FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 07-02-2017, 21:24   #1641
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Cytat:
Napisał krecik. Zobacz post
Miałem po technikum zostać prezydentem, lecz z wykształcenia jestem elektrykiem i nie chcę by na mnie wołali kapuś.
Ale my nie pomyślimy, kiedykolwiek, że krecik mógł być po tamtej stronie, że krecik mógł być agentem. Przecież pomyślenie byłoby zbrodnią wobec Ciebie.

Cytat:
Napisał Perejra Zobacz post
czy tylko ja postanowiłem się zaciągnąć na kopalnie po ukończeniu technikum?
pewnie tak, innych ślunzoków tu ni ma :(

ja próbuję walczyć z liczbami zespolonymi i macierzami, które będą na egzaminie z algebry, a jak ta walka wyjdzie - nie wiem...
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Adriano_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-2017, 21:26   #1642
48
.

Domyślnie

etrapez cię zbawi synu, nie będziesz musiał do kopalni
48 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-2017, 21:41   #1643
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

tak w parę dni? zresztą, już geodezję ujebałem (bez ćwiczeń egzaminów niet), z fizyki został ostatni termin, z analizy matematycznej praktycznie też (widocznie amebą matematyczną jestem - wszyscy inni oddawali po parę kartek rozwiązań, ja może jedną stronę wypełniłem i tak niedobrze), tak więc no... [']

nie wiem, może podszkolę się jakoś z matematyki, choć ona mnie wkvrwia doszczętnie, ale bez niej na jakiś dobry kierunek, a potem dobrze płatny zawód ani rusz. mógłbym pójść na coś humanistycznego, bardziej zgodnego z moimi zainteresowaniami, jak np. historia, tylko potem będę z tego miał prawdopodobnie gówno.
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.

Ostatnio edytowane przez Adriano_ ; 07-02-2017 o 21:45
stare 07-02-2017, 22:12   #1644
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

w korpo przyjmują wszystkich wystarczy język na komunikatywnym poziomie i skończone studia
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-2017, 22:29   #1645
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

i pewnie tylko angielski? to dobra, idę na administrację na PWSZ Tarnów a poważnie to zastanawiam się, czy by do tej matury z historii nie podejść, bo co mi kvrwa szkodzi. zawsze byłem dobry z historii i geografii (no i byłę miszczem ortografi powiata dombrowskiego - 2009 i 2013), tylko jak to w takich przypadkach się okazuje, całkiem możliwe że chvja z tego będę miał.

zmienić płeć, no i całe smutne me życie

Ostatnio edytowane przez Adriano_ ; 07-02-2017 o 22:35 Powód: 'się zastanawiam się' - no co za debil tak napisał? no ja oczywiście
stare 07-02-2017, 23:23   #1646
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adriano_ Zobacz post

pewnie tak, innych ślunzoków tu ni ma :(

Jutro lecę do dziekanatu pogadać o tym III terminie, życzcie mi powodzenia
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-2017, 23:25   #1647
przebos
Legenda

Domyślnie

e tam gadasz, nie musisz być wybitny, żeby sobie radzić na studiach. Wystarczy ciężka praca przy nauce, parę nieprzespanych nocy i może trochę szczęścia. Myślisz, że same orły kończą studbazę z dyplomem?
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-2017, 23:34   #1648
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Uwielbiam to myślenie, że trzeba polibudę skończyć by nie wylądować na zmywaku Wszyscy ten slang podłapują, idą na studia techniczne wbrew swoim zdolnością, bo potem mają mieć raj na ziemi, i uj... nawet nie kończą.
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-2017, 23:46   #1649
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Zgadzam się z Sebciem. Jeśli ktoś naprawdę wkręci się w daną dziedzinę i przede wszystkim poszerzanie wiedzy z zakresu tej dziedziny będzie sprawiało mu radochę - nie widzę przeciwwskazań, by odnieść sukces. Trzeba tylko trochę popracować i być cierpliwym, a będzie dobrze.
stare 07-02-2017, 23:53   #1650
przebos
Legenda

Domyślnie

Prawda jest taka, że presja społeczna w dzisiejszych czasach jest duża, nawet "osły" idą na studia (patrz: ja), przez co spada mocno poziom i znaczenie tychże studiów (uogólniając). A dyplom to nie wszystko. Ponadto pragnę dodać, że też zjebałem pierwszy rok, co zmusiło mnie do zmiany kierunku. Obecnie jestem na tak zwanym "gównokierunku" i sobie dobrze radzę (nawet kilka razy byłem najlepszy w grupie), wszystko pozdawane (jutro, a właściwie dzisiaj ostatni egzamin), pierwszy semetr na spokoju na razie i jestem zadowolony.

Ja osobiście poszedłem na studia by przedużyć nieco proces kształcenia. Gdybym znał plan na siebie i wiedział gdzie chcę pracować i w jakim zawodzie, to raczej bym na studia nie szedł. Mam przykład kuzyna (może już kiedyś wspominałem), który nie skończył studiów inżynierskich z informatyki, bo dostał pracę w roli programisty i dyplom go przestał interesować, mimo że zostało mu tylko kilka kursów na ostatnim roku do zaliczenia. Obecnie pracuje już w trzecim korpo i zarabia porządne hajsy

Ostatnio edytowane przez przebos ; 08-02-2017 o 00:10
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2017, 07:43   #1651
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

prawda jest taka, że życie weryfikuje. o ile nie skończy się studiów na kierunkach branych, typu informatyka, typowa inżynieria czy jakieś kierunki, na które jest bardzo duże zapotrzebowanie, to pracę w branży ciężko znaleźć. inna sprawa, że spora część firm bardziej od umiejętności i wiedzy z danego zakresu zwraca uwagę na wytrwałość i przywiązanie. w sierpniu byłem na rozmowie o pracę w branży, 400 km od domu, najpierw luźna rozmowa z kierownikiem o sprawach branżowych, na które odpowiedziałem bardzo dobrze, a później już normalna rozmowa, kierownik, osoba z góry i osoba z działu rekrutacji. pomijam pytania branżowe, bo te po studiach byle dzięcioł, który się przykładał, by z palcem w nosie zaliczył, o tyle pytania o możliwość o zachowania- a co jeśli przyjdzie prezes i powie, że idzie pan nad morze, a co jeśli coś się zmieni i nie będzie chciał tu pracować itp, a może na inne stanowisko, a może inna firma, świadczą o tym, że bardziej ceni się przywiązanie i wytrwałość.

zresztą po korpo też nie awansują ludzie z największą wiedzą, ale ci najbardziej wytrwali i tak, wystarczy jeden język na dobrym poziomie
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2017, 13:24   #1652
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

No mogłem iść na historie, ale uznałem że kopalnia lepsza :v

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Kopalnia Węgla Kamiennego Piast (początkowo Bieruń Nowy) – polska kopalnia węgla kamiennego znajdująca się w Bieruniu, działająca samodzielnie od 1972 do 1 lipca 2016 roku, obecnie ruch Kopalni Węgla Kamiennego Piast-Ziemowit.
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2017, 16:41   #1653
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

aaa, to na Technikum Historycznym byłeś

Cytat:
Napisał AXELION Zobacz post

Jutro lecę do dziekanatu pogadać o tym III terminie, życzcie mi powodzenia
Tyś nie je prawdziwy ślunzok bo wyngla niy fedrujesz Ale jak poszło z 3. terminem?

Cytat:
Napisał przebos Zobacz post
e tam gadasz, nie musisz być wybitny, żeby sobie radzić na studiach. Wystarczy ciężka praca przy nauce, parę nieprzespanych nocy i może trochę szczęścia. Myślisz, że same orły kończą studbazę z dyplomem?
ciężka praca - no, zaniedbałem zwłaszcza na początku, ale myślę, że można to niejako usprawiedliwić tym, że przez pierwsze półtora miesiąca to nie wiedziałem co się odpierdala, taki przeskok z matematyką (oceny semestralne w liceum - 2,2,2,2,1,2, choć matura na 68%), że nie wiedziałem czego nie wiem i od czego kvrwa zacząć. niby wiedziałem, że to studia, nie szkoła, ale z moimi brakami... no demotywacja od samego początku. parę nieprzespanych nocy - można odfajkować trochę szczęścia - z wiadomych powodów miałem dużo pecha, co sprawiło, że na tych studiach znalazłem się w piździe kvrwa co do orłów, to wcale tak nie myślę, przy czym mnie to dołuje, no ale już trudno. na jaki ten gównokierunek chodzisz?
stare 08-02-2017, 16:54   #1654
48
.

Domyślnie

Egzamin z maty. 90 minut, zadań 12. Siedź 40 minut nad zadaniem, próbuj od przodu, od tyłu, z lewa i z prawa. 10 minut przed końcem olśnienie pani doktor, że złe dane są (chvj, że kilka osób zwracało uwagę na początku...), łaskawie obdarowała 10 dodatkowymi minutami i poleciła zamknąć mordy, żadnych szumów i uwag nie chce słyszeć. Najbardziej punktowany przedmiot na prestiżowym kierunku na uczelni w mieście wojewódzkim...
48 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2017, 17:48   #1655
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Kurvamać, dwa tygodnie temu grypa, od wczoraj jakieś przeziębienie... a na jutro byłem ugadany z dobrą dupsą z tinderka, a na weekend załatwiłem sobie palonko, czego zazwyczaj nie robię (ile można alko pić)

Jeszcze forumek mi się podczas majaków sennych śnił i myślę nad zostaniem dłużej
stare 08-02-2017, 18:10   #1656
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Dreyes?!
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2017, 18:14   #1657
Fikus
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Fikus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karakan Zobacz post
Egzamin z maty. 90 minut, zadań 12. Siedź 40 minut nad zadaniem, próbuj od przodu, od tyłu, z lewa i z prawa. 10 minut przed końcem olśnienie pani doktor, że złe dane są

To ogarnij takie coś 16 zadań, też 90 minut. 4 rzędy, a odpowiedzi a,b,c. W każdym rzędzie było coś nie tak, w moim niestety 4 zadania czyli dość sporo. Na pytanie, a jak żadna odpowiedź nie pasuje to co zrobić? "Dopisać i zaznaczyć". No wszystko fajnie miło, spodziewałem się, że będzie taka sytuacja, bo wiedziałem o takich rzeczach od poprzednich roczników. Po czym powstaje wielka awantura tego samego dnia wieczorem, że jak tak może być itd. Prowadząca dochodzi do wniosku, że okej anuluje te zadania. Pech chciał, że zrobiłem jedno z nich, były też punkty ujemne za złe odpowiedzi. Dlatego wszystko wyliczone stu procentowe pewniaczki tylko zaznaczone. No i co oczywiście? Niezaliczone, bo 7 zadań dobrze, ale 8 te z dopisaną odpowiedzią, też dobrze, ale no oczywiście anulowane zadanie. I zamiast 14 lutego być z dziewczyną na nartach, to będę pisał poprawkę :(

PS. A no i tak test abc z analizy matematycznej

Edit: łoo Dreyes
stare 08-02-2017, 18:21   #1658
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

No Dreyes, Dreyes ;d

Kiedyś walczyliśmy o te tematy, żeby sobie pościków ponabijać, a tutaj znowu są od 3-4lat
stare 08-02-2017, 19:09   #1659
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Cytat:
Napisał Perejra Zobacz post
czy tylko ja postanowiłem się zaciągnąć na kopalnie po ukończeniu technikum?
Jakbym wiedział, że PiS wygra wybory, to też bym poszedł w wyngiel

A wkurwiło mnie to, że większość kierunku ma już oceny z wczorajszego egzaminu, a ja muszę do jutra czekać. I o ile wczoraj wychodząc z sali byłem pewien że zdam, to teraz jakoś mój entuzjazm spada z każdą minutą

Ostatnio edytowane przez mac ; 08-02-2017 o 19:15
mac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2017, 19:19   #1660
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Boli mnie trochę, że studia w dużej części to nie rozwijanie swoich pasji, a uczenie się na pamięć gotowców XD no ale trudno, trzeba odwalić byle jak jakieś zarządzania na kiju, bo inaczej się nie da niestety...

@Adriano - pogadałem z miłą, sympatyczną i biustowną panią z dziekanatu i wytłumaczyła mi i mojemu koledze co i jak. Dobra wiadomość jest taka, że ten trzeci termin jest w czerwcu w sesji letniej. Zła jest taka, że jednak muszę zaliczyć ćwiczenia u tego pacana. Oczywiście pewnie czeka mnie latanie zarówno za nim, jak i za wykładowcą w celu ustalenia terminu. Ale chociaż sprawa jest postawiona już dość jasno. Mógłby mi chociaż ten śmieć odpisać na maila
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
żale lamusów

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania