytowa, u drugiej na XP na początku coś było nie tak, dopiero na nowo utworzonym koncie admina gra śmiga z patchem, oczywiście po wcześniejszej reinstalce gry.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23-11-2011, 15:32   #169
MaTeoMan
Weteran

Domyślnie

@up,

Spróbuję zrobić nowe konto admina, zrobić reinstalkę Fify i wtedy zainstaluje ten patch i sprawdzę czy działa Dzięki za radę
stare 23-11-2011, 16:45   #170
rafi_gryf
Nowicjusz

Domyślnie

Ja już się poddaję :(
Na innym koncie admina i po reinstalce dalej nic.
Trudno, ale i tak dziękuję autorom i innym forumowiczom za okazaną pomoc. W sumie to wina pazernej Ekstraklasy S.A., która nie doszła do porozumienia z EA., i że nie wszyscy mogą bez problemu grać licencjonowaną ligą. No cóż Polska... Pozdrawiam wszystkich
stare 23-11-2011, 16:49   #171
MaTeoMan
Weteran

Domyślnie

Zrobiłem, jak pisałem wyżej nowe konto admina i reinstalkę i dalej nie działa

Więc nie może to być wina gry czy systemu, bo przed aktualizacjami od EA wszystko działało. Nie wiem w czym tkwi problem, skoro większości działa dobrze, a niektórym nie. Najgorsze, że przed aktualizacją od EA wszystko działało Kurva, po co ja robiłem tą reinstalkę wtedy Jak bym nie robił, to teraz by było dobrze.
stare 23-11-2011, 23:05   #172
Desperation88
Nowicjusz

Domyślnie

Działa!!

Jak? To proste.

1. Zainstalujcie patcha konkurencji
2. zainstalujcie na to patcha chłopaków z centrum fify
3. zainstalujcie i odpalcie File Master 12, a tam odpalcie regenerację. Nie używajcie i86 regeneratora.

W efekcie mamy:
1. wszelkie zmiany z tutejszego patcha, poza koszulkami...
2. ale te mamy z łatki konkurencji...

zastanawia mnie jedna rzecz, w i86 regenerator, gdy przeleci już sobie wszystkie pliki i jest przy data8 to wyskakuje masa beznadziejnych błędów, w tym błąd braku pamięci. I może tu Opel pojawia się problem waszego patcha. Chociaż ja mam 4 gb ramu, do tego 8 gb pamięci wirtualnej, fifka chodzi gładziutko i przyjemnie na full detalach... dzisiaj nawet odinstalowałem fifę i origin, założyłem nowe konto administratora, ściągnąłem Origin, FIFĘ z Origina, zainstalowałem wasz patch... 3 sekundy ciemności i pulpit, odinstalowałem wasz patch i gra ruszyła... WTF? Zróbcie coś z tym, bo tak nie może być, że jednym działa a drugim nie.
stare 24-11-2011, 00:10   #173
MaTeoMan
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Desperation88 Zobacz post
Zróbcie coś z tym, bo tak nie może być, że jednym działa a drugim nie.
Z tym będzie problem, bo ci niby mają z tym zrobić, skoro większości działa? Sytuacja bez wyjścia.

Co do twojego pomysłu, to może to cholerka i jest jakiś sposób, ale czy aby na pewno nie popsuje mi to gry?
stare 24-11-2011, 01:33   #174
rafi_gryf
Nowicjusz

Domyślnie

Nie popsuje, sprawdziłem. To jest jedyne rozsądne wyjście tym co patch nie działa.
stare 25-11-2011, 13:53   #175
Opeel
RedNacz

Domyślnie

@Desperation88

Jeśli używasz File Mastera to nie powinieneś mieć problemu z wypakowaniem sobie data8.big do folderu. I wtedy wszystkie pliki kopiujesz tam gdzie masz zainstalowaną grę i problem z datą rozwiązany.
stare 25-11-2011, 20:36   #176
Biesiu
Banned

Wyślij wiadomość na gg do Biesiu
Domyślnie

Wszystko pięknie ładnie działa. Za pierwszym razem udało się zainstalować bez żadnych mniejszych i większych komplikacji. Polecam ten patch.
Biesiu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-12-2011, 10:12   #177
Dawkii
Wielki Fan Arki Gdynia

Domyślnie

to ktoś wie dlaczego przy dat8 wyskakuje błąd??
Dawkii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-12-2011, 17:49   #178
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do ForzaMilan Origin: KPrince90
Domyślnie

Ja mam problem. Po zainstalowaniu patcha nie mogę włączyć Fify. Dopiero po jego odinstalowaniu mogę grać. Mam konto admina, gra czysta, instalowana z płyty. Co jeszcze może być problemem.
stare 03-12-2011, 19:27   #179
d0m1n1k
Nowicjusz

Domyślnie

Proszę pomóżcie!
Pobrałem za darmo patch, bo nie mam wykupionego abonamentu. Sprawdzałem, nie mam innych patchów zainstalowanych. Po pomyślnej instalacji TEFU gdy przez origin uruchamiam grę pulpit robi się w połowie biały i po pół sekundy wraca do pulpitu bez żadnego komunikatu. Co mam zrobić? Wersja oryginalna płytowa.
d0m1n1k jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-12-2011, 19:28   #180
d0m1n1k
Nowicjusz

Domyślnie

Tak samo jak u ForzaMilan
d0m1n1k jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania