FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 16-12-2003, 14:12   #1
Piechu
Gość

Domyślnie Nowe, polskie...

I znowu nie mogę ściąnąć stroju Piasta. Podbeskidzie owszem, ale Piasta nie, wyskakuje ten sam błąd co prze Warcie i Pogoni. Po tym jak obejrzałem stroje Podbeskidzia stwierdzam, że każdy może zostać kitmakerem. Przecież nanieść 4 logosy na teksturę to potrafi każdy. Można to zrobić w Paincie i zajmuje to chwilkę. Sam robiłem połowę kitsów 2 ligi do fifa 2003, ale nie przeszło mi przez myśl, żeby to wysyłać. Na mój użytek wystarczy, ale żeby proponować to ludziom? Więc drogi Taresi, posiedź nad tymi kitsami trochę dłużej, to coś z tego będzie, jeśli będziesz szedł na łatwiznę, nikt nie będzie Cię szanował.

Narka

PS. I niech Ralf napisze dlaczego do ch..a nie mogę ściągnąć tych strojów!!!!!!!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-12-2003, 14:38   #2
Taresi111
Registered User

Domyślnie Re: Nowe, polskie...

widzialem te stroje podbeskidzia na ich stronie i zrobilem je tak jak powinny wygladac!!!!
stare 16-12-2003, 15:18   #3
Tymon
Gość

Ja sie staralem troche, ale nie wiem czy komus sie beda podobac. Prosze o opinie na ich temat
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-12-2003, 15:20   #4
Tymon
Gość

Aha i zapomnialem dodac ze to sa moje pierwsze stroje jakie robilem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-12-2003, 15:23   #5
* HEINE *
===

Cytat:
Piechu wrote:

I znowu nie mogę ściąnąć stroju Piasta. Podbeskidzie owszem, ale Piasta nie, wyskakuje ten sam błąd co prze Warcie i Pogoni. Po tym jak obejrzałem stroje Podbeskidzia stwierdzam, że każdy może zostać kitmakerem. Przecież nanieść 4 logosy na teksturę to potrafi każdy. Można to zrobić w Paincie i zajmuje to chwilkę. Sam robiłem połowę kitsów 2 ligi do fifa 2003, ale nie przeszło mi przez myśl, żeby to wysyłać. Na mój użytek wystarczy, ale żeby proponować to ludziom? Więc drogi Taresi, posiedź nad tymi kitsami trochę dłużej, to coś z tego będzie, jeśli będziesz szedł na łatwiznę, nikt nie będzie Cię szanował.

Narka

PS. I niech Ralf napisze dlaczego do ch..a nie mogę ściągnąć tych strojów!!!!!!!!!!
Ja zamieszczam od jakiegos czasu stroje Taresiego... Wiec nie zawracaj glowy Ralfowi. Ja tymczasem sprawdze czy wszystko dobrze wpisalem...

No sprawdzilem... Wszystko jest ok, nie wiem co sie dzieje... Moze znowu jakies dziwy z limitami. Sprobuj od nowa pozniej.

I jeszcze jedno - przychylam sie do wypowiedzi, ze ubranka nie sa nadzwyczajne. Nastepnym razem postarajcie sie troche bardziej, bo oceny beda nizsze... Nie liczy sie ilosc, tylko jakosc...

[Edytowane przez * HEINE * 12-16-2003 o 03:28 PM GMT]
* HEINE * jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-12-2003, 17:13   #6
Stallion
Gość

Gratuluje pomysłu bo jakoś nikt z innych nie wpadł na to żeby zrobić takie stroje skoro to takie łatwie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-12-2003, 18:09   #7
bujarek
Gość

Ktory z pan i ktora z panow to prawdziwa Teresa Taresi??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-12-2003, 18:47   #8
Taresi111
Registered User

Jakie jeszcze kitsy chcecie??
stare 17-12-2003, 09:45   #9
Maniak Fify
Gość

po co mi stroje do Piast Gliwice lub Pogoni Szczecin jak tak nie mam ich w grze a tutaj nie ma do ściągnięcia tych klubów ,skąd mam ściągnać kluby te !!!!!!
RATUNKU !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-12-2003, 11:36   #10
Piechu
Gość

Do Heine'go: prześlij mi jeśli możesz (piehoo@o2.pl) url'a do strojów Pogoni, Warty i Piasta. Nadal nie mogę ich ściągnąć. Dzięki z góry. 3maj się!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-12-2003, 11:38   #11
Piechu
Gość

Do Taresiego: zrób całą I i II ligę, jak masz czas. Powodzenia!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-12-2003, 15:57   #12
ponury
Gość

Słuchajcie Teresi mgłbys jeszce kolniezyki dodac co???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-12-2003, 16:01   #13
ponury
Gość

A i oprocz tego że nie ma kołniezyka to jeszcze mógłbys polepszyc grafike lóg bo moim zdnem są zle wyciete i więcej szczegółów dac\...np opaska kapitanska bo to musi byc koniezyk i loga na spodenkach i troche kszulke pobielic bo to jest jakby powedziec na wkleiane na teksturz,...nie zebym ja byl zanwca ale troche o tym wiem...dzis wyjdą koszulki Amici(domowy stroj i bramkarski w 2gk) postaralem sie prosze o krytyke ...i zebyscie sie o nich wyrazili czego im brak itp...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-12-2003, 16:12   #14
* HEINE *
===

Na priva z pogaduchami... A co do tych linkow Piechu, to niestety, ale mamy limit. Sprobuj pozniej nornalnie na stronce
stare 18-12-2003, 10:04   #15
Piechu
Gość

Nie rozumiem, skoro to jest sprawa limitu to dlaczego ściągam bez problemu kitsy Podbeskidzia, przed chwilą ściągnąłem Amice, a Piasta, Pogoni i Warty nie mogę. Dajcie znać, bo już mnie ta sytuacja wq..ia. Albo wyślijcie wszystko do Ariela na stronkę. Pozdro!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18-12-2003, 15:33   #16
* HEINE *
===

Widocznie tylko Ty mash ten problem - mi te stroje ida lightowo ze strony, zatem to od nas nie zalezy. Pozdrawiam...
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania