FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 04-08-2010, 09:21   #21
Krasnal
Weteran wojny w Wietnamie

Wyślij wiadomość na gg do Krasnal
Domyślnie

Tour de Pologne to kompletna porażka co roku, moim zdaniem. lansują ten wyścig na jakieś nie wiadomo co. "Najlepsi kolarze, atrakcyjne podjazdy, transmisje w Eurosporcie...". Co do kolarzy to przyjeżdżają ci co się nie załapią na Tour w większości, co do pozjazdów to kpiną jest urządzanie sobie jakiś premii w Katowicach przy 200-300 m podjezdzie o nachyleniu może max. 4 stopnie, w ogóle te etapy nie wyglądają normalnie tylko napierdalają okrążenia w kółeczko, żeby sobie ludzie mogli pooglądać (których i tak nie jest dużo). Do tego kompletnie amatorska postawa TVP (transmisje zaczynające się dopiero około 17.30, słabi komentatorzy [ciężko mi uwierzyć w to, ze wczoraj kolarze na tym "podjeździe" jechali 80 km/h, bo z reguły około 70-75 km/h robią sprinterzy na ostatnich metrach wyścigu])
Krasnal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2010, 11:10   #22
Murray
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krasnal Zobacz post
Tour de Pologne to kompletna porażka co roku, moim zdaniem. lansują ten wyścig na jakieś nie wiadomo co. "Najlepsi kolarze, atrakcyjne podjazdy, transmisje w Eurosporcie...". Co do kolarzy to przyjeżdżają ci co się nie załapią na Tour w większości, co do pozjazdów to kpiną jest urządzanie sobie jakiś premii w Katowicach przy 200-300 m podjezdzie o nachyleniu może max. 4 stopnie, w ogóle te etapy nie wyglądają normalnie tylko napierdalają okrążenia w kółeczko, żeby sobie ludzie mogli pooglądać (których i tak nie jest dużo). Do tego kompletnie amatorska postawa TVP (transmisje zaczynające się dopiero około 17.30, słabi komentatorzy [ciężko mi uwierzyć w to, ze wczoraj kolarze na tym "podjeździe" jechali 80 km/h, bo z reguły około 70-75 km/h robią sprinterzy na ostatnich metrach wyścigu])
Hahaha chyba im się coś powaliło na podjeździe góra 30
i tak najlepszy podjazd będzie pod Wawel
Murray jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2010, 11:13   #23
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Tak, kiedyś Tour był ciekawszy, teraz coraz więcej jazdy po miastach. Mogliby na Mazurach albo Kaszubach rozpocząć, a nie w rozkopanej stolicy. Po awansie do elity TdP troszkę "zdziadział", miasta chyba płacą by przez nie przejeżdżali. Nie wiem co pięknego kolarze i kibice mogli ujrzeć w Katowicach. Spodek?

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2010, 11:18   #24
mixer__
Ostatnia Nadzieja Białych

Wyślij wiadomość na gg do mixer__
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
Nie wiem co pięknego kolarze i kibice mogli ujrzeć w Katowicach. Spodek?
Dworzec
mixer__ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2010, 11:28   #25
seann

Domyślnie

Muszę się zgodzić. TdP ostatnio jakby zszedł na psy. Nigdy nie był to żaden liczący się wyścig, ale ostatnio jest jeszcze smutniej. Nie biorą udziału żadni kolarze ze światowej czołówki; zamiast normalniej trasy, kółeczka wokół miast; przeciętna oprawa; jakieś śmieszne premie górskie na płaskich etapach. WTF? Lubię kolarstwo, kiedyś jarałem się TdP, to było wydarzenie, a teraz nawet nie chce mi się śledzić wyników, o oglądaniu transmisji nie wspominając.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2010, 11:43   #26
mixer__

Domyślnie

Cytat:
Napisał seann Zobacz post
Nie biorą udziału żadni kolarze ze światowej czołówki
No kaman, TdP nigdy nie przyciągał tych największych ale obsada zawsze była solidna, w tym roku też jest nieźle- chociażby Greipel, Bennati, Davis, Napolitano, Devolder,(...), Szmyd, czy młody Sagan nie są jakimiś anonimami w zawodowym peletonie.
stare 04-08-2010, 12:02   #27
seann

Domyślnie

Nie mówię, że jadą same pachołki, jest nieźle, no ale przydałoby się więcej gwiazd. Porównaj sobie obsadę takich wyścigów jak Tour de Swiss, Tour de Romandie, Dauphine Libere, Wyścig Dookoła Flandrii, San-Sebastian czy nawet Tour of Ireland. Wszędzie tam jeżdżą naprawdę uznane nazwiska, a u nas z tym raczej bieda. No a z takimi wyścigami wypadałoby raczej konkurować.
stare 04-08-2010, 12:29   #28
mixer__

Domyślnie

Cytat:
Napisał seann Zobacz post
Nie mówię, że jadą same pachołki, jest nieźle, no ale przydałoby się więcej gwiazd. Porównaj sobie obsadę takich wyścigów jak Tour de Swiss, Tour de Romandie, Dauphine Libere, Wyścig Dookoła Flandrii, San-Sebastian czy nawet Tour of Ireland. Wszędzie tam jeżdżą naprawdę uznane nazwiska, a u nas z tym raczej bieda. No a z takimi wyścigami wypadałoby raczej konkurować.
1. Tour de Suisse ma całkiem konkretne górki i pozwala się przygotować na TdF
2. Romandie i Dauphine mają dużo większą renomę w kolarskim świecie
3. Flandria i San Sebastian to wyścigi klasyczne, nie ma nawet co porównywać

Nie oszukujmy się, naszymi wzniesieniami wybitnych górali raczej nie przyciągniemy, a sprinterska śmietanka w tym terminie odpoczywa raczej po 3 tygodniach we Francji :>
stare 04-08-2010, 12:39   #29
seann

Domyślnie

No właśnie o tę renomę mi chodzi. Powinniśmy w jakiś sposób dążyć do tego, by móc rywalizować z tego typu wyścigami. Górali oczywiście nie przyciągniemy, ale sprinterów można jak najbardziej.

W ogóle najlepiej podzielić TdP na dwa wyścigi, płaski i górski, bo takiego tygodniowego nigdy nie da rady rozsądnie wcisnąć w kalendarz.
stare 04-08-2010, 15:05   #30
Murray
Banned

Domyślnie

Szmyd mówi że jak jutro będzie , dobrze mu noga podawać to atakuję na 2 górze i mówi ż,e jutro wszystko się rozstrzygnie
Wywiad z PS
stare 04-08-2010, 21:59   #31
Murray
Banned

Domyślnie

Edit
Szmyd dziś uciekał ale mu coś nie pykło;D , a ten Marcato jak zaczął finiszować kółko przed metą to myślałem że jebnę
Szkoda że dziś nikt nie uciekał z Repry ale mam nadzieję że jutro sobie odkują
stare 05-08-2010, 12:35   #32
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

"Edit" pisze się w starym poście, a nie w nowym.
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2010, 19:00   #33
Murray
Banned

Domyślnie

No i koniec naszego Touru puścili Martina na Równicy i już przejechał te 2 etapy, Szmyd 6 Rutkiewicz 8 hm co ja mogę powiedzieć na temat naszych liderów? , Szmyd mnie zawiódł co do Marka szarpał starał się ale nie był tam gdzie być powinien:( , podobało mi się że uciekało więcej polaków niż rok temu to jest plus , na każdym etapie jakiś polak uciekał i pokazywali się zagranicznym grupom . No to tyle o tym tourze do zobaczenia za rok , mam nadzieję że będą jeszcze większe emocje
Mam 3 bidony z tego Touru więc mi się podobał
stare 23-07-2011, 13:35   #34
Grzesio.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Grzesio. Origin: Grzesio1812
Domyślnie

Już niedługo startuje kolejne Tour de Pologe. Niestety nie wystartuje Sylwester Szmyd.

Ostatnio edytowane przez Grzesio. ; 13-07-2012 o 19:46
Grzesio. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2011, 19:09   #35
Toulour
The Night Fox

Wyślij wiadomość na gg do Toulour
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzesio1812 Zobacz post
Już niedługo startuje kolejne Tour de Polonge. Niestety nie wystartuje Sylwester Szmyt.
Jeżeli już, to Sylwester Szmyd i Tour de Pologne. Nie jesteś pewien pisowni - sprawdź w internecie.
stare 04-08-2011, 12:38   #36
Grzesio.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Grzesio. Origin: Grzesio1812
Domyślnie

Dziś Zakopane. Typowo górski etap. Może faworyci zaatakują? Mam nadzieję , że Polacy też będą się liczyć w walce o czołowe pozycje. Trzymam kciuki za Rutkiewicza, Marczyńskiego i Niemca. Ale myślę , że Daniel Martin dziś będzie chciał wygrać i Peter Sagan też będzie chciał zachować koszulkę a na Sagana będzie cały Liquigas pracował więc Polakom będzie bardzo ciężko coś ugrać.
stare 13-07-2012, 19:01   #37
Everbanega
Banned

Domyślnie

Kwiatkowski liderem po 2 etapie
Everbanega jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-07-2012, 12:56   #38
Caméléon
Dawido

Wyślij wiadomość na gg do Caméléon
Domyślnie

http://video.eurosport.pl/kolarstwo/...28/video.shtml
- hehehehehehehehehehe

A Gdyby jeszcze Krzysiu W. dołączył, wówczas byłby to kawałek roku. Hm, a może i dekady?
stare 28-07-2013, 16:10   #39
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Rafał Majka liderem po 2 etapach TdP, jutro dzień przerwy.

Taki odkop, oglądałem to napiszę, a co

btw. w środę etap w Tarnowie
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-07-2013, 18:01   #40
radkovskyy
Music Presenter

Wyślij wiadomość na gg do radkovskyy
Domyślnie

Po dwóch etapach, które odbyły się we Włoszech, Tour de Pologne zawitał na polskie trasy. 3. etap z Krakowa do Rzeszowa wygrał mistrz świata Thor Hushovd. Z dobrej strony pokazał się Bartłomiej Matysiak (CCC), który przez większość etapu jechał w czterosobowej ucieczce. Żółtą koszulkę lidera utrzymał Rafał Majka (Saxo-Tinkoff).
radkovskyy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania