FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 23-04-2018, 11:17   #17541
48
.

Domyślnie

Rzadka przyjemność, co nie?
48 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-04-2018, 16:08   #17542
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

Żeby Real nie choke-nął przypadkiem z Bayernem w środę
A widok wcale nie tak rzadki, szczególnie mówiąc o Milanie.
Zobaczymy co będzie miał Juventus do powiedzenia na San Siro w sobote.
stare 23-04-2018, 16:36   #17543
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Czytając wszystkie te ody do Wengera w ostatnich dniach, żale ludzi, którzy w ostatnich latach bezmyślnie go opluwali, a teraz przepraszają i dziękują za 22 lata pełnego poświęcenia, mam dużą satysfakcję, że mój szacunek dla Papcia nigdy nie był nawet wątpliwy. Mogę z czystym sumieniem oglądać ostatnie mecze Arsene'a w roli trenera Arsenalu, w przeciwieństwie do większości bezmózgich 'znawców', którzy po głupim 0-0 potrafili wieszać psy na Wengerze i żądać jego zwolnienia. Niech mają teraz wyrzuty, a najlepiej spierdalają kibicować City czy innemu PSG. Nie ma drugiego klubu z taką klasą, jak Arsenal i za to go kocham. Nawet 'królewski' Real wywalił swoją legendę - Casillasa, na zbity ryj, gdy tylko miał gorszy sezon.

Ostatnio edytowane przez mac ; 23-04-2018 o 16:41
mac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-04-2018, 19:22   #17544
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Błagam Cie. Przestańmy z tymi dziwnymi zakłamaniami rzeczywistości. Oczywiście - Wenger jest bezsprzecznie legendą klubu. Oczywiście - należy mu się pomnik. Oczywiście - nigdy nie można zapomnieć tego co zrobił dla klubu. ALE czy nie uważasz, że ostatnimi latami swoją wciąż wzrastającą arogancją i uparciem przegapił moment, w którym zaczął był obciążeniem dla Arsenalu? Że czasami podejmował zupełnie niezrozumiałe decyzje, a jego jedynym wyjaśnieniem było, w skrócie, "bo mogę i co mi zrobicie?"? Musiał widzieć, że przegrywa rywalizację z pozostałymi menedżerami, a mimo to trzymał się kurczowo tego co postanowił, w imię tego żeby postawić na swoim, a nie realnie walczyć o najważniejsze trofea.
Moim zdaniem należy mu się pomnik, ale w ostatnim czasie sam sobie zapracował, żeby ten pomnik nadkruszyć.

Tych wszystkich, którzy płaczą za Wengerem, pytam tylko i wyłącznie: czy uważacie, że naprawdę realnym jest, żeby w najbliższym czasie Arsenal Wengera wygrał rywalizację z Guardiolą, Mourinho, Conte (lub jego następcą) i Kloppem o mistrzostwo Anglii? Bo ja nie sądzę.
Ja nie czuję żalu po nim, jedynie sentyment. Jednak wiem, że nie ma co się bać tej zmiany i może ona nam wyjść tylko na dobre.

Powtórzę jeszcze raz, Wenger BEZAPELACYJNIE jest legendą klubu i gdy kurz opadnie, pewnie będziemy wspominać go tylko za te lepsze lata i zdobyte trofea, ale rzeczywistość jest taka, że jego odejście jest warunkiem tego, żeby klub zrobił krok do przodu. Tak jak zrobił zatrudniając Wengera 22 lata temu.
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-04-2018, 20:20   #17545
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Cytat:
Napisał sionko. Zobacz post
Jednak wiem, że nie ma co się bać tej zmiany i może ona nam wyjść tylko na dobre.
No dobra, zobaczymy za rok.
stare 24-04-2018, 15:57   #17546
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Cytat:
Napisał mac Zobacz post
No dobra, zobaczymy za rok.
Rozumiem, panie Macu, że uważasz Pan, że po odejściu Wengera może być tylko gorzej? Przejdziemy, niby, tą drogę co Manchester United po odejściu SAF'a? Przypominam, że Ferguson odchodził z mistrzowskim tytułem, więc było co zniszczyć, Wenger odchodzi (raczej) bez żadnego trofeum za ostatni sezon.
Serio uważasz, że z nowym menedżerem upadniemy niżej niż szóste miejsce w lidze i zamiast pogoni za top4 to raczej ucieczka przed Burnley, żeby uniknąć już całkowitej kompromitacji?

Swoją drogą bardzo jestem ciekaw, kto będzie następcą. To znaczy ciekaw jestem czy władze Arsenalu już mają dogadanego następce i trzymają go w tajemnicy czy poszukiwania dopiero trwają. Mam głęboką nadzieję, że przede wszystkim nie będzie to nikt z byłych podopiecznych Wengera - ani Henry, ani Bergkamp, ani Vieira, ani Arteta. Klub potrzebuje świeżego powiewu, a ci panowie raczej chcieliby na siłę kontynuować dzieło Arsene'a. No i mam głęboką nadzieję, że przewijane w mediach nazwisko Brendana Rodgersa to tylko kaczka dziennikarska, bo jak nie to pozostaje tylko...
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2018, 14:12   #17547
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Iniesta oficjalnie odchodzi z Barcelony. Tak jak zawsze maksymalnie szanowałem Puyola, tak w tej Barcelonie na mój szacunek zasłużył Iniesta. Dla Barcelony duża strata, dla ligi duża strata, ale moment wybrał odpowiedni.

Kolejna ważna informacja - Emery oficjalnie odchodzi po sezonie z Paryża. Ciekawe czy wróci z podkulonym ogonem do Andaluzji.

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2018, 18:25   #17548
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

Gracies per tot, Andres! Takich piłkarzy, którzy prezentują taką 'romantyczną' wizję futbolu jest już coraz mniej niestety. Jedna z największych legend Barcy i futbolu. Wyrwa po nim, będzie jeszcze większa niż jest po Xavim. To jeden z tych piłkarzy, którzy długi czas będą nie do zastąpienia. Ale moment wybrał właśnie odpowiedni... odchodzi jako wygrany, wygrywając dublet. Lepiej że odszedł teraz, niż za rok czy dwa gdy prawdopodobnie nie podnosił by się z ławki albo grał nie na miarę talentu i możliwości. Na zawsze w pamięci i Iniestazo, i tryplety i gol w finale MŚ. Szkoda, tak cholernie tego, co odpierdoliliśmy w Rzymie, bo Iniesta zasłużył na pożegnanie takie jak miał Creus. Trypletem i wielką fetą.
stare 27-04-2018, 19:30   #17549
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

Kaiserslautern w frajerskim stylu przegrała w Bielefeld 2:3 (mimo że do 62 minuty prowadzili 2:0) i na dwie kolejki przed końcem traci 8 punktów do St. Pauli (baraże), i 9 pkt do Greuther Furth i Heidenheim (utrzymanie), co oznacza że lecą do 3 ligi.

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Kopalnia Węgla Kamiennego Piast (początkowo Bieruń Nowy) – polska kopalnia węgla kamiennego znajdująca się w Bieruniu, działająca samodzielnie od 1972 do 1 lipca 2016 roku, obecnie ruch Kopalni Węgla Kamiennego Piast-Ziemowit.
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2018, 20:30   #17550
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

i to była bramka, żeby nie skłamać, szjunberka, i grał taki ratinho, nie wiem, czy pamiętasz
stare 27-04-2018, 20:45   #17551
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

i jeszcze Ballack

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Kopalnia Węgla Kamiennego Piast (początkowo Bieruń Nowy) – polska kopalnia węgla kamiennego znajdująca się w Bieruniu, działająca samodzielnie od 1972 do 1 lipca 2016 roku, obecnie ruch Kopalni Węgla Kamiennego Piast-Ziemowit.
stare 27-04-2018, 20:55   #17552
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

chvjooooowo, jakby na plecach był Kuka, to byłoby się czym chwalić

stare 27-04-2018, 21:12   #17553
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

jest w Zabrzu (hehe 1000 km) a i szranku i tak by mi się nie chciało przekopywać xD

pamiętam że miałem jeszcze Klose i Ratinho (ale to już za czasów DVAG i Nike)

Ostatnio edytowane przez Piast ; 27-04-2018 o 21:18
stare 04-05-2018, 14:29   #17554
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

Steven Gerrard od lata nowym trenerem Glasgow Rangers

stare 05-05-2018, 20:01   #17555
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

Sir Alex Ferguson w ciężkim stanie trafił do szpitala

stare 06-05-2018, 13:40   #17556
przebos
Legenda

Domyślnie

Stoke City spadło z ligi. A jeszcze jak wczoraj pamiętam jak awansowali do elity wraz z Hull City, wtedy to był powiew świeżości
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2018, 16:02   #17557
Trance

Wyślij wiadomość na gg do Trance
Domyślnie

Napoli remisuje 2-2 u siebie z Torino. Oznacza to tyle, że na 2 kolejki przed końcem Juventusowi wystarczy jeden punkt do kolejnego z rzędu mistrzostwa Włoch.
stare 06-05-2018, 16:26   #17558
przebos
Legenda

Domyślnie

Cardiff City wraca do Premier League, brakowało mi tej świetnej atmosfery na ich stadionie. Oby tylko na dłużej zawitali w PL.
W barażach o angielską ekstraklasę grać będą Fulham, Aston Villa, M'Boro i Derby County.
stare 06-05-2018, 18:34   #17559
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

smak życia odebrany dziś ponownie
stare 06-05-2018, 18:41   #17560
przebos
Legenda

Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?v=HCHMWgLPS0M
XDDD

Dzisiaj jest tak ujowy dzień (po 10 dniach trzeba jutro wracać na uczelnię....), że chyba obejrzę sobie te dzisiejsze El Classico
Cytat:
Napisał BARCELONA
Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Rakitic, Busquets, Iniesta, Coutinho; Suárez, Messi
Cytat:
Napisał MADRID
K.Navas; Nacho, Sergio Ramos, Varane, Marcelo; Kroos, Casemiro, Modric; Bale, Cristiano, Benzema
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania